Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
18. dub 2010

misa tak snad dorazí zítra!musí mrška jedna!
daisy ahojík 😉

asmeena
18. dub 2010

misi: to je tak vždycky, když člověk na tu mrchu jednu čeká tak nedorazí a když už si ji nepřeje, tak přijde.
sukub: já nedělám skoro nic, jenom se válím pořád u notebooku. Akorát včera jsme měli s holkama srazík, tak jsme pokecaly a dnes jsme si zašli s manželem na oběd a pak jsem doma u televize usnula a probudila se až před 18:00, přesadila jsem spoustu domácích kytiček a konečně si sedla k telce.

zuzka72
18. dub 2010

Dnes 🙂

asmeena
18. dub 2010

zuzi: už jsem koukala na fotečky na Dvojčátkách, kluci jsou krásní.

ferdice
18. dub 2010

Peci na zitra drzim tobe a bojovnickum palce!
Fakt to tady krasne tehotni, kez by to tak slo i nam dalsim. Kat jsi na rade 🙂

katapola
19. dub 2010

Pecičce přeji taky na dnešek hodně štěstí. A Ferdice, díky, kéž by se to vyplnilo🙂 Dneska 7. den a manža už se mě ptal, kdy budem testovat.

stephanie
19. dub 2010

ahoj holky,
přeji dobré ranko
peci hodně štěstí
katapol - ještě vydrž!
miso tak co - už??? 😀
asmeen, kdy máš tu kontrolu?

mějte se prííííma - venku je hezky, i když strašili, že bude škaredě, tak snad to vydží

sukubka
19. dub 2010

pěkné ráno holky!
vidím že step žije tak je to ok 😀
peci na dnešek fdržím pěstičky pak podej info
anet pak napiš výsledky HCG.taky držím pěstičky at pěkně stoupá!
kat tak dneska jsi 7den vidíš jak to letí!
asmneko takže si prostě užíváš klídek a pohodu.Je dobře že odpočíváš!

kvakuska
19. dub 2010

Ahojte, všem držím palce, těm co stimulují, těm co mají nějaký zákrok, těm co čekají na výsledky, no prostě všem všem všem!!! 😵 ... myslím, že letošní jaro dělá divy, tak se mi to líbí 😎

teddyna
19. dub 2010

dobré ráno všem.tady na jihu svítí sluníčko - zatím.Vojtík má dopolední spando,tak je klid.je to super - je tak naučený,že kolem půl deváté ho položím,zakreju.kdyžtak s ním chvilku poležím,že mě drží za prst,pak odejdu a on usne.sice to spaní doma je nic moc -venku mu to dýl vydrží,ale zas bude spát déle po obědě.
jak to tady tak čtu,tak se to tady testovatelkama jen hemží,co?tak tfuj tfuj ať jsou pozitivní testy!!!!!!!
Zuzi,hezcí buclíni ti tvoji kluci.co kojení?dáváš?nebo už Luky zůstal na flašce?Vojtí jak má růstový spurt,tak pravidelně musel dostat 1 x denně nutrilon,páč se nějak nemohl dojíst.ale teď už je týden bez nutroše a zvládá.ty růstový spurty jsou pěkný svinstvo.akorát mi přijde,že Vojta je antitabulkový už od početí.ten má ty růstový spurty snad furt🙂)
ellaee-tak kolik HCG?? nenapínej,jo?
asmen:ty jo,to to letí! už 12tt! a nedávno jsi testovala.ten čas děsně letí!!!! jak se vrátím od našich,tak se už konečně sčuchnem!ukecám aj čerti a Brit a bude to polomegasraz.no a samozřejmě,kdo se bude chtít přidat - klííído pííído

jitulik24
19. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka-hlásí // !
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI začátek května!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!
aneta1199 - minimálka - hlásí // !
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 11tt po minimální stimulaci (původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
19. dub 2010

Ahoj holky, přeji vám všem krásné ráno.
Už jsem tu dlouho nebyla, tak doufám že nových těhulek do tabulky přibude 😉
Já jdu dneska na preventivní prohlídku na gyndu a nechám si píchnout injekci na vyvolání MS, protože ovu podle všeho nebyla, tak ať na MS nečekám dlouho a můžu začít stimulovat clostíkem a pak IUI. Už se nemůžu dočkat, doufám že budu brzy těhule, nebo mě z toho hrábne úplně 🙄 .

juvik
19. dub 2010

Ahoj holky,

krásný den přeju....začala jsem řádit na zahradě, tak půjdu za chvilku zas pokračovat 😀 Chytl mě pracovní zápal 😅

Všem co čekají dneska na výsledky, mají OPU držím palce a čekám na dobré zprávy 😉

asmeena
19. dub 2010

step: kontrolu mám zítra, musím se doktora zeptat jestli bych mohla nějaké léky na alergii, protože jsem včera dostala tak silnou sennou rýmu a dokonce mě pálily i spojivky a to už jsem teda tak silně několik let neměla. Asi i díky tomu, když mě začal lechtat nos, tak jsem si prostě kápla sanorin a bylo, ale teď nemůžu a už mi z toho hrabe. Taky uvažuju, že se ostříhám, protože ty moje vlasy mě taky dráždí, asi jak venku pochytám pyl, tak je to prostě svinstvo.

