Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
27. led 2010

sukub, po OPU si budeš první tři dny volat emryoložce, která tě bude informovat o vývoji embryí (já to tehda brala jako samozřejmost, že se budou vyvíjet, vůbec jsem nevěděla, jak to chodí)
Po ETu budeš jen čekat doma, dají Ti těhotenský test a datum, kdy máš testovat (jestli teda do toho data vydržíš 😀 😀 😀 ) a pak je obeznámíš s výsledkem.
Manža ať je v klidu, že spolu nemáte mít styk 3 dny před ET asi víš, ne? 😀 Manžel říkal, že ta místnůstka byla úplně luxus oproti naší nemocnice...dokonce si tam může pustit i nějaký film 😀 😀 😀 😀 😀 ...

sukubka
27. led 2010

stephanie takže se volá ikdyž to nevýjde a obědná se třeba na další konzultaci s Machačem že?teda už ted mám nervičky musí to do třetice výjít.
Jinak s tím testováním to určitě nevydržím já měla co dělat to vydržet netestovat do 8dne
a já měla u klasického ivf ten prygnyl ten třeba ukazoval 5dní po et ještě // měl jakejsi hormon hcg to v Reprofitu mi to píchat nebudou že?

stephanie
27. led 2010

jj sukub, pregnyl se píchá u klasického IVF, teď si asi teď nepícháš, ne? Já na minimálce ještě nebyla...
Můžu ti říct, že i když u KETu je menší pravděpodobnost, tak jsem byla víc v klidu, protože jsem byla ušetřena toho všeho kolem...prostě jsem šla jen na zavedení a bylo...ale ta minimálka nezní špatně...jsem zvědavá, co mi taky machač vymyslí...nějak si mi to všechno táááhne.
Jinak i když to nevýjde (ale to uričtě výjde 😉 ), tak mu musíš zavolat, oni si vedou evidenci...
A neměj prosím tě žádné nervy, jen si tím škodíš, teď musíš být v absolutním klidu!!!! tytyty!!! 😵

sukubka
27. led 2010

stephanie moc díky za podporu 😉
já pregnyl zatím nenafasovala tak ho asi mít nebudu!jen v pátek a v sobotu si mám píchnout agolutin a v neděli kontorla u Machače!
a volá se pak kam?do Brna nebo do Olomouce?to mi poví že?

sukubka
27. led 2010

step machač ti určitě doporučí minimálku mě ji doporučil hned on mi říkal že je pro šetrné metody.Čas se tak táhne protože se těšíme to je normální.

stephanie
27. led 2010

no já poprvé volala na tu nonstop linku a jen jsem to oznámila nějakému doktorovi...ale asi i stačí, když napíšeš machačovi email...já mu podruhé napsala, že jsem těhu, nikde jsem nevolala
ale fakt si s tím nedělej zbytečné starosti, hlavně ať jsi v klidu...co je potřeba, tak si ještě rychle udělej - jako úklid, žehlení a pak je odpočívej...já to měla fajn, že jsem čekala přes Vánoce a byla jsem fakt úplně v poho, nemyslela jsem na práci - na nic..a to dělalo hodně

stephanie
27. led 2010

sukub já mám právě ještě 7 eskymáků (jak tomu říká machač 😀 ), tak nevím, jestli nebude chtít zase KET...uvidíme

sukubka
27. led 2010

step já už dneka přemýšlela že si něco začnu uklízet,at jsem pak opravdu v klídku.
No doufám že budu volat nebo psát pozitivní novinku,ta nejistota je děsná.Kdyby nám to náhodou evyšlo chtěli by sme jít hned do další minimálky,snad ale nebude potřeba!

step a co pořád děláš?

sukubka
27. led 2010

step tak to bych být tebou ten KEt zkoušela.
co jinak kinoložka?

martin72
27. led 2010

Stephanie.Píšeš,že si manža mohl pustit i nějaký film?!Tak to si mě potěšila 😀 Už,aby byl duben a snad se ten spermiogram taky zvedne

kvakuska
27. led 2010

stephi, sukub: i u minimálky se píchá Pregnyl, píchá se 36 hodin před OPU ... sukub pokud v neděli Machač uvidí, že folíky jsou správně veliké, tak ti dá Pregnyl a řekne ti přesnou hodinu, kdy si ho máš píchnout ... pokud budeš píchat Pregnyl třeba v neděli v 9 večer, tak v úterý do 9 hodin ráno musíš být v Brně na odběr ... neboj, Machač ti vše vysvětlí a kdyby ti něco uniklo, tak mu můžeš kdykoli zavolat nebo napsat 😉

juvik
27. led 2010

Sukubko, ty jsi teda profiplašan 😀 ...jak píše Stephanie, hlavně klid 😉 ...a nohy v teple 😀 ...všechno ti řeknou, neboj

Janel, tak to moc držím palečky, ať se mimís zavrtá....já jsem taky byla posledně s 1 embryjkem na nativu, sice to nedopadlo, ale vše probíhalo v pohodě, takže bych do toho šla klidně znova. Tak se opatruj 😵

stephanie
27. led 2010

jj martine, tak teď už se budeš těšit, co? 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak sukub, co pořád dělám? Pořád něco 😀 ...ale pořád to stejné dookola, takže nuda...Jsem od rána do večera v obchůdku, pak zas něco udělám doma a pořád dookola - není co závidět 😀
Počítám, že na Ket budu moci jít až v dubnu, tak se chci do té doby hodit do pohody, po šestinedělí začnu cvičit, ať pro sebe něco udělám a hlaně ať trošku příjdu na jiné myšlenky.

