Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
5. říj 2010

@misa.patrik jo díky.Máme to smúlu.Dnešek jsem úplně proležela ať se mi to uklidní.

katapola
5. říj 2010

@britka Ty mě děsíš. Drž se! Já držím pěsti.

juvik
5. říj 2010

@katapola a co ty? Už ses dovolala Marušce? A co ta dr. Malíčková, odepsala?

stephanie
5. říj 2010

@britka ahoj holka, co to zas čtu...já myslela, že je to OK!!! Myslím moc na tebe a taky držím palečky, ať už to ustane, protože vím, jaké to jsou nervy a v takové situaci moc nejde zachovat klid, i když by člověk chtěl...
Já v tom lednu jela do porodnice po poradě s dr. Posípíšilovou, Machač tam tehda nebyl a jela jsem tam proto, protože už jsem krvácela dost hodně, dokonce už kusy krve...ani myslet na to nechci...Dávali mi teď i předtím nějaké injekce proti krvácení a ty zabraly, nebo dávají ženským kapaky. Mi injekce zabraly, ale mimčo to stejně vzdalo...
Tak Ti moc přeju, ať je vše OK, jak psaly holky, může to být potrácející dvojče, nebo hematom, takových případů najdeš na na netu spoustu...
Tak lež, odpočívej a hlaď břuško!!! Drž se, myslím na tebe!!!!

katapola
5. říj 2010

@juvik Jj, dovolala, mám tam přijít za týden v úterý. Dr. Malíčková zatím neodepsala.

juvik
5. říj 2010

@katapola tak to držím palce 😉 A cítíš se nějak jinak nebo tušila jsi to před testem?
@stephanie ahojky 😵

katapola
5. říj 2010

@juvik Juvi, právě že se necítím vůbec jinak. Jen mě občas píchne nebo zabolí břicho. Před testem jsem netušila nic, je mi prostě nedorazily menses.

juvik
5. říj 2010

@katapola to je stejně paráda....tos musela na ten test čučet jako blázen, co? 😀 Těším se na další pozitvní info od Tebe 😉

katapola
5. říj 2010

@juvik No to ti můžu říct, že jsem na ten test čučela jako puk. Byla jsem zrovna sama doma, tak jsem chodila tam a zpátky po bytě, říkala to není možný, to není možný a byla totálně v šoku. S roztřesenýma rukama jsem hledala číslo na Machače a volala mu. Usmívala jsem se a brečela zároveň. Těžko to popsat. Ale ještě není vyhráno.

juvik
5. říj 2010

@katapola to vím, ale jsi na nejlepší cestě k miminku 😵 Opatruj se!!!
přeju hezký večer, papa 😉

katapola
5. říj 2010

@juvik Juvi, já si těch pár dnů zpoždění vykládala totiž tak, že mě to zbrzdilo nachlazení, které jsem prodělala koncem září. Když si teď vzpomenu, co všechno jsem v září dělala, popíjela alkohol, vibrovala na power platu (to se v těhotenství nemá), byla na spinningu...a k tomu ještě to nachlazení.

stephanie
5. říj 2010

@juvik ahojík Juvi 🙂...tak co, dostala jsi taky psaní od Kvakuš? Já už jo, ale odepíšu ji až za měsíc, jako ona 😀 😀 😝
Já psala té Malíčkové včera, ale ještě neodepsala..

juvik
5. říj 2010

@stephanie jj, dostala, taky jsem ti psala 😉

juvik
5. říj 2010

@katapola no vidíš, jak se to mimču všechno líbilo 😀

jitulik24
5. říj 2010

Ahoj holky, jak to tady pročítám, tak 12.října bude sraz MK u Machače. 4 z vás jdou k němu na KO. To bude pozitivních novinek🙂. Jen já jdu o den později, už se nemůžu dočkat. Snad bude vše v pořádku a mimču bude tlouct srdíčko.

escadka
5. říj 2010

@jitulik24 ahoj Jitulko, počítala si i mě 🙂? Já jdu na 9, potkám se tam s někým 😉? A tobě srdíčko bude určitě bušit o stošest 🙂

krystofka
5. říj 2010

@britka Brituško, co to čtu. Držím ti palce zlatíčko. Bože, ty to taky musíš mít složité. Moc na tebe myslím.

