Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
28. čer 2009

bré ranko vespolek??............ 😉

zuzka72
28. čer 2009

Ahoj, doufám, že dnes se tady ukáže víc lidí, ať se taky dozvíme, jak se daří ostatním. My jsme stěhovali mladšího syna do přístavku a staršího budeme stěhovat do naší ložnice a my půjdeme do pokojčku, děcka to tak chtěli, jenže se vyskytl dost velkej problém, je potřeba vše vymalovat a co víc, hlavně to napřed oškrábat, takže jsme skoro všechny místnosti vystěhovali, věci jsou na hromadě, skříně židle na sobě-no jak poustevníci, myslela jsem, že nebude ani kde hlavu složit aˇdnes musíme začít malovat, místnost po místnosti. Děcka vyházeli asi tak kontejner zbytečností 😀 .

teddyna
28. čer 2009

čaute při neděli.tady je dusno jak sfiňa. Zuzi,tak s tím přestavováním jsme na tom stejně.měníme dvojo okna,tudíš v těch dvou pokojích se taky bude škrábat a malovat,v jednom pokoji bude se dělat nová podlaha a elektroinstalace - když pominu ty desetitisíce,co to sežere,tak ten bordeeeel co z toho bude - to bude hrůůza.holt škrábání zdí je typická práce pro těhulu.
přemýšlíme,co podnikem - sestra navrhuje výlet na Bouzov,je tam výstava kostýmů z Arabely,tak ať se děcka mrknou a já bych šla na prohlídku,páč jsem tam nebyla sto let.já zas nevrhovala ZOO v Olmiku,páč tam můžou pejsci,tak by se Teddy vyřádil.no,co z toho vyleze,čert ví.
Peti,co ty vstáváš při neděli tak bérzo?

zaneta82
28. čer 2009

ahoj holky, tak vás tady sleduji už asi měíc jsem taky jedna z těch co budou chodit k dr. Machačovi, ale dočetla jsem se že je super tak nemusím mít asi obavy. Zuzi pokud to není moc důvěrné chtěla jsem se Vás zeptat kolik jste už zaplatila než jste se dostala až k ICSI?

certina
28. čer 2009

Ajoj Móňa....jo vstávám takhle brzo.....neb tu mám synovce......ale naštěstí jsme vstávali až v 6 nato , že v sobotu šel spát už o půl osmé.....tak jsem si říkala ať to vydrží alespoň do 5-té, ale vydžel až do 6-té. 😀 😝

Holky jelikož fůůůůrt prší....jeli jsme malého uspat v autě....jinak by řádil jak ďas...no a vzali jsme to přes Kunín a Novojičínsko.....no strašné.....co ty záplavy způsobily..............všude armádní auta, hasiči - uzavřené cesty......vytahaný bordel z baráků..........na vyhoz..............no děs.............ještě, že tohle nemusíme prožívat.................
teď vařím oběd....................

Zuzi - tak to se t==da nenudíš................a jak se cítíš???Jako čerstvá těhule??????

zuzka72
28. čer 2009

CErti-tehule určitě neee, jak jsem psala raději tomu nevěřím, břicho bolí, ale mín a mín, a cítím se všelijak, ale to jsou nervy, únava a hlavně Super počasí.
Zany-tady si všichni tykáme, takže směle do toho, celkem jsem platila,
pokaždé 30,- poplatek,
3x stimulace Clostil a Pregnyl-celkem 450,-
punkce+transfer 14000,-
léky před a po transferu 400,-
-to je zatím vše
Teddy-jo škrábání zdí a stěhování-to je fakt pro těhule, to si užijeme, a to počasí není moc na výletování, ale je fakt, že lepší, než sedět doma 😀

donnald
28. čer 2009

Ahojte holky,
tady je tady hnusně.
Já byla ráno s kamoškou v Olympii a utratila jsem zase spoustu peněz 😉 . Nakoupila jsem si ale letní oblečení, ale myslím, že zbytečně, že letos ho nevyužiju 😅 .

