Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
29. říj 2009

no nic, jdu zobnout utrouš a uklidnit se 🙂
Musím těm bobkům věřit, zítra už budou u mě.
Večer snad ještě nakouknu.

sukubka
29. říj 2009

juvik ja měla taky transfer po 48 hodinách a byli myslím 7 a 8 buněčné a nevyšlo nám to a holčina měla čbuněčné a je těhule.jak pravíš já sem taky pesimista ale jak vidíš každý to má jinak je to prostě o štěští!
já se těším na zítra na Machače musím si dneska nachystat všechny papíry atd manža semnou jet nemůže ale Machač říkal že to neva příště už 100% pojede nevyšlo mu to v prace,ale balím sebou na cestu máti chce pak prošmějdit Globus,myslíte že když semnou bude mamka v čekarně že na mě budou divně koukat?nebo ji možná někde vyhodím 😀

jo a holky jak ta budova v Olomouci vypadá?najdu to nějak?já trefím max ke globusu?poradte trochu 😉

martin72
29. říj 2009

Ahoj všem.
Takže jsme z Renčou domluveni.V listopadu jedeme do Olmíku pro jehly a začneme na tom pracovat 🙂 .

micinka22
29. říj 2009

Sukubko cesta z Globusu 😀 😀 😀 http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=r@st=sr@ssq=globus,olo...

a budova nenapadna..naproti je pizza 🙂 je to normalni barak kde bydlí lidi..a v prvním patre Reprofit..

Martine super .-))) to bude dáreček pod jedlí co?.-)

asmeena
29. říj 2009

juvik: i dvě embryjka jsou z minimálky úspěch. nevěš hlavu, holkám stačilo i jedno embryjko a jsou těhulky.
Já taky věřím našemu jednomu zmrzlíkovi, jen doufám, že se rozmrazí.
Dnes jak jsem jela z práce, tak jsem se stavila tady u nás na poliklinice, jestli dělají těhu testy z krve a prý jo a stojí to 140,- tak si tam zítra ráno raději zajdu. Dnes jsem 29DC a pořád nic a to jsem to i po utrogestanu u minulách IVF dostala tak nějak v tomto termínu. Tak uvidím. Teplota mi od včerejška stoupla, tak nevím. Ale spíš se už upínám na tu naši zmrzlinku.
sukub: držím na zítra pěstičky.

asmeena
29. říj 2009

sukub: určitě tam s tebou může mamka, je to tam takové rodinného typu a moc fajn.

sukubka
29. říj 2009

holky moc díky jste hodný!byla jsem u mati se s ní domluvit na zítřejším odjezdu (ona je totiž brzda než se nachystá atd) tak se jdu okoupat,nachystat všechny ty papíry a kouknu pak na vás ju 😉
a asmenko ten zmražený bojovníček bude ten pravý neboj!!!! 😉

asmeena
29. říj 2009

taky věřím, že to bude to právé a možná se tělo jen s jedním lépe popere a hned mi ho nezabije.

b.e.r.u.s.k.a
29. říj 2009

Juvik i dvě embryjka stačí,buď za ně ráda.Hlavně se nestresuj,ať je tělo hezky přijme.No a ten transfer je sice brzy,ale třeba jsou dobře buněčná a stačí to.

Asmeen,to je mi líto,že ti test nevyšel.A kdyby jsi psala dr.tak ti napíše,že na krev je zbytečné chodit a že máš vysadit utroš.Já jsem to tak měla.Na druhé straně v Brně mi sestřička říkala,že i když bude test negativní,tak si zajít na krev a pak dát vědět.Takže já na krev půjdu asi každopádně,tedy pokud to nedostanu,ale mně to utroš opožďuje.

Sukub,tak zítra dobré pořízení a hlavně dobré zprávičky.

asmeena
29. říj 2009

berus: mně to právě nikdy nijak utroš neupravil. A stále jsem to nedostala a tak raději než ho vysadím, chci to vědět na 100% raději i z té krve. A mám polikliniku hned naproti baráku, tak tam ráno zajdu, těch 140,-Kč mě za to už nezabije. A rovnou jsem si tam dnes v lékárně objednala femibion 800 tak si pro něj zítra taky jdu a zkusím změnu. Rok beru calibrum babyplan, tak to chci vyměnit.

certina
29. říj 2009

asmee - tak hodně štěstíčka na ráno........a pak dej hned vědět..........za jak dlouho budeš mít výsledek??na fifejdách byl výsledek vždycky do hodiny................jjjjo - a femibion 800 jsem brala taky cca něco přes rok....hodně mi toto gyndr doporučoval..............a myslela jsem si , že pak budu přecházet po otěhu na femibion 400, ale říkal, že už to není potřeba - že mám spíš ladovat čerstvé ovoce a zeleninu a jíst jak se patří 😀 .- no to se mu taky na začátku těhu dobře řekne, že??? 😝 😀

