Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
2. lis 2009

aha prodlpužená kultivace 😎

capenka
2. lis 2009

no tak nás to samé vyšlo ve Fertimedu 32 000kč ,což pálka oproti Fertasu,a jsem že jsem od nich zdrhla.
mě se právě moc do toho Brna nechce nám se vždy něco stane na dálnici ,minule to byl chladič ,a někde přijet pozdě ,to je tedy mazec.
,ježiž dokonce koukám že máte od toho fakturu ,tak tam nedali vůbec nic ,a když jsem požádala ,tak obličeje frčeli

micinka22
2. lis 2009

já ve fertimedu asi 26tisíc..a měla sem puregon pen,Isci a PK..

teddyna
2. lis 2009

Mici,určitě to bude levnější.když nechcete ani ICSI ani prodlouženku. do těch 5tis bych řekla,že je to reálné. já platila i s 6900 Kč.a to jsem měla puregon,ICSI 2 vajíček.
takže neboj,Machač na tom fakt nehodlá vydělávat.

micinka22
2. lis 2009

teddy no jasne ale treba jen IUI v Brne stojí 1000 a v OL 300..celkem rozdíl..
tak uvidíme..

daisy14
2. lis 2009

Ahoj holky, tak máme dvě embryjka 🙂 🙂 🙂 prý vypadají dobře, zítra je transfer, tak doufám, že vydrží.

teddyna
2. lis 2009

daisy,to jsou dobré zprávy.tak hlavně,aby se miminkům ještě do zítřka v misce líbilo a a hláááávně,aby se jim u tebe líbilo.to prostě musííí.
mici,tak to s tím IUI je fakt rozdíl.tak uvidíš,co ti Machač řekne,šak s ním se domluvit dá.
Asmen,tak super,že to tak dopadlo a že si pro eskymáčka pojedete tento cyklus.ono to zdržování je docela o nervy,stejně jako všechno,co se reprodukce týče.ale nic s tím nenaděláme a vydržet to musíme.

juvik
2. lis 2009

daisy, super, takže zítra hodně štěstí a šup s nimi do bříška 🙂

daisy14
2. lis 2009

Juvi, díky, jen mě trochu děsí ta cesta autem po dálnici, chuťovka 😒 Já tak nerada jezsím po dálnici mezi kamioňáky ☹

juvik
2. lis 2009

daisy, tak v tom ti rozumím, taky to nesnáším 😠 a jsem vždycky z té cesty dost nerves. Naštěstí jsme nenatrefili na žádnou nehodu nebo kolony.
A taky je to pěkná drncačka, ale to prý embryjkům nevadí, dr. říkala, že vypadnout nevypadnou. 🙂

teddyna
2. lis 2009

daisy,mimča nevypadnou-neboj. machač mi u transferu řekl,že je to jak zrnko máku mezi dva chleby s máslem.no,tak jsem usoudila,že mák se přilepí na máslo a nevypadne a po transferu jsme dvě hodiny chodili po ZOO.a nevypadllllllll 😀

asmeena
2. lis 2009

ahoj holky,
daisy: super zprávička, a už je budeš mít za chviličku u sebe a budeš pupíčkovat 😉
mici: já jsem na zítra objednaná na osm hodin, mají toho zítra prý nějak hodně, tak škoda, že se nepotkáme, bych se pokochala Lilčou, jestli ji bereš sebou. 😉

teddyna
2. lis 2009

asmen,neboj - za chvíli se budeš kochat svým zebrátkem - to je určitě bojovník! co ten čtvrtek,chceš se nějak sčuchnout v tom Futuru?

certina
2. lis 2009

achoj cholki...........tak jsem zase tu po delší době....mám nějakou lenoru - tak se mi ani nechtělo psát - o víkendu jsem nestihla psát jen číst......
Moni a co to Tvé šílené nachrchlání 😀 😀 😀 ....myslíš, že budeš do ČT O.K. ??

certina
2. lis 2009

My jsme teď byli ve futuru pro vypraný potah na sedačku - tak jsem si hned preventivně dala ugo (fresh) se zázvorem na imunitu........tak snad mě to mine 😠 ty chřipajzny - teď je jich kolem plno.... 😝

teddyna
2. lis 2009

Peti,čert ví,esli budu gut.ale snad to nachlazení nemůže trvat tak dlouho,ne?dyť ty bacily vybíjím jak se dá. akorát z toho pořád sedím na záchodě,páč hektolitry čaje jsou holt hektolitry.a teď si dám jeden super vitamín - milku s karamelem-to mě stopro postaví na nohyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

certina
2. lis 2009

jak to vypadá - ta milka s karamelem???
jako myslíš čokoládu???klasickou tabulkovou 😀

