Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
2. bře 2010

Taky se loučím, zítra nakouknu co nového. Ahoj

juvik
2. bře 2010

Sukub, na zítra hodně štěstí a těšíme se na fotky embryjek 😵

certina
2. bře 2010

tak tak juvi..... 😀
daisy a kdy budeš testit....kolikátý den?nejlepší máš ten mamatest.....budu držet palečky.....

certina
2. bře 2010

jéé nějak nestíhám psát.....sem odepisovala ještě na předcházející stránce a šup ono už jsme dál 😀

juvik
2. bře 2010

Taky to dneska balím... nějak mě z toho compu bolí oči...přeju dobrou noc a hezké sny 😉

juvik
2. bře 2010

Certi, jj taky nestíhám, jedeme jak draci 😀 ...dobrou a zítra je krásné datum, tak mimískovi domlouvej 😵

certina
2. bře 2010

Juvi a daisy - tak vám přeju hezkou dobrou noc a ať vás myšky štípou celou noc!.......
my ještě mrknem na hitparádu přešlapů - vůbec nevím co to je.....ale dívali jsme se na přešlapy tu první etapu.....tak jsme zvědaví......ale pak to taky budem balit do hajan...........no jo - když já si dneska přes den ty 2 hoďky nadespala 😀

certina
2. bře 2010

hmmm taky by se mi lbilo....3.3.2010 😅

sukubka
2. bře 2010

holky moc díky nebojte bude foto 😀

daisy a ty jsi kolikátý den?

sukubka
2. bře 2010

daisy už to čtu jsi 4den a kolikátý den plánuješ poprvé testit?

asmeena
2. bře 2010

certi: aby si zítra nebyla ještě překvapena, ale ty jsi určitě do porodky připravena, takže kdo je připraven není překvapen. 😀 😀

stephanie
2. bře 2010

HOLKY PŘEJI dobrou noc a sukub - tfuj tfuj tfuj....tak bys mohla mít zítra úspěšný transfer a certi by mohla rodit - no nebylo by to heeezkééé...
tak dobrou 😵

asmeena
2. bře 2010

sukub: taky na zítra hodně štěstíčka a pak hoď fotečku embroušků 😉

certina
2. bře 2010

jjjojo veruš....sbaleno už mám jak psala Zuzka od prosince.......ale i tak to byl sešup - když jsem tam jela tehdá, jak mně nebylo dobře....byl to i tak šok...i když věci nachystané byly.....uvidíme jak to bude probíhat teď 😝

certina
2. bře 2010

Stephi - dobrou........hezké sny! 😎

certina
2. bře 2010

no tak hitparáda přešlapů je opakování toho nejlepšího z první serie....takže zase je v té TV prd vody!!!!!

sukubka
2. bře 2010

já koukám na ordinaci 😀

bylo by to fajn kdyby certina porodila já počala 😀

certina
2. bře 2010

😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Sukub tak já taky pomalu budu končit.....zítra se ukážu až po poradně...snad se aspoň dozvím nějaké dobré zprávy...............a Tobě zlatíčko na zítra velké tfuj, tfuj.....ať už máš mimísky u sebe 😉 😉 😉 😉 😉 tak dej taky pak vědět - jak jsi dopadla ju???

tak dobrou holky.......................

stephanie
2. bře 2010

Dobrou....tak ať je 3.3. šťastný den... 😵

sukubka
2. bře 2010

dobrou holky a moc děkuju 😉
certi ty jsi mě teda krááásně nazvala se červenám 😀

asmeena
2. bře 2010

certi: měla si za celou dobu PN kontrolu z okresky?

certina
3. bře 2010

dobré ranko všem............
tak jsem byla nucena ještě před poradnou zapnout PC...páč nam hnedka ráno bouchla v kuchyni rychlovarná konvice - tak jsem hnedka hleděla do netu, jestli se ještě prodává atd...páč jsme s ní nesmírně spokojeni a dvouroční záruka uběhla - minulý týden - smůla co??? ☹ 😝 to nám to dneska hezky začalo.......

Veruš - ne - kontrolu jsem neměla a ani jsem vycházky nedodržovala......měla jsem jí vlastně od samého začátku těhotenství a měla jsem pouze 2 hodiny denně....to se nedá dodržovat........ale všichni mi říkali, že kontroly na těhulky nechodí...tak to jediné mě uklidňovalo.....ale když jsem to začala nedodržovat, tak jsem si postupem času zvykla......ale já stejně +- první 3 měsíce v těch horkách doma proležela.......

holky já jsem úplň nervozni.......na jedné debatě tady co chodila i Zuzka se rodí o106 - je to debata o březňátkách.....a přibývá tam mimin každý den.....hrůza...od 38tt - 40tt - a já furt NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no tak snad se aspoň dneska na poradně dovím zase něco nového.....už z toho fakt šílím....ten konec je hrozný.....přítel sice včera večer říkal, klíííídek a užívejme si ještě toho, že je bobiš ukritý někde uvnitř, ale to se fakt nedáááááá.................to se řekne, když nemusí mít před sebou to obří břicho 😝 😀

tak já upaluju do sprchy - ať nepromeškám poradnu...........tak se mívajte hezky a já se pak ozvu - páááááá

certina
3. bře 2010

SUKUB - hodně štěstíííííčkááááááááááááááá - držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tfuj, tfuj 😉

teddyna
3. bře 2010

bré ráno. u nás klasika ráno-tanker už tankuje,pak se určo poblije a budem převlíkat.hodně štěstí na jkontrole,čerti

ferdice
3. bře 2010

sukubko, certino drzim na dnesek palecky
nestiham doctu vas, az bude v praci volneji. koukam, ze jste byly vcera pekne plodne 😀

micinka22
3. bře 2010

Dobre rano..dneska pěkně zimní:/(((

Certim..ani mi neříkej...jako od 38-42 to bylo peklo...fakt sem se toho chtěla zbavit a každej ,že furt se nic nedeje a že se počka atd..:// na palici...držím palce at je vse OK!!!!! ono nekdy ma mimi duvod že nechce jit ven normalne..jako u nas..

juvik
3. bře 2010

Certi, Sukubko hodně štěstí a samé dobré zprávy na dnešek 😵

certina
3. bře 2010

tak jsem zpět z KO - vše dobré - záznam i vyšetření......a kontrola - (pokud prý do té doby neporodím) tak za týden tj.10.3. zase k němu a teprv pak mě pošle do porodnice......tak jsem zase z toho taková nějaká rozhozená....páč teď jsem chodila co 2-3dny na KO a teď zase až po týdnu....no uvidíme jak se to bude vyvíjet....jinak říkal, že porod může být klidně dneska, zítra nebo taky za týden....ale to pro mě není žádná novinka, že???To je přeci jasné.....

jo jinak jsme hned po kontrole jeli do avionu koupit novou konvici (zrovna tam byla v akci) a cestou zpět dostal přítel 1000,- pokutu za telefonování......policajt byl hnusný...i když jsem vylezla a ukázala mega břuch....tak to nepomohlo...........takže fakt dneska u nás den blbec.............

tak snad se Sukubka ozve s mega dobrými zprávičkami............. 😎

juvik
3. bře 2010

Certi, to je teda pech 😒 ...tak snad jste si to už dneska vybrali.
A s kontrolou je to takové nijaké co? Snad si prcek dá opravdu říct a vykoukne co nejdřív. 😉

asmeena
3. bře 2010

certi: tak do máte opravdu den blbec, a policajt je taky blbec. Manžel měl říct, že volá do porodnice, že rodíš 😀