Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
27. lis 2009

Mici super, držím pěsti.

juvik
27. lis 2009

Mici, super 😉

Holky tak jsem volala, byla jsem nervózní jak prase 🙂 ...máme bojovníčka, zatím to vypadá dobře, zítra zase volám a transfer by měl být v neděli 😵 .... hlavně ať bublinka bojuje
vím, že není nic jisté, ale mám radost 😀

sukubka
27. lis 2009

ahoj snažilky 😀
micinko tak to je super zprávička 😉
holky a ty košilky se žirafkama si berete na OPU?nebo na transfer?taky si musím přikupi 😀
juvík,neboj budeto silný a statečný bojovník
asmenko kdepak jsi ty?

certina
27. lis 2009

achoooooj
Mišo - mám z Tebe radost....na středu držím pěstičky......
Juvik- zítra voláš zase ve 13 hodin???Tak to budu moc, moc, moc na Tebe myslet a neboj - je to bojovníček.....a v neděli už budete spolu 😀

jinak mně už je dneska celkem fajn, akorát musím dobaštit ta antibiotika....a ta vyrážka už taky pomalu mizí - hlavně už to nesvědí a nebolí , ale teď budu mít strach si vzít jakýkoliv citrusový plod 😖 😒 no uvidím.....

Zuzi - kdy jdeš na ten cukr???

juvik
27. lis 2009

Certi, jj zase po 13.00, se do té doby zblázním 😀
To je dobře, že ti je líp a s citrusy a pomeranči opatrně...dej si jablíčko 😉 ...taky jedno zrovna baštím

certina
27. lis 2009

jjo - ještě tady mám dvě....(jablíčka) si je šetřím 😀
jo ale pro změnu přišel v poledne chlap s tím, že mu není dobře....ani jídlo nedojedl a šel spát.....tak jsem zvědavá co se zase vyklube z něho.......teď zas budu obskakovat já jeho 😝 😅 😕

a nebooooj 13-tá hodina - to bude za chvíli 😀 a neděle pak jak by smet 😅 .....výýýýdrž!!!!Držíme palečky!!!

zuzka72
27. lis 2009

Tak jsem si holky udělala radost a koupila pyžamo do porodnice(jelikož nesnáším košile. A udělala v něm vychytávky po stranách se suchým zipem na kojení, čímž jsem ušetřila spousty peněz a hlavně mám pyžamo, jaky nikde v obchodech neměli. Se mi to povedlo, našila jsem si tam i kytičky, no super. Tak jsem se vám musela pochlubit.

zuzka72
27. lis 2009

Jsem zpátky z té glukózy a musím říci, že jsem nadšená-bylo to dobry a vypila jsem to na 3x a ještě bych si i dala, je to úplně jiné, než jsem pila minule, asi to za těch x let zdokonalili, tohle se fakt dalo, akorát jsem čuchla k víčku a to smrdělo, jako petrolej, takže už jsem nečuchala.

certina
27. lis 2009

Jéé Zuzi - no vidiš - to jsi mi připoměla, že bych si na seznam věcí do porodnice měla připsat PYŽAMO......tím, že mám břuch - tak má noční košile se velice zkrátila 😀 - tak tu si vzít nemůžu....a pak mám pyžamo s ijáčkem, ale v něm taky nepůjdu.....musím sehnat nějakou noční košili...............

No a jak Ti ten test dopadl?????To je dobře, že to bylo dobrééé - mňam - už se těším....musím se příští týden objednat!

sara.max
27. lis 2009

Holky jestli sháníte pěknou košilku, tak mám pro vás jeden typ. V Olomouci kousek od Prioru, na té straně jak je trafika vedle Národního domu je malá prodejna oblečení pro těhulky a miminka. Mají tam i sportovní oděvy LITEX a já tam občas chodím. NEdávno jsem si tam koupila velice hezkou a kvalitní noční košili cca za 350 Kč. Já vím, že u větnamců je to za polovinu, ale tyhle jsou takové ženské a pěkné.

irinka.j
27. lis 2009

Zdravím holky,
Mici, tak hodně štěstí na středu... 🙂

Juvi, to je skvělé, že máte bojovníčka, vydrží určitě... musí... moc držím palce.

