Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
1. čer 2009

Díkz, já vím, že je to na té liště, ale jsem na PC u toho mýho a on to má vše v AJ a navíc tadz ta ikona není, a ke všemu to špatně píše jen na těchto stránkách, emailz a ostatní to píše dobře. Je to nějakz podrbanz...Až dojde tak to spraví...

certina
1. čer 2009

Moni já byla na nehtíkách minulý týden......a kam chodíš???
Byla jsi na té kosmetice??Jak bylo?Doufám, že jsem tam nikde nevisela??
Zuzi ale v té anglické verzi to není špatné 😕 😉

micinka22
1. čer 2009

Ahoj ,
no já až od července protože Červnen už dneska máme a musím se objednat na konzultaci ..a Machač mi psal že měl 14 dní volno tak bue napráskáno..tak počkám na konec měsíce a v Červenci snad první IUI .-))

a taky chodim na nechtíky...ale jakmyle otěhu tak si je nechám sundat...šíleně rychle mi rostly vlasy i nechty v těhu...tak si aspon odpočinou .-)

teddyna
1. čer 2009

Peti,jdu do Havířova.mám tam kadeřnici i manikérku.je to velmi kreativní holčina je moc šikovná.na tu kosmetiku jdu 9.6. na 8 na ráno.
http://www.pavlinynehty.webgarden.cz/ tohle je odkaz na tu moji manikérku.Zuzi,no jasně,v té anglickočeské verzi to má takovou zvláštní kreativitu- to tak nechej,budeš zajímavá jinou řečí než je klasická čeština nebo angličtina.právě mi pesan zabral moje místo na gauči a kam si teď lehnu,je mu zcela jedno.cce-to jsou věci od těch našich miláčků.jo,Zuzi a díky za pochvalu profilu,ale jsem totál normální.ty doby,kdy se na mě dalo dívat - viz fotky v profillu,jsou již dáávno pryč.

certina
1. čer 2009

A jak to - původně jsi psala že jdeš na kosmetiku dnes, ne?? Už jsem mrkla na její stránky......ze zvědavostí - možná jednou budu shánět novou nehtařku.....ta má se rozvádí (je to má známá, tak mi vždycky vypráví co a jak) no a nejspíš se bude stěhovat.....takže bude měnit lokál, ale kdy to bude - ještě se neví....teď má dost pech......nechtěla bych být v její kůži ☹ ☹ ☹ .....jsem sice objednána dopředu asi cca do konce července (chodím co 3 týdny)....tak uvidím...
No a jakto, že tam nechodíš i na kosmetiku???Moni a Ty jsi pracovala na fifejdách ve špitále nebo vedle bosorky v té lékárně??Už jsem Ti psala jednou, ale nějak jsi neodpověděla - tak jestli je to tajné - tak nemusíš psát 😝

Na ty vaše profily jsem se dívala hnedka včera večer - sic mi to dalo práci, než jsem to našla, ale zdařilo se.....jo pěkné....a Zuzce , si myslím, že sluší víc ta tmavá barva vlasů - nějak víc mi to k ní jde.....
Ovšem největší radost a pochvalu měl u nás doma Teddy - naše Enny ho úplně vyštěkávala......hned jsme jí ho samo, že ukazovali........no prostě strašná psí radost!Jo jo Ti zvířecí miláčkové 😀

Mici a už jsi se objednávala na tu konzultaci???Já tam jdu 24.6. 😲 Takže jestli dobře chápu - jdeš k Machačovi poprvé??Já taky....
Jóóó a máš pěkné album.......malá je úžasná.....a Ty jsi teď na mateřské?A odkud jsi?Přímo z Olomouce?

A jinak holky, už mě začalo trošku bolet v zádech.....takže ta potvůrka MS se fakt blíží....

micinka22
1. čer 2009

Certino nee ještě jsem se neobjednávala...to jsi schválně až kondem června nebo že je to tak napráskané..pokud jo jdu volat hned !!!!!
Jo jsem na mateřské .-) málá má 18m..je to zlato...škoda ji "nevyrobit" sourozence ..i když jsem hodne váhala a vubec se mi do tech hormonu nechtelo znova:((( snad se teda IUI zadari .-)))
a miminko nám všem .-))
Ano jsem z Olomouce..teda ne přímo kousek na sever .-)))

certina
1. čer 2009

No já se objednávala v první polovině května......takže asi je to napráskané.
A u prvního bylo vše O.K. nebo taky to nešlo hladce???A teď jsi už něco užívala a zkoušela nějakou metodu, když píšeš , že přímo IUI???A jak se jmenuješ a kolik je Ti let??Ať tu máme přehled. Petra.

micinka22
1. čer 2009

certi jsem Míša .-)25 čerstvých....mi boužel mimi mít nemůžeme..první je z Fertimedu..IVF .-) ale bylo to na muj popud...jsem chtela moc mimi a 3 IUI nevysli..ja jsem zdrava ,ale manža boužel nemá mršky :/ takže dárce jistej ..
pak se ve mě chtěli rýpat tak jsem žekla že radši rovnou IVF a vyšlo... ale ted chci práve IUI co nejdéle..

