Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2010

@katapola tak pokud nespěcháš,tak vydrž do jara a neboj někdo se najde,kdo by jel s tebou.Já musím kvůli práci volit začátek roku,sice se mi moc v zimě nechtělo,ale co jedu se léčit a ne bavit 😀 a pokud se sejde dobrá partička,tak je o zábavu postaráno i v zimě 😉

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2010

@katapola jináč jsem v pátek psala doktorce Malíčkové,tak uvidím zda se ozve a když tak ji zavoláme.To léčení je s těmi recepty na dlouho ☹

katapola
1. lis 2010

@b.e.r.u.s.k.a To je taky pravda🙂 No škoda, kdybych se rozhodla dřív, mohla jsem jet s váma.

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2010

@katapola kat není problém,já taky začínám vyřizovat papíry,máme akorát předběžně rezervovaný hotel a zatím nic víc

jej
1. lis 2010

Ahoj holky!
Já tehdy ty dva měsíce čekala na Olomlouc, v Brně je více doktorů, tak to jde asi rychleji...

Asmen, Sukub, taky prožívám směs těšení a obav. Asi je to normální. ASmen mě s úklidem taky pobavila 🙂

Andi: župan jsem neměla a nechyběl mi. Výbava klasická: oblečení (raději dost, myslím, že se to s praním dá nějak udělat, ale já tam neprala). Muž mi pak ještě jednu krabici oblečení posílal poštou (tam jsem jela busama, takže malé zavazadlo. Mimochodem: ta cesta tam, to byla jediná nevýhoda, fakt děs, pokud se nejede autem). Zpět už autem, takže jsme vše pohodlně odvezli. Já tam byla v srpnu, což je fakt parádní to léto (ale být váma tak na léto teď nečekám a jedu co nejdřív., Vždycky tam bude fajn). Akorát že západ. Čechy jsou HODNĚ specifické ohledně počasí, je tam minimálně o 5 stupňů míń jak jinde, takže zatímco tady jsem se z telefonů dovídala, jak tu v 10 večer sedí na zahrádkách v krátkém rukávu, my už v 8 ve svetrech a v 10 už se venku být nedalo. A to jsem chytla pěkný srpen. FAkt je to chladný kraj. I proto ta posílaná krabice plná teplého oblečení, které jsem původně neměla. Jinak klasika:plavky (na bazén, součást procedur). Ručníky tam vyfasuješ. Nic mě jinak zvláštního z výbavy nenapadá...

Ohledně příchodů večer v pohodě. Bydlela jsme v Adleru na hlav.baráku, tedy s recepcí a bylo to v pohodě. Teda nad ránem jsme se vesměs nevracely (i když taky se zadařilo), ale prostě do večera (třeba 11) jsme na vínku s holkama seděly často a pak zpět. Jsou pak i domy bez vrátnice a to je úplně v pohodě.

Holky, pokud se domlouváte společně, je to pochopitelěn fajn. Ale jinak se nebojte jet samy, já taky nikoho neznala a fakt parádní holky jsme se sešly. Zdravím všechny!

sukubka
1. lis 2010

@asmeena aha,já mám zase termín podle koníka o 3dny později 😵

andinka22
1. lis 2010

@katapola poslala jsem ti IP. Jinak je to přesně tak, jak ti napsal Beruška, teprve teď začínáme vyřizovat, takže pokud bys chtěla jet v zimě s náma, tak není problém. A je jedno jestli je léto nebo zima, když se sejde fajn parta holek, tak to bude paráda. No a jedeme se léčit a není čas na něco čekat. Tak zvažuj. 🙂

andinka22
1. lis 2010

@jej moc děkujeme za informace o lázních. Tak to já si tedy župan a ručníky brát nebudu. Jinak mě poveze manžel autem, takže věcí si vezmu raději více, no a hlavně v zimě prádlo moc rychle asi stejně schnout nebude, takže raději více než méně. Kdyby tě ještě něco napadlo, tak piš, budeme moc rády. 🙂

asmeena
1. lis 2010

@sukubka tak ty budeš letos trávit Vánoce v porodnici. 😉 Budeš mít nejkrásnější dáreček. 😵

