Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jej
15. led 2013

Anet, moc gratuluju! Pořád jsem si říkala, kdy to asi bude a on už je Víteček na světě! Je krásnej! TAk ať s evám daří!!! 🙂)

aneta1199
15. led 2013

@britka - kolotoč začíná, to máš pravdu, s jedním malým prckem to byla pohoda.
Prostě je neukecáš, aby spali po obědě zároveň 😉 Ale je to paráda.
Tobě hrozně moc držím palce, ať ti dneska kontrola dobře dopadne a drž prcka zuby nehty co nejdýl. Bude dobře, uvidíš 🙂

aneta1199
15. led 2013

@jej - ahóóój po delší době 🙂 děkuji za gratulaci. A co vy? Teď už je to pohoda, že je?
Stejně by mě Reprofit dostat nobelovku nebo tak něco, že? 😉

kvakuska
15. led 2013

@britka tak co mamino, jak jsi dopadla? ... už tě nedočkavě vyhlížím, pokud se tu do večera neukážeš, tak ti volám ... doufám, že budou jen dobré zprávy, tfuj tfuj 😎

jej
15. led 2013

Holky, prosím vás, kde je teď přesně přestěhovaný Reprofit v Olomouci? Na Horním Lánu, to vím, ale přesněji. Někde u Obi? Díky, zdravím všechny

blondatabruneta
15. led 2013

@jej taky jsem to zjišťovala, jj je to u OBI, jedna holčina mi radila takhle: Byly jste teď některá v Reprofitu jak se přestěhovali?
7. led 2013 9 komentářů To se mi líbí Vymaž

donnald Já jo . Co by tě zajímalo
11. ledna 2013 v 07:35 • To se mi líbí

blondatabruneta (autorka zprávy) @donnald hlavně asi jak tam je dr Soušková - jestli každý den nebo jen někdy a jaké to tam mají chystám se tam co nevidět
11. ledna 2013 v 07:41 • To se mi líbí

donnald Tak to bohuzel mevim. Jen vim,ze v Ut byva na starem.Je to tam takove moc bile a nenasli jsme to. Musela jsem volat sestre. Sice maji ma kazdem okne oznaceni,ale meli zatazene zaluzie v ten den a bylo to hodn blbe videt.
11. ledna 2013 ve 12:59 • To se mi líbí

blondatabruneta (autorka zprávy) @donnald sakryš, to abych si vyšlápla tak o hodinku dřív... ona bývá na starým ale jen za sebe myslím, ne za Reprofit, měla to tak už dřív
11. ledna 2013 ve 13:03 • To se mi líbí

blondatabruneta (autorka zprávy) @donnald nemáš nějakou konkrétní radu jak to tam najít?
11. ledna 2013 ve 13:03 • To se mi líbí

donnald a pojedě autem nebo tramvají? Ale je to v podstatě :
naprotější straně Terna přes cestu, cca o 100m výš. Je to takový cca 3.patrový nový barák, který stojí v rohu křižovatky. Jde se tam takovým vstupem jako do banky (velké prosklené dveřě) ty vejdeš jakoby do chodby toho domu a je to hned v 1.patře.
12. ledna 2013 ve 21:43 • To se mi líbí

donnald Mají sice na každém okně nápis, jenže ty okna mají zadělené takovou tou folii, aby tam nebylo vidět a ten nápis je jen vynechaní v té folii. Když jsme tam šli my, tak byla skoro ještě tma, takže měli zadělané žaluzie a rosvícené světla, takže nápisy vůbec nebyly vidět. Tak jsem volala sestřičce a ona mě směrovala
12. ledna 2013 ve 21:45 • Už se mi to nelíbí • 1

donnald @blondatabruneta viz. výš
12. ledna 2013 ve 21:45 • To se mi líbí

blondatabruneta (autorka zprávy) @donnald asi busem, mám to 2 zastávky
13. ledna 2013 ve 13:54 • To se mi líbí

jinak zítra tam jdu, tak pak budu chytřejší, kdyby ti to stačilo zítra 🙂

pollka
15. led 2013

@jej Je to nad OBI, hned vedle je nějaká firma Grunfos.Z cesty jde videt žlutý nápis vinotéka a nad ní to je. Jinak je to šedo bílá budova.

britka
15. led 2013

@aneta1199 neboj ono se to doma ustálí a bude pohodička.Co malý nežárlí?

