Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
2. únor 2011

@ladus77 Však ty už to budeš mít také za pár, neboj ono to uteče ani nebudeš vědět jak 😉 . Možná je to tím, že už se ti blíží porod a tak i ten čípek nebude pořád tak dlouhý. Hlavní je, že drží 😉 . Děkuji, určitě dám zítra vědět 🙂

zuzka72
2. únor 2011

@pecicka jujky, ty jsi ještě 2v1? Já jdu na zvědy a už jsem myslela, že UŽ.....tak já ještě počkám, ale nenech mě dlouho čekat 😉

escadka
2. únor 2011

ahojte všechny kočenky 🙂, moc moc vás všechny co nejsrdečněji zdravím a všem novopoečeným maminkám moc gratuluju a těm, co to mají za pár, ať to uteče jak voda 🙂 a všem ostatním hodně štěstíčka při snažení. Nemohla jsem sem teď za vámi vůbec chodit, v listopadu mě přepadla obrovská deprese, přišlo to opožděně až po 2 měsících od potratu a chodit sem a vidět, jak se někomu zadařilo, někomu ne, někdo to chtěl vzdát, tak mi to nedělalo nějak dobře, moc se omlouvám. Ale dnes už mi to nedalo a musela jsem juknout, protože jsem věděla, že Daisynka má teď někdy termín a Pecička taky, mám z vás všech obrovskou radost. A chtěla bych taky všem, kterým se stále nedaří, nebo o miminko přišli jako já, aby to nevzdávali, a že největším lékem je ten nás vytoužený cíl - // + srdíčko + 9 měsíců = miminečko a že pro něj stojí za to bojovat, i když je to někdy moc těžké - přes všechny lékařské rady, kdy nejdřív se po potratu do dalšího boje může jít, půl roku a více, jsem díky svému odhodlání a Machačovi už 17. 11., tedy 2 a půl měsíce, šla pro prvního sněhuláčka v přirozeném cyklu, tomu se tam ještě nelíbilo, ale 20. 12., tedy téměř pod stromeček, jsme si jeli pro dalšího, tomu se tam zatím moc líbí a věřím, že když je tam sám, že to zvládne až do konce srpna. Dávám ho do fotoblogu, je to ještě mrňousek, ale je 🙂! Tak jsem všem jen tímto chtěla dodat alespoň trochu naděje a síly, že i přes to, že je člověk na dně, může se z něho zase dostat. To miminko, co tam teď mám, je můj malej zázrak, který zalepil tu obrovskou ránu a ta už bude jen a jen menší. Každopádně Štěpán je zlatíčko a bojuje s každou, která bojovat chce, jen nesmí vidět žádné pochyby a nestabilitu z vaší strany, nesmí z vás vycítit, že to vzdáváte, je to opravdu pan Doktor a k tomu ještě psycholog a když u vás uvidí odhodlání, udělá maximum, co jen může. Tak všem držím moc palečky, ať je vše tak, jak s každá přejete. Krásnou dobrou noc

abig
3. únor 2011

@escadka To je tak krásné, co jsi napsala. A velká gratulace, ať ta rovnice, co jsi napsal výše je už konečná.

daisy14
3. únor 2011

@escadka MOC, MOC TI DRŽÍM PALCE, AŤ TA ROVNICE VYJDE!!!

escadka
3. únor 2011

děkuju vám moc holky 🙂, moc bych to všem přála, aby to naše trápení skončilo a smálo se na nás sluníčko ne z oblohy, ale z postýlky 🙂

jitulik24
4. únor 2011

@escadka Ahoj, já mám takovou radost, že jsi těhulka a už 11tt, tak to je super🙂. Přeji pohodové těhulkování.

jitulik24
4. únor 2011

@ladus77 tak mě kontrola nedopadla nejlépe. Čípek mám jen 3,2cm, takže musím ležet, ležet a zase ležet. Hlavně ať vydrží co nejdéle, teď by bylo ještě brzy na narození naší holčičky.

jitulik24
4. únor 2011

@daisy14 Dáši, mohla bych tě poprosit, aby jsi v tabulce přepsala escadku a lifinku k těhulkám. Já mám internet v mobilu a tak by mi trvalo celou věčnost, než bych celou tabulku přepsala. Děkuji.

escadka
4. únor 2011

@jitulik24 děkuju moc, Jitulinko, ještě není vyhráno, ale snad to tentokrát dopadne dobře 🙂. Moc mě mrzí ten tvůj čípek, honem nožky nahoru a pořádný obskakování od rodiny, určitě se to zase spraví, moc moc na tebe myslím a k holčičce gratuluju, nevím, kdy ses to dozvěděla, tak daleko sem se ve čtení nazpátek nedostala, ale určitě si měla ohromnou radost, bude to Karolínka? Teď nevím, jestli to bylo tak. Tak se moc opatruj 🙂

daisy14
4. únor 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní. Od 27.2. lázně a pak další boj.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V únoru se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor
HEXELUCKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.
MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. V únoru -KET!

