Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
20. dub 2010

Jojo holky porad nic... byla jsem na kosmetice i s masazi juuu to byl relax 🙂
K tem nehtikum ja si je taky dala po porodu a od te doby je nosila,ted jsem je dala dolu a objednala jsem si sadu na nehty a budu si je delat sama .. 🙂 mam na to kurz sice jsem to dlouho nedelala ale si myslim ze to zvladnu 😀

andinka22
20. dub 2010

Peci tak co, pak dej vědět, jo? Moc na tebe myslím a držím pěsti.
Míšo tak to je paráda, že máš kurz a uděláš si je sama. Ale asi se tím neživíš, že?

sukubka
20. dub 2010

ahoj holky,
juvi já to měla jak ty akorád já i zvracela,bylo to hrozný,myslela jsem si tak yže to mám z jídla,ale jedla jsem to samé co manžel a on nic,takže to je asi fakt nějaká vyroza,říkali to i ve zprávách že to řádí!
tu smectu jsem taky pila a ještě mi doporučili jakýsi laktobacilus tak to jsem taky jedla je to právě i pro těhule tak to bylo fajn!Jinak vím jak je a přeju at to je brzy dobý!mě druhý den už bylo líp,ale ještě jsem to pořád cítíla!!!
Já tak miluju gelovky dělám si je doma,ale tedka je mám dole,aby si nehty odpočinuly,o víkendu si je zase udělám!

Pecinko a co je s tebou?myslím na tebe a na toho bojovníčka!!!

stephanie
20. dub 2010

ahoj holky,

co je s váma, nikdo nic nepíše, peci, jak dopadla, asmeenka, co na kontrole... 😨
mišo, nechceš mi přijít taky udělat nehtíky? 😀
já je měla, ale neměla jsem si na ně zvyknout, já jsem taková hrr do všeho a ty nehty to vždycky odnesly....
juvi - jak je? ted prý řádí nějaká střevní chřipka...

tak hezký zbytek dne 😵

asmeena
20. dub 2010

Ahoj holky, na kontrole dobré, brali mi krev, malé měří 5,51cm (to je už cvalík 😀 ), pořád rozhazovalo ručičkama a nožičkama. Fotku potom možná přihodím, ale nic moc na tom není vidět. Po kontrole jsem se zastavila za holkama v práci a tam jsem vytuhla přes 3 hodiny a jak jsem přišla domů, tak mě nějak rozbolela hlava, že jsem zahučela do postele.

stephanie
20. dub 2010

asmeen, tak to je super, to musela být podívaná 😵

asmeena
20. dub 2010

malý se mrskal, tak to bylo opravdu moc krásné. Srdíčko krásně tlouklo, tak to bylo nádherné a nejvíc mě překvapilo jak má krásnou páteř 😀 . Přidala jsem fotky, ale je to focené mobilem a není to moc viditelné.

stephanie
20. dub 2010

...je to vidět dobře - no krásné 😵 ...tobě doktor nevytiskl fotku?
tak si to hezky užívej, teď už se budeš hezky kulatit 😵

asmeena
20. dub 2010

step: jj, je to vytištěná fotka, ale nic moc kvalita.

asmeena
20. dub 2010

pecicko: tak jaká? doufám, že máš dobré zprávičky.

sukubka
20. dub 2010

asmneko to je super že je vše dobře a jaké to bude pohlaví to je na to ještě brzy?Hlavně že je to v pořádku,už je to velké mimi 😀
Step teda já napřed koukala co je to tu zase za nový přírustek a ona to step změnila foto 😀 hezké 😉

sukubka
20. dub 2010

asmenko a krásné fotečky,já tam vidím kompletního človíčka 🙂

pecicka
20. dub 2010

holky, jsem tady, zázrak se nekonal ☹

stephanie
20. dub 2010

peci, co je? 😖

micinka22
20. dub 2010

Peci to mě mrzí:/((( ale zázraky jsou i když né často...ale věřit se musí🙂)

Veru krásnej človíček v tobě roste...mě už to dává domča pěkně "sežrat"..kope jak divej a už je to vidět i na břichu(se divím když je tam takova vrstva špeku) 😀 😀 😀