asmeena
19. dub 2010

teddy: to si piš, že se sčuchneme.

peci: doufám, že z OPU jenom dobré zprávičky.

teddyna
19. dub 2010

asmen¨:v těhu i po porodu se může brát Zyrtec - tak ho beru,páč tady to svinstvo pylový lítá všude vzduchem a jsem z toho hin.ale jak vše odkvete,budu mít klid.a s vlasama zatoč zavčas,já se nechala stříhat až po porodu,kdy začly brutálně padat.teď je mám krátké sotva po uši.manžel sice brblal,páč se mu líbí dlouhovlásky,ale má smůlu.on má všeho všudy na hlavě tři chlupy a já mám nosit hřívu?no uznejte,všichni jsme si rovni 😀 😀

misa.patrik
19. dub 2010

Ahoj holky od rana jsem na smykach 😀 byla jsem u kamaradky ma dvojcatka rok a pul stare 🙂 jsou to zlaticka 🙂
Ja porad nic sakra to je jak naschval fakt...
Peci verim ze je vse jak ma byt uz se tesime na zpravicky 😉
Jinak vsem drzim paluchy 🙂

aneta1199
19. dub 2010

Holky, hlasim ze u me dobry... Patecni HCG bylo 804 (ve stredu 328).

Vsem preju moc moc stesti, protoze je to hlavne o nem.

juvik
19. dub 2010

Anetko, tak to krásně roste 😵 opatruj se 😉

Miso, tak na smykach jo? 😀 To se máš...já jsem plela na zahradě, protože tráva už zas je všude kam se podívám 😝
Švagři mají taky dvojky, dvouleté, dneska zas přijedou, tak se na ně těším jak malé děcko 😅

sukubka
19. dub 2010

ahoj holky,anet hcg krásně roste 😉
peci doufám že máš krásné aspon jedno embryjko pak dej hned vědět,myslíme na tebe!

misa.patrik
19. dub 2010

Anetko super 🙂
Juvi ja jsem v byte v centru mesta tak nastesti me zahrada netizi 😀 ja si rano uklidim a mam klid dokud se nevrati synator ze skoly 😀 ten se zase postara o neporadek ... varim dneska bolognese spagety mnam uz se nemuzu dockat... 😝

juvik
19. dub 2010

Miso, mňam špagetky bych si dala 🙂 ...že bych dojela? 😀 Miso a ty někde pracujes nebo jsi doma?

Sukub, jak je těhulko? 🙂

misa.patrik
19. dub 2010

Juvinko ted uz jsem doma delala jsem servirku ale pak jsem to casove nezvladala dvanactky ctrnactky maly skola atd... 🙂 tak jsem ted doma... 🙂
Klidne dojed protoze jsem ted ty spagety zcedila a vypada to jak bychvarila pro cely vchod 😀 😀 😀 ja to nikdy neodhadnu ☹

juvik
19. dub 2010

Miso, aha 😉
S tím odhadem to znám...taky vařím např. segedín na 2 dny a pak to jíme skoro týden 😀

misa.patrik
19. dub 2010

😀 😀 😀 tak to taky znam 😀 je to mazec...
sakra ja uz to chci dostat ☹

juvik
19. dub 2010

Takže mrcha pořád stávkuje, co? 😠 To je klasika i u mě....když na ni čekám jak na smilování tak se někde toulá 🙄 Jsem zvědavá jak příští týden dorazí mě.

misa.patrik
19. dub 2010

no to je tak... ja doufam ze aspon dojde tento tyden ☹

juvik
19. dub 2010

Je to stejně sranda...teď se modlíme ať přijde na čas a pak zas aby už nepřišla 😅 ....někdy už si připadám jak pako....
No nic, jdu pouklízet po obědě...tak zatím a dobrou chuť 😉

ellaaee
19. dub 2010

Ahoj Holki,
Teddy tak jsem dnes vyrazila i ke svému gyn. na krev, kdy jak jsem se mu rozpovídala že jsme byli na minilálce tak se na mě naštval, že ty min. jsou špatné a že on by to nikdy nedělal, že proč jsem nešla do repromeda jak mi radit atd. Dělal UTZ s řek mi že mi nic nebude říkat, že by mohl říkat blbosti atd. Pak vzal krav na hcg a na KO. Já si zašla ale na HCG sama dnes do nemocnice, a výsledek je 706 a to 13 den po ET. Je to nějaké divné. A na moji bolest vejcovodu řek že si mam vzit paralen

katapola
19. dub 2010

Elae, no tak to se choval divně ten gyndr, když jsi tam přišla s tím, že máš pozitivní test po minimálce. HOlt mu dokážeš, že i minimálka má pro některé páry smysl.