Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
7. čer 2009

donnald,bez optimismu nejde přece existovat!moje tchýně říká,že musím myslet pozitivně,aby bylo pozitivní miminko.tož se o to teda snažím.vím,že nemáme ani zdaleka vyhráno,ale od první minuty věřím tomu,že to vyjde a to prostě MUSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

donnald
7. čer 2009

JJ Moni, určo máš pravdu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tchýně taky....

teddyna
7. čer 2009

a nebylo by dobrý dát si pak na sebe nějakej kontakt?páč pokud mi kontrola u Machače nedopadne dobře,budu chtít jet na 1000% domů - to snad pochopíte.tak ať na mě nikdo někde nečeká.ale ještě uvidíme,co čertina - třeba si bude moct vzít volno a pojede se taky seznamovat

zuzka72
7. čer 2009

Takže holky odpovídám, že to co psala Verča, je fakt, taky vás neznám, ale jsem strašně ráda, že vás znám zatím alespoň takhle, moc mi to pomáhá a vím, že na to nejsem sama.
Micinka22 já půjdu kamkoliv i s tvou malou, mě děti nevadí, já měla 2 docela rychle po sobě(tak jsem na nějaký ten humbuk zvyklá a na ty Bohuňky jsem se otala, protože tam mám rodinu-Botkovi a spoustu známých, tak proto. Teddyna: Kontakt na mě je 607658617.
Holky mám problém, těch stránek je moc a já to zkoušela projet, ale nedojela jsem to do konce, takže prosím, jak budete psát, napište mi jméno ať mám jasno. Děkuji.

teddyna
7. čer 2009

kontakt na mě:608670098. Zuzko,mám tě uloženou

zuzka72
7. čer 2009

Mám tě. 🙂

teddyna
7. čer 2009

jen jsem probrnkla,ať vím,že to funguje 😎

zuzka72
7. čer 2009

Já taky a funguje, to je super. 🙂

certina
7. čer 2009

Holkýýýýý tak jsem tady......zdravím Vás......konečně jsem se dostala k tomu sem napsat pár řádků......konečně je vše za mnou.....bylo to moc super......trošku jsem Vás stačila přehltat, co jste sem za víkend napsaly, ale je těch informací docela dost - tak to musím sjet ještě jednou.......teprve ve 12 hodin jsme vyprovodili poslední hosty, no vlastně rozvezli sme je s chlapem, neb si dali fouknout a na testru nafoukali nějakej ten zbytkáč....tak si netroufali 🙂
Pořádek ještě nemám hotový.....budu to dohánět přes týden....přece se nemusím o víkendu strhat , ne?????
Dáváme si poslední kousek vína a musíme jít chrnět.....spali jsme asi jen 2.5 hodiny....tak je to třeba trošku dohnat.... ☹
No a je sice moc moc moc hezké , že organizujete srazík????Moc ráda bych se s Váma se všema sešla, ale já si už moc nemůžu vybírat dovolenou.......s dovolenou to totiž mám dost napnuté, neb vybírám každý měsíc 1 den na mé menstr.bolesti, no a to máme 12 dnů za rok, takže půlka mé dovči, no a pak bokem mi toho moc nezůstane....tak to látám jak se dá????Ale fakt je mi to líto.......že Vás neuvidím, jsem totiž z těhle stránek dost nadšená a moc se těším každý den na to - co si tu napíšem.......a rovněž jak už psala Zuzi, moc to pomáhá a nejsme na to sami.........
Takže doufám, že jestli se sejdete, tak uděláte alespoň pár foteček, abych se alespoň na Vás mohla mrknout.....a byla trošku v obraze ☹ 😒 😲 😲
takže já dnes pomalu končím - fakt to musím jít dospat.......Závidím Zuzce, že jí stačí tak málo spánku......
tak se tady všechny mějte hezky.....a zítra pa, pa........

certina
7. čer 2009

No i když na srazík určo nedorazím......mohu si taky uložit Ty Vaše čísla?????????
Když tak mé je : 605 500 105?????????

zuzka72
7. čer 2009

Joa nevím kdo se to ptal, ale k Machačovi jdu 10.6 ve středu v 16,30 i s Petrem(chlapem). 🙂

zuzka72
7. čer 2009

Každopádně moje a myslím i ostatních si uložit můžeš, no né holky? Já jsem tvé už uložila. Děkuji a krásné sny ti přeji. 🙂

teddyna
7. čer 2009

čerti,už si to ukládám. a neboj,určitě se sejdem odpoledne nebo o víkendu,kdy bude moct většina lidí.a ty pracuješ v Ostravě,takže jak budeš mít náladu,klidně zavolej a můžem se sejít aspoň my dvě.Zuzo,to já jsem se ptala na to,kdy tam jdeš. takže bys toho 16.6. přijela jen kvůli mě?páč se tady rozebíralo odkud kdo je a myslím,že nejste ani jedna přímo z OL,ne?kurnik,už v tom mám zmatek

micinka22
7. čer 2009

teddy ...samozřejmě bude vše v pořádku!!!..no ja si delala test snad i po potvrzeni dr...se mi ty // silene libily.. 😀 😀 😀
no ja se dopravim autem..v pohode...-) muzu i vlakem 😀 😀 😀 ale autem jsme za 15 minut tam.-))

