Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
21. říj 2009

katapola - máš to holt těžký,kam se rozhodnout. u mě to bylo jednoduchý - byla jsem zrovna i po operaci nohy,takže jsem to vzala do těch Klimek,protože ty léčí i pohybovku.a když pojedeš do Klimek,tak tě určitě tady přepadnem,páč jsme tady tři ostravačky a do Klimek to máme 30km plus mínus autobus.
tak jsem právě vykachnovala parní kachnou proutěnej koš na mimčo a řeknu vám,jsem sedřená jak borůvka.ještě musím mrknout kdesik po galanterii,jestli budou mít nějakou látku s žirafama,ať na to můžu ušít potah. s žirafama to u nás začala a už se to s náma táhne. mám aj dupačky s žirafama a to jsem chtěla ještě záclonu s žirafama.ale tu jsem zatím nikde nesehnala 😀 .takže jsem asi fakt šílená.
procedury v těch lázních budou asi plus mínus stejné.teda nevím jak ve Frantovkách - tam se dávají nějaké bahenní tampony,co říkaly holky.v Klimkách nic takovýho není.ale plácali nám tam peloid na podbřišek - to bylo super.však prošmíruj oboje webovky a pak se rozhodneš

certina
21. říj 2009

Holki -- čaute čau................jen jsem na chvíli nakoukla a dočetla..............a už zase letím...........dneska Vám povím - je venku pro mě teda úplně hnuuuuus - svítí nám tady slunko a já jsem z toho zase celá hin...............nějak mi to pořád vadí - i když už tolik nehřeje, ale sotva vytáhne paprsky - semnou je konec!!!!!!Tak jestli přežiju - tak zas juknu někdy odpoledne........................ 😒 😀 😝

Kat - já v lázních nikdy nebyla - tak v tom nemůžu sloužit.... ☹ Ale odreagování od všeho co tě každý den čeká je to určitě supr.......

donnald
21. říj 2009

Ahojte holky,

já v lázních taky nebyla.

Ale Zuzi, tobě díky za tip s košilkou. Já si právě myslela, že by ji mohli mít tam 😀 😀

micinka22
21. říj 2009

certin...ja pokud budu tehotna pres leto tak me klepne.... 😝 😝 😝 😝 jinak je pro me Slunko dobijeci v tomhle hnus pocasi.-)

zuzka72
21. říj 2009

Holky tak výsledky z genetiky ještě nedošli, tak jsem volala přímo doktorovi, asi teprve po 10té mě přepojili a pan doktor genetik říkal, že mu to dnes teprve došlo na stůl a mě to dojde poštou koncem týdne, že vada se může projevit až ve 30týdnu, třeba odstátou pánvičkou(ledviny), nebo, že se za vadu považují i odtáté uši, ale co se týká syndromů chromozomů, těch špatných tak, že je vše V POŘÁDKUUUUUUUU!!!!!! A jsou to dva KLLLLUUUUUUCCCCIIIIIII. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Takže asi Petr a Tomáš.... Holky, já brečím, jak malá holka, jen abych to donosila.

certina
21. říj 2009

Zuzíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí - jen jsem zas nakoukla a tady takové supr zprávy - no parádáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
tak se prosimtě šetři - nic netahej a užívej si odpočinku........................já se teď rozhodla, že když už jsem dneska v jednom kole - tak že ještě skočím do tesca..........ale pak už asi fakt lehnu k zemi...........Jjjo Mišo - pro změnu dobré, ale kdyby mi to tolik nevadilo - jak teď při těhu - hrůza!!Kdyby bylo na mě - tak ať už napadne sníh 😀 😝

martin72
21. říj 2009

Ahoj holky.
Dlouho jsme tu s Renčou nebyli,ale průběžně stačíme pročítat,takže víme co se u vás děje.
Měli jsme koncem října jet do Olmíku,kde by jsme nafasovali injekce atd,ale jelikož je Renča na pracáku
a nevíme kdy nastoupí,tak to budeme muset odložit.Je tu ještě jedna možnost,jak to udělat,ale nevíme jestli lze,že bych jako nastoupil na mateřskou já,ale zároveň i pracoval a Renča byla doma.Nevíte,jak to chodí?
Díky za odpovědi a držíme palce 🙂 .

asmeena
21. říj 2009

ahoj martine, a proč by byla Renča jen tak doma? To je lepší, aby šla ona na mateřskou a ty jen pracoval ne? A pokud bude na pracáku, tak může být i zároveň na mateřské, ale v případě, že by jí pracák nabídl místo, tak by to musela vzít. Jsem zrovna v práci teď řešila takový případ.

martin72
21. říj 2009

Jenže kolik by pobírala mateřskou???Na pracáku ji dají já nevím,něco kolem 2.500-3.000kč.

