Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
15. led 2010

mi rostlo strašně rychle, oni se divili proč je tak vysoké....já teď úplně lituju, že jsem jela do té nemocnice...ale já měla strach o mimi, dělala jsem vše ať to nějak zachráním, ale kdybych to věděla, tak nikde nejedu...
Víš, je to teď o to horší, že mám pořád pochybnosti...pořád nad tím dumám...stejně nic nevrátím zpátky, ale strašně by mě mrzelo, kdybych o to mimi přišla zbytečně..ale to už si nikdy nedovím...

irinka.j
15. led 2010

A v které nemocnici jsi byla ve fakultce, Fifkách nebo Vítkovicích?

stephanie
15. led 2010

ne, v opavě

irinka.j
15. led 2010

Myslela jsem, že jsi z Ostravy.

stephanie
15. led 2010

kousek od ostravy ,ale do opavy to mám blíž

irinka.j
15. led 2010

Chápu tě, ale snad to nebylo zbytečné, někde jsem slyšela i příliš vysoké hCG taky není dobré. Ono to chce čas. Však uvidíš i co ti na to řekne dr. Macháč.

stephanie
15. led 2010

no však už mi říkal, že neví, proč to bylo tak dramatické a nechápe, proč mi dělali revizi
o to hůř mi pak bylo...

ale určitě se s ním pak o tom ještě pobavím, jestli ovšem bude chtít...on je takový, že chce jít dopředu a ne se vracet...ale snad se budem chtít snažit přijít věci na kloub, psal mi, že něco vymyslíme...tak budu čekat na únor a doufat, že se snad někdy zase zadaří

teddyna
15. led 2010

čaute.tak jsem totál hotová.ty večery nějak nedávám.nejraděj bych zalehla a spala až do rána.ale to si můžu nechat jen zdát. a co se toho hubnutí týče,tak já teda nehubnu ani omylem. shodila jsem nabrané těhu kila a tím jsem zatím skončila.na osobního trenéra nemám prachy a nemám ani kdy.od rána jsou to takové točky,že i kdybych se na hlavu postavila,tak abych dojela někam do fitka a tam dřela,tak doma bych byla totál už nefunknční.a mám šichtu 24 hod-jak v noci,tak ve dne. takže obdivuju čertin elán na trenéra.hele,Peti,si to pak povíme,jo?? 😀
Mici,dobré zprávy,jen tak dál.

irinka.j
15. led 2010

Možná je to tak lepší, jít dál a neužírat se tím co kdyby.... škoda,že nebudu mít tu možnost se s ním seznámit, ale podle toho co holky píšou, je super, že dává sílu jít dál a těšit se na nový začátek... je málo takových doktorů...

irinka.j
15. led 2010

Moňa teď kojíš tak by nebylo dobré hubnout, počkej až ti Vojtíšek začne lozit a pak běhat, to půjdou kila dolů jedna radost 🙂

stephanie
15. led 2010

jj já vím iri, ale mě to tak někdy přepadne...ale dík, že jsi mě "vyslechla"..budu se tedy těšit na nový začátek...

utíkám do sprchy, dobrou noc a hezké sny 😵

irinka.j
15. led 2010

Dobrou...

britka
15. led 2010

Všechno jsem si přečetla a myslím na každou z vás,vím že jste v říši snů a něco krásného se vám zdá.Ale věřte všechno co si přejeme se nám splní dřív nebo později.Asmen děkuji že jsi mi to vložila já fakt nevěděla jak na to.Stefi nemysli na to co bylo to by ses utrápila mysli do předu.Holky nad váhou se netrapte ta se spraví fakticky.Jak jste psaly o svatbě tak já budu mít 6.3 první výroči svatby 🙂