Sukubko to bys teda byla brzo zvědavá co to je 😀 😀 v 16tt to jde nejdřív trošku jistěji zjistit na velmi dobrem utz...jinak kolem 20 je to většinou jasné .-))

sukubka
20. dub 2010

Pecinko na to není co řct,je mi to strašně moc líto,já to taky prožila ☹ já s tebou úplně cítím,těšíme se na stimulaci,pak na OPU a jak to dopadne takhle je jasný že nás to dostane na dno.Pecinko musíš být silná,ono se to příště povede Machač něco vymyslí uvidíš

kvakuska
20. dub 2010

peci teda to je pech ☹ ... je mi to moc líto, fakt jsem myslela, že to bude bojovníček 😒 ... bohužel každá tady asi víme jak ti teď je, drž se, myslím na tebe, ať to brzy přebolí a ty se pustíš do dalšího boje 😕

sukubka
20. dub 2010

micinko tak já se v tom nevyznám já myslela že to jde poznat dřív 😉

stephanie
20. dub 2010

sukub, tak se v úterý asi potkáme zase na srazu v Olmíku 😉
to tam bude v to úterý asi na dlouho....

micinka22
20. dub 2010

Sukub no měla by ses trošku víc začít zajímat no nnnnnnééé?.-))

stephanie
20. dub 2010

peci, já vím, že to je těžké...ale jak píše sukubka, machač určitě něco vymyslí, uvidíš a podaří se příště!!!! 😉
daly jsme se na boj, tak musíme bojovat !!!a nevzdávat se!!!!!!

asmeena
20. dub 2010

peci: tady asi žádná slova nepomůžou, musíš se oklepat a jít dál. Je to smutné, ale ty to nesmíš vzdát.
sukub: to je opravdu na pohlaví ještě brzy a kdy ty máš další kontrolu? V úterý?

asmeena
20. dub 2010

mici: už se taky těším na pohyby. Měly jsme teď s holkama srazík a já jedné těhulince chytala na bříško a poprvé v životě jsem cítila pohyb miminka a nechalo to ve mě moc krásný pocit.

ellaaee
20. dub 2010

Ahoj všechny vás zdravím.
Pecicko, moc mě to mrzí..... ☹
Sukub tak u mě je to na provaz..... dnes jsem byla u gyn. s výsledky své krve z nemocnice ze včera.... včera jak mi dělal UTZ tak říkal, že tam nic nevidí a dnes mi UTZ nedělal a když jsem odcházela s tím, že mám přijít na krev k němu zítra tak mi řekl, že včera tam něco viděl a že to bylo v rohu děložním. Když je těhu v rohu tak je to horší než, když je to ve vejcovodu. Vejcovod dají pryč a za 2 3 měsíce se člověk muže pokoušet znova. Při tom děložním rohu, to operují klasicky ne laparoskopii je tam na děloze jizva a ta se musí hojit rok a další těhu je nejisté. Opravdu jsem zralá na provaz. Tohle se fakt už nedá.
Asmenko máš krásné miminko.

asmeena
20. dub 2010

ellaaee: je to 100%? Nemůže se to ještě uvolnit do dělohy?

ellaaee
20. dub 2010

asmeenko já nevím. hodně jsem na netu hledala a psali že na UTZ je něco vidět až při hladině HSG nad 1000. Já měla včera 700. tak fakt nevím

kvakuska
20. dub 2010

ellaaee možná si doktor uvědomil, že včera to přepísknul, tak to chtěl napravit, ovšem zase nevhodně ... "něco viděl", no to je teda fakt vajádření hodné lékaře 🙄 ... vybodni se na něj a za týden si zajeď do Reprofitu, ať máš jasno ... do té doby se snaž být v klidu, stres ti fakt neprospěje ... ber to tak jak to je, sice to může znít drsně, ale ať je to zahnízděné kde chce, stejně to neovlivníš 😒 ... držím palce 😎

aneta1199
20. dub 2010

Ello - co to je ? 😢 To musí být dobrý, když je to v děloze !!! Budu ti moc držet palce. Dyť tomu ale nic nenasvědčovalo, HCG bylo normálně vysoký, že?

Peci, je mi to líto....

Ach jo, už tu bylo dlouho veselo... ☹

pecicka
20. dub 2010

děkuji všem

pecicka
20. dub 2010

dneska je to ještě čerstvé, tak se mi moc povídat nechce, ale určitě to přejde