Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

donnald
4. čer 2009

Zuzi,
já myslím, že se nemáš čeho bát. Ikdyž samozřejmě se to lehce říká 🤐 .
Ty jsi dnes kolikátý den??? A ani špinění nebo bolesti podbříška nemáš?

zuzka72
4. čer 2009

Donnald já jsem dnes 47den po poslední MS, špinění, ani bolesti nic. Je to záhada. Kdy pošleš nějaké to foto?

donnald
4. čer 2009

Zuzi, ostuda - jdu hned na to 😅

Zkoušela sis měřit tu BT????

zuzka72
4. čer 2009

Takže na fotce vypadáš super-já si tě přiblížila, jsi pěknej smíšek a neboj, já se taky nerada fotím-kdo by se taky s takovym ksichtem, jako mám já fotil, časy, kdy jsem dělala modelku jsou fuuuuuuč. 😢 A teplotu jsem vzdala, měla jsem pořád 37,2, 37,1, 37,2 , 36,6 , 37,2 -tak jsem s tím přestala, asi si ze mě ta BT dělá srandu.

donnald
4. čer 2009

Zuzi, já jsem v podstatě velký optimista, co má úsměv na tváři pořád a i to bude důvod, proč dělám s lidma 🙂 . Ale musím říct, že až teď, když nemůžeme otěhotnět, poznávám, co jsou to stavy, kdy se člověk cítí bídně. A ty mě taky ale pošli nějakou fotečku.

Zuzi, ta tepltota, ale vypadá dobře. Já mít takovou, tak jsem určio těhotná nebo nemocná 🙂 . A le je pravda, že já svou teplotu zkoumala dlouho, takže vím, že normální průměr mám tak 36,4. Zuzi a nepsala jsi, že jsi nějaká nemocná? Nemáš v těle nějakého bacila? I to by mohli mít vliv. A nebo, tam nakonec fakt budou //. Naděje umírá poslední, víš jak 😉

zuzka72
4. čer 2009

No škrábe mě v krku, ale tu teplotu jsem měřila minulý týden, to mi nic nebylo a teď ji už neměřím a těhotná na 100% nejsem-takovy štěstí by mě nemohlo potkat. 😒 Testy mám stále negativní i tu krev, tak je to jasny, jen nevím tu příčinu, proč jsem to nedostala. Já posílala ten odkaz z mými fotkami na lidé, asi jsi to nečetla, takže najeď si na seznam-lidé- goldsteel -hledej a máš mě i s fotkama. 😎

donnald
4. čer 2009

jdu se mrknou 🙂

micinka22
4. čer 2009

Na dorty mam spoustu formiček na kytičky a špachtličky a barvyčky...ale to je všechno právě na potahovaný..bud marcipan domaci a nebo nejaka kupovana hmota treba K2...jo malé jsem dělala k narozkám 😀 😀 😀 http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=41685 tady jsou moje výtvory .-) ale jíst se to dalo.-)

certina
4. čer 2009

Míšo - já tam našla jen jeden výtvor????Asi jsem blázen, nějak jsem se tam nevyznala.....ale malá je fakt strašně roztomilá - to jó.......
Zuzi a Ty nejsi dnes v práci????co vlastně pracuješ - psala jsi že máš práci a večerní školu, ne????Nějak už jsme to pak zamluvily........
Veruš takové lidi co dělaj práci jako Ty - strašně obdivuji......já bych s takovýma lidma nemohla dělat???To prostě potřebuje náturu...nevím, teda co přesně ta Tvá práce obnáší , ale náznak stačí.....
Já dělala ve škole praxi v ústavu pro postižené a vydržela jsem tam asi hodinu.....už jsem se tam celý týden neukázala......prostě na to nemám - ale každý jsme jiný, že???Od toho tu taky jsme.......
Holky taky u Vás dneska pořád prší????U nás je to šílené.....