teddyna
1. čer 2009

Peti,pracuju přímo v nemocnici na FIfkách.asi jsem tu tvou otázku nějak zasklila.jo,novej poznatek,tak mě krom podbřišku začly děsně rvát velký steheníí svaly.tak nevím,jestli je to zas nějakej doprovodnej příznak a nebo jen nějaká lenora??
vítám novej přírůstek - Micinku22.a tak mě napadlo,Míšo,že ani operativně by manželovi nějakou spermijku nenašli?
jo,a další novej poznatek-biptronová lampa.nevěřila jsem tomu,ale svítila jsem si na podbřišek,manžel na varlata a najednou se spermie rozběhly a bylo jich o X milionů než před rokem.možná to někomu pomůže-kdyby to chtěl zkusit.sice to byla děsná sranda a vůbec jsem o tom nevěděla - on mi to řekl až jsme jeli domů z OPU,páč jsem byla děsně překvapená ze spermiogramu.takže už vím,co loví furt na tom internetu po nocích🙂

certina
1. čer 2009

Ach jo - Míšo - tak teď už jsem v obraze......a jaké jsou minimální možné mezery mezi IUI??Může se hned další měsíc po sobě???
Moni a na jakém oddělení??
A to jste jako s tou lampou dělali doma?????
A holky - OPU je co????Já vím, jsem zatím v tomhle směru mín vzdělaná......se stydím
😕
Už jsi se vrátila z nehtíků????Jak bylo......

micinka22
1. čer 2009

Teddy boužel genetická porucha nějakýho Y chromozomu,kterejk má právě na starost tvorbu spermijí....ale operaci jsme chtěli taky co kdyby..ale manža je hemofilik navíc a při te jeho diagnoze blbyho Y řekli že to nemá význam:(( ale tak už jsme smířený a je to celkem jedno...holt zase bude pár měsíců "hadičkovej sex" 😀 😀 😀 😀 na světě jsou horší věci ne .-))

certin to se může každej měsíc... .-)) někdy se i nemusí stimulovat ..ja mám třeba ovu pokaždé..akorát jak je ovulace tak jedeš do centra a daji ti hadičkou spermie ,zašpuntujou a jdeš domu 😀 😀

opu je odebrání vajíček z dělohy ne?

smilers
1. čer 2009

certino je to odber vajicek (OPU - ovum pick up) 😉 nazdar miso, tak jdete do dalsiho snazenicka vidim 😉 tak drzim moc palce

micinka22
1. čer 2009

miso to vis no ..se musi prodloužit rodičák zase na chvilku .-))

smilers
1. čer 2009

miso😀

teddyna
1. čer 2009

čaute.tak mám nový nehty,vypadají oužasně!!!micinka-tak to máte fakt kde co.hele,jsem asi jouda,ale co je "hadičkovej sex?"Peťko,OPU ti holky přeložily - volně je to překlad jako "odběr vajíček" - holky to napsaly v angličtině,ještě bych ti to písla v latině. jo a pracuju na metabolické JIP,jak ses ptala.

certina
1. čer 2009

Moni zdravím.......
tak já už tady sedím jak lazar - dorazila jsem večer domů z práce a už 2x jsem byla ve sprše - zatím nekrvácím, ale bolest v zádech je ukrutná.....jsem podestlána všemi polštářy a už nevím, jak bych si sedla....čekám jen na přítele až doseká venku trávník, abych mu nandala večeři a frčím spát......
Veruš a kde se touláš Ty ???? Vidím to tak, že tě do pár hodin budu následovat.....a prosímtě ještě mi řekni, jak jsi spočítala ten 3-tí den na clostík? Počítala jsi první den už toho 29.5.??
No nic mám volat ještě svému dr. až dostanu MS - tak uvidím do rána, zítra bych tam brnkla a domluvím se s ním kdy mám přijít a od kdy brát ten clostík??
Zuzi a co Ty jak jsi na tom???

zuzka72
1. čer 2009

😖 Certina já jsem na tom všelijak, asi tak, jako když nevíš na čem jsi. Zázrak, už to píše normálně-to nechápu. Ráno změřím, ale test už si nekoupím, počkám do toho pátku k Machačovi. A zítra volám Marušce-ale už jasně vím co mi řekne-negativní a v pátek doktor vyřkne taktéž negativ. Jen nechápu proč jsem tu mrchu ještě nedostala. Čtu v různých příspěvcích, že měli až do 10týdne negativní testy, dokonce i z krve, sice to nechápu, ale bylo by to hezké být jedna z těhle šťastných.
🙂 🙂 🙂 Smilers-trojčátka, to je nádhera, to musí být super, i když asi 3 deti najednou nakojit(napít) to musí být docela mazec.
🙂 Micinka22 taky tě vítám mezi námi.

