Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
6. bře 2011

Ahoj holky tak testík je stále negativní,bolí me prsa ale jinak nic ani jsem ještě nezačala spinit ani krvácet to asi udržujou ty homony že?

jitulik24
6. bře 2011

@misa.patrik Ahoj Miši, tak přece jen si test nedal říct a je tam jen jedna☹, ach jo. Bereš utroš? Mě MS o pár dní vždy zdržel, přibližně o 2-5 dní. 😠

misa.patrik
6. bře 2011

@jitulik24 jj utroš a estrimax a divigel už ne seru to 😀 zitra leky vysazuju a musim se objednat na konzultaci k Macháčovi 🙂

jitulik24
6. bře 2011

@misa.patrik A nechceš si pro jistotu skočit na krev, než ty léky vysadíš? Nebo ti to Machač dovolil? A pak by jsi šla opět do KET?

misa.patrik
6. bře 2011

volala jsem Macháčovi a psala si s paní doktorkou Souškovou říkala ze pokud v pondeli bude test negativni leky vysadit a objednat se do OL 😉 vis jak zitra je to uz 14 den po ket a bylo to 6 ti denni embryo takže už by musel byt aspon duch 😒

jitulik24
6. bře 2011

@misa.patrik to máš pravdu ☹ . Hlavní je, že se nevzdáváš a chceš jít do dalšího boje. To je moc dobře 🙂. Takže nezbývá, než ti držet palečky a zásobovat tě těhu bacilky, mega dávkami 😉

misa.patrik
6. bře 2011

@jitulik24 tak musím bojovat co mi zbýva ☹ jestě tam mám mražáčka přece ho tam nenechám 🙂

jitulik24
6. bře 2011

@misa.patrik Doufám, že už tento KET vyjde na 100%😉

jitulik24
7. bře 2011

@ladus77 Ahoj, tak podávám hlášení z kontroly 🙂 . Čípek drží perfektně, mám ho 4,3cm 😀 . Musím se dobrovolně přiznat, že jsem ležení hodně flákala, tak jsem šla na kontrolu s obavami 😔 😅. Malá byla hlavičkou dolů, ale na čípek nenaléhá 🙂 . Těhotenskou cukrovku nemám, to se mi hodně ulevilo, můžu dál konzumovat mojí oblíbenou zmrzlinu 😀

ladus77
7. bře 2011

@jitulik24 je, tak parada a cukrovka taky dobry 🙂 ja na sladkym taky docela ujizdim 🙂 Musim se priznat ze ani ja se uz moc nesetrim, ale rikam si ze uz by to snad bylo vsechno ok, na druhou stranu at tam bobek jeste tech 5 tydnu vydrzi!
No, abysme nakonec i s tema nasima cipkama neprenasely co? 😀 😝

jitulik24
7. bře 2011

@ladus77 Přesně to jsem si také říkala, abych nakonec nepřenášela🙂. Chtěla jsem se zeptat jestli máš pořád zvedlou postel a pohovku u nohou? Já mám v plánu oddělat ty desky ve 35tt-36tt. Už máš vše na mimi nachystané? Ty by jsi měla teď někdy jít na mateřskou, že? Já půjdu 8 týdnů před porodem.

abig
7. bře 2011

Ahoj holky,

tak jsem měla odjet 27.února do lázní. Ale neodjela. Přidávám se k holčinám, kterým se udál životní zázrak a i já po 4letech, 2IVF a 4transférech jsem TĚHOTNÁ. Miminko si k nám našlo cestu samo. Do dneška jsem tomu stále nevěřila, ale dnes jsem ho viděla na UTZ jak se miminko hýbalo a konečně si uvědomila, že se nám ten malý zázrak vážně stal.
Dneska jsme na počátku 12týdne, a budeme věřit, že když už si to maličké k nám našlo cestu, takže u nás zůstane !!!

Všem, kterým nezjistili příčinu "neplodnosti" nebo problém na straně manžela jako u nás , vzkazuji : NEVZDÁVEJTE SVůJ BOJ, VY HO VYHRAJETE !!! A ostatním kterým pomůže pouze IVF vzkazuji to samé a přeji hodně štěstí a síly a optimismu.
Jsem s Vámi a myslím na Vás !!!

ladus77
7. bře 2011

@jitulik24 taky uz jsem na to myslela a chci se doktora na pristi poradne zeptat co ta postel, nijak mi to moc nevadi, ale myslim ze ted uz je to fuk, snad no, ale jestli rekne jeste pockejte treba do 38tt tak to tak necham. I manzel si uz zvyknul 🙂
A materskou zacinam od pristiho pondeli, napsal mi to tech 6 tydnu pred porodem, nemocenskou mam dobrou, tak pry je vyhodnejsi jit az pozdeji.
A vybavicku uz teda konecne mame, jsem aspon takova klidnejsi, jeste me teda ceka prani a zehleni, to ale kdybych nestihla tak to snad nekdo udela. I tasku do porodnice mame, tak dobry 😀
A co ty?

jitulik24
7. bře 2011

@abig OBROVSKÁ GRATULACE 😀 😀 😀 !!! Hned tě připíšu do tabulky 😉

jitulik24
7. bře 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V březnu se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
HEXELUCKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Minimálka-negativní.
MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. KET-negativní.

