Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

irinka.j
5. lis 2009

Ahoj holky, jak se tady dočítám, že toho dr. Macháč má hodně a nestíhá, tak mám až strach z toho, že tam zítra zavolám a řeknou mi, že mají plno, že neberou nové ať zůstanu tam kde jsem. 😢

juvik
5. lis 2009

No jsem zvědavá, jak to budou řešit, kyž pacientek jim přibývá a Machač nestíhá. Protože to je pak fakt na mašlu. Posledně měl končit a měl furt plnou čekárnu, tak se na nás přišel podívat, zděsil se a utekl k sobě 😀 ...pak jsem tam šla, tak chudák na rychlo cpal nějakou housku a omlouval se, že nestíhá.

juvik
5. lis 2009

irinko, to asi ne, myslím, že odmítnout tě neodmítnou...spíš budeš čekat déle na první konzultaci...nevím

irinka.j
5. lis 2009

čekaní mi nevadí,protože se chceme objednat až na leden.

juvik
5. lis 2009

tak to by neměl být problém, uvidíš 😉 ...ale určitě zavolej už teď

teddyna
5. lis 2009

Irinko,určitě tě nevyhodí. ale budeš čekat na termín.ale jak sama píšeš,chceš to na leden,což je zcela reálná doba.
jo,čertin-mladýmu domlouvá manžel,aby mě moc nezlobil.ale jestli bude hlavou dolů nebo nahoru,to neřeším.Oboje je medicínsky řešitelné,tak co. a jinak na tu váhu - prej jsme v průměru tabulek,kluci bývají mohutnější než holčičky.a ten náš bude asi kluk jak buk.hláávně,aby se nedohrabal do nějaké mega váhy,aby tím tunelem ve finále vylezl a někde se nešprajcnul,to bych neradáá

juvik
5. lis 2009

Holky zrovna tak uvažuju, že zítra už to bude týden od transferu, fíha to uteklo 😲 ...fakt mi to nepřijde. No to začnou pracovat nervíky a svrbět ruka 😅 ...ale ještě je brzo

irinka.j
5. lis 2009

Zítra zavolám a uvidím....

irinka.j
5. lis 2009

juvik, tak ještě týden a pak //, moc ti to přeju. Mě po ET ruka nesvrběla, spíš jsem se bála dělat test dřív, ale nervíky jsem taky měla.

juvik
5. lis 2009

irinko, díky 😉 ...u mě taky spíš převažují ty nervy a strach než ta svrbící ruka 🙂 ..ale testíky doma mám

teddyna
5. lis 2009

juvik,to joo - to známe každá. nejraděj bysme testovaly hned a nejlépe pořád.tak ať to vyjde.

micinka22
5. lis 2009

juvik já bych ten 10den po ET v klidu testovala.. .-)) a asi i budu 😀

Irinko urcite te objednají..ted se jim to nakupilo pac jim to tam nejak blokujeme..ale ono se tam tehotní rychle a zase se čekatelky obměnují .-))

teddy jasne ja nemela zadny problem pri stimulaci..snad nebude ani tedka..

irinka.j
5. lis 2009

Tak,to ráda slyším...čtu,že se tam rychle těhotní 🙂

teddyna
5. lis 2009

Irinko,Machač zastává názor - otěhotnět a nazdar.všechny vyfičí nejp. v 12tt. kamarádka u něho chtěla zůstat do konce těhu,že by tam z Ostravy dojížděla.on jí ale řekl,ať dá šanci dalším. takže bych řekla,že taky asi mají nějaký limit,který můžou vzít. ale zatím jsem neslyšela,že by někoho odmítli.prostě - první pohovor,nafasovat arzenál,OPU,ET ..pak //,kontrola ultrazvukem několikrát a pak nazdar ke svýmu gyndaři.

micinka22
5. lis 2009

teddy jj ono by bylo fakt napalici tam zaclánět do konce tehulovství....každá chce miminko..

irinka.j
5. lis 2009

tak to je prefektní, tak bych to chtěla zažít....pohovor, opu, et a naschledanou, to má Machač pěknou filosofii. jsem nadšená....myslím,že po konzultaci budu asi lítat 😀

asmeena
5. lis 2009

ahoj holky, konečně jsem se dostala k počítači, hned po práci jsem začala doma gruntovat ať pak po KETu už nemusím dělat vánoční úklid. 😉
zuzi: vorvaň? Vždyť máš pouze krásné bříško. 🙂

sukubka
5. lis 2009

ahojík holky teda vy jste toho naštěbetaly,já jsem tedka byla pořád v práci,aspon že mám víkend volnej.
micinko a do vánoc teda minimálku stihnete?já vás nemám ještě celé dočtené!
myslíte že když donesu koncem listopadu Machačovi hormonální profil,tak to ještě letos stihneme?my se Machače ptali jestli jde chodit na minimálku každý měsíc a jde,nějaký peníze máme našetřené,ale do toho vánoce atd,no to zase bude finanční záhul

asmeena
5. lis 2009

sukub: záleží, kdy to máš pak po tom hormonálním profilu dostat, myslím, že od 3DC se bere clostík.

sukubka
5. lis 2009

asmenko to tedka nějak nedokažu spočitat,ale asi nějak pak v půli prosince,no tak uvidíme 😉

asmeena
5. lis 2009

to budeš mít asi v době svátků, aby tam potom ordinovali. Však se se Štěpánem určitě domluvíš,aby ti to dobře vyšlo.

