Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2010

stephi díky moc 🙂

sukubka
4. led 2010

gejbik kontryhel se pije od 1dne cyklu?já ho piju pořád,to by nemělo vadit né?
jinak sem kdesi četla že od 12.1 jsou normálně v olmiku!
Holky pošlete mi prosím email taky na Machače já ho vždy uložím do emailu a nakonec ho nechtic vymažu!že mě nikdy Machač nenapsal at mu napíšu 😀 asi je to tím že sem tam byla teprve 2x 😀

gejbik
4. led 2010

jj mě holky říkaly že se pije od 1DC do půlky cyklu tak do ovulky,ale asi by to vadit nemělo... no já zkusím zavolat zítra a zkusím aji Brno abych se objednala... když né tak až příští týden... 🙂

sukubka
4. led 2010

myslím si že v Brně už budou,podle mě tam jsou už ode dneška!

gejbik
4. led 2010

zítra zavolám hnedle ráno a uvidíme... 🙂 juhůůůůů se těším.... 😀

sukubka
4. led 2010

já ti to věřím,víš jak já se těším až se zase začne něco dít?a ty jsi měla IVF? a kolik jsi měla vajuch?já max 7 vajuch a stoho PK přežili vždy jen ty 2 😒

juvik
4. led 2010

Tak já jsem teda v obou případech testík dostala... jeden mi i zůstal, protože mrcha byla rychlejší 😠

Teď zas mluví ve zprávách o dětech, které jejich matky opustily...je mi z toho smutno 😢

gejbik
4. led 2010

no ani mi nemluv.... mě odsály na poprvé 17vajuch z toho vhodných k oplození bylo 11 a po 5denní kultivaci nám jich zůstalo 6...2 jsme zavedly a 4 zamrazily... čím jsi stimulovala??? já stříkala synarel poté co jsem dostala MS jsem začala píchat puregon 150UI a píchala jsem 10dní

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2010

Holky já když to vidím,že někdo odloží miminko,tak zuřím a chce se mi z toho brečet.Hlavně,když je někde pohodí a drobečci sotva přežijí ☹ 😒 😠

gejbik
4. led 2010

beru no teď jsme to s přítelem zrovna řešily... já když jsem viděla jak ti drobečci brečí tak mi zas vyhrkly slzy do očí... kua to je tak nespravedlivý... nechápu to a asi ani nepochopím... ti co chtějí, tak to nemají... ti co to mají tak si toho neváží a odhazují jak kus hadru nebo hůř odpadu...

sukubka
4. led 2010

holky já zase četla hned na titulní straně seznamu jak matka utekla hned po porodu z porodnice a dítě tam nechala,je to fakt hnus jak někdo dítě odloží a my co si ho tak moc přejeme tak musíme tak bojovat§
gejbik-já ve fertimedu měla injekci fostimon+merional ve FN jsem měla pera gonal
vajuch jsi ale měla dosti!

snow.angell
4. led 2010

AHojky holky chci se zeptat jak dlouho jste po prvním objednání a 1 prohlídce na CAR čekaly n IVF?

sukubka
4. led 2010

záleží jak ti výjde menzes,jestli máš hormonální profil atd

snow.angell
4. led 2010

sukubka
hormonprofil mi dělaly dneska, pak cyto a stěry a dál sono takže to asi bude na dloho

zuzka72
5. led 2010

Snow-záleží asi taky kolik je ti let, já vzhledem k věku jsem si IVF vydupala po 3měsících.

asmeena
5. led 2010

Dobré ráno holky,
píšu z práce, tak nemám moc čas dočítat.
Mici: super zprávičky z kontroly, jé já už se tak těším jak začnu koncem ledna zase stimulovat - doufám, že to nic nepřekazí a Štěpán bude zcela nachystán a nebude zase někde mimo ČR jak to bylo u první stimulky.

micinka22
5. led 2010

Dobré ráno,
tak už Maruška volala a jdu k Machačovi 15 .-)

certina
5. led 2010

taky přeji dobré ráno............
Zuzi - tak tfuj, tfuj - ať je vše v pořádku a dej vědět - jaks dopadla.......... 🙂 😉

capenka
5. led 2010

holky už jsou v Olmiku,?

stephanie
5. led 2010

Dobré ránko,

vidíš mici, to je rychlost, co? Jako to objednání, já jdu ve středu, škoda, mohly jsme se tam třeba potkat a pokecat. A jak se cítíš? Máš nějaké příznaky?

capenko, v olmíku jsou od úterka...ale Maruška funguje po telefonu a mailu i teď 😉

capenka
5. led 2010

děkuji moc

stephanie
5. led 2010

...holky, tak už vím výsledek...je to pozitivní - hodnota 2 582....já tomu moc nerozumím, je to jako ok? 😵

gejbik
5. led 2010

stefi no úúúúúžasný... tak to je opravdu krásná hodnota... nemáš tam 2 drobečky?????

stephanie
5. led 2010

myslíš? 😀 😀 😀 ...no dva zavedení byli...to by byla sranda teda

tak je tak hodnota opravdu ok? já tomu fakt nerozumím 😨

juvik
5. led 2010

Stephi, gratuluju...no podle hodnoty to vypadá fakt na dva 😵...ale je to individuální...někdo má vysoké HCG a chytne se jen jeden...jedna známá měla nižší a pak čekala dva....takže budeš uset vydržet do ultrazvuku. Každopádně je to super 🙂

gejbik
5. led 2010

no kámoška z jiného serveru čeká dvojčátka a hodnoty z krve měla nižší nebo stejný... momentík kouknu tam a napíšu ti to ju....

juvik
5. led 2010

a na ultrazvuku už by určo šlo něco vidět...mě dr. říkal, že pokud je hodnota nad 1000 HCG a mají dobrý ultrazvuk, tak už je vidět gestační váček.

gejbik
5. led 2010

Jinak holky jsem šťastná teď jsem si volala do Reprofitu a jsem objednaná na 21.1, na 14:00 k dr. Machačovi... juhůůůůůůůůůůůůů ale do Brna... to mi ale vůůůůbec nevadííííííííííííííííí.... jupíííííííííííííííí.... 😅

stephanie
5. led 2010

juvik díky 😵 ...no to by byla prdel, tak teď zas budu muset čekat týden na UTZ, furt nějaké čekání 😨 ...no jak budou dva, tak budou dva 🙂 🙂 🙂 doma už jednoho prcka mám, tak by bylo teda veselo 😀

juvik
5. led 2010

Gejbik, tak super, to je za chvilku, ami nebudeš dlouho čekat 🙂