ladus77
1. lis 2010

Holky, do lazni urcite jedte, on to zamestnavatel prezije,vsak to taky nemusite rikat proc, proste mate nejake problemy a jedete a hotovo. V dnesni dobe se uz ty lazne jen tak pro nic za nic nevypisuji. Ja byla v dubnu a parada, taky jsme se domluvily s par holkama tady z ruznych diskuzi a bylo to uzasny. Strasne rada na to vzpominam, doted si piseme a v lete byl i sraz.
Ja jsem teda byla v Pawlik-Isis a nemuzu si to vynachvalit, hlavne primy pristup do bazenu zadarmo, kdykoliv behem dne, ja nejradeji chodila pred nebo po veceri, byl tam klidek, no a taky jidlo bufetem, mnam, jeste ze jsem to pak vyplavala. 😀
Ale urcite se seznamite i kdybyste jely samy, to se nebojte. Obdobi nevim, to jaro bylo uzasne, pocasi presne naopak nez v Olmiku, tady furt prselo, aspon co si pamatuju jak jsem volala manzelovi, tam bylo uzasne, slunicko, sice chladneji, ale parada na vylety, mela jsem tam i kolo, prselo 1x a to jsem ani nevytahla destnik. Jenze pocasi neovlivnite, kveten tam pak skoro cely proprsel, aspon holky psaly. V zime to ale muze byt taky paradni romantika, snih v parcich a tak...urcite taky bude vic volnych mist, od brezna to zacinalo byt dost narvane.
Hned bych jela zase, vsak az se mimi narodi, tak si chceme udelat vylet a podekovat Frantiskovi! 🙂 🙂 🙂

ladus77
1. lis 2010

Jo a ja teda zupan uzila na chozeni do bazenu, chodili tam tak vsichni ubytovani, z pokoje rovnou tam a bylo to bez prevlekani v kabince. Kdbych bydlela jinde, tak je urcite zbytecny, zabere spoustu mista a fakt na nic.

katapola
1. lis 2010

@ladus77 A vám se mimi podařilo po lázních? Myslíš, že lázně mají smysl? Já je dosud odmítala, ale po té operaci si říkám, že by mohly být dobré.

jitulik24
1. lis 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat.
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
BERAS- Tomášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
1. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem si přečetla vaši debatu o lázních a i když už je to 27 let, tak moje mamka po potratu ve 14tt nemohla dlouho otěhotnět, dokonce měla zažádané o adopci. Až vyměnila lékaře, tak se zjistilo, že má po tom potratu srůsty, byla na operaci a potom jela do Františkových lázní. Můj taťka tam s ní poslední týden pobytu byl a výsledkem jsem já 😀 . Tím chci napsat, že ty lázně budou mít dobrý vliv 😀 .
Tak se stalo to čeho jsem se obávala, chytla jsem od manžela to nachlazení ☹ . Není mi zrovna nadvakrát, ale snad se co nejdřív uzdravím a bude zase dobře. Kamarádce se v sobotu narodila Natálka, tak jsem se těšila jak se na ni půjdu podívat do porodnice, ale to nachlazení mé plány zhatilo 😒. Prý se teď rodí hodně dětí. U nás v Prostějově je porodnice narvaná a maminky musí ležet na gyndě.
@kamka1402 ach jo to mě moc mrzí, že to opět nevyšlo, ale musíš věřit, že se to jednou podaří 😉
@asmeena vidím, že miminku se do té zimy nechce. Tedy hned bych s tebou měnila a šla už rodit 😉

sukubka
1. lis 2010

@asmeena to jo to bude nejkrásnější dáreček 😵
holky já měla taky už naplánováno jet do lázní.říkal mi gynekolog že jestli mi ta minimálka už nevýjde že mě tam pošle a ona vyšla.Ale kdyby to tenkrát nedopadlo jela bych tam 100%

milusiaw
1. lis 2010

Ja chcu jit do Olomouce. A jaka je ta doktorka, je taky fajn? Jestli objednam se k nej tak budu muset chodit jeno k nej a k Machacovi uz ne, nebo to tak jak ve Fertimedu kto tedka je tak k tomu jdes!

ladus77
1. lis 2010

@katapola no, ono tezko rict, jestli to bylo laznema, ja verim ze asi i trochu jo. Procedury jsou super, prohreji telicko, odpocines si, vypnes, jak tam mluvis s tema vsema holkama, tak vlastne zjistis, ze na tom nejsi az tak desne hrozne, ze jsou i ostatni na tom desne hrozne 🙂 Objektivne musim rict ze se mi tam zkratila menstruace a i spineni pred ms mi skoro prestalo a to tak hodnotily i jine holky. A urcite ty teple lazne, bahno a vyplachy delaji sve, protoze jak si jinak vysvetlit ze tam jedna otehotnela i presto ze mela jeden vejcovod fuc a druhy nepruchodny. My jsme si to tam vysvetlily tak ze se tim teplem z koupeli vsechno uvolnilo a proste to oplodnene vajicko tim nepruchodnym vejcovodem proslo. Snazila se predtim 5 let a mela uz za sebou 3 IVF a pred poslednim mrazackem si chtela doprat lazne 🙂 Ma rodit v prosinci, tak na Vanoce 🙂 a z mrazacka pry bude sourozenec 🙂
Takze ja tomu fakt verim!!! Vsak si prectete diskuzi - Frantiskovy lazne a i Lazne Klimkovice - i ty chvalily ale ja jsem pro Frantisky!!!
Jinak se nas tam seslo z konika 6 holek a 4 uz jsou tehu, 1 dalsi mimo konika uz taky a na ty dve to urcite ceka!!!