micinka22
5. lis 2009

sukubko já bych měla začít 20.11 stimulovat..v pulce prosince bych s tím nepočítala ..páč my řekl puvodne že se to nestihne..horm.profil bych měla udělaný kolem 21.11-tj 3DC..takže to by slo az dasli cyklus..ktery vychází před Vánocema a to by neklaplo..dovolení atd..i dr mají nárok na klid aspon nekdy..ale zkus to ..a nemůžeš dát profil dřív??nebo ted jsi to nestihla?:((

teddyna
6. lis 2009

dobré ráno všem.vzhledem k nespavosti miminka jsem od brzkého rána v zápřahu.čili o půl deváté jsem tu už lítala s vysavačem a teď se už pečou v troubě karamelové řezy.manžel jede zítra na nějaký ejchuchu se známýma,tak ať tam maj co k zakousnutí.dneska u nás vylezlo slunko,což teda pro mě značka ideál absolutně není. ale zase na prochajdu je to gut.určitě odpolko vyrazím s hafíkem ven.
tak z toho mýho brutálního nachlazení se mi vyrojily(asi jako bonus) tři opary v jednom místě.je to prostě hnus.na opary trpím hodně a vždycky to s nějakou chřipkou nebo velkou rýmou přijde. ale teď je to horší v tom,že si nemůžu nic moc vzít.
Mici,tak se ti ta stimulace už blíží - pak to už jen sletí,uvidíš.

britka
6. lis 2009

ahojki holky já nestíhám číst a už ve vás mám gylimatyaš.Irinko neboj machač tě vezme,já byla u něho v září a čekám kdy se mi ozve na termín(už aby to bylo)Moni já taky trpím na opary to jak je člověk nemocný nebo nervičky a oslabená imunita tak hned se vyrojí a nejhorší hojení.Beruš je mi to líto,ale vše bude dobré fakt.Ty nervičky máme všechny a je třeba věřit.

beras
6. lis 2009

Ahojky holky 😀 zdravím všechny stálice i nováčky 😀 😀 .Beruško z tebe jsem holky smutná ☹ ,tolik jsem tomu ted věřila když ms ještě nepřišla. ☹ Vím jaká je to bezmoc a vztek v jednom ☹ ale já pevně věřím tomu,že si to miminko vybojuješ. 😉 Četla jsem tady ,že se to začíná se stimulacema rozjíždět.Mici prej musel být na mě hroznej pohled když mi schválil IVF 😀 😀 Určitě jsi dělala na Štěpána smutny očička a on tě nechtěl trápit co? 😀 Jinak navím do kdy jsou v Rep. před vánocema ale loni začínal celej Reprofit ordinovat až skoro v půlce ledna.Já jsem zrovna začínala stimulku.Bože to už bude rok 😀

capenka
6. lis 2009

holky spermiogram se dělá v Olmiku? kruci já jsem vezla do Fertasu od svého gynadaře a oni si ho nechali ,už dávám papíry na úterý do pořádku,at to mám na pohovor připravený

beras
6. lis 2009

Tak se mi to odeslalo dřív než jsem chěla 😲 Dneska má Tomík den na houby 😒 Nemůže pořádně zabrat ,protože pořád dokola bojujeme s prdíkama 😝 no holt ti kluci to mají v tom bříšku asi nějak jinak udělany. 😝 Už máme druhy kapky a ty se zdají,že fungují aspon trochu.Už jsem měla skoro dřevěnou ruku jak jsem ho tady drndala 😀 a on na mě koukal a myslel si asi svoje 😀 😀 Jinak v noci chrní krásně což musím zaklepat.Jenom zamlaská tak ho v leže nakojím at s ním moc nemanipuluju a spíme dál a budí se kolem půl sedmé až sedmé.Tak i když řve jak Tarzan tak na něho nemůžu mít vztek ,protože si uvědomím jak jsem ho strašně chtěla a jak jsem o něj až do poslední chvilky bojovala.Ted jsem četla to tématko jak chce paní kluka.Musím se hodně držet abych jí tam něco nenapsala 😠 Já jsem bojovala pět let a bylo mi úplně jedno co se nám narodí hlavně at se narodí a je zdravé miminko.No holt má to někdo starosti 😠

katapola
6. lis 2009

Ahoj holky. Tak víte, jak jsem dopadla s cvičením Mojžíšové? V pondělí jsem měla jít na první mobilizaci a teď mi volala rehabka, že je dlouhodobě na neschopence, tak že se omlouvá a ruší to. Našla jsem si jiné středisko, kde by to měli dělat, ale tam mi řekli, že to tam teď taky nikdo nedělá. Tak jsem v koncích. Cvičit sice můžu, ale bez těch mobilizací to asi velký smysl nemá☹((

katapola
6. lis 2009

A mám celkově jakousi depku. V práci se mi teď moc nedaří, máme auto v servisu, ivf nevyšlo, cvičení teď bude taky o ničem☹ Ach jo. Asi sním tunu čokolády, aby mi bylo líp.

britka
6. lis 2009

katapolo tu čokoládu si dej ta je dobrá na nervy.Já kdysi to už uteklo taky hodně vody cvičila Mojžíšku a to jsem bydlela ve Frýdku,něco to má do sebe.Tak zkus na internetu pohledat.