Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
6. dub 2010

juvi, asi jo, jsem dneska po te kontrole nějaká roztěkaná 😖

juvik
6. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x NATIV(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt
MICINKA - těhule 20tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

juvik
6. dub 2010

to nic ...už to tam je 🙂

pecicka
6. dub 2010

juvika- jsi šikulka, já na ty počítače moc nejsem, jen to, co musím 🙂

micinka22
6. dub 2010

Peci mě nechce beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 😀 😀 😀 😀

Smil tak zvedni kotvy s holkama a dojeďte ne? klidně dopoledne..řídíš vůbec nebo ne?? doma ti je tam naskládá babča a tady ti s nima pomůžu já .-)) už jsou to holky velký tak mužou lítat po zahradě a na písku 😀 😀

juvik
6. dub 2010

Peci, já na to taky nejsem žádný expert 😅

sukubka
6. dub 2010

peci ale být mezi maminkama by nebylo špatné že?jednou se dočkáme!
Já měla bravelle i u minimálky měla jsem 3-7 den clostík pak bravelle 2ampule!a kdy začínáš?jak dorauí mrcha?
smil tak já se příště ozvu 😉

pecicka
6. dub 2010

micinko, promin, chci jen jsem malinko antitalent na tabulky 😖 omlouvám se

smilers
6. dub 2010

Miso ridicak nemam😀 takze bych dojela leda s Martou🙂 so a nebo ne, pripadne az bude mit dovcu😀 jinak nevim jak bych dojela

Sukub jasny, dej echo a dojed🙂

pecicka
6. dub 2010

sukubko, tak já začínám píchat 2den ms a 8 den jdu na utz a pak se uvidí co dál
ale jinak bych už mezi těma maminka chtěla být,moc 🙂

katapola
6. dub 2010

Tak jsem zpět z kontroly i z oběda. Folíky jsou tentokrát 3, do Brna jedeme v pátek. Uvidíme, jak to dopadne, po minulých zkušenostech se radši už na nic netěším a s ničím automaticky nepočítám. Jinak jsem se dověděla, že prý Reprofit bude mít za 2 roky v Olomouci pobočku i na zákroky. Ale doufáme, že už v tu dobu služby Reprofitu nebudeme potřebovat, že jo.

juvik
6. dub 2010

Kat, a dopícháváš tentokrát něco nebo zase ne? Který DC vůbec jsi dneska?

stephanie
6. dub 2010

...no holky vy jste tedy rychlíci, to jste brzo ty kontroly zmákly...
tak hodně štěstí!!!
Katapol, tak to je mi novinka, s tou pobočkou...snad už ji nebudu za dva roky potřebovat 🤐
Čerti, kdyby ti byla pořád zima na ruce, tak firma Emitex má nově v nabídce rukávník na kočárek, je to super věc, viděla jsem ji na veletrhu v Brně...napiš si do vyhledávače jen rukávník emitex a tam ti to vyjede...
Juvi, koukám, že toho máš za sebou už dost...Už by sis to teda jooo zasloužila 🙂

tak hezké odpoledne 😵

juvik
6. dub 2010

Stephi, děkuju 😵 ....my všechny bychom si to už zasloužily...snad to trápení přinese své ovoce = mimíšky 🙂

micinka22
6. dub 2010

Smil šmarjaaaa si ho udělej 😝 😝 😝 😝 ještě mě napadl vlak 😀 😀 😀 soboty , neděle máme plný do zimy :// makat makat makat 😝 😝 😝

Step.jj ten rukávník sem viděla a hodlám si ho ušít ...páč s Lilčou mi furt mrzly ruky 😀 😀 😀 😀 😀

katapola
6. dub 2010

Juvi, nedopíchávám, folíky měly dnes 8.DC všechny 16mm. Normálně, dneska jsme vůbec nečekali, když jsme tam přišli prázdná čekárna.

juvik
6. dub 2010

Kat, tak držím moc palce na pátek 😉 To se taky divím....v úterý je tam většinou nával.

stephanie
6. dub 2010

juvi - asi už jsou všechny těhotné...teď ještě my a bude tam úpně prázdno 😀

juvik
6. dub 2010

Stephi, a co si ale Machač chudák potom počne? 😀

smilers
6. dub 2010

Jo misi, az budu mit nejakych zbytecnych x tisic na ridicak, tak si ho klidne udelam, ted jsou ale dulezitejsi vecicky🙂 vlak je sice hezky, ale i tak potrebuju nekoho proste k sobe,kdo me pomuze s kocarem a s holkama, sama pobrat golfky a tri deti nehrozi, vsak se na nekdy domluvime, neni vsem dnum konec, ze🙂

jitulik24
6. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem se vrátila od Machače. Přesně jak jsem myslela ovulka nebude. Takže si mám zajít za 14 dnů na vyvolávačku. 3-7 den clostil a pak IUI.