Zuzi, a čím ti vysvětlil, že cena bude do 20.000,-. Já myslela, že jsi na začátku psala, že cca 5tis? A Zuzi, já myslím, že naděje umírá poslední.... . Kdy se dá dělat těhu test od transferu? Nebo máš jít za ním na kontrolu?

donnald
28. čer 2009

Tak holky, my teď jedeme do Týnečka na barák, ke tchýni a tchánovi, kteří jsou ještě na dovolené a jdeme jim nakrmit hladové stádo koček 😀 😀 😀

zuzka72
28. čer 2009

donnald cena měla být nižší, bylo by to něco přes 6000,- i s těma lékama, ale vzhledem k tomu, že museli namísto IVF dělat ICSI a tím pádem napichávat a hledat každou spermii, tak to bylo o 8000,- dražší, ale to se když jsem ještě byla u Machače nevědělo, ale říkal, že i to se může stát. Peníze jsou tady stejně až to poslední, né, že bychom jich měli, ale to dítě za to stojí, ať to stojí, co to stojí... Test si mám udělat toho 10.7, takže asi je to cca 14dní od transferu, pak volat Machačovi a do Brna.

zaneta82
28. čer 2009

mockrát Ti děkuji myslela jsem že to bude stát mnohem víc né že by tohle bylo málo 😅.

zaneta82
28. čer 2009

a s tím testem Zuzi držím palečky vůbec všem ať nám to jednou dobře dopadne

zuzka72
28. čer 2009

Ono hodně záleží, jaký zdravotní problém u vás je a čím a jak se bude léčit, to uvidíš, Machač je super, budeš mít 100% péči, neboj.

zaneta82
28. čer 2009

no já mám ještě měsíc čas jsme obědnaní až na 31.7 takže času haba kuk uvidíme co nám řeknou.

donnald
28. čer 2009

Ahojky,
Zuzi prosím tě a to ICSI znamená, že patrner má málo spermie a tak je hledají???Já myslela že i u IVF hledají 😀

zuzka72
28. čer 2009

U IVF nehledají, slijou to do misky a spermijki si sami najdou cestu, kdežto u ICSI vybírají a každou napichnou zvlášť do vajíčka, protože to samy nezvládnou ani kousek, ale Donnald, vrať se tak o 2 stránky zpět, já to tam cely popisovala. Teď jsem to vysvětlila asi trochu, jak dítě základní školy, ale aspoň je to líp pochopitelny. 😀

donnald
28. čer 2009

JJ Zuzi, přesně tak.
Já to tam četla, ale je tam tolika info, že jsem se chtěla utvrdit 🙂. Díky.

zuzka72
28. čer 2009

Aha, no ale víš, já nejsem doktor, tak možná je to i jinak, ale já to alespoň tak pochopila, protože jsem se na to ptala a ta doktorka byla strašně hodná a na vše mi odpověděla. 🙂

teddyna
29. čer 2009

čaute vespolek??dneska ještě všichni spí??? no joo,dyť u Zuzky je válečný stav s malováním,co???jo,tak nás to teprve čeká - to bude masakr.takže teď si užívám nicnedělání u rodičů a jak se vrátím dom,tak to vypukne.
někdo se tady ptal na nějaké zkratky v minulých dnech,že?? nemůžu to najít,ale četla jem to.tak kdo chce,tak se ptejte - vysvětlím.u mě novýho nic,akorát jsem včera v lese hodila roznožku div ne do provazu jak mi podklouzla noha.tak vám povím,jestli to mimčo přežije,tak bude bojovník po mě už od startu.nebo to vlastně je,když si samotný vybojovalo pozici.Zuzi,nebereš Prednison?mám tohjo celý plato,je mi to na nic - poslala bych ti to.

certina
29. čer 2009

čaute všeci...... 😀

Verun Ty jsi dnes 32DC a pořád nic??????Nedělala sis už test???

Holky já to mám taky nějaké divné.........buď to bude mít dost spóžďo....nebo nevím....ale jsem 28DC a necítím zatím, že by to mělo přijít a ráno když jsem si měřila teplotu, tak už by podle mě měla začít klesat a ona stoupá.......ale včera a předevčírem jsme večer měli šampáňo........tak to mohlo i ovlivnit to. Nejpozději to mívám sice až do 31DC, ale i tak.......jsem z toho nervózní, protože už bych ráda měla ty bolesti zase za sebou a začít znova....................

micinka22
29. čer 2009

Ahoj holky...
me po vikendovem uklizecim maratonu(konecne je tady prostor )..cekají dodělávky a a metrova hromada prádla...
okna, trouba,...takže už abych začala 😀 😀 😀 😀
Machač se kvapem blíží..zrovna budu mít asi MS v tom termínu :/(tak nevim jestli tam mam jit?