b.e.r.u.s.k.a
2. lis 2009

Mici testovat budu až zítra,ale už jsem měla namále.Jsem jaksi naťuknutá a leze na mě bacil,tak manžel říkal ať si dám coldrex,ten mi vždy pomůže a bacil zažene,ale nechci nic ryskovat,tak jen piji čajík a baštím ovoce,teď si jdu dát pamelo.
Holky a na krevní test si mám zajít i když budu mít //?Tuto noc se mi o tom i zdálo a ty //tam byly a ani nevíte jak jsem vyváděla. 😀 😀 😀

certina
2. lis 2009

Beruš.....už se nemůžu dočkat až nám tady ty // zahlásíš, ale né ze sna, ale opravdicky 😅
Jak ti chutná to pomelo - ještě nikdy jsem to neměla a zrovna teď v tescu jsem uvažovala že ho koupím....páč jsem se v poslední době nějak hodně přeonačila na ovoce a i zeleninu.....tak doufám, že mi to dlouho vydrží..... 😝 😀

b.e.r.u.s.k.a
2. lis 2009

pomelo je moc dobré,musí se ale úplně oloupat i ta dužina.Nakonec jsem si dala jen 2 měsíčky a z toho co mi manžel nechal jsem si udělala šťávu a přidala si tam ještě jablko,pomeranč a citron.Jináč já moc doufám,že vám ty//zítra nahlásím.

sara.max
2. lis 2009

Ahoj holky, prosím můžete mi některá napsat, jak přesně probíhá krátký protokol? Mám za sebou dlouhý ve FN a podle toho co jsem četla, je to trochu jiné. Hlavně nevím, jak to bude navazovat časově. Nechci si brát neschopenku. Taky bych si měla píchat cosi jiného než ganal. Bude to prý složitější a bude to víc štípat 🙂 Díky moc

sukubka
2. lis 2009

ahoj holky hlásím se až ted protože včera a dneska jsem byla do večera v práci,zítra mám noční 😝
jdu vás dočíst kočky 😀

sukubka
2. lis 2009

jinak ahoj sara max známe se z jiného téma pamatuješ,pěkně dlouho jdu tu ale nebyla!

asmeena
2. lis 2009

teddy: se čtvrtkem počítám, tak doufám, že budeš gut, jinak to můžeme nechat na další týden. Hlavně ať si zdravá i s broučkem 😉
berus: na zítra ti držím pěstičky, ať na tebe vykouknou pořádné dvě tlustice 😵

sara.max
2. lis 2009

Ahojky sukubko, taky jsem se musela pousmát, když jsem tě tu viděla. Jo, hold svět je malej 🙂 Všimla jsem si, žes přešla do Reprofitu, no a my taky. Sice jsem už letos nechtěla nic podnikat, ale nakonec ty mateřské pudy byly nějak silnější než já. A jak ty jsi dopadla ve FN?

sukubka
2. lis 2009

asmenko a jak ty jsi dopada,byla jsi nakonec v té lékarně pro ty léky?a jak by to fungovalo bez předpisu a ty bys věděla co jíst atd!jinak zitra jedeš do O!L za Machačem?

sara.max ve FN jsme dopadli nic noc ani 2ivf nevyšlo tak se mi líbý v Reprofitu ta minimálka!a tobě taky co? 😀

jinak holky čtu že Machač má známé ve FN on s nima nějak spolpracuje?
bože zase mě vyhání od notase manža,jako by tu nemohl být když jsem v práci 😝 ale zítra tu s vámi budu 😉

asmeena
2. lis 2009

sara.max: taky si tě pamatuju z diskozu FN, vítám tě 😉
sukub: nakonec jsem ráno zavolala Machačovi a on mi řekl, že mám brát estrofem pokud mám, a já shodou okolností doma zbytek mám, tak už ho papám 😉 Zítra si jedu pro recept. Takže jsem nakonec nemusela řešit lékárnu bez receptu. Ale prý se to dá. 😉

sukubka
2. lis 2009

asmenko to koukám že to jde je to fakt ok 😉 ale ještě lepší je že máš zrovínka zbyteček který potřebuješ 😉 nic holky pá ráno pouštím manžu 😒
na zítra přeju štěstíčko a asmenko myslím na tebe

asmeena
2. lis 2009

sukub: moc děkuji 😉 dobrou.

sara.max
2. lis 2009

Díky za přivítání. Nejdřív jsem si vás tu trošku pročítala než jsem dostala odvahu se zase připojit a jsem ráda, že si můžu s váma pokecat. Díky za podporu, i já přeji hodně toho štěstíčka pro vás všechny.