Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kamka1402
31. říj 2010

ale na druhou stranu si říkam jednou se to přeci povést musí 😉 🙂 hlavně neztrácet naději 😉 jen se ubránit té blbé depce a beznaději

britka
31. říj 2010

@kamka1402 to je prý příroda podle primáře va FM.Příjedeš tam krvácíš a nechají to tak buď a nebo.

milusiaw
31. říj 2010

@britka uz jsem ve Fertimedu nechala 300 Kc za tou dokumentace ☹
Bohuzel me nastvali vice proto ze minuly raz po me chteli 200 Kc za ultrazvuk - prekvapilo me to ze uz by to bylo 7 ultrazuku, ale mela jsem 1000 Kc tak nemela mi vratit a rikala az prisle. Tak ve ctvrtek jsem byla rano prvvna a zasla jsem se zeptat sestricku at me povi kdy jsem mela te 7 ultrazvuku bo jsem nemohla doma dopocitat. Tak me spocitala 5 co znacilo ze vsechny melyby byt zdarma. Tak jsem jji to rekla tak me rikala ze maji takovy system a on to spocita ...... a jestli mi neco jinak vyslo mam jit na pojistovnu to vyridit.Tak jsem se dohodla ze uhradim te 400 Kc za ultrazvuky , jen musi mi dat stvrzenku kolik jsem uhradila (nebyla rada, proto ze za ICSI ja mam jen stvrzenku na 5000 Kc, tak to delaji). Potom mel byt ET- bohuzel embriony mely degenerace, a nebylo ET tak uz po me nechteli te 400 Kc.Velce zajimave.
Jsem zvedava jestli mi zaslou tou dokumentace- 3 tydne ji pripravuji! 🙂

britka
31. říj 2010

Ve fertimedu to jsem jen platila a platila tam chytneš za kliku a už platíš.Ty ultrazvuky to mi vždy řekli už je máte vyčerpané tak 200kč.Strvzenky to jsem nedostala nikdy a to jsem u nich měla 3 transfery.Na ně by měla přijít kontrola,ale fakt.

kamka1402
31. říj 2010

@milusiaw kašli na to když pošlou tak dobře pro tebe, jinak v reprofitu jsou zlatí nejdřív udělají vyšetření , stimulace , oplodnění a pak chtěji až peníze já byla před tím v repromedě v Brně a tam jsi zavšechno platila dopředu.

kamka1402
31. říj 2010

@milusiaw a jak říka britka tam chytíš za kliku a už platíš rychle od tama pryč

milusiaw
31. říj 2010

Holky tak to udelam objednam se zanim obdrim tou dokumentace. A prosim renijte mi jestli oni maji objednaci dobu V Olomoucu odpoledne?Ptam proto ze ve Fertimedu taky meli v utery do 16 jen se mi nikdy nepodarilo objednat na 15.30, najpoznej jsem mela 15.00 ( jen 1 krat) vzdycky 7.45 nebo 14.45, a to jsem zase musela jit drive s prace.....

kamka1402
31. říj 2010

@milusiaw zavolej tam a domluv se ze sestřičkou , ale počítej s tím že je tam docela plno 😉 ,ale jak už tam párkrát zajdeš tak už je to pohoda
Telefon +420 585 242 733 begin_of_the_skype_highlighting              +420 585 242 733      end_of_the_skype_highlighting

Úterý 8:00 – 14:00
Středa 15:00 – 20:00
Pátek 11:00 – 14:00

milusiaw
31. říj 2010

@kamka1402
Tak kolik budu podle tveho nazoru cekat na 1 navstevu? Predpokladam ze objednat se ve stredu je problem?

kamka1402
31. říj 2010

Zavolej tam uvidíš

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2010

@kamka1402 doporučení ti musí napsat Machač a s tím půjdeš k obvodní doktorce a ta vypíše papíry pro pojišťovnu.A doplácíš buď jen regulační poplatek a lázeňský poplatek nebo ještě příplatek podle toho jaký budeš mít pokoj.Jo a jezdí se do Františkových lázní nebo do Klimkovic.A záleží na pojišťovně,může to být schválené i do 14 dnů

kamka1402
31. říj 2010

Ty už víš, kdy pojedeš a kam ?