zuzka72
4. čer 2009

Tak v Olomouci neprší, ale je docela zima, já jsem až do minulého měsíce podnikala, ale ukončila jsem to a teˇneustále běhám po úřadech a vyřizuji různé blbosti kolem toho. Až to vyběhám pustím se do hledání vhodného místa, asi nějaký stacionář, nebo tak něco, chci pomáhat lidem. A školu dělám večerní-každej den písemka-hrůza, ale mám dobry známky a tak rozesílám po třídě výsledky, aby to měli také dobře. 🙂

micinka22
4. čer 2009

certi je jich tam 5 .-) u nas neproší ale fouká a je hnusně..čekám kdy pršet začne:// ja se tak tesim k machačovi🙂) ten polák má nejakou spolecnou sestru?? sem k nemu chodila na genetiku a manza k nemu jde obcas pracovne.-)

donnald
4. čer 2009

Ahojky,
Míšo, já taky našla jen 1, ale i tak - o tom by se mě mohlo jen zdát. A ona se dá koupit nějaká polevací hmota?kde se to kupuje a jak to vypadaá? Já myslela, že je to vždy jen marcipán a ten je určitě hooodně složitej 🙂.

Peti a ty teda máš vystudovanou nějakou sociální práci přímo??? No, moje práce toho obnáší hodně (šéfuju jednomu zařízení) takže je to od všeho něco. Nicméně už od 1.třídy jsem chtěla být sestřičkou (1999 jsem na zdravce maturovala) a ve 3.ročníku jsem se rozhodla, že chci jít na soc.práci, což jsem z úspěchem taky dokončila 😀 .Myslím, že nic jiného by mě nenaplňovalo, ikdyž někdy si říkám, že se na to vyprdnu a půjdu někam do komerčního prostředí za lepším výdělkem. To mě ale pak většinou přejde 🙂 Jo, ale moji rodiče ze mě chtěli mít právě něco jiného - zrazovali mě od práce s lidmi a směřovali spíš na stavebku, ekonomku a tak. V 8.třídě, když jsem si prosadila a napsala obě příhlášky na zdravku tak pochopili, že jsem marnej případ 😀 No a holky, to je právě můj problém - co jsem chtěla, za tím jsem šla a povedlo se. teď jdu ale za dítětem 2 roky a mimi pořád žádné 😒 ☹ 😖

Jinak u nás teď na chvíli vysvytlo sluníčko.

donnald
4. čer 2009

Zuzi, dívala jsem se na fotky.
Podle té malé co máš tady, jsem si tě představovala jinak 🙂 . Nicméně modeling u mě nehrozil ani po narození 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . jsem správná ženská z hané 🙂

certina
4. čer 2009

Míšo - ty máš // ?

zuzka72
4. čer 2009

No já klamu tělem i vlasy, každou chvíli vypadám jinak, takže mě známí jen stěží poznají, jsem takovej experimentátor... 🙂

zuzka72
4. čer 2009

Hele a jak jsi si mě představovala?

certina
4. čer 2009

Jé Míšo - už jsem na to přišla......už jsem tam našla všechny výtvory - no fakt dobrý!!!!!!!!!Ten noťas je supr - no všechny jsou hezké - fakt seš dobrá!!!!!!

certina
4. čer 2009

Zuzi a v čem jsi podnikala????

Verun - já mám střední školu - obor - veřejnosprávní činnost - prostě mišung........A neboj - pokud jdeš za mimi, tak to taky jednou vyjde - uvidíš - za nedlouho, se tady budeme radovat i my!!!!!!!!!!!!!Věř tomu!!!!!!!!Akorát to chce čas!!!!!!Já už taky měla krásné představy - že to naše mimi si už bude letošní léto krásně hrát s mým synovcem no a vše je fuč.........

zuzka72
4. čer 2009

Míšo, tak jsem zhlídla ty dorty-jsou super, já bych to nedokázala, ta poleva je super hlaďoučká a taky by mě zajímalo, kde se to dá koupit.

zuzka72
4. čer 2009

Já jsem podnikala ve stavebnictví a zemních pracech a už toho bylo dost a chtěla jsem z toho vypadnout, to je na dlouhy vysvětlování, to až na srazíku. 😝 Veru, já taky myslím, že jednou to přijít musí, neboj, my to dokážem. Je zajímavé, že já potkávám jen samé škaredé těhuleˇa promiňte mi to, ale říkám si někdy, jak na ně někdo mohl vůbec chytnout? Takže možná doteď se štěstí usmívalo na ty ošklivky a nás hezké 😀 😀 😀 se štěstí usměje teď.