britka
15. led 2013

@kvakuska Jo v pohodě akurát malý vždycky dělá okolky a nechce aby jsme slyšeli srdíčko to tam sebou mele,ale dnes celý den je neposeda.Nem.mám ukončenou v neděli 20.1 a mám papír na mateřskou a tak v pondělí po X měsících budu muset do práce na mzdovku vůbec se mi tam nechce.Jinak je vše v pohodě a už jsem přibrala 10kg a začínám být nemotorná do auta lezu jak do tanku 😀 míša kulička,ale zas to tak strašné není nebo se mě spíš ptají kde to mimčo mám.Co nového u tebe?

kvakuska
15. led 2013

@jej dávala jsem sem někdy v listopadu mapku, tak jsem ti ji teď našla:
http://www.mapy.cz/#x=17.231832&y=49.576201&z=1...
je to na tom plácku uprostřed, jak tam ještě nic není, jen pár stavebních buněk, vlastně je to ten nezastavěný roh mezi ulicí Horní lán a Čajkovského ... budova asi dvoupatrová, hodně prosklená, nahoře terasy, na rohu budovy je Reifansenbank, kousek vedle je výrazně červený nápis "vinotéka" no a mezi nima je vchod do Reprofitu, určitě to najdeš 😎 ... pokud by se ti odkaz nechtěl rozkliknout, tak si ho nahoru zkopíruj a ukáže se ti to i se značkou 😉

kvakuska
15. led 2013

@britka u mne pohoda ... tak hlavně že jste v pořádku, zlepšilo se to trochu od minulého týdne, když jsi odpočívala? Doufám, že 3 týdny ještě vydržíš, ať je malej pěkně upečenej 😀

kvakuska
15. led 2013

@britka ... a co výbavička, už máš všechno? Tašku do porodnice máš sbalenou? Co tchýně, těší se aspoň trošku? 🙂

jej
15. led 2013

Kvakusko, díky!

britka
16. led 2013

@kvakuska jo jsem v poho v rámci 33 týdne nemotorná a šetřím se jak se dá.Věci do porodnice pro sebe a prcka přichystané v postýlce ať pak nelítám po bytě.V OV jsi byla?

blondatabruneta
16. led 2013

vidím, že už holky psaly, kde to je 🙂 je fakt nejlepší řídit se podle toho Grundfosu - vedle přes cestu je taková nízká nová budova, dole veliký nápis vinotéka a hned nad ní to je. Jde se tam tím velkým proskleným vchodem

kata1145
21. led 2013

ahoj holky, chtěla bych vás pozdravit a poprosit o info, je ještě v Olomouci MUDr. Machač? Ke komu je dobré se objednat na vstupní pohovor? S kým máte prosím dobré zkušenosti? Děkuji moc za radu, mám špatné zkušenosti z předchozího centra, tak bychom byli moc rádi, kdyby to teď všechno dopadlo líp - i co se přístupu lékařů týče... a když vás tady čtu, tak mi to dodává naději, že je to tady fajn 🙂. Díky za radu.

pollka
21. led 2013

@kata1145 ahoj,já byla taky na doporočení na vstupní prohlídku u MUDr.Machače a byl vynikající.Pak ještě asi 2x jsme ho tam zastihli ale neměl nikdy moc času a pak nám prohlídky dělala MUDr.Soušková a nebyla o nic méně vynikající. Měli oba stejné názory a oba byli moooooc milí. Taky jsem přešla z jiného centra a hned na poprvé se zadařilo. Hodně štěstí.

lenkarehankova
21. led 2013

@kata1145 dnes první pohovor s dr. souškovou...udělala na mne neskutečný dojem...neměla nic proto .abych skákala do řeči a vyptávala se na cokoli..měla jsem desítky dotazů,vše mi zodpovědala jak nejlépe dovedla. Ted vím víc věcí,než za 8 let ve fakultce. dala mi vizitku,abych volala či psala cokoli budu potřebovat...spolupracují s Dr. machačem,předpokládám,že tam pracují jako tým ,aspon sem to tak pochopila,protože říkala,že to či ono bude konsultovat sním tak jako tak...Dokonce mne pochválil,že mám všecko sepsáno a at to klidně příště tak donesu i příště..hned mi nabrali krev,další na hormonlní profil, dali jen papír at mi ho udělají zde v místě bydliště ,a recepty dle potřeby zašlou poštou ,pokud bude třeba ...brali mi krev na prolaktin . zatím jsme byli tedy mile překvapeni ,to co zde dámy píší a chválí je většinou tak asi bude pravda pravdoucí..