milusiaw
1. lis 2010

@jitulik24 jestli mohu te prosit o vpisani k snazilkam, rada bychom tu s vami zustala 🙂

jej
1. lis 2010

KAtapolko, být tebou, určitě bych jela. Mně brali v listopadu 2007 jeden vejcovod a v létě 2008 jsem jela. A jen a jen doporučuju! JAk jsem psala, sice mně asi přímo nepomohly k otěhotnění hned, ale mojí mamce, podobně jako psala Jituš, to před více jak 30 lety taky pomohlo...ono je to hodně individuální, záleží na problému, na těle jako takovém a mnoha věcech. Co je ale jasné: pomůžou dát tělo a hlavně dušičku do kupy!!! A procedury jsou fakt příjemné a hlavně je to i psychický relax. jeď! 🙂

Miluš, ta doktorka je prý taky velmi fajn, možná se u ní tolik nečeká...nevím...

Sukub, já jsme taky zvvědavá, zda už budem na Vánoce doma 🙂. Plán je dát si minčo pěkně pod stromeček 🙂. Ale je to fuk, jak to bude, tak to bude.

Asmen, na tebe teda už fakt myslím denně 🙂

nevíte, kde máme Anet? Má termín podobně se mnou a Sukub...

kvakuska
1. lis 2010

@milusiaw ahoj, doktorka je moc hodná a šikovná, však Britka u ní několikrát byla, tak ti může k tomu něco napsat ... klidně se k ní objednej ... budeš potom chodit k ní, ale v případě potřeby tě vždy ošetří někdo jiný, ať už Machač v Olomouci nebo jiní lékaři v Brně 😉 ... víš jelikož tam se jede bez přestávky, soboty, neděle i pátky, tak se snadno stane, že v době kdy půjdeš na odběr vajíček nebo na transfer embryí tam nebude ani Machač a vezme si tě na starost jiný lékař ... ale neboj, všichni jsou tam příjemní 🙂

kamka1402
1. lis 2010

@katapola Ahoj pokud bys chtěla jet do lázní mohli bychom jet spolu já bych tak květen nebo červen , 😉 taky se mě moc tam nechce jet sama

kvakuska
1. lis 2010

Holky já vám ty lázně skoro závidím 😠 ... jela bych hned ... ale já už na podobné typy "léčby" nemám čas 😒 ... musím si jít tvrdě za věcí, buď a nebo ... hoří mi za patama 😖

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2010

@kvakuska a jestli se smím zeptat,kolik je ti let?

kvakuska
1. lis 2010

@b.e.r.u.s.k.a no přes 40 už mi je ☹ ... ale jako ze svého věku se nehroutím, jen v souvislosti s touhou po miminku už to není žádná sláva 😖

kamka1402
1. lis 2010

@milusiaw já jsem poprvé u ni byla je moc fajn a měla jsem z toho bezvadný pocit, já chodím k Machčovi, ale vůbec by mě to nevadilo chodit i k ní

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2010

@kvakuska aha,tak to jo a to ještě nemáte mimi nebo se snažíte o další?

kamka1402
1. lis 2010

@kvakuska nezoufej to pujde 🙂 ,holt jsme někde v pořadníku jen nevíme kolikátí jsme 😉

kamka1402
1. lis 2010

Holky lázně jsou asi bezvadné má budoucí švagrová po 5 letech snažení a x IVF jela do lázní a po lázních otěhotněla IVF trojčata (bohužel o ně přišla ) ale ted to bude necelý rok a čakají v dubnu mimi.

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2010

@kamka1402 tak to je dobré s tím pořadníkem 😀

kvakuska
1. lis 2010

holky dík, ale já jsem realista, vím že šance moc vysoké nejsou ... ale mohl by se přece stát zázrak ... jednou za čas ... doufám ... si říkám proč mě hernajs v tom pořadníku už roky všichni předbíhají? ... ale jinak v poho, depresivní období už mám za sebou, teď jsem relativně v pohodě a fakt pořád naivně věřím tomu, že to mimi mít budu ... bylo by to moje první ... mám to ve hvězdách, dítě v pozdním věku ... jen nevím, co je pro tisícileté hvězdy pozdní věk?! ... 150 - 200 let ?!?! 😨