Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

escadka
27. zář 2011

@11112 🙂 moc ráda napíšu své poznatky, i když asi ne vždy budou správné 🙂. Neboj neboj, určitě to vyjde podle plánu, všechno musí být v ten správný čas a ten pro tebe určitě nastal právě teď, moc na tebe myslím, pak v pátek napiš, jak dopadla injekce

carlik
27. zář 2011

Ahojky holky, tak hlásím zprávy z dnešní KO u Štěpána. Malá je prdelkou dolů, takže čípek drží a musíme vydržet do prosince aspoň, říkal....Dostala jsem žádanku na OGTT, ale tento týden to vzdávám, páč se mi vrátily nevolnosti a to bych nalačno asi ten blivajs hned vyzvracela ☹
@escadka no asi máš pravdu, že to letí všem stejně 🙂 Akorát vám maminám s miminkama v postýlkách a nám zatím v těhu týdnech 😉 A tomu zbytku snažilek to za chvilku taky bude tak utíkat....
Užívejte si krásnýho babího léta!!!

silvie_z
27. zář 2011

@mautas11 není zač 🙂 sexík vůbec neškodí, pokud nebudeš cítit nějaké bolesti. a i napít se můžeš. asi 10 dnů po oplození není embryo napojené na tvůj krevní oběh, takže si můžeš dělat relativně, co chceš. hlavně bez stresu 🙂

mautas11
27. zář 2011

@silvie_z díky, tak už jen aby to vyšlo.

kamka1402
28. zář 2011

@allicia To jsem ráda, že se to někomu povedlo. Tak aspoň nějaká dobrá správa.Na KET jsem šla v přirozeném ciklu tak že to nevzdávám a zkusím to příští měsíc znovu. 🙂 přeci se to musí, už konečně podařit 😉

carlik
30. zář 2011

Ahojte baby! Tak já mám dnes dost blbou náladu.... to že jsem od 4 vzhůru, začala mě bolet hlava a psychicky jsem se naladila, že jdu na ten glukózovej test. Tak jsem tam po 7. hod. dojela, sestřička mi nabrala krev a že mám sednout do čekárny, že jestli to bude OK, tak mi dají vypít tu glukozu a 2 hodiny tam pobudu. Po půl ho'dce si mě tam zavolala,otevřela lahvičku a že do 5 min. to mám vypít. Tak jsem začala, zvonil telefon a za chvilku mi říká, že mám přestat pít a jestli jsem opravdu těhotná??? No tak se poradila s další sestrou a že to teda nemám pít (1/4 jsem už asi vypila), že mám zvýšenou hodnotu, test se nebude dělat a že výsledky pošlou Dr a mám se za ním zajít domluvit, že by se OGTT znovu za 14 dní opakoval. Mám to já ale smůlu....potkalo vás to některou taky? Už vidím, jak budu držet nějakou dietu 😒

allicia
30. zář 2011

@kamka1402 Ahojky Kamko,já i kamarádka jsme měly umělý cyklus s Estrimaxem,Machač říkal,že je při tom větší šance na úspěch,nejsem si už přesně jistá,ale myslím na 50%,když tak se ho ještě poptej 😉

kamka1402
30. zář 2011

🙂Děkuji za radu mě ho napsali v Brně, když jsem něměla žádné dozrávajíci vajíčko. Pak jsem nakonec na ten KET nešla kvůli chřipce.Tak se zkusím poradit z Dr. 🙂

katapola
30. zář 2011

Ahoj holky. Po roce a půl se chystám zase k Machačovi, tak nakukuju, co je tady nového. Nevíte co Britka a Beruška?

britka
1. říj 2011

@katapola díky za optání,18.10 jsem se objednala k Machačovi na konzultačku a zatím se dávám do kupy a nabrat další síly a šetřit na další pokus.v únoru jedeme opět k léčitelovi a pak teprve můžeme uvažovat co nám řekne.Já měla za těch pár roku hodně pokusu a musím se dát do kupy hlavně vnitřně.

kamka1402
1. říj 2011

@britka Ahoj brituš jsem ráda, že tě tu opět vidím. 😉

katapola
1. říj 2011

Brit, já jsem objednaná na 12.10. Doktorka v praze nám dala limit do konce roku. Pokud do té doby neotěhotním, bude mi muset ty kortikoidy na delší dobu vysadit a ty hodnty se mi opět zhorší, protože ty léky ten problém jen tlumí, nikoli léčí. Přirozeně se nám to po tom mimoděložním nepovedlo☹ S Machačem se asi domluvíme na minimálce. Psychicky jsem donedávna byla relativně v klidu, ale poslední době okolo mě všichni zase těhotní a rodí a to prostě nesu špatně, i když to všem přeju.

katapola
1. říj 2011

@britka A kam chodíš k léčitelovi?

britka
1. říj 2011

@katapola do Jeseniku a je dobrý .po první návštěvě nám změnil jídelníček a vůbec nám to nechybí.
@kamka1402 tovíš nějak jsem to psychicky nezvládala.

