Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
4. bře 2016

@b_lecha ty poznámky co sem píšeš k Machačovi jsou dost podivné, pod nimi by si člověk mohl fakt představit cokoli 😕 😨

kvakuska
4. bře 2016

@carlik já na kliniku chodím dál na gyndu a s @britkou jsem v kontaktu, píšeme si, voláme si, občas se i vidíme ... další mimčo už nebude, jsme vděční za tohle ... kdyžtak víc do IP

kvakuska
4. bře 2016

@luci_pek ano, ve vaječnících je viditelných spousta drobounkých foliklů, pod vlivem hormonů vždy 1-2 folikly začnou růst až do stádia ovulace ... vajíčka se u ženy utvoří ještě před narozením, dorostou do určitého stádia, s tím se holčička narodí, folikly s vajíčky potom poporostou v pubertě a tak jak jsou vidět u ženy na UZ, tak tam čekají na svoji příležitost ... bohužel nová vajíčka se netvoří, vajíčka jen dorůstají do stádia vhodného k oplodnění ... samotné vajíčko opravdu vidět není, je "velké" jen 0,1mm, takže nula nula nic, ultrazvukem fakt neviditelné 😠

carlik
5. bře 2016

@kvakuska jo aha, a chodíš k Míše nebo ke Štěpánovi? Mám 2 kámošky, co chodí k Míše 🙂

denisahum
7. bře 2016

Ahojky, taky chodím k Míše. Zítra tam jedu na kontrolu, jestli mám nějaké vajíčka po stimulaci.

b_lecha
8. bře 2016

Dnes mám týden od transferu, ducha zatím nelovím, ale neskutečně mě svrbí prsty. Zkusím vydržet aspoň do pátku.

sukubka
9. bře 2016

Holky a Reprofit je ted jinde než dřiv???jak se ted tedy reprofit jmenuje???

b_lecha
9. bře 2016

@sukubka ne, je pořád tam, kde byl, jen se teď jmenují IVF Clinic

kvakuska
9. bře 2016

@sukubka ahoj, není tam kde byl před pěti lety, podívej se sem, mají tam i mapku: http://ivfclinic.cz/kontakty/

b_lecha
9. bře 2016

@sukubka tak to se omlouvám za mystifikaci. Myslela jsem, že byli celou dobu na horním lánu

kvakuska
10. bře 2016

@b_lecha ne ne, dřív byl na Hanáckého pluku ... ale to pamatujeme jen my pamětnice 😀

kvakuska
10. bře 2016

@b_lecha už duchaříš? nebo se ještě držíš? 🙂

b_lecha
10. bře 2016

@kvakuska ještě se držím, ale zásobu testů už mám připravenou :D

b_lecha
11. bře 2016

Dnes jsem nevydržela a zkusila test, tedy rovnou 2 testy, ale jsou naprosto sněhobílé, i když je už hodinu každých pět minut kontroluji, kdyby náhodou se ještě objevila čárka ... prostě trepka obecná :( asi 11. den po ET je příliš brzy ...

hahebu
11. bře 2016

@b_lecha ☹ To je mi líto ☹ Zkoušej dál, třeba budeš mít štěstí 🙂

b_lecha
13. bře 2016

Holky, tak mimi se nekoná, dnes se dostavila MS :(

josefina79
13. bře 2016

@b_lecha to je mi líto :(

b_lecha
13. bře 2016

@josefina79 nedá se nic dělat. Jen už nevím, co dál.

hahebu
13. bře 2016

@b_lecha Dáš si chvilku oddych a pak budeš zkoušet zase znovu 🙂 Tak jak my všechny. Hlavu vzhůru. Nesmutni, jednou to dopadne!

b_lecha
13. bře 2016

@hahebu dík za podporu. Už jsem doufala, že to bude poslední KET.

vvercatkoo
15. bře 2016

ahojky, jsem tu nová a do Olmíku jezdím už rok. Mám za sebou čtvrtý pokus a ET jsem měla v sobotu a test mám dělat 26.3.

b_lecha
15. bře 2016

@vvercatkoo tak držím palce, ať jsi úspěšnější než my 🙂

vvercatkoo
15. bře 2016

@b_lecha děkuji, je to po čtvrté, tak už by se to mohlo vydařit

b_lecha
15. bře 2016

@vvercatkoo u nás to bylo na klinice též po čtvrté. A zatím nic. Celkem mám i na ostatních klinikách 11 pokusů za sebou a už nemůžu. Manžel by chtěl v květnu ještě další IVF, ale nevím, jestli to dám psychicky.

luci_pek
15. bře 2016

@b_lecha Moc mě mrzí, že to nevyšlo.. A vím, že tohle asi slyšet nechceš, ale koukám, že je ti 26 roků, mě 27 myslím, že jsme ješte dost mladé a jednou nám to vyjde uvidíš 😉 dej si pauzu a to víš, že to zvládneš i potom.. Já jsem tedy zatím psychicky vyrovnaná, ale je pravda, že nemám za sebou to co ty ... Pořád si říkám, ze možná není ten správný čas, ale věřím, že jednou bude..

vvercatkoo
16. bře 2016

@b_lecha tak to mě moc mrzí ale přece se to musí jednou podařit, jaký je u vás problém?

b_lecha
16. bře 2016

@vvercatkoo, @luci_pek to já si říkám pokaždé, že už se to povede 🙂 zásadní problém nám nezjistili. Udělali nám veškeré možné i nemožné testy. Asi se k nám miminku ještě nechce ... je to hodně psychicky náročné. Říkám si, že jsem "v nejlepších letech" a ono nic. Kdysi jsem si říkala, že prvorodičky ve 40 jsou divné. Ale jestli to bude dál tak pokračovat, tak se zařadím do seznamu ....

vvercatkoo
16. bře 2016

@b_lecha i na genetice jste byli? A co lázně nedoporucovali ti?

b_lecha
16. bře 2016

@vvercatkoo byli jsme na genetice hned u druhého IVF. A v lázních jsem byla, když mi odstranili vaječník.

axi44
16. bře 2016

@b_lecha Ahoj, měla jsem to v tvém věku podobné, nakonec jsme to s manželem vzdali a já začala podnikat, úplně jsem na to zapoměla a makala a zjistila že jsem těhotná... je mu 13. krásný zdravý kluk .Za měsíc jdu na páté IVF a chtěla bych ještě jedno a zas nic, vypustit to nechci protože mi bude 40, ale je to hodně o psychice.... Držím palce 🙂