daisy14
6. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x NATIV(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt
MICINKA - těhule 20tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
6. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem se rychle připsala 🙂 Já už o víkendu nějakou postupku chystala a vidím, že mě tu někdo přeběhl 🙂 Hlavně, že teď o sobě máme trochu přehled, hned je to lepší. už jsem se trochu ztrácela 😵

sukubka
6. dub 2010

smil já nedokážu pochopit že ty 3holky můžeš nějak zvládat.Můj bratr má dvojčata a vidím že i dvě sou pěkný záhul na tož 3!!!!
Já ted chtěla zavést všechny 3embrijka,ale Štelcl mi to hnedka fofrem rozmluvil 😒 ale já si myslím že u mě by se všechny 3neuchytla.katap kam ty na ty info chodíš,každopádně to bude fajn že člověk by nemusel jezdit až do Brna tam by jako dělali ET a OPU?doufám že za 2roky už budu mít doma rošního špunta a budu se chystat jet ke Štěpánovi pro druhou ratolest!Bylo by to fajn!!!!

juvik
6. dub 2010

Daisy, koukala jsem, co máš za sebou....to jsem nevěděla, že jsi přišla o miminko v 20tt ☹ ...tohle by se nemělo stávat, ach jo 😔
A taky jsem koukala, že nás bude víc bojovat v podstatě ve stejném termínu...doufám, že dobojujem do zdárného konce 😵

Sukub, už je ti líp? 😉

jitulik24
6. dub 2010

Holky všem vám moc děkuji za podporu.
Konečně se můžu rozepsat, protože ten předchozí vzkaz jsem psala narychlo u kadeřnice.
Manža mi zastavil před Reprofitem a šel zaparkovat auto. Já čekala že tam bude holek a čekárna prázdná. Za chvíli jsem šla do ordinace, ukázala jsem výsledky hormonálního profilu a dr Machač pravil že kromě toho prolaktinu mám všechny výsledky ukázkové. Mezitím sestřička poslala manžela za námi do ordinace takže tam seděl taky. Jen jak mi Machač šel udělat ultrazvuk tak manža odešel. Jukl na mě a vajíček mám prý jak ve slepičárně 😀 😀 😀 , sliznice měla 8,7 mm, ale žádný folík nebyl dominantní. Na obrazovce nechal obrázek mého vaječníku s vajíčky, prý ať se manžel jukne kolik jich tam mám 😀 😀 😀 . Zavolal manžela ten si sednu do sedačky a já mu říkám ať se podívá na obrazovku. No nebyl z toho vůbec moudrý, tak mu doktor vysvětlil co na té obrazovce je 😀 . Na prolaktin jsem dostala medocriptine a clostilbegyt na ovulku. Nechce mě hnát do IVF mám hodně vajíček a mohlo by to být nebezpečné, nějaký hyperstimulační syndrom. Nakonec řekl, nebojte miminko bude, jen to chce trochu trpělivosti. Manžel dostal doporučení že mi má být oporou budu to potřebovat.
Je zajímavé že Machač nechce abych měla na IUI víc jak dva folíky aby zamezil vícečetnému těhotenství a ve Fertimedu to vůbec neřešili, přitom věděli že jsem nedonosila jedno miminko. To jsme oba s manželem maximálně ocenili.
Odcházeli jsme oba v lepší náladě 🙂

sukubka
6. dub 2010

jitulik teda a kolik jsi asi těch vajíček měla?můj manža zůstal i jak mi Machač dělá ultrazvuk,vždycky se mě zaptá jestli tam manžu chci nebo ho má poslat do čekárny,vždy řeknu že už asi vše viděl! 😀
Machač umí dodat energii a hned člověk odchází s pocitem že to musí výjít!!!!Držím moc palečky!

Daisy já to s tím miminkem taky nevěděla ☹

teddyna
6. dub 2010

jitul,machač je machr.mě zas řekl,že mám vajec jak ve znojemským vinohradě vína 😀 .hyperstimulák jsem měla a není o co stát.dívala jsem se ti do alba,máš vybraný Jané?my ho máme taky a neměnila bych,jsem spokojená.barvu mám stylon

jitulik24
6. dub 2010

Sukubko, to nevím kolik jich tam bylo nestihla jsem počítat asi jak ve slepičárně 😀 😀 😀 . No já byla hodně překvapená, že manžel může být se mnou ve Fertimedu se mnou nikdy nebyl jen u prvního pohovoru.
Ještě mi řekl že se klepu jestli se bojím 😀 tak jsem řekla že bojím 😀 😅 .

jitulik24
6. dub 2010

Řekl že jde u toho hyperstimuláku o život 😨 . Machač je hodně vtipný že, ale ono je to potřeba 🙂 . Jo Jané bych moc chtěla, kamarádka ho má také a je nadmíru spokojená. Párkrát jsem si v něm malou vezla a je lehký a dobře ovladatelný.