Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
1. lis 2009

daisy,nestahuj gatě,brod je daleko.určitě to dobře dopadne,uvidíš.my jsme taky měli jen tři folikuly a zbylo jedno vajíčko a to momentálně cvičí v břiše boxerskou sestavu!zázraky se dějí.
britka,dělám z odpalovanýho těsta věnečky - jednoduchý recept a je to mooc gut.
leze na mě dneska rýma,tak kapu homeopatické kapky,ale houby to pomáhá.připadám si,že funím přes noc jak vysavač. dneska jsem vyprala tři pračky mimi věcí.chci to udělat,ať mám od toho pokoj. potom ve finále budu mít asi všeho už plný zuby a ne abych běhala do sklepa do prádelny s košema prádla.ono bude bohatě stačit naše dospělácký prádlo.
taky jsem dneska pekla - perník s čokoládou.tak jsem dostala pochvalu,že je dobrý.tak jsem ráda,páč manžel moc buchtový není.taky fofr recept.která byste chtěly recept,písněte - pošlu.

daisy14
1. lis 2009

Holky díky za povzbuzení, gatě ještě nestahuju 😀 Doktor mi říkal, hned při první schůzce, že dostanu do bříška 1 embryo co nejdřív po transferu, že v bříšku je jim líp. Tak do zítřka musím vydržet, ještě že jdu do práce a nemusím na to myslet od rána.

zuzka72
1. lis 2009

Teddy-jááááá chci.!!! 🙂

daisy14
1. lis 2009

Teddy, prosím Tě, po těch schodech do sklepa neběhej, víš jak to s tebou dopadá na schodech 😉 a vůbec radši neběhej 🙂

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2009

tak to jsem zvědavá,jak na to nebudeš myslet.Mně se nepovedlo ani v práci,ale rozhodně to bylo lepší než kdybych byla doma,to bych na to opravdu myslela pořád.A potransferu si vezmeš volno nebo půjdeš do práce?

daisy14
1. lis 2009

Jo, po transferu budu doma pár dní, ale pak jdu do práce, nemocenskou si brát nechci.

teddyna
1. lis 2009

daisy,no joo,šak vím,jak mám ty debilní schody do sklepa osudný.trpím jak kůň.kotník mi otéká,bolí to.noha je po úraze zcela jiná než ta nepopajtaná.na vysoké kramfleky si už nestoupnu a od pojištovny dostanu prd !
Daisy,po ET jsem šla do práce hned druhý den.on Machač není moc zastáncem nějakýho ležení.těhotenství se vyležet nedá.a mě ta práce fakt prospěla.dělala jsem až do 7-8tt.dál jsem odešla na nemocenskou,páč pracuju v rizikovém prostředí.
Zuzka-posílám do IP.

zuzka72
1. lis 2009

Teddy díííík. 🙂

teddyna
1. lis 2009

zuzi,za nic.hlavně,ať se dílo podaří. ale na tom není co zkazit.

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2009

teddy já dělám perník podle receptu co je na prášku do perníku a celkem ujde.Máš nějaký lepší,že bych zkusila jiný.

teddyna
1. lis 2009

beruška-netuším,jestli lepší.ale je to fofr hrnkovej. chceš to taky poslat?

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2009

jj budeš hodná

micinka22
1. lis 2009

Zuzko kolik vás stálo IVF a co všechno jste si nechali dělat??

teddyna
1. lis 2009

beuško,máš to v poště.
Mici,IUI už končíš?chcete zkusit IVf nebo minimálku?

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2009

teddy díky vyzkouším a potom dám vědět

micinka22
1. lis 2009

Teddy chtěla bych IVF..máme ještě dva pokusy..snad budou stačit..právě bych chtěla vedět kolik by nás to přišlo kdybych brala léky co dává pojištovna a bez všech metod(ISCI atd..)

teddyna
1. lis 2009

mici,tak to by tě stálo jen ten puregon(doplatíš si) nebo fostimon(hrazen pojištovnou) a pak nějaký pregnyl a utrogestan.čili bez všech metod bys to měla za pár korun.páč ten fostimon je plně hrazen(jestli se nemýlím),pregnyl se dá sehnat tady na internetu,že ho někdo daruje a utrogestan si holt doplatíš.ale ten už nestojí tolik. pokud bys měla jen tohle,tak je to v pohodě. a kdybys náhodou chtěla ICSI,tak je to 1000Kč za každé napíchnuté vajíčko,ale to určitě víš.

