Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
19. bře 2010

Asmeen, já otvírám v novém okně, ať se nemusím vracet zpět. Hlavně, že si už můžem psát 🙂
Doufám, že se ozve Juvik, jaké má krásné embryjko u sebe!

asmeena
19. bře 2010

berus: a jak to děláš, tou šipkou o krok zpět? To mi nahlásí, že platnost webové stránky vypršela. 😢

asmeena
19. bře 2010

Taky jsem na juvika myslela, jak dopadli, tak doufám, že aspoň to jedno je velký bojovník. Smutných zpráv bylo už dost.

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

ano dám šipku-přejde o jednu stránku zpět a jde to

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

to máš pravdu,už by to chtělo zase nějakou dobrou zprávičku 🙂

asmeena
19. bře 2010

Možná nás je tady tak málo, protože to holky taky nemůžou najít v tématu nedobrovolná bezdětnost. 😖

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

taky jsem si to říkala

asmeena
19. bře 2010

Holky pro dnešek se loučím. Doufám, že se tady s těma novinkama brzy sžijeme.

martin72
19. bře 2010

Zkouška 🙂

kvakuska
19. bře 2010

Asmeen taky jsem nás hledala ve snažilkách, potom v tom rozdělení podle měst, nedobrovolná bezdětnost je fakt divná kategorie, já nevím, proč se vždycky rejpe do toho co funguje a lidem vyhovuje 😠

kvakuska
19. bře 2010

asmeen pokud se tu někdo dlouho neukáže (jako že njás třeba nenajde) , tak mu můžeme napsat do vzkazů 😉

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

dobrý nápad kvakus

kvakuska
19. bře 2010

teď jsem se koukla do svého "pasu uživatele" a také mě to z koníka vyhodilo a jede mi to jaksi pomalu, trvá to než najede vybrané téma nebo stránka 😖

kvakuska
19. bře 2010

Holky poslala jsem info o novém sídle naší diskuze přes IP Zuzce, Britce, Capence a Stephi, měla jsem je ve starých vzkazech 😎

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

zuzka už tu byla,ale ostatní ne,tak uvidíme snad se zítra někdo ukáže a bude nás víc

micinka22
19. bře 2010

Ahoj holky..no taky sem hledala a nadavala si do slepejch magoru 😀 😀 😀 ještě že sem to vygooglila.-))) ted si to dam do oblibenejch a konci to vecne hledani:ú))

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

jé konečně další,jsem zvědavá,kdy se tu sejdeme všechny 🙂

daisy14
19. bře 2010

Ahojky, tak se tu pomalu scházíme všecky, my jsme holky šikovné 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

tak jsem napsal sukubce a juvikovi do IP

andinka22
19. bře 2010

Sukubko napsala jsem ti do IP.
Jinak hezký večer všem. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
19. bře 2010

andinko sukubka tu není

andinka22
19. bře 2010

Já vím, já jí psala ohledně objednávky. Nestihli jsme se ve středu domluvit. Tak proto jsem jí raději písla. 🙂

kvakuska
19. bře 2010

Já poslala IP s infem i Pecicce, Sukbce a Teddy 😎 ... jsem spisovatelka 😀

kvakuska
19. bře 2010

Koukám že sukubka bude zavalená vzkazy 😀 😀 😝

andinka22
19. bře 2010

Tak snad se tady všechny postupně sejdeme. 🙂

andinka22
19. bře 2010

Kvakusko to jo, Sukubka bude mít aspon co číst. 😉

britka
19. bře 2010

holky ahojki,už jste viděli vola?Já zapoměla jak se přihlásit už jsem si řekla že jsem v pytli,ale našla jsem ho v emailu.Tak nějak mi to taky nesedí a ten název taky,ale zvykneme si.Bylo vám smutno včera bez koníka?Mě jo.

stephanie
19. bře 2010

holky, já se hlásím !!!
mám tuto diskusi v záložkách, takže mi to tady automaticky najelo...ale to téma je fakt debilní...to mě teda nas....
já teda bezdětná nejsem??? nevím, proč to nenechali ve snažilkách, komu to vadilo??? nechápu, proč pár témat vybrali ze snažilek a dali tomu teď takový pitomý název...
jinak kvakus díky za IP, jsi hodná 😉
já zas utíkám, měli jsme návštěvu, tak jdu uklidit ten bordel...
kdyby se sukub neozývala, tak ji zítra pisnu smsku,ale ona nás určo najde...

tak dobrou holky

kvakuska
19. bře 2010

Holky kdybych si chtěla dát fotku do ikonky, tak to tam musím dát jen sebe a nebo můžu cokoli? ... trochu mi vadí, že v těch ikonkách bez fotek nepoznám samu sebe, špatně se mi hledají moje příspěvky 😖

andinka22
19. bře 2010

Brit, je to takový jiný, řekla bych i pomalejší, ale budeme si muset zvyknout, no a ten název raději vůbec nekomentuji.