micinka22
4. čer 2009

ta hmota se kupuje tady http://fialapraha.cz/detail_vyrobku/cukrarska_h... krasne se s ní dělá a je nadherně hladká..s marcipanem/(nebo spis mlecnou hmotou doma delanou) se mi to tak nevedlo ...akorat chutove je marcipan mnam a ta K2 nic moc :/

certin..jak jsi prisla na //???

no ja doufam že se povede IUI v Srpnu 😀 😀 😀 😀 chci mít Květnátko ..ale samo je to jen přání..hlavně aby někdy bylo 😅 😅

certina
4. čer 2009

Míšo v 11:41 jsi psala // - já se tak těším ????Tak právě nevím, jak to bylo myšleno.....
Jinak děkujeme za www tipy ----- kouknu večer na to doma.......s marcipánem bych chtěla hodně dělat, ale nějak se toho bojím.....naposledy v dubnu jsem dělala dort pro švagrovou a jejího syna - a nechala jsem na jedlý papír udělat jejich foto - bylo to prostě supr - všem se to moc líbilo - tak zase nějaká zkušenost.......zkusím Vám foto večer poslat........
Ahá Zuzi - tak proto to předělávání přístavku.... 🙂 😉 🙂 😉

zuzka72
4. čer 2009

To jsou moc hezké stránky, určitě si tam něco objednám, ale musím to nastudovat, co tam všechno je. Jen jsem se nedočetla kolik stojí to 1kg té hmoty 😒

micinka22
4. čer 2009

certtin to bylo čekám kdy pršet začne :// jakože nic moc :// .-)) to jsou ti moji smajlíci..si zvykneš 😀 😀 😀
ceník je tady http://fialapraha.cz/eshop/ostatni_suroviny/mod...

certina
4. čer 2009

Ahá - tak už jsem v obraze - snad si časem zvyknu.......

zuzka72
4. čer 2009

Tak holky, já pádím doškoly , ale jen na 1hodinu, napsat si písemku, protože pak musím domů, přijede revizák na elektriku. Tak pište, ať mám co číst.

teddyna
4. čer 2009

čaute vespolek.tak jsem vás konečně dočetla.
Peti,jak jsi psala v 9:40,jestli jsem už vstala,tak upozorňuju,že jsem vzhůru od 6ti a v 9:40 už jsem lítala po trhu v Polsku🙂. Po cestě zpět mi manžel koupil první těhu gatě-páč už se prý nemohl dívat na to,jak kňučím,že mě břuch bolí v bederkách riflích a nic jinýho v podstatě nemám.takže mám supr letní kapsáče s takovým tím pružným pasem,ale dá se ohrnout,když ještě břuch není velkej(viz můj případ).jo a chytla jsem další skvělou těhotenskou věc- zánět močáku.výkony na WC jsou opravdu se slzama.takže do sebe rvu brusinky v tabletách,piju brusinkovej džus a už mi to leze aj ušima.
a jak jste tady probíraly to pečení,tak jsem taky takovej pečič amatér. zrovna vyrábím karamelový řezy manželovi zítra na malou oslavu.
jo a Peti nebo i ostatní samozřejmě-příští týden bude tady v baráku zcela klíííd,,všichni jedou na dovču.takže pokud byste se chtěly srazit a u toho si opéct buřt,tak no problema.a samozřejmě bych kus nějakýho sladkýho žvance vyrobila taky.
jdu ještě povysávat a vytřít podlahy a dodělat tu buchtu.

lajcikova
4. čer 2009

ahoj holky,nemate prosim některa cenik z reprofitu?diky moc,moc mi pomužete.ivet 😉

teddyna
4. čer 2009

ahoj Ivet - ceník najdeš na www.reprofit.cz

certina
4. čer 2009

Hallllóóóó je tu někdo???

Moni jaktože jedou všichni na dovolenou bez Tebe????Co to je za pořádek???