smilers
1. čer 2009

zuz:- tri deti najednou nenakrmis, teda pokud jsou male😀 bych musela met tri ruky😀 ji postupne 😝 ja nekojim uz od zacatku

micinka22
1. čer 2009

teddy sem to vysvětlovala hned pod tim.. .-) nasajou spermie do strikacky a hadicku zavedou k čípku a vstříknou to dovnitř .-)) pak na čipek daji takovou zatku...

smilers sis mela poridit to jedno uměly..naplnovací ...no a pripevnit asi na záda nebo nevim 😀 😀 😀 😀

zuzka72
1. čer 2009

Smilers-proto jsem to napít dala do závorky bylo mi jasné, že je nekojíš, myslela jsem ják jím všem najednou dát mléko, když pláčou a máš jen 2ruce-třeba nějaké držáčky lahví nad postýlku a tak... 🙂 🙂 🙂
A kde se holky poděla donnald???

zuzka72
2. čer 2009

Dobré ráno všem, info z dneška: 45 den od poslední MS, BT 36,6, v 9hod volám sestře. Takže zatím vše při starém. 😒

micinka22
2. čer 2009

Ahoj :(
Zizy to je naprd ..no mě i při těhu klesala teplota ale ne nejaky velky skok,,ja jdu volat objednávku na konzultaci

micinka22
2. čer 2009

jinka sem volala a po par zazvonenich prisernej pisklavej ton....to je zaznamnik nebo co??? bylo to sileny a bralo to jako hovor://

certina
2. čer 2009

Zuzi tak co, jak jsi dopadla?Dovolala jsi se tam???
Holky já už teda taky regulérně krvácím od dnešního rána - v noci ta mrcha dorazila........jela jsem si do práce vzít dovolenou (no měla jsem co dělat, abych tam vůbec dojela), doma jsem si dala sprchu a šla si lehnout....bylo mi fakt hrozně.....křeče v břiše a ukrutná bolest v zádech a taková slabost.......vzala jsem si ZALDIAR - nemáte někdo zkušenosti?? No a když jsem po hodině vylezla z postele........tak ta bolest byla pryč - jupííííí - to už jsem nezažila dlouho.....no ale na druhou stranu se objevily asi nežádoucí účinky zaldiaru - mám třes v rukou, točí se mi hlava, závratě a dokonce jsem i zvracela (ale jen minerálku, které jsem se napila)...............
Volala jsem ke svému dr., kdy mám přijít a co a jak......takže clostík ani duphaston už nemám tento cyklus brát - prý aby už Machačovi do toho nezasahoval, ale mám přijít v pátek 5.6. na odběr hormonu......
Moni prosímtě - mám k němu jít hned zrána - říkal, ale já teď nevím, jestli u toho musím být nalačno????Nevíš???
No a samozřejmě jsem se ho zapoměla zeptat na ty vedlejší účinky??!!!No a volat se mi tam už nechce a zmatkovat.....tak uvidím - ve 14h si mám vzít další tabletku 😒

Donnald - kde jsi?????Ty jsi nás opustila????
Jak jsi na tom???Kdy jdeš teda na ULZ????

Moni - Ty seš zrovna asi u Macháče, co????Tak dej hnedka echo, jak dorazíš dom!!!!!

Míšo už jsi se dovolala???

micinka22
2. čer 2009

certi s Machačem už nam ty mrchy dlouho nedorazí...věřím mu 😀 😀 😀 nedovolala sem se:/

beras
2. čer 2009

Holky zkoušejte tam volat pořád.Machač měl ted dovolenou a bude tam asi hotová katastrofa.Když se nedovoláte dnes tak zítra ordinuje od 15-18.Micinko věř tomu,že mrcha dlouho nedorazí já tomu sice nemůžu uvěřit dodnes o pěti letech neúspechu ve FER.

micinka22
2. čer 2009

beras no kdyz neni obsazeno tak to neberou\://(
abych to letos stihla !!! 😀 😀 😀 no me vyslo ve fer 1IVF...takze celkem pohoda..ale ted uz nechciiii....jen IUI...

zuzka72
2. čer 2009

micinka22 volej na mobil sestřičce, číslo jsem už tady někde výš psala
Já ji volala taky a výsledky z krve jsou negativ, tak ať mi už někdo řekne co se děje, nebo já to do toho pátku nevydržííííííím. 🙄

beras
2. čer 2009

Micinko musíš to právě zkoušet dokola.Ale dnes už asi toho moc nestihneš jsou tam jen do 14 hod.Je tam u Machače jen jedna sestřička a třebas bere zrovna krev a nebo vyřizuje něco s pacientkou .No a ted po té dovolené tam je určitě nátřesk jak to známe.Neboj dovoláš se.Ale známá se objednávala v květnu a jde až nějak v červenci.Ale za to čekání to stojí.Až poznáš tak Fertas je proti nim hrůůůza.

micinka22
2. čer 2009

beras tak sem volala na mobil..tak jsem se dovolala ale už nebyla v práci..takže zítra po 14 mam zavolat,,snad se dovolám no🙂)
kde najdu jejich ordinacni dobu??? a mě bude stačit Červenec.-)