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)
JUVIK - 1 mimi přirozeně, TP srpen 2011 (6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ)
ESCADKA – 1mimi po KET, TP září 2011 (1x IVF,1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat)
ABIG- 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (1x IVF Fertimed, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010 3,09kg, 48cm a 2,65kg, 46cm. Jakub 30.10.1992, 4,5kg, 52cm.Adam 6.6.1995, 4,5kg, 55cm.
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm
DAISY14 - Petruška 9.2.2011, 2,9kg a 47cm
PECICKA - Vladislavek 13.2.2011, 3,60kg a 50cm

aneta1199
7. bře 2011

@abig to je úžasný !!! Moc gratuluju a pěkně si to užívej.

jitulik24
7. bře 2011

@ladus77 Mě bohužel nemocenská vychází hůř než mateřská, tak půjdu už 8 týdnů před porodem. Já už mám také tašku do porodnice kompletně nachystanou. Vyprala a vyžehlila jsem všechno povlečení, mantinely, prostěradla, deky, zavinovačku, plínky a neutrální oblečky. Ještě zbývá barevné, ale to budu prát až bude hotový pokojíček. Navíc se ještě pořád nějaké kousky dokupují, tak ať pak neperu zbytečně jen pár věciček. Už se nám to pěkně krátí, než se nadáme, tak tě budu přepisovat v tabulce k maminkám 😉. Pak mi dej vědět, co ti řekl doktor na to ležení s nohama nahoře, budu se tím pak řídit 😉

juvik
8. bře 2011

@abig no to je nádhera 😵 😵 😵 další následovnice 😀 ...to jsou pak šoky co? nejdřív nic, nic ani po ivf a najednou je to tu 😉 moc gratuluju!!!
@jitulik24 , @ladus77 vám se to holky taky pěkně krátí 🙂

Jinak mě vyšly blbě triply, vyšší riziko Downa, tak mě dr. chce poslat na plodovku...jsem odmítla, tak jsme se včera trochu chytli....ale nemíním riskovat a stresovat se, když NT mi vyšel negativí. Jdeme příští týden na nějakou gen.konzultaci, tak snad si už pak budu užívat klidu a příprav na mimi.
Holky, ještě dotaz? Na ten velký ult ve 20tt musím jít přesně ve 20tt nebo můžu být 21,22tt....tzn. kolem 20tt???
Platí se nebo ho hradí pojišťovna???

jitulik24
8. bře 2011

@juvik Ahoj, já si také myslím, že je plodovka zbytečná když ti to NT vyšlo dobře. NT je totiž o dost přesnější než triple test. Nevím, proč od těch triplů neupouští a nehradí raději přesnější NT 😠 . Určitě je mimi zdravé a na té genetické konzultaci ti to jen potvrdí 😉 . Já byla u prvního mimi na ultrazvuku v 19+1tt a u tohoto mimi jsem byla v 20+3tt. Měl by se dělat od 19tt do 22tt. Tento ultrazvuk hradí pojišťovna 😉 🙂 . Držím palce na příští týden 😉

juvik
8. bře 2011

@jitulik24 jé, děkuji moc za odpověď a za podporu 😉
A objednávala ses na ten ult sama nebo tě tam poslal se žádankou tvůj dr. ?

jitulik24
8. bře 2011

@juvik Mě se ptala sestřička na gyndě jestli jsem už objednaná a když zjistila, že ne, tak mi dala telefonní číslo a já se na ten ultrazvuk objednala. Raději se na gyndě zeptej, máš nejvyšší čas se objednat. Tihle doktoři mají pořád plno.

juvik
8. bře 2011

@jitulik24 díky 🙂 ...no s mým dr. včera nebyla vůbec řeč, tak už jsem se pak raději neptala. 😒

jitulik24
8. bře 2011

@juvik Já si myslím, že ti budou dělat ultrazvuk na té gen. konzultaci. Tak zavolej sestricce a ta ti urcite poradi.

an82
8. bře 2011

Ahojky.Omlouvám se,že vám sem lezu,ale chtěla bych vás poprosit a pár informací.Předem moc děkuji.Chtěla jsem se poptat jaká vyšetření jste měli udělané než jste šli na IVF(myslím tím genetiku,imunologie....?).Dále kdo Vám dal doporučení na genetické nebo imuno testy,nebo třeba na laparoskopii?A poslední 🙂 ?Kdo ''Vám navrhnul lázně?Ještě jednou moc děkuji 🙂

milusiaw
8. bře 2011

@misa.patrik
Je mi lito ze ti to neklaplo ☹
Na kldy jsi objednana do Olomouce a kdy zacinas bojovat?
Ja premyslim o minimalce v dubnu, ale necham to na Machacovi.

ladus77
8. bře 2011

@abig super, gratuluju a opratruj se 🙂

ladus77
8. bře 2011

@misa.patrik hlavne to nevzdavej a tes se na mrazacka!!! 🙂

ladus77
8. bře 2011

@juvik ja te taky chapu, taky bych asi odmitla, ale nervy pracujou co? Ale NT je urcite presnejsi, ty triply jsou fakt na dve veci...na ho.no a na nic! Kamaradce taky vysly triply blbe, ale nesla a ma zdravou holcicku.
Jo a na ten velky ultrazvuk ve 20 jsem byla az ve 21tt, tam je fakt par dni fuk, sestricka u gynekologa urcite bude vedet a objedna te!

juvik
9. bře 2011

Ahojky
@ladus77 kupodivu jsem klidná a celkem v pohodě...spíš mě rozhodilo to dohadování s doktorem

Jinak na ten velký ult jsem se včera do nemocnice pro jistotu objednala, budu ve 20tt a uvidím co příští týden na té konzultaci. Pak už by zas nebyl volný termín, tak ho mám zablokovaný. 😉

misa.patrik
9. bře 2011

@milusiaw ahojik no 22.3. jdu zase na konzultaci tak jsem zvedava co Štěpán vymyslí 🙂
@ladus77 nevzdavam to jestě to skusíme...