Zuzko..my jsme přistěhovalci ..takže zname jen sousedy kolem..jsme hned na zacatku ..nalevo od kruháče jak je nová výstavba ...

zuzka72
8. čer 2009

micinka22, aha, ale je tam krásně, moc se mi tam líbí, hodně jsem tam jezdívala, teď už míň
Teddyna-jasně, toho 16.6 se určitě ráda sejdu, ještě si to upřesníme, nejsem nejmladší, tak abych to nezapoměla 🙂

zuzka72
8. čer 2009

Donnald, toho 16.6, přidáš se k nám na tu kávičku? 😎

teddyna
8. čer 2009

Zuzko,taky máš problém s tím Němcem,co ti přdělává věci?ty jo,já taky - u nás je poslední dobou asi zabydlenej nebo co 😀

zuzka72
8. čer 2009

JJ, ten Němčour mě navštěvuje často. 🙂

teddyna
8. čer 2009

tož baby,kde to dneska vázne?to je při životě jen zuzka a já?? ostatní se někde asi pracovně flákaj nebo co

micinka22
8. čer 2009

teddy...uvidíš za dva roky... 😀 😀 😀 😀

teddyna
8. čer 2009

no jo,už jsem zticha.taky je u vás tak děsný počasí?tady je hrozný dusno,mám mžitky před očima,těžkej vzduch.chtěla jsem žehlit,ale v tom pařáku to nedám.bude tady asi pěkně luchat.peču tvarohový řezy,co jsem stáhla z internetu,tak doufám,že to bude gut.

micinka22
8. čer 2009

u nas je horko ale pekne ..no ja makam doma a je tu chladek 😀 😀 peru kočáry.-)

teddyna
8. čer 2009

tady v domě je sice taky chládek,ale děsně hustej vzduch.asi i tlak bude nízkej,páč mi fakt není nějak moc gut.u nás byla bouřka teď dva dny po sobě dycky tak kolem 21 večer.tak dneska to přijde zaručeně taky.

micinka22
8. čer 2009

u nas taky...vcera teda prselo uz v 7..dneska ma byt zase neco navečer..aspon nebude sucho.-)

teddyna
8. čer 2009

to je fakt - teď mi to bodne,že tu nemusím lítat s konvema po zahradě.tchánovci jsou na dovolené,tak jsem tady jak poloviční kolchozník.zítra jedu za kamarádkou,co už mají dozráté třesně - tak se vidím,jak se zas naperu k prasknutí.ale uznejte,když ony ty první třesně jsou tak supéééérrr!!

zuzka72
8. čer 2009

Tak holky já teď dorazila ze školy a o hodinu dřív, to byl masakr z němčiny písemka a k tomu slohovka-no mám to za sebou. Zdá se mi, že jsem začala špinit, ale nevím co se z toho vyvrbí, takže pokuď jo, tak ráno v 8hod mažu za Štěpánem.

teddyna
8. čer 2009

a kde se dneska toulá Čertina??že by dospávala oslavy?

certina
9. čer 2009

😀 😀 😀 😀 tak tak Moni - dospávám, dospávám, ale ještě pořád nemám dospáno, počítám tak ještě dneska - jestli se podaří zalehnout brzo???tak už by to mělo být O.K. ......včera odpol.jsem ještě něco málo doma uklidila....pořád to vypadá jak po výbuchu....a dost mě bolely záda, nevím, co to poslední dobou pořád mám ☹ ......takže tak, tak Vás stihnu vždycky přečíst a už nemám sílu ani psát................a v práci na netu moc nechci pobývat, však všechny víme jak to chodí, že?????

Veruš - ty jdeš dnes k Macháčovi????Tak dej hnedka vědět, na čem jste se domluvili - jsem zvědavá 😨 😅

zuzka72
9. čer 2009

Ahoj holky, tak info. Jsem zpátky od Štěpána, mám mensky, dostala jsem Rozpis stimulačních léků, léky za 25-30tisíc(hradí pojišťovna), stříkačky, jehle, prostě "Plná taška Evy a Vaška". 🙂 Od zítra píchám 4ampule prášku+1ampule vody do 15.6., 16.6. v 9hod ultrazvuk s chlapem (takže se tam potkáme 🙂 🙂 🙂 ) No a zítra na těch 16,30 tam už chodit nemusím, jdu až toho 16. A 21.6. v sobotu, nebo neděli jedu na odběr vajíček do Brna(vyšlo to super, že si chlap nemusí brát dovolenou). Holky já jsem taaaaaaaaak šťastnááááá, kdyby to vyšlo, to by bylo super. A jsme rozhodnuti, nechám si dát 2embryjka(pokud tam budou). 😵

micinka22
9. čer 2009

zuzy super..takže maš klasické léky...ne Puregon? Držím palce at to vyjde!!!!...do konce prazdin tu nebude žadna snažilka.-) a dokonce dvojčátka🙂 supr 😀 😀 😀 😀

ja sekala travuz a došel benzin:/ ach jo: