Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
3. lis 2010

@kvakuska víš že to myslím ze srandy.Chalupa je dost velká a než vyroste tak už bude hotová a nebude mít co dělat. 🙂

britka
3. lis 2010

@asmeena já jsem na tom taky stejně ti soukromníci to je banda.

kvakuska
3. lis 2010

@kamka1402 doufám že jsi mu tu okamžitou výpověď nepodepsala?! 😨 ... okamžitou výpověď ti může dát jen pro hrubé porušení pracovní kázně, a to nejspíš nebyl tvůj případ 🙄 ... jinak ti musí dát výpověď normálka s výpovědní lhůtou, čili by jsi ještě dva měsíce mohla dělat, měla by jsi plat a mohla by jsi se poohlížet po novém zaměstnání 😒 ... braň se holka, přece nejsi nějakej nemakačenko, aby s tebou jednal jak s pytlem od brambor! ... ale stejně je to od něj hajzlovina 😖

kvakuska
3. lis 2010

@britka no já třeba chápu, že když se tomu soukromníkovi přestane dařit, nemá zakázky apod., tak musí snížit stav zaměstnanců, aby se nezadlužil až po krk ... ale propustit někoho z důvodu plánovaného mateřství, no fuj, to musí být pěknej hajzlík!

kvakuska
3. lis 2010

@kamka1402 ... jo a ještě by tě mohl vypoklonkovat ihned z důvodu zrušení tvého pracovního místa (s tím, že by pro tebe neměl místo jiné), ale v tom případě by jsi samozřejmě měla nárok na odškodné 😠

kamka1402
3. lis 2010

hm holky je to hajzlovina, ale nabídl mi práci s tím že budu dělat za minimum to je 8000,- čistého ted mám 18000,- tak pokud pujdu na pracák tak dostanu 11 000,-, a slíbil mi 20 000,- odstupné a od ledna pokud odejdeš na dohodu tak ti pracák nedá nic a pokud přistoupim na ten základ a pak mě donutí odejít tak na pracáku dostanu polovinu.tak že odcházím s tím že nějak do ledna vyžiji a do té doby si musím najít práci tak teď mohu si jít o vyšetřeních abych konečně mohla jít na mateřskou

britka
3. lis 2010

@kamka1402 no jo hledat práci ,ale pak chceš začít s miminkem a máš nemocenskou a budeš v nové práci není to lehké v takových situacích.Já právě nad tím vším uvažuji jak a co.

milusiaw
3. lis 2010

Ahoj holky
Jsem uz objednana k Reprofitu na 22.11. Dekuji Vam za pomoc a dobre slovo. 🙂

marfule
3. lis 2010

Zdravím všechny snažilky i čekatelky. Chystám se na první minimální stimulaci v Reprofitu, neboť už mám tři IVF ve Fertimedu bez úspěchu za sebou. Chtěla jsem se zeptat, v jaké cenové relaci se ta minimální stimulace asi pohybuje?

alex001
3. lis 2010

ahoj holky můžu se přidat? 🙂

alex001
3. lis 2010

@marfule minimálka v Reprofitu stojí 13.000,- pokud budeš chtít AH nebo ICSI tak ještě nějaké penízky navíc

marfule
3. lis 2010

Díky moc za odpověď, pěkný večer.

milusiaw
3. lis 2010

@marfule Na ksy mas domluvenou konzultace? Ja jsem se dneska objednala k Reprofitu/

sukubka
3. lis 2010

@asmeena nakukuji a vidím pořád 2in 1 ju

kvakuska
3. lis 2010

@sukubka kde asmeen vidíš? 😨 ... vždyť se dnes ještě nenahlásila 😠

ladus77
3. lis 2010

@andinka22 jojo, sex se moc po dobu lazni nedoporucuje, to je pravda. Ale oni pry dali jedno cislo 🙂 jak ji tam pritel dovezl ten prvni vikend, pak to tak nejak 2 tydny putovalo az doputovalo, pak si myslela ze ji ty procedury nejak posunuly ms, tak to jeste neresila, pak to rekla doktorce a hcg pres 4000, takze jela z lazni o tyden driv, tehotenstvi je kontraindikace. Ale evidentne to mimi nevadilo, asi spis ty teple procedury prispely k tomu ze se ten zarostly vejcovod nejak zpruchodnil. Takze tak 🙂

britka
3. lis 2010

@kvakuska dobré ráno, asmenka tu dnes byla 😀 Tak si představ,že jak jsme mysleli,že už mimčo bude tak Tom řekl,že ve škodovce se mimi nějak nebude moct vozit,tak už mi před barákem stoji Felicie,ikdyž nějaká karosářská práce na ni je,ale manžílek je šikovný tak to dá do kupy.Tak už základ je připravený

ladus77
3. lis 2010

Jo a ja jsem taky prebehlice z Fertimedu, ale delali nam tam jenom ty zakladni vysetreni a 6 IUI, ale vlastne jenom 3, protoze to oni vzdycky v jednom cyklu delali 2x. Nic nam nenasli, tak jsme to nehrotili a snazili se sami, ale potom co odesel Vodicka se mi tam uz taky prestalo libit a rekla jsem si ze na prvni IVF zkusim Reprofit.