misa.patrik
2. říj 2011

Krásnou neděli holky 🙂
tak jsme v pátek byli na kontrolu v Podolí u Madara 🙂
tak nám zase vzal odběry a měsíc čekání ....
Jinak mi řekl že u mě je ta buněčná imunita z největší pravděpodobností poharpaná kvuli mimoděložním těhotenstvím ... no prednison užívám dál v dávce 5mg tak to nechápu.Tak jsem zvědavá na výsledky teda.Byl zase opět milý říkal že bude holčička a že už se těší až pošlu fotečku do sbírky na nástěnku 🙂 hoooolky ja už chci být těhu☹

escadka
2. říj 2011

@misa.patrik Mišičko, určitě už brzičko budeš, už si pro to udělala opravdu všechno, příčina se našla, zrovna se léčí, to by bylo, aby to konečně nevyšlo 😉! Držím palečky, ať jsou výsledky jak mají být a už jedete do Brna pro prvotřídní embryjko 🙂

misa.patrik
2. říj 2011

@escadka dekuju Ti mockrát 😅 😅 já pořád ještě věřím,tak snad to bude brzy 🙂
Jinak malá je kouzelná fakt 🙂 taková princeznička 🙂

escadka
2. říj 2011

@misa.patrik děkuju a neboj, taky takovou budeš mít, nebo malé princátko. A určitě to bude brzy, naštěstí to strašně rychle letí, takže ten měsíc uteče jak mávnutím proutku a už budeš u usměvavého Machače domlouvat, kdy to spácháte 🙂. Tak pěkně čerpej energii z tho krásného podzimu a sluníčka, ať jsi pak silná a nabitá a miminečku je u tebe jak v bavlnce 🙂

escadka
2. říj 2011

@misa.patrik jo, a zapomněla jsem napsat, moc moc vám to všem sluší u toho móře, krásná rodinka 🙂

misa.patrik
2. říj 2011

@escadka děkuji moc 🙂

kamka1402
2. říj 2011

@misa.patrik Ahoj miši mohu se zeptat co ti zjistili a na jakém vyšetření si byla.

misa.patrik
2. říj 2011

@kamka1402 ahojky byla jsem v červnu tohoto roku v podolí na imunologické yšetření a byla mi zjištěna buněčná imunita 🙂

kamka1402
2. říj 2011

@britka Plně tě chápu ta psychika je stršná máme pár známích je to asi 6 párů asi pře 10 měsícema začli jeden po druhém oznamovat, že čekají rodinu docela jim to vyšlo všem 6 mají to po měsíci teď od června se to začína rodit moc jim to přeji jen jsem tam zůstala sama a je to docela masakr, když se všichni sejdem tak je jen jedno téma těhotenství nebo teď porody no super 😉 já bych taky chtěla jen mám tento měsí po Ketu a opět nic už nevím jaké vyšetření bych měla podstoupit ☹ tak tu trochu sonduji. Dr. mě řekne, že neví kde je problém a já nevím co dál

kamka1402
2. říj 2011

@misa.patrik na té jsem už také uvažovala brala jsem si od tebe kontak. Teď po nezdárném ketu
si nechám napsat doporučenku. A tobě držím pěsti ať vše dobře dopadne a je to ta vysněná holčička

kamka1402
2. říj 2011

@misa.patrik zapomněla jsem se zeptak kolik stojí to vyšetření

misa.patrik
2. říj 2011

@kamka1402 to vyšetření je zdarma pokud máš to doporučení 🙂 akorát je to v Praze a já to mám 500Km ☹ ale co co bych pro mimi neudělala 🙂 🙂

kamka1402
2. říj 2011

@misa.patrik tak to máš fak daleko ja to mam asi 250km ,ale jak říkáš ,pro to abych měla mimi bych jela kam koli 🙂 😉 hlavně bych ráda zjistila v čem je problém to nevědomí mě ubijí ☹

misa.patrik
3. říj 2011

@kamka1402 no to se Ti nedivím ja jsem po těch 5 letech taky štastná že už vím proč... 🙂
vždy jsem si paradoxně přála at mi něco je abych věděla že je nějaká příčina toho proč to nejde a vždy to bylo v pořádku 😠 to bylo celkem na bednu 😅

carlik
3. říj 2011

@escadka to je teda sladká beruška, moc vám to spolu sluší rodinko 🙂
Já už se taky moc těším na tu svou princeznu. No a holky, co jste zatím ještě snažilky, myslím že Štěpán vám určitě dopomůže k tomu vytouženému štěstíčku jako mě 😉 Jenom je potřeba vydržať! U mě to taky trvalo dlouho a cesta byla víc než trnitá, všechny kamarádky už s dětma, jen já pořád nic a samý nezdary 😒 Ale nakonec se taky v lednu dočkám 😉

kamka1402
3. říj 2011

@misa.patrik Miši kde si byla na laparoskopii a jak dlouho to trvá než tě vezmou 😉