Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
6. srp 2009

no jooo, čerti - kdesik se furt touláš a pak máš mezery v příspěvcích.vidíš vidíš 😉

certina
6. srp 2009

chhhjooooooooooooooo ☹ 😝 😀

micinka22
6. srp 2009

ahojte..ja šiju..doma je táta tak ma dote na krku..hraju si na tichou domacnost..stve me.. zitra jdu na UTZ a snad dostanu píchátka 😀 😀 😀 😀

katapola
6. srp 2009

Já jsem právě přišla z práce a přemýšlím, co s načatým dnem. Nějak se mi nic nechce, ovládla mě lenora🙂

certina
6. srp 2009

Míšo a v kolik jdeš??????
Já mám taky děsnou lenoru..........dopoledne bych udělala všechno a odpo to na mě padne...............chjo - u nás zas vylezl oskar!!!!!!!!!!!!

teddyna
6. srp 2009

tak to já odpo chytla nějakej elán. vypiglovala jsem kuchyň - ve skříňkách,povyhazovala spoustu krámů,koření a kde čeho.tak jsem si řekla,že teď to ještě jde,ale jak bude břuch růst,půjde to hůř a hůř.takže v podstatě dělám vánoční úklid🙂 zítra ještě odmrazím lednici a umeju - taky si to,holka,zaslouží.
Mici,taky bys furt jen píchala 😀

micinka22
6. srp 2009

Certi ja jdu na 11..a buhvi kdy na me dojde řada .... :((
Teddy to víš švadlena 😀 😀 😀 😀

asmeena
6. srp 2009

certi: je mi 29, utíkám z Fertimedu po neúspěšných 9xIUI, 2xIVF a 1xKET, děti nemám, máme akorát trpasličí pudlici, která nám mimnko vynahrazuje. Jsem vdaná a bydlíme v Ostravě, ale původně jsem z Jeseníku.Míry a váhu bych raději neuváděla. 😉

ted: ty se šetři, pak se ještě kolem miminka nalítáš a nauklízíš.

asmeena
6. srp 2009

certi: jsem ti koukla do albíčka a ty jsi byla na konzultaci u Dr. Machače a přitom už jsi měla v bříšku zaděláno. 😵

martin72
6. srp 2009

Ahoj.
Nějak všechny holky začínají utíkat s Fertimedu a my taky začali uvažovat.
Dělají vše od začátku do konce v Olmíku,nebo jse musí i do Brna?

teddyna
6. srp 2009

ahoj martine - no vidíš,to je zdravé rozhodnutí.před pár dny jsi tady z toho nebyl nadšen,že jsme pohanily dost krutě fertimed,páč stojí opravdu za prd a jsou to jen vyděrači peněz. no a teď k tvé otázce: kontroly a stimulace může proběhnout v Olmiku(je to hned přes hlavní cestu od Fertimedu,čili vzdálenost stejná
),ale na OPU a ET musíte do Brna.nicméně,v tom Brně jsou velmi flexibilní a časově se dokážou přizpůsobit.a uvidíš,jestli se rozhodnete,a půjdete na konzultaci k dr Machačovi do Olmiku,že celej slavnej Jaroš i s Fertimedem se může jít zahrabat (věř,moje vlastní zkušenost)

martin72
6. srp 2009

A jak je to s ubytováním v Brně?Když by byla manželka na klinice,já bych musel mít hotel,nebo jse dá ubytovat přímo na klinice?

teddyna
6. srp 2009

ubytování nepotřebujete.klinika je přímo u výstaviště.přijedete na OPU a zhruba za hodinu jedete domů. a ET je všehovšudy půl hodiny.napřed pohovor - kolik miminek,jaké kvality....a pak ET - pod ultrazvukovou kontrolou a ještě vám vše ukážou na plazmě před vámi - miminka pod mikroskopem.zhruba dvacet minut si tam manželka poleží - ty jsi u toho,vše ti doktor vysvětlí...no a jdete domů. nafásnete lejstro,jaké léky brát a za 14 dní už jen telefonicky hlásíte pozitivní test 😀

martin72
6. srp 2009

Teddynko,to vše vypadá jako růžová zahrada 🙂 Ale asi né každé IVF vyjde.I když my byli na tom prvním a hned jse chytlo.Bohužel v 3měsíci jse plod přestal vyvíjet.Jenže tolik holek jsi ten REPROFIT chválí,že jsem o tom s manželkou hodně přemýšleli.Takže oni zavedou embryjka Renči(manželka)a ona tam nemusí vůbec ležet 4hoďky jako ve Fertimedu?