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2010

@kamka1402 zatím ještě nevím,ale chtěla bych do těch Františkovek,příští týden jdu pro doporučení a začínám s vyřizováním a předběžně jsme se s jednou holčinou domluvili i na termínu

kamka1402
31. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a já zvažovala taky o Františkovích tak pak budeš referovat 😉 jáky to tam bylo

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2010

@kamka1402 jasně potom ti dám vědět,ale co vím,tak si to tam všichni chválí.A co vy už máte všechno za sebou,že se nedaří?

jej
31. říj 2010

Ahoj holky!
K vaší probíhající diskuzi Fertimed, Reprofit, lázně mohu dát své zkušenosti k dispozici: z Fertimedu co nejdřív utečte, dokumentace nedokumentace, oni si v Reprofitu poradí i bez ní (ale kdyby byla, je to pochopitelně lepší). Dá se o ni ve Ferťasu požádat azatím si vytelefonovat termín v Rep. Stejně to potrvá. V Reprofitu jsou zaltí. NA 1.návštěvu se teda čeká. Já čekala 2 měsíce před rokem (objednávala jsem se na konci září a termín jsem dostala na konci litopadu).

Lázně: jezdí se do František nebo do Klimkovic. To, co preferujete vám napíše doktor na první místo, pojišťovny to vesměs respektují. TAkže pokud chcete Fryntovky, dr.napíše na 1.místo Frantky. Mohu je jen a jen doporučit. BYla jsem tam v roce 2008 a byl to jedne z nejlepších relaxačních měsíců mého života! NAvíc jsme se tam sešly parádní parta holek, měsíc síleně utekl, ani dom se nám nechtělo. Jedinou vaší starostí bude zvolit si ze 3 druhů jídel to správné a určit si, kdy si dáte kávičku v kavaárně a kdy už víno 🙂. Prostě je o vás postaráno. Platí se jen lázeňské poplatky (cca 15 nebo 20 na den) a klasický poplatek jako v nemocnici: tedy 60 na den, od r. 2011 to asi bude 100 na den. PAk záleží na ubytování kde, v jakém lázeňksém domě, na kolikalůžkovém atd. Hodně holek doplácelo za ubytování cca kolem 4-5 000. Já nic. Fakt je ten, že jsme měly s kolegyňkou sice o dost menší pokoj, ale svou sociálku jsme tam měly a bydlely jsme v Adleru, což je moc pěkný láz.dům (skvěle vaří!), takže jsme byly max.spokojené a doplatek žádný (to jsem byla ráda. přišla jsem k tomu nějak jak slepý k houslím, prostě to tak vyšlo).
Procedury jsou všechny příjemné, já jsem si je užívala. Je jich tak 5 denně určitě, možná někdy 6. De facto od rána tak do 14-15 jste na procedurách, pak máte volno. Mezitím čas na oběd. Čili vřele doporučuju! Po pravdě: mně sice v tu chvíli nepomohly přímo k těhu (hned po lázních jsem do ěmsíce absolvovala další IVF, tehdy ještě v Unice, říkala jsem si, že to mám pěkně připraveno a nic. Ale neva, i tak to ohromně pomůže zejména psychicky a taky fyzicky, je to fakt relax. A mnohé holky otěhotní hne dpo lázních, takže jeďte!)

milusiaw
31. říj 2010

@jej
Dekuji tobe taky za informace. V utery budu volat a objednam se tam. to me prekvapilo ze objednaci doba je tak dlouha, ale duky tak musim to udelat co nejdrive tak jak psou holky!

katapola
31. říj 2010

Ahoj holky, i já jsem začala uvažovat o lázních. Vím, že dr. Machač by mi je napsal, už mi je nabízel na jaře. Ale teď po té operaci by možná lázně nebyly špatné.