krystofka
5. říj 2010

Holky, já tam toho 12 půjdu asi dobrovolně, ať vás vidím..no, 12 bych měla oficiálně testovat, tak možná opavdu pojedu na krev, když to bude zase negativní.

ladus77
5. říj 2010

Holky, tak jestli bude srazik, tak ja bych se pripojila, uz mi na te nemocenske hrabe! Britus drzim palce, ja jsem dva dny taky krvave zaspinila, tak musis doufat, vim ze je to silene. Ja se zase ted bojim toho screeningu u Polaka, aby bylo vsechno ok. Musime nasim bobiskum verit!!!!

katapola
6. říj 2010

@escadka Já tam mám přijít na 13hod.
@britka Tak jak je dnes? Myslím na tebe a držím pěstičky.

jitulik24
6. říj 2010

@escadka Na tebe jsem samozdřejmě nezapomněla😉.
@krystofka Držím moc moc palce, aby 12. října byl pro tebe pozitivním dnem.
@ladus77 Určitě to dopadne dobře😉. Byla jsem u něho při prvním těhotenství a teď se k němu chystám také. Jistota je jistota.
@britka Jak se dnes cítíš? Doufám, že už je to lepší. Pořád na tebe myslím a věřím, že to bude dobré.

abig
6. říj 2010

Dobré ráno holky !
Mám na vás dotaz, jestli je normální, co se mi dnes ráno stalo. Jsem 6den po ET, poprvé vůbec nic neřeším, citím se psychicky v pohodě, nemám potřebu nic rozebírat co by, kdy by ... a dneska jak na schvál po ránu, když jsem vstala, tak mi čůrkem po stehně tekla "voda" ? s kousky utrogestanu. Jako bych počůrala, ale nepočůrala, zas toho tolik nebylo.
Je to normální ? Kdyby mě bolelo břicho,tak bych si řekla, že mi možná praskla cysta (ale žádnou nemám), ale prostě mi nic není.

britka
6. říj 2010

Holky zatím bojujeme od včerejška odpoledne jen slabě krvácím .prášky beru a cítím se pořád stejně.Držte mi palečky hodně mi to pomáhá,že na to nejsem sama.

britka
6. říj 2010

@abig to je normální mi se to stává někdy taky.

kvakuska
6. říj 2010

@britka brituš tak jak? ... myslím na tebe, drž se! 🤐

kvakuska
6. říj 2010

@britka tak koukám, že jsme psaly téměř zároveň, odpověděla jsi mi, dřív než jsem stihla dopsat otázku ... jsi velká bojovnice, tak věř že bobci budou po tobě a také zabojují 😉

escadka
6. říj 2010

@abig to je pravděpodobně ten rozpuštěný utrogestan, já po celou dobu zavádění nosila i přes noc kalhotky a intimku, je to otrava, ale lepší, než když to vyteče 😉

britka
6. říj 2010

@kvakuska to víš že bojujeme a šetřím se jak můžu.teď mi to nedalo a pokojové kvitka se na mě škaredě dívaly tak je zalívám s malou konvičkou včera jsem celý den proležela a o králiky se stará manžílek.vždyť ty mimina mají takové podmínky super,ale tělo je na dvě věci.

katapola
6. říj 2010

@stephanie Myslím, že dr. Malíčková má dovču nebo je třeba služebně mimo, protože na mail stále neodepsala a telefon vyzvání a nikdo to nebere. Takže nevím, jestli mám jít dnes na injekci. Naštěstí se nemusí aplikovat na den přesně, je tam pár dní časový rozptyl. Obvoďačka mi v tom asi neporadí.

abig
6. říj 2010

@britka To jsem ráda, že se to neděje jen mě, ale mě to právě šlo totálně mimo a to jsem měla i prádlo i intimku ... právě, že mě napadla myšlenka, že krvácím 😉 Takže jsem hodila oko a ona to voda.