certina
16. led 2010

Dobré ranko všem...............tak já jsem dneska už od 4:30 vzhůru...........nějak poslední dobou špatně spím....večer už fakt nevím jakou polohu najít, abych dobře usla a ráno buď vytuhnu jak beran nebo takhle vrzo vstávám..........ale dneska mně to malé uvnitř tak bušilo rukama , že jsem musela nakonec vstanout............jsem zvědavá v kolik odpadnu večer!
Stephi - já vím jak je to těžké na to nemyslet...........já se tím, jak u mně prováděli revizi taky trápila dost hodně dlouho...........a taky si vyčítala, proč jsem šla zrovna k té gyndr a né k té............ale s tím se člověk prostě musí srovnat a myslet na to další co je před ním! Zkus to.....zapomeň na to co bylo...je to sice čerstvé, ale mysli na hezké věci a na to, že 10.2. se rychle blíží a bude zase líp..............uvidíš Štěpán Tě tak nabije energii....až se budeš divit!!!!!!!!!!!!!Drž se!!!!!!!!!!!!!
jjjo Moni - já vím - povíme si pak.............taky se toho děsně bojím - co bude a nebude a jak to budu všechno zvládat!!!!!!!!!!!Hrůza!!!

Holkyyyyyyyyyy a kde je Zuzka!!!!!!!!!!!!!!!!!ZUZÍIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII - ozvi se !!!!!!!!!!

britka
16. led 2010

Certi v noci když jsi v klidu to je sranda jak ti malí blbnou to znám taky lehneš si na tu stranu a nejde to.Neboj to vše zvládneš 🙂 Já mám dceru měla jsem ji v 18 a dodělávala jsem školu a zvládla jsem to.No jo ale kojení se dělalo jinak než dnes.kojilo se co 3h.a mezi čajíček teď se to dělá jinak a vezme to více času to vím.Večer se většinou žehlilo.Stefi nesmutni to by jsme se museli zcvoknout vím člověka to trápí,ale jedeš k dr.a zas ti bude veseleji uvidíš.Kde ta Zuzka je to by mě taky zajímalo.

zuzka72
16. led 2010

Tadyyyyyy. Schoping.....

certina
16. led 2010

ufff Zuzi - Ty ale lekáš.................já už se lekla, že rodíš....................

no nic - my vyrážíme na běžný týdenní nákup - směr tesco...............tak zatím .............. 😎

stephanie
16. led 2010

Dobré ranko holky,

vy jste teda ranní ptáčata...čerti vidíš a já zas poprvé za týden spala celou noc..ale když jsem čekala syna, tak jsem se pravidelně každičký den budila okolo 4 h. ráno a v tu dobu jsem nakonec i rodila...
jsem nevěděla čerti, že jsi byla taky někdy na revizi...
jste moc hodné holky, děkuji za podporu...už je mi chvilkama líp, ale pak to zas na mě padne...čas rány zahojí

tak vám přeji krásný den, já se musím zase učit 😖

micinka22
16. led 2010

Irinko vždyt uz jsi v 8TT ne?? nebo ji to aspon píše .-)) to už by mělo být srdíčko dávno..

a s tím hubnutím a kojením..hm na mě to tedy nezabíralo vubec...kojila sem co 3 hodinky..a jak zacala behat tak sem začla chodit cvicit a bylo to fajn..ale jak sem se na to vybodla tak mam vahu jak pred porodem..takže jao behani za ditetem nic nereší..

sukubka
16. led 2010

pěkné ráno holky!
micinko tobě gratulka je to super!!!!!
srdíčko je opravdu vidět až v 6tt říkala mi to švagrovka!a vy těhulky to určitě taky víte!

stephanie,je mě tě strašně líto,na tvém místě by jsme asi všechny dělali to samé.Je fakt zákon schválnosti že tam byl zrovna tak mladý a ještě k tomu protivný doktor,podle mě to byl pako srdíčko v 5tt by vidět určitě nešlo.Nesmíš už ale na to tak myslet,to by ses opravdu zbláznila,musíš ted myslet pozitivně že příště to určitě výjde,pokud se budeš pořád trápit moc to tomu otěhotnění nepřidá,vím že se to lehce radí,ale já měla taky to mimoděložní a musela jsem jít dál....Jak píší holky,Machač ti dodá novou energii a brzy se zadaří,věříme tomu

stephanie
16. led 2010

ahojky sukub

už vám asi s tím mým mrčením musím lézt na nervy, že? 😉 já už nebudu...