andinka22
31. říj 2010

Hezký večer holky,
@katapola mě je mudr.Machač také nabízel už loni, ale já to stále odkládala a teď jsem si řekla, že jedu. Jsem předběžně domluvená s jednou kočkou a už se začínám moc těšit.
@jej měla bych bydlet také v Adleru, ale s doplatkem okolo 5tisíc, jelikož pokoje bez doplatku už jsou obsazené.
Můžeš mi prosím tě napsat, co sis všechno sebou brala, co všechno jsi potřebovala, využila a tak? Brala sis sebou župan, on zabere hodně místa, takže se mi brát nechce. Budu ráda za každou informaci. Jak je to s večerními příchody, je to v pohodě, kdybychom zašly třeba na to vínko 😉

Zdravím všechny ostatní, všem co čeká nějaká kontrola držím pěstičky.

sukubka
31. říj 2010

ahoj hoky,omlouvám se že vás tak zanedbávám,ale já vás čtu jen vždycky ani nevím co napsat tak to jen tady tak sleduju!
@asmeena to já se nedivím že stresuješ,já byla celou dobu docela v klidu a jak se to blíží mám strach,ael jak píší holky opravdu je lepší nevědět a každá má porod jiný a to mimi za to 100% stojí,ale bojím se jak hrom 😖 ale my to zmáknem 😵

holky přeji vám at se brzy co nejdřív všechny dočkáte těch vytoužených // to čekání a ta nejistota a to věčný stresování je fakt na palici

asmeena
31. říj 2010

@sukubka Tak já už jsem pomalu nervózní začít např. vařit, aby mě u toho ten porod nechytl a já neměla něco rozděláno. Pořád chodím a umývám nádobí, aby tady nezůstal bordel 😀 Už mi z toho prostě hrabe a ta malá prďolka to nějak asi nechce pochopit, protože mám břicho stále nahoře a ona si mě vesele kope do žeber.
Zítra mám kontrolu ještě u svého gynekologa, tak uvidíme co mi řekne.

sukubka
31. říj 2010

@asmeena teda pobavila jsi mě 😵 že celý dům uklízíš aby nezůstal bordel!to je sranda,ale chpu!zítra máš termín co?tak třeba to na tebe brzy příjde.jsem už netrpělivá za tebe,hlavně nám pak dej hnedka vědět!

jitulik24
31. říj 2010

@milusiaw Ahoj já jsem šla na první pohovor v Reprofitu v Brně za 12 dní po objednání. Sestřička se mě ptala ke kterému lékaři chci chodit, tak jsem zvolila právě Machače. Do Fertimedu jsem také chodila a jsem ráda, že jsem z tama zdrhla. Také jsem platila ultrazvuky a že jich bylo. A v Reprofitu jsem neplatila ani jeden ultrazvuk. Jo a do Reprofitu jsem přišla bez jakékoliv dokumentace.

milusiaw
31. říj 2010

@jitulik24 - tak doporucujes dr. Machace? Jestli on by mel uz hodne pacjentek jakeho jineho doctora muzes doporucit, nebo cekat delsi dobu ale jit do dr. Machace?

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2010

@milusiaw pokud půjdeš do Olomouce,tak tam je jen Machač a nějaká nová doktorka a když tě bude sestřička objednávat,tak ti neřekne ke komu půjdeš.A v Brně jsou všichni doktoři dobří,mně se líbí třeba i Koudelka

andinka22
31. říj 2010

@milusiaw záleží kam půjdeš. Já chodím do Brna k mudr. Machačovi, je tam 2x týdně, jinak jsou tam všichni moc fajn, já už tam chodím déle, takže mám raději ty mudr., co jsou tam nejdéle, jako třeba mudr.Koudelka, Štelcl nebo Vitoušková.

katapola
31. říj 2010

@andinka22 No kdybych věděla, že tam nebudu sama, že tam budu někoho znát, tak bych ty lázně asi fakt vzala.

asmeena
31. říj 2010

@sukubka termín mám až ve středu 3.11. - koník to ukazuje blbě.

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2010

@katapola Kat tak pokud chceš jet leden-únor,tak začni vyřizovat,my už jsme s andinkou domluvené a jedeme a ještě jedna kočena z jiné diskuze.

katapola
1. lis 2010

@b.e.r.u.s.k.a Já bych raději, až bude teplíčko a sluníčko. No nevím, zrovna jsem psala Andince do vzakzníku, že stále nejsem úplně rozhodnutá. Ale vrtá mi to v kebuli🙂