Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
17. lis 2009

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit...vařím oběd 🙂
Daisy, držím palce na // 😉

irinka.j
17. lis 2009

Zdravím, tak vydím, že některé z vás čekají na //, některé se připravují na stimulaci, tak hodně štěstí ať jsou vánoce zas o něco veselejší. Já si na leden musím ještě počkat 😵

sara.max
17. lis 2009

Ahoj, a jak jsi na tom ty? V lednu už začínáš stimulovat?

irinka.j
17. lis 2009

Ahoj, já jdu teprve na první konzultaci 27.1. jsem přeběhlík z fertimedu 🙂

capenka
17. lis 2009

ÁÁÁÁ=další přeběhlice,nejsi sama,a dobře jsi udělala ,jeden pohovor a pak seto rozběhne

irinka.j
17. lis 2009

Taky doufám, že jsem udělala dobře... už se těším...

sara.max
17. lis 2009

Tak vítej, my jsme přeběhlíci z FN v OL. A jdeš do prvního?

irinka.j
17. lis 2009

Díky, mám zasebou 2x IUI a 1xIVF v září... pak jsem objevila tuto diskuzi a jsem ráda, protože co tady holky napsaly o reprofitu a dr. Machačovi, mě přesvědčilo ať změním CAR.

sara.max
17. lis 2009

jojo, to je fajn. Myslím, žes udělala dobře. Fertimed sice neznám, ale ještě jsem na něj neslyšela nic dobrého. Sice nevím, jak velkou kapacitu reprofit má, ale to je jedno. Dokud bere další, tak je to fajn 🙂 . My jsme tam přešli nedávno a jsem zatím spokojená. No tak uvidíme. Irinko tak přeji hodně štěstí v dalším snaženíčku.

asmeena
17. lis 2009

Ahoj holky,
dais: tak co testík?
donald: tak si užívej těhulkování, protože toho 29.11. tam // určitě už budou.
teddy: malý je velký bojovník, tak pěkně roste, to je dobře, jen tak dál. Přeji vám všem hodně zdravíčka.

Já už jen zítra do práce a jedeme si pro broučka. 😉

daisy14
17. lis 2009

Ahojky, tak holky na testu jen jedna čárka, druhá ani náznak ☹ Ještě mám jeden test na zítra ráno, ale nevěřím tomu. Tak si nenechte kazit náladu mým výsledkem, já se s tím nějak porovnám. 😒

sara.max
17. lis 2009

daisy vydrž, víš co se říká, ráno moudřejší večera 🙂 Určitě to vyjde!

daisy14
17. lis 2009

Díky, ale jsem už 14 den po ET, takže i náznak by tam měl být. 😒

asmeena
17. lis 2009

dais: a to jsi byla na klasickém IVF nebo na minimálce? Držím pěstičky, aby si to testík ještě rozmyslel a zítra překvapil.

daisy14
17. lis 2009

Asmeen - na minimálce, klasické IVF už máme 3x za sebou, takže jsme chtěli zkusit tohle.

irinka.j
17. lis 2009

daisy, někdy tyto testy selžou, nech si vzít krev to je jistější.... naděje ještě.... 😉

britka
17. lis 2009

irinka má pravdu krev je jistější.

micinka22
17. lis 2009

daisy...doprčic:/(( holky tady je taková smůla:((( chjo chjo..no budem ještě doufat že byl blbej test.-)

britka
17. lis 2009

pořekadlo říká neházet flintu do žita a nebo ráno moudrejší večera.

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

Holky to je teda smůla,já už myslela,že to konečně někdo prolomí.Ale slyšela jsem,že příští rok by měl být dobrý,tak to se nám snad všem zadaří. 🙂 🙂 🙂
Irinko,tak to začneš dřív než já,my jsme se domluvili,tak na březen,ani nevím jak to do té doby vydržím. 😒

asmeena
17. lis 2009

brit: ty mi těma pořekadlama připomínáš tetu Kateřinu ze Saturnina 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

Asmeen už se těšíš na sněhurku,viď?
😉

asmeena
17. lis 2009

berus: no jasně, ještě se dvakrát vyspím a dozvím se zda rozmrzla. Doufám, že ano, dělám si s ní už velké plány. 😵

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

tak ti závidím 🙂

asmeena
17. lis 2009

bude co závidět, až budou na testíku //, takových transferů už bylo a co z toho. Neboj, všechny se dočkáme.

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

budou asmeenko,tentokrát budou 😵

asmeena
17. lis 2009

díky berus. Doufám.
Jdu koukat na ulici. Zatím pá. 😉

b.e.r.u.s.k.a
17. lis 2009

taky koukám

irinka.j
17. lis 2009

Berusko, mylím, že než se to u mě celé rozjede tak bude březen 😉

teddyna
17. lis 2009

hezký večer všem. holčiny,nesmutněte - všechny se miminka dočkáte!!!Machač je machr.Vojtíšek je moc krásnej,je prostě náš. jen kdyby už nebyl v inkubouši,tak by to bylo veselejší. pomalu mu ubírají infuze a zítra už by je(čistě teoreticky) neměl mít.ale vystoupaly hodnoty žloutenky,tak se ode dneška zase svítí pod světlem-takže si ho ještě nějakou dobu nepochovám ☹ .dneska jsem si ho mohla přebalit a změřit teplotu-aspoň něco.