Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
9. črc 2009

a jáááááááááááááááááááá a co děláš????jak je???

zuzka72
9. črc 2009

Blběěěěě, dělám svačinku a pak budu háčkovat a sledovat Poseidon. 😠

certina
9. črc 2009

Ty háčkuješ????A co všechno.......??

zuzka72
9. črc 2009

Háčkuju, pletu a šiju, na vyšívání nemám nervy. 🙂

certina
9. črc 2009

týjoooo - ty seš teda holka šikulka...............to bude mít to malé samé krásné ruční věcičky na sebe, co????A to taky háčkuješ takové ty úžasné čepičky??Co teď frčí???

zuzka72
9. črc 2009

Ty jsem taky dělala sobě, neteři a známé na malou, teď dělám takovou těhu tuniku, ale háčkování mě moc nebaví, spíš pletení a šití. 🙂

donnald
9. črc 2009

Ahojte děvčata,

Zuzi, je to tak jak psala peťa 🙂 .
Loni jsem byla těhu a 19.6. jsem šla na revizi. Důvod byl ten, že plod se nevyvíjel, resp. tvořil se obal, výsledky všechny byly ok, ale na ULT byla vidět prázná dutinka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .

Zuzi, tak já ti potom pro malou/ malého/ malé upletu košíček/košíčky, abys měla vše kam uložit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . peti, tobě samozřejmě taky klidně. jen vám musím říct, že to nebude z pedigu, ale z papíru. Ale i tak jsou krásný.... 😀

certina
9. črc 2009

jéééé Verun - a jak to vypadá...............???Hele nechceš to hodit do albíčka???Aspoň tam budeš něco mít?????Konečně!.......Zuzi tu tuniku taky pak vyfoť a hod do alba, ju???Ať můžem všichni slintat...... 😉

donnald
9. črc 2009

jj holky pohledám foto a dám to tam, teda jestli to zvládnu 😉

certina
9. črc 2009

tto víš , že zvládneš....................vžd\ť my jsme tady holky šikulky......................

Moni a Ty by jsi s tím albem měla taky už něco dělat!!!!Hele až bude manžel dělat po víkendu s fotkama s fesťáku, tak by moh přibrat i tvé do alba, ne????A kdy vlastně odjíždíte???Už zítra???A kam to tentokráte jedete????

certina
9. črc 2009

tak holky já se pro dnešek´loučím...................jdu hajat a doufám, že usnu brzo......ať nevymýšlím nějaké koniny..............jejda ať už je 10 hodin a já sedím aspoň v čekárně.....................tak pa, pa - dobrou................. 😵

donnald
9. črc 2009

Ahoj Peti, taks e hezky vyspi 😉
Jak budete mít holky chvíli času mrkněte tady:

http://picasaweb.google.com/Radkobratr/Verca_tv...

Pohledala jsem na rychlo nafocené fotky svých výtvorů a dala je do alba 😉 . Konečně. nejsou všechny a fotografům se omlouvám za nekvalitní fotky 😉

Dobrou noc!!

zuzka72
10. črc 2009

Peti, ať ti to dnes dobře dopadne a foto samo, že dám, ale jen jestli to bude ono a vše OK, víš, jak v dnešní době a po tom, co tady vše čtu, tak dokud neuvidím, neuvěří.
Veru-to jsem vždycky chtěla umět plést z papíru, moc se mi to líbí, a ty šperky taky, to je krása-hold každej jsme na něco jiného. 🙂

certina
10. črc 2009

Zuzííí kujúúúúú............hned ráno jak jsem vstala, tak jsem měla tep jako blázen - div jsem se nevyvrátila............a teď se třesu jak ratlík...........jsem tááák nervóozníí - holký já mám strách..........tak jsem se ani naposledy nebála, když jsem šla k zubaři........ ☹ 😉 😠 😎 😀

donnald
10. črc 2009

Peti, hned ráno jsem si na tebe vzpomněla. Dej vědět, jak jsi dopadla. Věřím, že vše bude OK 😉

Zuzi, ještě ale bych potřebovala umět šít, protože se mi líbí takové ty textilní vložky v košíkách. Asi to budeme muset dát dohromady. ty teď budeš mít spoustu času, tak se aspoň budeš mít čím bavit a odreagovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teddyna
10. črc 2009

