Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
14. říj 2009

Aha, dík, to pořídím.

asmeena
14. říj 2009

ahoj holky, dnes to je venku šílený hnus. Už jsem volala manžovi, že i když je tak hnusně, bude donucen přezout na zimní gumy, protože jinak do toho auta zítra pokud pojedeme na ET nevlezu. Tak mi říkal, že pojedeme po dálnici a tam nic není. Pche, jak to tak může jistě říct. 😠
Volat budu zase po 13:00, jak se mimiška vyvíjí.

asmeena
14. říj 2009

zuzi: neboj, určitě bude vše o.k. ty už sis to své vybrala. Hlavně, že už je ti lépe.

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

Teda to mám dovbolenou,je hnusně a ani umýt okna nemůžu,co jsem měla v plánu.Asi se zajedu podívat někam na boty.Asmeen,tak zítra už tě to čeká co?Těšíš se?

asmeena
14. říj 2009

berus: ani se v tom počasí netěším. Taky mám dovolenou a dnes jsem měla v plánu umýt okno v kuchyni. Ale ještě není konec dne, tak třeba to dám, pokud neuletím 😀 Do práce jdu až v pondělí, ale po ET už se mi teda mít okno nebude chtít, to si budu užívat zalezlá pod dekou u televize a budu se rozmazlovat 😵

asmeena
14. říj 2009

a taky jsem měla v plánu jít nakoupit, ale raději budu asi hladem.

zanny
14. říj 2009

Ahoj holky..Asmeen,tak už volej 🙂 🙂

asmeena
14. říj 2009

volala jsem a dovolala jsem se, máme stále 3 embryjka, dvě 4 buněčné a jedno 3buněčné. Zítra máme v 11:00 transfer. 😵 😵 😵

micinka22
14. říj 2009

🙂) superrrrrr

asmeena
14. říj 2009

jo, jen jsem zvědavá jak na tom budou zítra, co když to třetí doběhne do stejného stádia a zítra na tom budou všechny stejně? Které mi jako zavedou? No uvidíme.

sukubka
14. říj 2009

nazdárek holky!
asmena tak já jdu na 1pohovor do reprofitu 30.10 už se moc těším,jak dlouho diskuse s doktorem trvá a za jakou dobu si myslíš že se začne něco dít?myslím tím stimulace nebo prostě něco.už se opravdu těším.Mám si sebou asi vzít vešerý papíry z jiných center a veškeré vyšetření že?
asmenko ty nemáš teda klasické ivf ale tu minimálku?a doporučí mi to kdyžtak doktor nebo se mu mám o tom zmínit a uvidím co mi k tomu řekne!ve FN v olomouci totiž ten první pohovor byl děsně na rychlo pomalu sem se ani nedostala ke slovu

zanny
14. říj 2009

Tak paráda Asmeen..zítra budu držet pěsti.Kolik budete zavádět?

sukubka
14. říj 2009

asmenko super gratulka

sukubka
14. říj 2009

víš jsem zvědavá za jak dlouho ste se vi od prvního pohovoru někam hnuli

asmeena
14. říj 2009

zanny: chtěla bych dvě, uvidíme jak na tom budou zítra.
sukub: u nás není žádný problém, tak jsem mu řekla sama, že chceme zkusit tu minimálku. První pohovor jsme měli 23.9. a vidíš, zítra už si jedu pro broučky. U nás to šlo nějak velmi rychle. Jinak u toho pohovoru mi řekl pan dr. ať vykládám, jak to šlo postupně od toho jak jsme se začali snažit. Vše si poslechl a pak mi předepsal clostil a já začala za pár dní stimulovat. 😉

zanny
14. říj 2009

Ahoj sukubko..já jsem včera byla na první pohovor a čekám na menzes,což je asi za 10 dní a začínám stimulovat minimálkou..takže rychlovka,ne? A Asmeen to měla taky docela rychlovku,že Asmeen?