ladus77
3. lis 2010

@asmeena muzu se zeptat jaky mas kocarek? Myslim, ze jsi psala ze mate se Sukubkou stejny? A jsou v Olomouci nejake slusne prodejny kocarku? Nebo spis pres net? Diiiky.

katapola
4. lis 2010

@andinka22 Manžel je proti lázním. Tak nevím. Asi si nejprve dám zas dokupy to imuno, pak bychom šli na ivf a pokud by se nepodařilo, dala bych lázně.

katapola
4. lis 2010

@kamka1402 To je mi líto, co se ti stalo v práci. To je fakt neuvěřitelné☹

kamka1402
4. lis 2010

@britka ahoj já jsem ještě stále na neschopence 🙂 chtěla jsem ji v úterý ukončit a šla jsem nejdřív do práce ,ale v práci mě čekala výpověď 😖 tak jsem včera volala Marušce že test vyšel negativně co mám dělat zda přijít ji ukončit tak mi řekla že mám přijít v pondělí na odběry a pak se dohodneme na ukončení, zkusím se dohodnou zda by mi ji nenechali do konce měsíce aspoň bych si oběhala nějaké vyšetření a pak bych šla na pracák, dnes jdu podepsat dohodu. V dnešní době uvidím zda nějakou práci najdu dělala jsem asistentku a umím německý docela dobře vyřizovala jsem dovoz Nových aut z Německa a Rakouska .Zkusím najit jen něco než se nám podaří to vytoužené mimi.
a co ty jak si na tom, a co práce neřešila si ty také něco podobného když si stimulovala

katapola
4. lis 2010

@marfule Na jaře byla taxa za minimálku 10.000 + 1000 kč za každé vajíčko ICSI. Vzhledem k tomu, že u minimálky se odebírá většinou mín vajíček, celková cena vyjde tak na 11-15000 Kč. Asistovaný hatching u toho asi nedělávají, protože většinou je transfer už třetí den míň embryí, nedělávají prodlouženou kultivaci).

kamka1402
4. lis 2010

@katapola Děkuji jo to už tak někdy mezi soukromníkama chodí někteří jsou takový haj...., ale co už život jde dál 😉
a co ty jak se máš , proč nechce lázně které by ti pomohli

katapola
4. lis 2010

@kamka1402 Příští týden jdu do práce. Psychicky se na to připravuju. Kolegyně tam ve stejném období otěhotněla na ivf (napoprvé) a já to teď budu mít stále na očích. Přeju ji to samozřejmě, ale zároveň je mi to tak moc líto a nechápu, proč zrovna nám to opakovaně nevychází. Fyzicky už je to lepší, jen ta jizva v pupku se mi blbě hojí, dost se mi to při tom vytahování stehů rozjelo, krvácelo a mokvalo.

britka
4. lis 2010

@kamka1402 nemáme to lehké.Já jedu do OL v útery a musím se domluvit co a jak.Další pokus bych chtěla v lednu nebo nejsem nejmladší a mě osobně utíkají minuty.V práci to mám taky na 2 věci.Když jesm byla zrovna ani ne 3 týdny na nemocenské tak mi volal vedoucí jak to vypadá v práci a že pár lidí co má nem.tak jak příjdou končí.Byl to šok a v noci jsem začla dost krvácet a to udělalo dvojče které zaniklo,pak bylo srdíčko a já jsem si řekla že práci už neřeším pak jsem potratila a jsem v háji co budu děla.Uvidím jak se domluvím s dr.Nějak to zvládneme na prvním místě je miminko a věřím že bude.

britka
4. lis 2010

@katapola v tom pupku se to špatně hojí a pobolívá to že?Já mám laparoskopii 2X za sebou tak vím co to je hlavně si to vysušuj a namaž heřmánkem ten hojí.

katapola
4. lis 2010

@britka Dostala jsem v lékárně na to jakýsi gel a je to lepší. Zrovna včera jsem umyla kus stroupku, který jseem tam měla už mezi stehama, něco jako puchýř.

kamka1402
4. lis 2010

@katapola tak to tě plně chápu jít do práce a mít to na očích .Také mi dělalo zle na psychiku má švagrová je ted tehotná a sestřenici se to narodilo tak si to dovedeš představit doma, ale na druhou stranu jsem moc štastná že se to švagrové povedlo neměla to lehké nekolik IVF a potrat v 5 měsíci.
na jizvy je dobrá mast maji ji v lékarně, aby se ti co nejrychleji ztratila.Pokud ti to ještě mokvá tak to je blbé nevytahli ti ty stehy poněkud brzo?

britka
4. lis 2010

@kamka1402 psychika ta nás trápí všechny já teď se na mimina a kočárky nějak nemůžu dívat.Hned v rodině máme mimino a pokud můžu tak se jim vyhýbám u srdíčka se mi něco sevře a nejde to jít ke kočárku.