asmeena
21. říj 2009

no prvního půl roku můžeš být třeba ty, aby si dostal mateřskou od zaměstnavatele a pak se po uplynutí myslím 28 týdnů pobírá rodičovský příspěvek, který vyplácí okresní správa. 😉 tak to už může jít tvá žena.

martin72
21. říj 2009

Jenže můžu být zároveň na mateřské i pracovat?To asi nejde?

asmeena
21. říj 2009

no, to asi můžeš, ale nevím jestli můžeš dělat na tu samou smlouvu co máš teď sjednanou, to nevím. Ale je pravda, že u rodičovského příspěvku (nebo peněžitá pomoc v mateřství se to myslím jmenuje? To ti přesně řeknou holky co jsou už na mateřské nebo byly). A jak to budeš stíhat? Nemáš lepší dělat na plný úvazek a k tomu aby byla Renča na mateřské, když bude stejně na pracáku? Ještě jsem se teda nesetkala, že by jeden byl na pracáku a druhý měl mateřskou a zároveň pracoval. To mi přijde divné.

asmeena
21. říj 2009

jsem zapomněla dopsat, že je pravda, že u rodičáku si můžeš přivydělávat.

asmeena
21. říj 2009

Holky jak to chodí v Reprofitu, udělám si toho 29.10. těhu test, který mi dali a když to bude pozitivní (nebo negativní), tak mám volat kam? Protože to bude čtvrtek a to asi nikdo v Olmiku není? A budu muset jet i na krev?

asmeena
21. říj 2009

Zuzi: super zprávičky, tak to budou kluci jako bucíííííííííííííííííííííí 😀 😵

juvik
21. říj 2009

Martine a Renčo, nevím, ale taky mi to přijde divné a nevím jestli by to vůbec bylo možné, i když to by se chtělo zeptat někde přímo na úřadě, nevím.
Já jsem na tom podobně, taky jsem momentálně bez práce, kvůli krizi jsem o ní přišla 😔 a teď marně hledám, je to dneska fakt o ničem. Když už někam dojdu na pohovor, tak jsem podezřelá, protože mi je 30, jsem vdaná a nemám děti, takže panika, že bych hned odešla. Manžel pracuje a snad jeho prái nezruší, tak nás teď živí. I tak jdem teď do té minimálky, nikdy člověk neví co bude, ale čekat nechcem, už čekáme hrozně dlouho, takže chceme využít čas.

Asmee: taty tě tlačilo břicho po tom clostilu? připadám si děsně nafouklá 😒 ... i když u norm. stimulky jsem to tak taky měla

asmeena
21. říj 2009

juvik: taky jsem měla nafouklé břicho a tlačily mě vaječníky.

juvik
21. říj 2009

tak to asi bude ok 😀 ...jsem moc zvědavá na pátek na kontrolu

asmeena
21. říj 2009

v pátek budeš , který den cyklu?

juvik
21. říj 2009

8.den

juvik
21. říj 2009

no nic, musím mizet, jedem na návštěvu za mimíškem 😵 😵 😵 to bude ňuchňání 😀

asmeena
21. říj 2009

tak se tam trošku nakaz mimibacilkama 😵

b.e.r.u.s.k.a
21. říj 2009

Asmeen,mně říkala sestřička v Brně,že si mám udělat testík a i kdyby byl negativní,tak zajít na krev.Poprvé jsem to tak měla,ale podruhé jsem rovnou psala Machačovi a ten mi odepsal,že když byl negativní test,tak na krev už nemusím a ať vysadím prášky a příjdu se domluvit co dál.

asmeena
21. říj 2009

berus: ale vždyť testík nemusí ještě nic znamenat?

b.e.r.u.s.k.a
21. říj 2009

Dnes mi trošku k ránu bolelo bříško,jako před mrškou,ale to je brzy ne,3den po Et?No snad se bobajs uhnízďuje 🙂

asmeena
21. říj 2009

a kam si šla na tu krev? A kam si volala ty výsledky?Když mně to vyjde na ten čtvrtek?

asmeena
21. říj 2009

berus: mě bolelo bříšku jako před MS první dva dny po ET a pak už nic. Teď mě spíš bolí prsa úplně stejně jako když mám dostat mrchu 😖 bojím, bojím.

b.e.r.u.s.k.a
21. říj 2009

Asmeen šla jsem u nás v Olomouci a psala jsem Machačovi na email a on mi odpověděl.

asmeena
21. říj 2009

v Olmiku do Reprofitu? A za jak dlouho si měla výsledky? Ve Fertimedu se volalo až druhý den a bylo to o zlatý nerv.

b.e.r.u.s.k.a
21. říj 2009

To mě prsa nesnesitelně bolely hned po opu,jak jsem začala zobat utroš a teď je klid.A neboj!!!!!No nic musím jít,přišla mi zákaznice,potom ještě nakouknu.