Assme a co ty, vydržíš do pondělka netestovat 😉

Certi, je fajn,že už ti je dobře.

irinka.j
27. lis 2009

Koukla jsem do tabulky a za dva dny by měla Donnald testovat, už tu dlouho nebyla.

micinka22
27. lis 2009

Juvik tak to je super že bojuje🙂) urcite se krasne vyvine a v neděli bude u Vás doma 😀 😀 😀 😀

No já jsem zuvědavá kdo s tema // začne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

micinka22
27. lis 2009

ja už se zacinam bat aby to vyslo..dr je vzdycky tak optimistickej..prej mimčo bude..a to ještě nemáme ani vajička:((

irinka.j
27. lis 2009

Mici, neboj, folikuly jsou, vajička budou i to mimčo... uvidíš...myslím,že do vánoc z čekatelek budou těhulky 🙂 Moc vám to všem přeju.

micinka22
27. lis 2009

1) donnald 29.11
2) jessica 1.12.
3) asmen 4.12.-KET
4) sara 11.12. - 2.IVF
5)Juvik 13.12
5) mici 21.12.

STIMULKA

Jaja35

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE

Beruska
Britka
Capenka
Irinka j.
Katapola

TĚHULKY

Zuzka 72-dvojčátka-chlapečci
Certina - 1 miminko

MAMINKY

teddyna-Vojtíšek

micinka22
27. lis 2009

sem to musela doplnit a at to nehledame porad🙂)

b.e.r.u.s.k.a
27. lis 2009

Ahoj holky,tak koukám,že se nám čekatelky rozrůstají.Takže jim všem přeji hodně štěstí!!!!!!!
Dnes jsem byla v Ostravě u kinezioložky a tak mě povzbudila.Začínám věřit,že se nám opravdu jednou zadaří,jen ještě nenastal ten vhodný čas.Říkala ať na to úplně přestaneme myslet a vynecháme na chvíli i doktory a pak to bude ok.V jednom má pravdu,moc jsme se na mimi upnuli a každý nezdar mě zatvrzuje,ale už to bude ok!!!!!Věřím a doufám v to 🙂

irinka.j
27. lis 2009

Beruš, musíme věřit a doufat, jinak by jsme to mohly zabalit. Uvidíš, po novém roce se rozjedou stimulace a ani se nebudem stačit divit a budem všechny v čekatelkách nebo ještě lip v těhulkách.

zuzka72
27. lis 2009

čerti-výsledky budou příští týden....

certina
27. lis 2009

Zuzi ach tákk.....tak to jo.....páč jedna má známá právě byla tento týden na cukru a vyšel špatně, tak si musí odebírat z prstíku a příští týden znova.......musí omezit sladké a ovoce na jedno denně......tak jsem zvědavá jak dopadnu já 😒

certina
27. lis 2009

sem tam zapoměla napsat tento týden a výsledek měla hned..... tak proto jsem se ptala, víš?? 😕

britka
27. lis 2009

Beruš to co ti řekla ta kinezioložka tak to ti řekne každý nemyslet,ale člověk stejně na to bude myslet.

b.e.r.u.s.k.a
27. lis 2009

no právě,já jsem jí říkala,že jsem to slyšela už tolikrát a ten kdo si to neprožije,tak se mu to snadno říká.Viďte!!!

britka
27. lis 2009

Beruš řekni sama jde na to nemyslet?Nejde.Certi nemáš to jednoduché s tím cukrem,ale to bude dobré uvidíš.Mici držím taky palečky.Holky chci se zeptat je možné že minulý týden jsem dostala injekci na stimulaci a je mi všelijak nejvíc že mě bolí hlava a dnes mi zabylo pěkně špatně že jsem přišla domů z práce a šla si lehnout.Že by to bylo z té stymulační injekce?

irinka.j
27. lis 2009

Brit a neleze na tebe chřipka? To jsi dostala jendu injekci před týdnem?

daisy14
27. lis 2009

ČEKATELKY //

Donnald- 29.11
Jessica112- 1.12.
Asmeena- 4.12.-KET
Sara.max- 11.12. - 2.IVF

STIMULKY
Jaja35
Micinka22

ČEKATELKY NA ZAČÁTEK STIMULACE
Beruska
Britka
Capenka
Daisy14
Irinka j.
Katapola
RencaV

TĚHULKY
Certina - 1 miminko
Lenka_s-1 mimnko
Zuzka72-dvojčátka-chlapečci

MAMINKY
Teddyna-Vojtíšek

daisy14
27. lis 2009

Ahojky, tak jsme to zkopírovala, ať to pořád nehledáme pozpátku. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
27. lis 2009

Holky sepisuji si co budu péct na vánoce a manžel chce nějaké dobré kokosové kuličky a takové ty košíčky-nevím jak se jim říká-je to nějaká oříšková směs zalitá čokoládou.Nemáte prosím některá recept? 😅

katapola
27. lis 2009

Beruško, já dělávám výborné punčové košíčky, recept mám od mamky. Dělla jsem je poprvé předloni a úplně se po nich zaprášilo, když přišla nějaká návštěva. Ale nevím, jestli chceš zrovna punčové (v té nádivce ale jsou myslím i ořechy)