sukubka
29. říj 2009

ahojík holky jsem zcela připravena na zítra,i gelovky jsem si zmákla udělat 😀 jinak mi do ted nešel koník pořád mi to psalo eror!!!!manža mi chce zabavit net tak ho sem musím pustit a já budu koukat na ordinaci
jinak asmenko na tu krev si zajdi at máš jasno,udělala bych to taky tak a ještě k tomu kdybych měla ordinaci hned naproti!tramvajová zastávka reprofitu je náměstí republiky že?našla jsem to na netu!zaparkuju kam jen dojedu no 😝 😀
hned zítra dám vědět a budu myslet i na vás 😉

juvik
29. říj 2009

holky díky za povzbuzení....já vím, musím být vděčná za ty dva embryjka a věřit jim. 😔 Nemusely totiž být ani ty dva. Už je mi líp a doufám, že si je zítra odvezu domů, oba 😵
Asmee, držím ti place na zítřek a přeju, abys byla překvapená...příjemně 😉
tak dobrou a ozvu se

teddyna
29. říj 2009

téda holky,to jsou dobré zprávy. přeju všem moc štěstí,koho zítra něco čeká - odběr krve,transfer... a dejte hned holky vědět,jak jste dopadly,jo???

b.e.r.u.s.k.a
29. říj 2009

No konečně,dnes mi to nějak blbne.
Asmeen zítra hodně štěstíčka a budeme čekat na dobré zprávy.
Juvik a ty ať si přineseš domů obě embryjka a hlavně klid.

micinka22
29. říj 2009

Holky držím všem na zítra palce!!!! dobrou.-)

sukubka
29. říj 2009

holky tak dobro noc pa zítra a všem držím pěstičky

sukubka
30. říj 2009

pěkné ráno holky tak dneska jsem první?jen sem vám chtěla všem popřát štěstíčko a které jste v práci at vám to uteče 😉 odpoledne hned napíšu jak dojedu své pocity s Machače atd 😉

lenka_s
30. říj 2009

Dobré ráno holky, my už jsme vzhůru od 5 hodin, tak mám chvilku času vám napsat. Zatím u nás je pěkně zataženo a docela zima.

juviku na Lukáška jsme čekali 2,5 roku od podání žádosti. Tak třeba příští rok se už adopčátka dočkáte. Jinak 2 embryjka jsou krásná, nám zbylo tehdy jenom jedno a to se chytlo. Nevěš hlavu a držím pěstičky, ať ti to dneska dobře dopadne.

asmeen na tu krev si určitě zajdi, 140 Kč není tolik, raději ať máš 100% jistotu, než pak něčeho litovat. držím pěstičky, aby tam něco bylo.

zuzka72
30. říj 2009

Holky, včera mi taky koník hlásil ERROR, takže jsem nestihla napsat-takže dnes přeji všem ať jim to konečně výjde a s takovým pocitem tam holky taky běžte-najisto a tvrdě do toho!!! 🙂

asmeena
30. říj 2009

ahoj holky, tak na krvy jsem byla hotová za 10 minutek i s příchodem domů. Pro výsledek jdu ve 13:00, tak aspoň potom budu moci s klidným svědomím vysadit utroš. I když pořád tajně doufám, že by mohlo být překvápko, když mrcha stále nedorazila. A to u minulých IVF dorazila pokaždé 11 dní po ET a dnes jsem 15 dní po ET. No tak uvidíme.
juvik: držím pěstičky, ať jsou oba embroušci krásní a za 9 měsíců ti dělají velkou radost
😵
sukub: snad nezabloudíš a budeš mile potěšena jak to v Olmiku super funguje. 😉

micinka22
30. říj 2009

Veru moc preju aby testy kecali!!!a co teplotka?.-)

asmeena
30. říj 2009

teplotka sice trošku klesla, ale pořád je to dobrý 37,1 😉

asmeena
30. říj 2009

Tak zázraky se nedějí, HCG z krve negativní. Jdu psát Machačovi a budu chtít rozmrazit toho našeho nejpomalejšího broučka. 😉

lenka_s
30. říj 2009

asmeen tak to je mi moc líto, že vám to nevyšlo 😢 . Určitě na vás čeká ta vaše zmrzlinka a pod stromeček si nadělíte ten nejlepší dáreček. Je dobře, že to bereš tak statečně a nevzdáváš to a chceš jít hned do dalšího boje. Držíme ti pěstičky.

micinka22
30. říj 2009

Veru mraženka vyjde 🙂)

asmeena
30. říj 2009

mici: to zní jak nějaká mražená ryby (mraženka) 😀 😀 😀
leni: jo jsem úplně v pohodě, asi proto že o tom nikdo nevěděl a tak nemusím nikomu nic vysvětlovat a dívat se na smutné ksichty. To mi nedělalo u minulých pokusů dobře.

kasa
30. říj 2009

Verčo neboj sluníčko ono to vyjde.Sněhurečka už na tebe čeká a třeba to opravdu bude dáreček k vánocům. 🙂

asmeena
30. říj 2009

jojo kéž by, to by byl krásný Ježíšek. A možná právě to jedno je to pravé. Už jsem napsala panu doktorovi, tak uvidíme co mi odepíše. Chci jít hned v tomto cyklu na další ET. Pokud se zmrzlinka udrží a nerozpadne se po rozmražení. Ale já věřím, že to bude velký bojovník.

asmeena
30. říj 2009

holky tak kde jste?
juvik a sukub, jak jste dnes dopadly?