Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jej
8. pro 2010

Holky,
co to je ten Hamilton? O tom jsem vůbec neslyšela?!

Já už se nachystala psychicky na císaře tak, že jsem si na něm našla jen samá pozitiva! 🙂 Ale je to jedno, hlavně ať vše dobře dopadne!

Daisy, kočárek vypadá parádně! Aha, takže rodit chceš jako "doma" u rodičů? Ale jinak jsi v Olo, ne?

No teda jdu zjišťovat na intru něco o tom hmatu, mám teď brouka v hlavě! 🙂 Ahojte

daisy14
9. pro 2010

@jej Vyžeň brouka z hlavy, hlavně klid.
A já bydlím v Op, to si mě pleteš s "Pecickou", ta je původně z Op a teď žije v Olo. 🙂

sukubka
9. pro 2010

tak já byla dneska na gyndě,verdikt: zítra jdu do nemocnice na předoperační vyšetření,odběry atd v neděli nástup do nemocnice ale naštěstí až večer a v pondělí ráno jdu na císař!!!!!

@jej a kdy jdeš ty ještě nevíš?

jej
9. pro 2010

Kvakuško, díky za odkaz. Já už včera na intru našla nějaké informace...těžko říct, ale dle popisu bych řekla, že mi to asi včera dělali...

Sukubko, tobě vlastně toho císaře určili proč? Anet psala, že má stejně jako já hlavičku ještě vysoko a moc nesestupuje. Ty taky? No, u mě to po tom včerejšku zase na císaře nevypadá...tak nevím. Můj pan dr. říkal, že ještě vyčkáme, že mám týden (dnes teda necelý týden) do termínu, tak že zatím nic hrotit nebudem a že na plánování císaře je zatím brzy. Tak uvidíme. Ale, člověče, já už bych toho císaře a to vědomí co a jak a kdy aji brala...takto jsem více nervní...ale tak říkám si, že vědí, co dělají a počkám.

sukubka
9. pro 2010

@jej asi k vůlitomu abych dlouho nepřenášela,prostě se to k porodu u mě nechystá tak sme se dohodli na císaři!
je pravda že začínám pěkně plašit,jestli mám vše nachystaný,jestli vše s malím zvládnu a taky doufám že to kojení bude ok a tak celkově jak mi řekl ten datum císaře tak se to ve mě tak hnulo a došlo mi to že po 9měsících ho budu mít konečně u sebe je to strašně divnej pocit,jako krásnej ale bojím se jestli vše zvládnu

jej
10. pro 2010

Sukubko,
asi to jsou pocity podobné u všech mamin. Včera jsme se zrovna o tom s mužem bavili, jak je to divné, že valastně co chvíli bude bobiš s náma...že to uteklo. A přitom to člověk ví 9 měsíců a připravuje se na to...zvláštní pocit těšení, strachu...samozřejmě se taky moc a moc těšíme, ale současně mám taky obavy, jak vše zvládnu a vím, že mi bude fakt chybět bříško. Já si to těhulování fakt užívala....9 měsíců mi přijde málo, já bych byla těhule klidně 1,5 roku! 🙂

Holky, jak se jinak máte ostatní? Připravujete Vánoce? Dlouho jsem tu neviděla Juvik! Míšo Patrik, co ty? A co Escadka? MYslím na ni často...

Asmenka určitě lítá kome Sofinky....
Anet a jak ty? Rychle dochystáváš zbytek věcí?

Ty jo, holky, já letos nemám ale ani jeden dárek...potřebovala bych vyjet do Olmika, ale sama už to nechci dávat a s mužem leda o víkendu. TAk jestli budu držet pohromadě, tak snad o víkendu a jinak prostě letos holt budu říkat, že dáme letos nejkrásnější dárek 🙂

sukubka
10. pro 2010

@jej a víš to že za chvíli rodíš?že nemáš ani jeden dárek 😵 to já už je mám i zabalený 😀 ale ještě chci manžovi něco přikoupit ale to až mě pustí s porodnice!