Jinak ta kinezioložka - no nevím...Nemám pocit, že mi to až tak něco dalo...jsem z toho zatím taková rozčarovaná...Říkala, že se z toho musím vyspat, tak uvidíme zítra, kdo se místo mě probudí 😀 😀 😀

sukubka
27. led 2010

juvik napsala jsi to hezky s profiplašanem.ještě že tu jste a poradíte a podpoříte 😉

stephanie
27. led 2010

no jasné, od toho tu jsme
vy jste mě taky hodně podpořily!!! nebýt vás, tak nevím...ale opravdu 😵

juvik
27. led 2010

Sukubko díky 😀 ...ale chápu tě, já jsem taky profiplašan...by ti mohl můj manžel vyprávět 😀

asmeena
28. led 2010

Ahoj holky, co že jsme až na třetí stránce? Musím nás trošku poposunout.

Janel: to jsem moc ráda, že z toho máš takový dobrý pocit. Být psychicky v pohodě je základ.

sukub: na co je agolutin? Já píchala ten pregnyl - mám doma ještě dvě ampulky, tak doufám, že je vyčerpám a nebudou mi zbytečně strašit v lednici.
Jinak jsem dnes měřila BT a vypadá to, že MS dorazí dnes, takže kdyby to klaplo, tak kontrolička za týden ve středu. Nemáte někdo info, jestli bude Machač normálně ordinovat?

asmeena
28. led 2010

step: tak to já šla už od té kinezioložky taková lehká, plná energie a je pravda, že mi říkala, že budu dva dny hodně unavená.

stephanie
28. led 2010

Dobré ránko,

asmeen, asi jsem od té kineziologie čekala víc...Odblokovala mi nějaké stresy z minulosti, tak možná že to se mnou něco udělalo, ale zatím nic necítím. Ale je fakt, že v některých chvílích se mi až točila hlava...
No nic méně, jen jsem dojela domů, už jsem měla zase stres 😀 😀 😀

sukubka
28. led 2010

amenko já taky koukla ted jste byli taky až na 3 straně jinak já se spletla není to agolutin ale bravelle,tos měla taky?nevím na co to je,ale dneska večer zbaštím poslední clostík a zítra a v sobotu ráno bravelle a v neděli ta kontrola!

asmenko jinak Machač je mimo Čr do nedělního rána pak už funguje normálně ptala jsem se ho tak nebuj 😉

Holky a co ta kineložka s vámi jako dělá?

stephanie
28. led 2010

suskub - ty jsi tež kineložka 😀 😀 😀 😀 😀
to je kinezioložka 😉
no já taky přesně nevím, co to se mnou konala 😀
chytla mě za ruce a pořád kladla sama sobě nějaké otázky, vůbec jsem tomu nerozměla, a moje tělo jí davalo impulsy a odpovědi na ty otázky...zjišťovala, kde mám jaké bloky...nevím, jak ti to mám pořádně vysvětlit
zjišťovala, jakou čakru mám narušenou, tak to dávala znovu dokupy a zbavovala mě stresů z let minulých a kladla mi na srdce, že se nemám otáčet do minulosti a nemám se zabývat budoucností, že žiju tady a teď...

zkus kouknout na net, jsou tam o tom dobré články

sukubka
28. led 2010

step to se určitě podívám klidně bych ji taky někdy navštívila
dneska mám nějakou divnou náladu,manže je poslední dobou jakejsi protivnej dneska mě teda naštval totálně a to si říkám že za chvíli bude OPU a já mám takový stresy.Musím se dát do Et do kupy

stephanie
28. led 2010

sukub, jj, udělej mu dneska nějaké pomyšlení 😀 😀 😀
nic si z toho nedělej, můj manže je protivný každý den 😉
a co, záda už ho nebolí?

capenka
28. led 2010

dočítám vás holky co se tady děje,mě za 14 dní čeká laparka a hysteroskopie,doktoři dál nepůjdou dokavad nezkontrolují vnitřek ,s otázkou proč to nejde,tak mám docela strach,a k tomu jak se dlouho potom budu dávat dohromady ,jen škoda ,že neposílají dřív ,jen až po letech ,až nic nemůžou nikde najít,

mauska
28. led 2010

Ahoj holky. Mám otázku na Reprofit Ol. Chtěla bych darovat vajíčka a rozhoduju se do jakého centra v Ol jít. Máte některá zkušenost i s Fertimedem a FN?
A kdybych si vybrala Reprofit tak bych musela na odběr pravděpodobně do Brna, že?
Moc děkuji za názory a zkušenosti 🙂

sukubka
28. led 2010

Mauska já byla ve Fertimedu i ve fakultce,vlastně tu nás je 90% přeběhlic s fertimedu a rozhodně ho nedoporučuju,jejich chování je zaplat a odejdi.no holky ti napíši.ale možná že se k tobě budou chovat jinak pokud vajíčka budeš darovat.
a Reprofit dělá OPU v Brně

micinka22
28. led 2010

mausko reprofit určitě ne..tam si žádná co ty vajíčka potřebuje nezaslouží jít a platit jim za tu jejich nadřazenost 🙄 🙄 🙄 🙄 určite Reprofit..i když jednou pojedeš do Brna ...

mauska
28. led 2010

suku: díky 🙂 no mě se to jako pozdává nejvíc, ale nevím jak s tím Brnem. Asi napíšu panu doktorovi a poptám se 😉 mám totiž malé dítě...
A jak je to prosím tě s čekáním, je to tam na dlouho nebo dodržují domluvený termín? a to je stejná adresa jak Dr.Polák? h.pluku?
zase na druhou stranu mám FN blíž, ale to už je asi fuk.

mauska
28. led 2010

mici: taky díky 🙂

teddyna
28. led 2010

mici-fertimed néééééé,ne reprofit-ten jooo 😀