micinka22
29. čer 2009

certin....uvidíš...test už by to měl ukázat 😉

teddyna
29. čer 2009

teda holky,tady to těhotensvím jen zavání - tož kdo bude první,co??peti,tož to prubni,za test dáš jen 30 Kč 😀 Mici,to je tvoje první návštěva Machače?no,kdybys tam šla tak 1DC,tak by ti ještě ultrazvuk udělat mohl,ale jak budeš vědět,že budeš nějak echt rozjetá ms,tak raděj brnkni té jeho sestřičce a ona ti řekne.jo a Verča je ještě adept na pozitivní test,co??no a Zuza,to je jasnýý

zuzka72
29. čer 2009

Teddy, Prednison beru, ale zrovna včera jsem koupila další plato, ale nevyhazuj 😀 , možná ho budu ještě potřebovat, nebo nějaká jiná adeptka. 11tt-tobě to ubíhá,jejda, to je krása....
Včera jsma byli v KIKA nábytku a holky, tam mají tak krásny kočárky a potřeby pro mimča, až jsem hleděla, hlavně tam mají Quinny, to jsem nemohla nikde najít v obchodech...
Holky, to je fakt mazec-vy jste snad všechny těhotny?
Já píši z práce, ale za chvíli padám, jelikož se mi v noci zase Maggie málem udusila, tak s ní valím k doktorovi. Jo a volala jsem na ty embria a prej mi něco zamrazili a faktura dojde, takže eště asi to se bude platit. 😝

certina
29. čer 2009

Zuzi a co se Magie stalo?????

certina
29. čer 2009

Zuzi a Ty už zase chodíš do práce????Vždyť jsi psala, že máš ukončenou živnost a už jsi se nepochlubila, že zase pracuješ???Nebo to máš jen nějakou brigádu???Teď si máš už pomalu užívat doma, ne????

zuzka72
29. čer 2009

Certi, já jsem to psala chodím ke známé na výpomoc-brigádně a když mimčo nevyjde, tak na plnej úvazek, Maggie má asi špatny srdce, v noci mi zase už po 3x zkolabovala, tak zítra jdeme na celkovy vyšetření, dnes ji jen prohlédla doktorka a zítra tam bude už ten hlavní doktor, my do té naší holky už navráželi alespo%n 20000,-. No ale co naděláš, je to jak děcko, to přece taky jen tak nenecháš se trápit.

certina
29. čer 2009

aháá Zuzííí - tak to jsme asi nějak vypustila.............tak to jóó....ale stejně to zůstane na výpomoc - protože to mimi vyjde - určo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jjjo a s Magie tomu rozumím.....taky máme doma porád něco....je to šílený...jak člověk fakt s těma zvířatama tak zžije a pak trpí jak malé děcko....hold jsou to členové rodiny............ale zkolabování - to musí být dost nepříjemný.........naše Enny má taky problém s dýcháním....má prý od narození trošičku slabší srdíčko...ale my ji stejně moc nepřetěžujem..........takže je v klidu............

Holky doufám, že večer nás tady bude trošku víc......nějak se to tady přes den moc nehejbe????

Včera u nás v noci byla šílená bouřka, tak jsem musela veškerou elektroniku vypnout.....pak nás odpojili celou dědinu úplně stejně a bylo..........no a dneska to bude asi to samé..............cca před hodinou začalo lít jak z konve a porád hřmí a lítaj blesky...........to bude doma zase jak po výbuchu - Enny bude lítat jak ďas kde se dá..............strašně se bojíííí...............

Zuzi a víš kolik Ti toho zamrazili??Nebo to nějak zjistíš na té faktuře????

zuzka72
29. čer 2009

No to nevím, to mi neříkali, byly takový tajemní, ani se mě neptali, zda to chcu zamrazit, prostě řekli, že něco tam zmrazili. Přitom ta doktorka říkala, že si mám dnes volat kvůli tomu jestli chci a kolik zmrazit, tak jsem z toho jelen-teda srna. 😀

micinka22
29. čer 2009

Zuzi no je to divne teda..meli by se te zeptat !!! co kdybys nic zamrazit nechtela a pak po tobe budou chtit platit?? navic...kdo vi co s tema vajickama pak delaj :(((
a copak brigadnicis??

zuzka72
29. čer 2009

Raději nevědět co s nima dělaj, ale taky je mi divné, že se nikdo na nic neptal, no uvidíme.... Brigádničím v obchodě u známé Moira.... 😉