kata1145
21. led 2013

pollka, lenkarehankova děkuji moc holky 🙂.
lenkarehankova: a objednávala jsi se přímo k dr. Souškové nebo jen tak obecně jsi napsala na email Reprofitu? 🙂 Jaká je čekací doba a měla jsi tam přijít přímo v nějaké části cyklu? Nebo to bylo zatím jen takové informační setkání?

ferdice
21. led 2013

@britka @kvakuska diky holky. nakkukuji sem jen obcas jestli se uz vsem zadarilo. doufam a verim ze to vyjde. pamatujes @kvakuska jak jsi nalepila konika na vstupni dvere reprofitu? furt mam fotku ulozenou v mobilu 🙂 pro stesti 🙂
@lenkarehankova uvidis, ze to neni jen prvni dojem. mi mudr. souskova taky moc vyhovovala, byla ochotna se se mnou o vsem bavit a i kdyz nemam medicinske vzdelani, jen leta neplodnosti za sebou. drzim palce at ti to vyjde.

lenkarehankova
21. led 2013

@kata1145 Ahoj,já narazila na facebooku na nějakou diskuzi a vložila dotaz...oni mi tam odpověděli a zárověn mi dr. Koudelka napsal email,zda bych mu nedala víc informací o mně a třeba nám pomůže..já mu tedy napsala a on odepsal,že nic neslibuje,ale můžem společně pouvažovat co by šlo a atd...tak já mu zaslala dotazník co mají na stránkách a na druhý den mi volali zda se chci tedy objednat...já chtěla k němu,ale vzhledem k tomu,že do Olomouce to mám blíže tak že raději mne pošlou tam a že tam je dr. Soušková a Macháč..mně to bylo fuk,takže k Macháčovi,ale mně nevyhovovalo datum,tak že tedy jsme se nakonec domluvili k Souškové,ale ona mi říkala,že si vezme moje papíry ,vše prostuduje a bude konsultovat s Dr Macháčem. jinak čekací doba byla cca měsíc,ale to jen pro to,že jsem chtěla jiné datum...jak mi volala to bylo den před štedrým dnem a měla jsem přijít hned 7.1,ale já měla ranní a nemohla jsem si dovolit nedorazit

britka
21. led 2013

@ferdice byla jsem fakt mile překvapená že máš holčičku a dlouho jsem tě tu na stránkách neviděla a minule jsem fakt uvažovala co je stebou a pak ses ozvala.

lenkarehankova
21. led 2013

tamoxifen ebewe
Holky, brala jsme některá tyhle léky a jak jsme na ně reagovaly??

ferdice
22. led 2013

@britka ja byla taky mile prekvapena, ze se ti zadarilo a uz jsi taaaaak daleko. jeste par tydnu vydrzet 🙂
@lenkarehankova ja brala kdysi par cyklu tamoxifen, misto clostylbegytu, protoze clostyl mel v lekarnach vypadek. reagovala jsem stejne jako u clostylu. rikal mi muj gyndar ze jsou tam snad stejne ucinne latky...

britka
23. led 2013

@ferdice ahojki včera jsem byla na kontrole a je vše v pořádku i všechny vyšetření co se teď v tomto týdnu dělaji.Co tvůj prcek?ty jsi rodila na Fifejdách?

asmeena
23. led 2013

@aneta1199 gratuluji k Vítečkovi. 😵 Je nádherný.

aneta1199
23. led 2013

@asmeena - moc děkuji! No Víteček zatím jen pořád spinká, vůbec nebečí a krásně papá. Zatím pohoda. Štěpánek ho pusinkuje a hladí, tak musím pořád dávat pozor, aby ho nezranil 😉
A co vy? Jestli se nepletu, tak máš první holčičku a co bude druhé? (promiň jestli jsem to někde přehlédla). A jaký bude mezi nimi věkový rozdíl? My máme přesně dva, u tebe to tipuju dva a půl????

aneta1199
23. led 2013

@asmeena - teď jsem se dívala na Sofinku, je to sladká princezna 🙂

britka
23. led 2013

@asmeena Ahojki mamino tak jak se daří už jsi tu nějaký pátek nebyla.Co malá v pohodě?

misa.patrik
23. led 2013

Ahojík dnes velký UTZ Adámek je ukázkový vše v pořádku jen placenta na přední stěně zasahuje do DS asi porodních cest no uvidíme budeme řešit až ve 30tt 🙂 tak jsme dnes Adovi jeli pro káru 🙂 byl fakt za dobrou cenu tak jsme ho koupili. jen musíme dokoupit korbičku. já jsem tak štastná 😀