teddyna
6. srp 2009

ale houby ležet - Fertimed je továrna na prachy,taky jsem tím prošla.takže proč tam nutí ženský ležet?aby z nich měly tři stovky za postel. u transferu mi teď v reprofitu doktor řekl,když jsem se ptala,jestli miminko(dávali nám jen jednu morulu)nevypadne,jak hned vstanu.tak mi řekl,že je to jak zrnko máku mezi dva chleby s máslem - tudíš nevypadne.hned po ET jsme jeli do ZOO,tam jsme cajdali dvě hodiny,pak jsme dvě hodiny jeli z Brna zpět domů a vidíš...jak se mimin vyvíjí hezky.a u transferu jsi s manželkou,takže vidíš miminka taky.pak vás tam nechají samotné,pustí vám uklidňující hudbu a jste tam sami - ne jak ve fertimedu,že tam bylo třeba pět žen a jedna druhé koukala mezi nohy.jak píšeš - ne každé IVF vyjde,ale v reprofitu pro to udělají maximum.kdežto ve fertimedu z vás vycucnou prachy a nemáte nic. navíc,v reprofitu se vše platí až po ET - možno převodem z účtu,kartou,hotově...dostanete podrobou fakturu za co vše platíte,včetně léků.

martin72
6. srp 2009

Zítra voláme do Reprofitu v Olomouci 🙂 Přeji krásnou dobrou noc.

teddyna
6. srp 2009

určitě brnkni - ale mám pocit,že tam jsou zítra poslední den,pak mají dovolenou.ve fertimedu nic neříkej,je jim po tom houby,kde jdete na konzultaci. at máte dobrý termín

katapola
7. srp 2009

Holky, vy jste tady živoucí reklama pro Reprofit. Vám by za to měli snad platit 😀 Martin má v jednom pravdu, ne každé IVF v Reprofitu vyjde, to % je v podstatě stejné jako ve Fertimedu, ale když podle toho co popisujete, je to v Reprofitu takové lidštější, veselejší a vy jste mě tak navnadily, že se na to i těším🙂 Košulku s žirafkou už mám vypranou a je nachystaná 😀

asmeena
7. srp 2009

marti: tak koukám, že nakonec padlo i u vás nové rozhodnutí a jdete to zkusit jinam. Já to taky udělala a z toho co jsem si četla na stránkách reprofitu a jak byl Dr. Machač po telefonu příjemný, tak už se moc těším.
Vím, že nám to taky nemusí vyjít v Reprofitu hned, ale aspoň zkusím něco nového a nebudu si potom vyčítat, že kdybych to naše 3.IVF zkusila ve Fertimedu a nevyšlo to, tak že budu mít ztracený pokus a nakonec bych stejně asi odešla.
A taky se mi hodně líbí, že tam se mnou může být u ET manžel a ukážou mi to na UTZ. To jsem zatím viděla jenom v televizi. Mnohdy jsem si ve Fertimedu říkala, jestli v tom katetru co mi u ET zaváděli, vůbec nějaká embryjka byla a jestli mi náhodou neviměnili s nějakou jinou holčinou, která tam se mnou ležela. Dělali to vše hodně na honem, honem.
Jednou jsem nemohla, když jsem měla ET v neděli, že se čekalo na Sobka než přijede (asi z oběda) a když přijel, tak byl celý takový oležený a rozcuchaný, vypadal jako by byl vyrušen z nedělního gaučingu. Pak nám šup,šup, zavedl co nejrychleji embryjka, ani nás nepozdravil a zase rychle zmizel. To Vodička aspoň popřál ať nám to vyjde, ale ten už tam bohužel není. A Jaroš neordinuje v Olmouci, takže kdybych se rozhodla zůstat ve Fertimedu, tak stejně vím, že Jaroš mi ET dělat nebude, protože v Polance to tam jen tak fungovat asi nezačne. Už to slibují od nového roku a už je srpen a nic.