teddyna
14. říj 2009

asmen,tak super - to je dobrá zpráva. tak frčte zítra vlakem do Brna.ze Svinova jede IC nebo EC-teď nevím - cesta pohodlná,v klidu a míru.šalinou v Brně jste na výstavišti za cca 20min.
my jsme po transferu chodili 3 hodiny po ZOO.ale je to hnus s počasím,to budete rádi,jak zelezete kdesik do restauračky na hamu papu - no uznej,mimča potřebují vědět,že je mamina nebude trápit hlady 😀
náš pesan nechce jít dneska vůbec ven. jen koukne mezi dveře a zase jde zpět.holt vidí,že je psí počasí a tudíš pejsi spinkají doma 😎

zanny
14. říj 2009

Asmeen,platíš pivo,odpověděli jsme úplně stejně 🙂

asmeena
14. říj 2009

ted: náš pes se taky válí jenom doma. Uvažuji, že teď skočím nakoupit do Lidlu, ale moc se mi do toho počasí nechce. Asi se na to vybodnu.

sukubka
14. říj 2009

amen a zanny tak to je teda opravdu fofr snad budu mít taky takové štěstí!a určitě si mám vzít ty veškeré papíry z jiného car a s vyšetřením atd že?manža semnou toho 30.10 nemůže jet ale příště už 100% pojede!jinak semnou u obou ivf jezdil vždycky ikdyž nemusel,ted mu to prostě nevyhovuje a nedá se s tím nic dělat.tak snad to dr.Macháč pochopí!jinak asmenko tak držím pěstičky a at se bobci chytnou!já teda nevím když jedu ale 30.10 jestli by mě nechal ještě stimulovat letos?ale hlavní je že to tam jde tak rychle!zvedli jste mi náladu holky!

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

Asmeen to je super,embryjka jsou skvělé,zítra je už budeš mít u sebe,paráda 🙂 Já jsem teď došla z města,no je tam hnusně,že by ani psa nevyhnal.Uvařila jsem si čajík a zababuším se do deky k telce a budu lenošit.Asmeen a co tak jet busem do Brna.Manžel nejraději jezdí Student agen.a je na ně spoleh,vždy dojedou včas a ještě ti dají nápoj a můžeš koukat na telku.

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

sukubko,až pozmáš doktora,tak budeš vědět proč to jde tak rychle.Je citlivý a když vidí co má člověk za sebou,tak na co čekat.Jde se do boje.A myslím,že pokud ti to vyjde,tak začneš už letos a pod stomečkem bude hezký dárek 🙂

asmeena
14. říj 2009

já nerada cestuju vlakem a busem, no nic, bude muset manža přehodit kola. Možná mu trošku poasistuju. Uvidíme.
sukub: uvidíš, že se na pohovoru domluvíte hned na stimulce a pofrčí to stejně rychle jako u mě. Neboj. A papíry si sebou vezmi. Já je měla taky a dr. se na ně koukal.
berus: tak já asi taky vyrazím do obchodu a pak si dám taky čajík a zachumlám se do deky. 😉

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

No ty okna už dnes asi nezvládnem,co?

zanny
14. říj 2009

Sukubko,vem si všechny papíry,mně je taky prohlídnul.A já jsem včera byla nakonec taky sama a úplně bez problému.A myslím,že to do konce roku ještě zvládnete..záleží,kdy ty budeš moct začít se stimulkou. 😉

micinka22
14. říj 2009

joo u nas taky ráno pesani zalezli domu a spinkaji..jen vycurat a hned pelasi zase do tepla..je tam hnus fičí prší...a ja litam pro drevo🙂)
jdu se pokusit uspat dite..ale dneska se ji nejak nechce:/

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

mici a jak se daří tobě,ty jsi byla tuším na tom IVI,kdy budeš testovat?
Tak pěkné uspávání 😉 myslím že by dřív i usla maminka než malá co?

asmeena
14. říj 2009

mici: ty bydlíš v baráku a topíš dřevem?

b.e.r.u.s.k.a
14. říj 2009

Jé asmeen teď mě napadlo,kdyby jste ještě den počkali,tak jsme se mohli potkat v Brně 😀

micinka22
14. říj 2009

berusko v pátek za týden .-)jinak ..hrozne to utika ..tak na to nemyslim ..
Veru jo topim krbíkem🙂..ještě není takova zima abysme zapli podlahovku .-)musime setrit na brachu žejo 😀 😀
😀