micinka22
1. lis 2009

teddy chci fostimon na pojistovnu a pregnyl mám,no my platíme 2000 za spermoše..takže myslíš že bych se do 5000 mohla vlézt?? ono totiž dávat 3000 měsíčně za IUI kde je mala pravdepodobnost těhu je šílené a prostě si to nemužem dovolit dávat měsíčně..snad Machače ukecám na IVF:((

asmeena
2. lis 2009

ahoj holky, dais: držím pěstičky, ať máš dnes dobré zprávičky o embryjkách

Holky, tak jak na potvoru jsem to dnes ráno dostala, takže bych dnes měla začít brát nějaké ty léky, ale nevím jaké, protože za Machačem jsme měli jet až zítra. Tak přemýšlím, že mu teda zavolám a zeptám se ho, jestli by to šlo teda udělat tak, že by mi řekl co mám brát, já si zajdu do lékárny a recept tam donesu dodatečně. Ale nevím jak brzo mu můžu volat, bude asi v Brně a mají určitě OPU a ET a já ho nechci rušit. Ale potřebuji to vědět co nejdřív. Jsem z toho už na hlavu. Dnes jsme z toho měla šílené střevní nevolnosti.

asmeena
2. lis 2009

Myslíte, že bude blbé, když mu zavolám u v 7:30, to mají začínat v Brně.

asmeena
2. lis 2009

Holky problém vyřešen, mám brát estrofem a ten doma mám, takže super. 😀 A to jsem měla tak hororové sny dneska. 😉

micinka22
2. lis 2009

Verčo vidíš super🙂) jé a zítra teda pojedete do Ol??Já jsem objednaná na 12.30 😀 😀

Berusko..testuj 😀 😀 😀 😀

capenka
2. lis 2009

dobré ranko holky dočítám ,tak mi už za týden jedem na pohovor ,sláva po 2 měsících,
micinka22 =kde jste byli na IUI,mě jedna kočena psala ,že nemusím do Brna ,že to Machač domluví ve FN,Olomouc,zatím jedno IVFmám i z dárcem ale k ničemu a zatím zvažuji minimálku,nebo IUI,
asmenko 😖 držím palečky do příštího kola,

juvik
2. lis 2009

Ahoj,

Asmee, tak super, že se to vyřešilo 😉

Berusko, ty máš dnes testovat?

Daisy, my jsme taky měli transfer už po 48 hodinách, prý to bylo lepší, dr. říkala že děloha je pro ně nejlepší inkubátor, tak jim musím věřit

My jsme včera celý den někde lítali, na procházku, na návštěvu k našim...takže žádné odpočívání se nekonalo, snad jsem nic nepo..., protože mě dneska začalo bolet břicho jak na mrchu 😒 ...trochu brzo ne? 😠 ...snad to přejde. A vůbec jsem dneska nějaká rozlámaná, spala jsem totiž jak zabitá a měla šílené sny, pak jsem ráno nevěděla čí jsem 😅

micinka22
2. lis 2009

capenko jasne na IUI muzes i do fakultky..ja ji nemam rada a proto jezdime do Brna..
Juvik bolest na ms se nijak nelisí od bolesti uhnizdování mimča.-))

zuzka72
2. lis 2009

Mici, já už to tu někde psala, celkem nás to stálo
IVF-ICSI-napíchnutí 38vajíček spermiemi=8000,-
ET--6000,-
doplatek prášky-nevyšli mi-3000,- (neměla jsem pero, ale obyč)
zamrazení zbylých 14embryí-4000,-
Celkem-21000,-
zbytek hradila pojišťovna.
Stálo by to víc(jen každé to napíchnutí by stálo dost), ale Machač řekl, že mi to dá za levnější cenu, že na tom nepotřebuje vydělat, že mu jde o výsledek.

micinka22
2. lis 2009

Zuzi díky..no já se právě bojím tech jejich cen..na každeho maji jinou míru:((

micinka22
2. lis 2009

jo a |ET to myslíš embryootransfer? to platí pojišzovna ne?

britka
2. lis 2009

Moni napiš mi prosím tě ten recept na odpal.těsto.dík

zuzka72
2. lis 2009

Aha já to spletla těch 6000,- bylo za nadstandartní kultivaci 5dní embrií-teď to čtu ve faktuře.