milusiaw
10. pro 2010

@nierika ne pocitej s tou stredou!Me sestricka rikala ze to neni pro vsechny ta hodina- nevim co tym myslela.......
Dneska jsem objednana na 29 ledna- nebylo drive terminu. Sestricka chtela me na unor, ale M. napsal leden, zatim nevim jak me to s menses dopadne ale nebylo drive terminu! Hodne pacjentu maji!

aneta1199
10. pro 2010

@sukubka moc držím palce, vše bude určitě v pořádku a v pondělí už budeš mít mimi u sebe

@jej jsem moc zvědavá, jak nakonec dopadneš, tak včas informuj (né že tě odvezou a my se to dovíme až po porodu) 🙂

sukubka
10. pro 2010

@aneta1199 moc díky!Kdy ty to máš?16.12? budeš mít taky jen ten spinál?

nierika
10. pro 2010

ten krásný těhotenský stav závidím...já byla v životě těhotná jen deset týdnů,ale z toho pět týdnu omotaná kolem hajzlíku...ale musím říct,že se tam ráda budu omotávat zase!!! jen aby to vyšlo..

nierika
10. pro 2010

@milusiaw no to je teda blbé..nechce se mi čekat tak dlouho..tak teda asi v mezidobě budu muset ještě na inseminaci do Fertimedu..ach jo...

aneta1199
10. pro 2010

@sukubka jo jo, ve čtvrtek 16.12. a spinál. A třeba do té doby porodím ještě normálně 🙂

@nierika když to vyšlo jednou, tak to vyjde znovu. Jen vydrž a bojuj. Držím palce a budu sledovat.

milusiaw
11. pro 2010

@nierika ja tedka jsem vlazla o hodinku pozdne ☹ , ale nic se neda delat, ale stalo to za to! M.je vyborny!
Bohuzel nemaji takove hodiny jak ve F., taky by me vyhovovalo uplne z rana nebo odpoledne, jenom oni maji vice pacjentek a uz se holky objednavaly na unor! Tak potom jak jsi chces objednat mas mista obsazene.
M jenom se podival na vysledky s F. ani jich nechtel jenom krutil hlovou co oni tam delali. 🙂

anty
11. pro 2010

Ahojte holky, omlouvám se, že Vám sem lezu, jenom chci všechny nastávající maminky uklidnit ať nemají strach z císaře, já jsem ho teď taky absolvovala pro nepostupující porod bylo to s epiduralem a kdybych byla ještě jednou někdy těhotná, tak chci císaře znova. Taky jsem z toho měla strach, ale opravdu je to oproti normálnímu porodu úplná balada. Neměla jsem žádné bolesti, snad mně jen první den trochu štípala ta jizva jinak nic a druhý den jsem se směla projít a bylo to v pohodě. Takže to zvládnete holky budu na Vás myslet a přeji Vám ať už máte ty vytoužené mimisky u sebe.

jej
11. pro 2010

Anty,
no právě! Já už si na císaři našla jen samá pozitiva a málem se na něj těšila a teď to na něj spíše nevypadá! 🙂 No uvidíme....jak to bude, tak to bude.

Všechny zdravím v zachumelené zimě!

jitulik24
11. pro 2010

@daisy14 Dáši tak modrá barva je i moje oblíbená, tak ti ten kočárek schvaluji 😉

jitulik24
11. pro 2010

Ahoj holky, jakpak se máte? Já už týden cítím pohyby, sice jen několikrát za den, ale je to skvělý pocit 😀 😵 . Zrovna dnes jsem poslouchala po týdnu na angelsoundu srdíčko a čučela jsem, že jsem ho našla kousek pod pupkem. Dřív jsem ho našla v podbřišku, tak nám mimi asi pěkně roste 🙂 . Dnes jsme byli nakoupit poslední dárky na vánoce, už jsou i zabalené. Včera jsem dělala čokoládové hrudky a trochu jsem to přehnala s rumem 😅 . Manžel říka, že bych je vůbec neměla jíst jaký mají říz 😀 . Přeji všem krásný víkend 🙂

ladus77
11. pro 2010

@jitulik24 super, pohyby...je to parada co? A docela brzo je teda citis, ja je zacala vnimat tak na prelomu 18-19tydne. Ted uz jsou to nekdy poradne zduchance. Ale zrovna dneska bobis pochrupava a moc se nehlasi, jenom malinko 🙂