čaute vespolek.tak jsem ve fázi uklízení,vaření,pečení...odjíždíme na další festival.tentokrát do Jeseníku,kde je "jesenický nugget". i-net přpojení tam asi nebude,takže se ozvu jak dofrnknem.
Verčo,jsi šikula s těma výtvorama.a s tím albem,já vím,jsem lajdoň.ale nemám žádnu fotku břicha,tak nevím,co bych tam dala.
jo,včera jsme měli v práci oslavu,tak jsem ukecala doktora,aby se mrknul na mímo - tak má 4,5 cm,hemžilo se tam jak ponrava,takže bylo trošku problém ho chytit na měření.prej to bude divočák po mě.no,z toho mám teda děsnou radost,páč žiju v domění,že to bude nejhodnější miminko a nechá mě vyspat 😝

micinka22
10. črc 2009

Tak cooooo drzim palce 🙂))))))))))))))))))))))

micinka22
10. črc 2009

jo Peti ..ten strach už ti nikdy neskončí 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja se teda trosku uklidnila ža mimi začlo dloubat ...ale do te doby :// no a mateřskej strach bude nafurt.-)

zuzka72
10. črc 2009

😀 Veru, jou, tak to dáme dohromady, já ti tam budu šít vnitřky do košíčků
Teddy, super mimísek je čipera. 😀
Certi, nenapínej..................

donnald
10. črc 2009

Moni, ty by ses měla šetřit a jak tak čtu, máš pořád pilno 😉

Taky čekám, kdy už se s náma Peťa podělí..... 😉

zuzka72
10. črc 2009

CERTI !!!!! Nenapínej !!!!!

certina
10. črc 2009

Holkíííí - tak jsem tady...................

takže KO u dr. dopadla zatím dobře - ulz dobrý - byla tam 😀 (přítelovi jsem hnedka volala a vše už mu vyklopila - večer se jen musíme domluvit jak tomu budem říkat 😅 ale myslím, že stejně jako loni - prostě zatím "TEČKA") - mám PN - za 14 dní jdu na další poradnu a dostali jsme dudlíka a knížku 😀 - tak budu študovat..................o týdnech jsme se zatím nebavili a za těch 14 dnů by mělo být tedy srdíčko.......tak jestli se dočkáme, tak pak nahodím foto do alba...............nechala jsem si udělat foto z dnešního ulz - neb jsem říkala, že z minulka nemám žádnou památku, kdyby náhodou něco.............takiže teď už mám...........................no takže to jsou mé základní infa........a já jdu smlsnout polévku - bo mám hlad jak vlk.........................a jestli neusnu - tak se odpoledne ozvu.....................

zuzka72
10. črc 2009

Certi SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR 😀 😀

certina
10. črc 2009

óóóó Zuziiii -kujíííííííííííííííííííííííííííí - tak máme zase rozšířenou stránku, co???? 😀 😀 😀

Zuzi a Ty jdeš na kolik toho 14.7.???Pamatuju si to dobře - bylo to 14.,že???

zuzka72
10. črc 2009

Jdu 14.7. na 9.30 a Verča tuším, že na 10.30. Už aby bylo úterý tak 12hod. ☹ A kolikátej teda jsi týden? 🙂

donnald
10. črc 2009

Peti,
už se nebudu opakovat, ale stejně bych napsala jako Zuza SUPEr.................................. 🙂

Byla jsem tak napnutá, co napíšeš, ach,ach 😅

certina
10. črc 2009

jo a vlastně ještě jsem nedodala - že jsem dostala utrogestan................nevím kolik ho mám brát............musím ho jít koupit..........takže žádné spaní nebude a frčím do lékárny...................slova dr. byly - no a čím to teď zacpem??No dáme utrogestan.....................tak jsem se musela smát................takže snad ho nemám moc, abych nebyla tak oblblá...............
jo a ptala jsem se na to prso, jak jsem psala , že mně strašně bolí a mám v něm bulku..........tak říkal, že to je zatím normální, nemám si toho všímat - je to prý těma všema hormonama, co jsem i baštila a tak...............a kdyby to nepřestalo - tak se na to někdy příště podíváme....................ale jinak momentálně už mě bolí obě dvě.............takže spaní na břiše - jen stěží......................tak já frčím do lékárny..................

certina
10. črc 2009

Zuzi - když to počítám dle poslední MS - tak jsem tento týden 6tt - takže příští týden bych měla začínat 7tt.....ale to se ho zeptám za 14 -dní jak to vlastně je..............
holkiii - to úterý bude za chvíli za náma.............už se taky strašně těším na Vaše info..............jupíííííí 😀

zuzka72
10. črc 2009

Já beru Utroš 6kousků po 2 3xdenně. Alespoň vím k čemu to je. 😀 😀 😀

certina
10. črc 2009

tak já beru ten utroš teda 1-0-1 - tak jen 2 za den - tak to bude snad v poho..................jdu hajat - nějak se mi klíží oči...........a musím být na večer fit - až se muž vrátí z roboty..........jdeme na véču 😕