katapola
7. srp 2009

Asmee, přesně to co popisuješ, přispělo i k mému rozhodnutí přejít k dr. Machačovi.

asmeena
7. srp 2009

katap: takže noční košilka už je vypraná, nažehlená a čeká jenom až si s ní pojedeš pro svá mimiška? To je fajn. Já nevím jestli budu mít odvahu jít se žirafkou. 😀

katapola
7. srp 2009

Asmee, a proč ne? Já jenom doufám, že se nám tentokrát podaří kvalitní embryjka, aby bylo vůbec pro co jet že jo.

asmeena
7. srp 2009

Bych vypadala s žirafkou jak šáša. Ale já měla zase na ET růžovou s žabičkou 😀

teddyna
7. srp 2009

asmeena, ale pro miminka si nepojedeš s košulkou s žifarou - s košulou si pojedeš na OPU.ET probíhá v civilním oblečení,jen si svlékneš spodek a dostaneš kolem sebe prostěradlo,které si omotáš kolem pasu a kterým tě přikrejou.
je fakt,že ne každé IVF vyjde.nicméně,i kdyby mi to nevyšlo,tak tam jdu znova - kvůli přístupu a přemýšlení nad každou pacientkou.tam jsem měla pocit,že nejsem jen jedna z čekárny,které buď sedne nebo nesedne již předem vymyšlený protokol.a je to fakt,jsme tu jak reklama na Reprofit.ale holky,když já jsem z toho tak nadšená-poprvé v životě jsem těhotná,mám z toho hezký zážitek z transferu a žádné problémy po tom...prostě i kdyby mi neplatili,tak je Reprofit můj favorit v tom,abych ho propagovala.ale už budu zticha,ať mě nepřizabijete

etra
7. srp 2009

Holky já k vám nakoukla a mám úplně slzičky v očích, připadáte mi jak z jiné planety 😅 tolik slov chvály a radosti!!!hodně štěstí všem!!!

beras
7. srp 2009

Ahojky holky. 😀 Etro 😀 neměj slzičky ono at si přečteš reference na reprofit na jinejch servrech tak nikde se o nich nedočteš negativní hodnocení. 😀 nevím jak to tam dělají ale prostě se na ně pěje chvála všude.At si kdokooliv cokoliv říká já jsem prostě štastná,že jsem tam byla 😀 😀 😀 😀 a poznala skvělej tým lékařů. 😀 😀 😀

rencav
7. srp 2009

Ahojky.
Tak jse hlásíme jako další Reprofiťáci 🙂 Jsme objednaní na 18.9 do Olmíku.Bohužel nevíme k jakému lékaři jdeme,ale doufám,že jsou všichni dobří a nevyčnívá jen Machač.

beras
7. srp 2009

Renco nebo jestli píše Martin.V Ol. ordinuje pouze dr.Machač.jinej dr. tam nejezdí takže jsi pořád u jednoho.Moc štěstíčka 😀

teddyna
7. srp 2009

martine,to máte super.v Olmiku jen dr Machač - zlatíííčko.přejem moc štěstí a termín máte,teď už to uteče jak voda všechno.akorát,jak řeknete,že jste uprchlíci z Fertimedu,tak se bude smát,páč mi přijde,že tam chodí jen uprchlíci z Fertimedu 😀

martin72
7. srp 2009

Teddynko.
My máme jen první konzultaci,ale doufám,že nebudeme čekat 6 měsíců,protože vím,že jse dá i jít po 3 měsících.
Ale to je jen na doktorech a uspěchat to taky nechceme.