Holkam drzim palce s porody, at uz jsou prirozene nebo s cisarem, zvladnete to v pohode 🙂

jitulik24
11. pro 2010

@ladus77 Je to skvělé. Když jsem je cítila poprvé tak jsem si myslela, že se mi to zdá, ale cítím to každý den, tak je to určitě mimi. Možná je to tím, že tohle není moje první těhu. Už se s manželem moc těšíme na ty pořádné kopanečky, kdy to bude cítit i přes ruku. Jak se máš? U tebe vše v pořádku?

daisy14
11. pro 2010

@jitulik24 Je to krásné, uvědomit si, že to jsou pohyby! Počkej až budeš dál, to se pak bude břicho přímo vlnit 🙂 U mě má mimčo zrovna dneska eldorádo a já akorát furt lítám na WC. Je to někdy síla, fakt.

jitulik24
11. pro 2010

@daisy14 🙂 to musí být super. Pěkně si to užívej, vždyť už to nebude dlouho trvat a ty budeš mít mimi u sebe. Já mám dnes pocit, že mimi pěkně řádí, cítím ho dost často a před chvílí na mě ťuklo dost silně, tak jsem ho ještě necítila. Manžel říkal, že to bude tou česnekovou pomazánkou, kterou jsem si dala na večeři. Asi mu česnek nevoní🙂

daisy14
11. pro 2010

@jitulik24 To by mohlo být, já zase nemůžu rybí pomazánku a ani čokoládu ☹ to je pak rodeo, tak si ji radši odpustím.

jitulik24
11. pro 2010

@daisy14 Myslíš, že by to mohlo mimi cítit když jsem teprve v 17tt? Kamarádky to měly tak, že mimi hodně reagovalo na sladké. Když šly na ozvy do porodky a mimi spalo, tak si daly sladké a mimčo pak začalo reagovat.

daisy14
11. pro 2010

@jitulik24 No já to tak mám, večer si rozhodně nemůžu dát nic s čokoládou, ani oblíbené kakao, to bych se pak zbláznila 🙂

jitulik24
11. pro 2010

@daisy14 To je fakt zajímavé. Tak to já budu muset pak vychytat na co mimi reaguje. Je teprve v bříšku a už je tak chytré. Asi mu to sladké dodává energii🙂

daisy14
11. pro 2010

@jitulik24 Jojo, pěkně si nás vycvičí už v bříšku 🙂 Třeba teď mi říká, "mám hlad, dělej něco, nebo tě ukopu" 😀 Takže jdu se nacpat. Hezký večer s kopanečky!

ladus77
11. pro 2010

@jitulik24 aha sladke, tak ze bych to zkusila? Dam pak vedet jestli to funguje i na nas.
Jinak se mam celkem fajn, akorat teda musim lezet, nozky nahoru, ale uz jsem si nejak zvykla, bude ze me postelovy povalec 🙂 To pak budou v dubnu fofry 😀
Mam to narizene od doktora, ten cipek mam 41mm, to je snad ok, nevim co se mu nelibilo, ale radeji at je opatrny a vic me hlida. na dalsi kontrolu jdu pristi patek, tak uvidim co mi rekne. Nejhorsi je, ze ja trdlo se nikdy v ordinaci na nic nezeptam a pak me milion otazek napadne az doma, no...
Ted se mi ale zase zdalo ze me trosku v brisku bolelo jako na ms, tak nevim, ale asi se moc pozoruju. A taky si kde co prectu na netu a sup je to tu, no zname to!!!
A co ty, vsechno ok? Myslim ze jsi psala ze te zasivat nemuseli, tak to je dobry 🙂

jitulik24
11. pro 2010

@daisy14 Tak se běž najíst, ať tě mimi neukope🙂. Přeji ti pěkný zbytek večera