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)
ESCADKA – 1mimi po KET, TP srpen 2011 (1x IVF,1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm

daisy14
4. únor 2011

@jitulik24 Tabulka přepsána a doplněna, Ty hezky lež a nech se obskakovat! 🙂

misa.patrik
4. únor 2011

Ahoj holky mrcha dosla na chlup přesně 🙂 takže 15.2. jedu na utz zmeřit sliznici tak věřím že to bude pořádná peřina 😀

ladus77
4. únor 2011

@jitulik24 jejej, to me mrzi, no co se da delat, tak hezky odpocivej, ja verim ze jeste popoleze nahoru, kdyz budes hodna 🙂 Ale zase tak hrozna ta hodnota neni, vsude na netu pisou ze norma je 2,5-4cm. Tak hlavne nezoufej, vzdyt uz i ty tydny mas krasne 🙂
Stejne by me zajimalo, jak to ze ty hodnoty tak litaji, vzdyt jsi urcite nic tezkeho nedelala. Ach jo, myslim na tebe, drz se!!! 🙂

ladus77
4. únor 2011

@escadka potichoucku gratuluju, verim ze ted uz to bude mit ten vytouzeny konec 🙂

milusiaw
4. únor 2011

Ahoj holy.
Aktualne propravuju se k minimalce - beru CLO 🙂
@donnald Tak jak jsi to udelala ze te sestricka objednala na 17:30? Me vzdycky nabidne 11,12a tvrdi ze nema jinych hodin/ Taky jsem se ptala o tou stredu tak me rikala ze to je jen na nejake specjalne vecy- vite nekdo neco o tym? Ja mam taky problem s praci a ne vsechny musi vedet kam hodim, proto rada bychom sla odpoledne.

jitulik24
5. únor 2011

@escadka Určitě ti to dopadne dobře, já tomu věřím😉. Machač je skvělý, že tě pustil do dalšího boje tak brzy. Ležím s nohama nahoře, tak snad to pomůže. Dneska mamka slaví padesátiny, tak budu chybět, ale mimi je pro mě důležitější. To že čekáme holčičku jsem se dozvěděla teď v pondělí a bude to Karolínka, přesně jak píšeš. Já to tušila od samého začátku, jen okolí říkalo, že to bude chlapeček.

jitulik24
5. únor 2011

@daisy14 Dáši, moc ti děkuji. Jak to s tebou vypadá? Zatím se mimi nechce na svět?

jitulik24
5. únor 2011

@misa.patrik Miši, držím palce, aby sliznice byla ukázková a sněhuláčci se pěkně zavrtali. Tentokrát už to musí vyjít😉

jitulik24
5. únor 2011

@ladus77 Ahoj, odpočívám a už mi z toho hrabe🙂. Je pravda, že posledních 14 dní jsem to ležení hodně flákala, tak to bude asi tím. Hlavně ať čípek ještě povyroste, pak budu klidnější. Doktor mi říkal, že postupem týdnů se bude čípek zkracovat. Jsem ráda, že mám už hodně věcí na mimi nakoupených, kdybych musela ležet až do porodu.

11112
5. únor 2011

@escadka Ahoj a moc gratuluji jsem tady jen chvilinku chystám se na stimulasci,mám vysoké FSH, 18 takže naděje na zdárné IVF moc nemám,ale tvůj příspěvek mě zlepšil moc náladu.Vidím že člověk musí bojovat a zkoušet co se dá.Tobě moc gratuluji a přeju at vše dopadne zdárným porodem.Musela sis vytrpět určitě moc bolesti.Martina 🙂

juvik
5. únor 2011

Ahoj holky,
po dlouhé době jsem se na vás přišla podívat...sice jsem nakukovala, ale nepsala.
Chtěla jsem Vám taky konečně prozradit jednu věc 😵 ...doufám, že se na mě nebudete zlobit, že až teď 😔
Mám to napsáno v pase....je to předvánoční zázrak....po 7,5 letech různých hokusů pokusů, ivf a trápení, to přišlo samo 🙂 Sice jsem měla na začátku problémy a jsem na rizikovém, ale zatím to vypadá, že se má mimi k světu.
Tak nám držte palce!
@escadka tobě moc a moc gratuluju, drž se 😉 Doufám, že to obě dotáhneme do zdárného konce a budeme mít srpňátka 😵

jitulik24
5. únor 2011

@juvik Tak tomu se říká MEGA překvapení! Obrovská gratulace!!! To je super, že se zázraky dějí, určitě si to zasloužíte. Přeji ti pohodové těhulkování😀

jitulik24
5. únor 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní. Od 27.2. lázně a pak další boj.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V únoru se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
HEXELUCKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. 15.2 KO, plán KET dvou sněhuláčků, držíme palce!!!
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Stimulace clostíkem na minimálku, držíme palce!!!

TĚHULKY:

PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)
JUVIK - 1 mimi přirozeně, TP srpen 2011 (6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ)
ESCADKA – 1mimi po KET, TP srpen 2011 (1x IVF,1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm

lifinka
5. únor 2011

@juvik moc moc gratuluji k těhulkování 😉

juvik
5. únor 2011

Holky děkuju 😉

@jitulik24 jé, ty už jsi mě dokonce přesunula v seznámku 😵 ...díky, jsi hodná

misa.patrik
5. únor 2011

@juvik to je super zprávička gratuluji 🙂
@jitulik24 diky moc
chci se zeptat kdy pujdu na KET? kdyz mam zastavenou ovulaci a 14dc jdu na utz kvuli sliznice?

daisy14
5. únor 2011

@juvik No to je nádherná zpráva, moc moc gratuluju! 😵

micinka22
5. únor 2011

@juvik mooocc gratuluji !!!!!!!

pecicka
5. únor 2011

@juvik velká gratulace🙂jsem moc ráda, že se konečně smálo štěstí i na tebe, moc ti to přeji 🙂