paradoxně mi to učení i pomáhá, aspoń myslím na něco jiného - no teda snažím se 😉

tak dobrou chuť k obídku

britka
16. led 2010

Jak řešíte doktora tak jsem si vzpoměla jak jsem byla ve Fertimetu na kontrolu a byl tam syn od docenta Sobka a nemohl najít sliznici tak se potom člověk nediví že tam takové telata nevidí váček je to k vzteku,a jak jsem říkala potom věřte doktorům. ☹ Holky nemáme to lehké co?Zuzi ještě že ses ozvala už jsem si taky myslela že už jsi v nemocnici.

asmeena
16. led 2010

ahoj holky, přeji pěknou sobotu.
Já se dnes probudila v šest hodin, protože psisku něco žgrungalo v břiše, tak jsem ji šla raději vyvenčit. Hodila hovínko a šlo se znovu spát. Pak jsme se probudili až v 10:00, udělali si na snídani toastíky a teď jdu dělat hrachovou polívku a kuřecí masíčko s bramborem

sukubka
16. led 2010

stephanie nelezeš nám s tím na nervy ani náhodou od toho jsme a kdyby se mi něco podobného přihodilo,taky bych se s tím obrátila na vás.Takže klidně o tom piš dál,ok?

asmenka zase chrupkala jako miminko,co?máte dobrý obídek a toustíky taky mám moc ráda,my máme roštěnou ale ještě není hotová,to hovězí maso se tak dlouho vaří 😠 a už mám hlad!!!!

brit fertimed mi ani nepřipomínej,tam sou opravdu telate,štve mě že sem tak kdy lezla!!!

certina
16. led 2010

´´AÁle Stephi vůbec nám mrčením nelezeš na nervy.............naopak....dyť tady jsme od toho, abychom si pomohly v těžkých chvílích a naopak se i něčím pěkným třeba pochlubily.........úplně Tě obdivuju, jak se dokážeš teď učit.........ale uč se uč, aspoň přijdeš na jiné myšlenky........drž se!

my měli dneska znojemské plátky a hovězí bude zítra????

tak jestli jste ještě někdo neobídkovali - třeba asmee 😀 když tak vyspává jak miminko 😀 ....tak dobrou chuť 😉

stephanie
16. led 2010

holky díky,,,,tak to jsem ráda, že můžu mrčet 😀 😀 😀

jste fakt hodné, ale přesto se budu snažit na to moc nemyslet a myslet do budoucna

mi dneska vařil manžílek, já jsem tady zavalena skripty do školy...a měla jsem rýži, masíčko a k tomu jako přílohu fazolové lusky zabalené v anglické slanině 🙂

zuzka72
16. led 2010

Čerti, my byly v Globusu a pokud nejsem´doma sama, tak je tady boj o PC, ale brzo bude net napojen i na druhý, tak pak to bude OK, ale to už zase toho času asi bude míň.
Mici krásnej sněhuláček, a teď už zase nevím, možná jsi to říkala, ale já už zapoměla, ten sněhuláček nakonec dopadl, jak? Měli tam ještě v té bance to samé, jako Lili, nebo je to úplně odjinud? Teda víš, jak to myslím.

zuzka72
16. led 2010

Holky mi dojeli z glóbusu, mají tam naprosto super bundofusaky, teflon, sleva z 399,- na 110,- hodím pak foto, hned jsem to koupila, jsou do autosedačky-úúúžasny. 🙂 Kdo nemáte mrkněte tam.

certina
16. led 2010

Zuzi - tak šup s něma do alba! 😎

zuzka72
16. led 2010

Je to tam...., ale skutečnost je mnohem lepší.