Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
22. dub 2010

koukám, že se nás tam zase v uterý pěkně sejde 🙂

pecicka
22. dub 2010

holky, mě to tak všechno štve, že mě chvílema bere myšlenka se na rto vykašlat ☹ přepadla mě nějaká krize ☹

juvik
22. dub 2010

Peci, však jo...Kvakus říkala, že se k vám připojí taky...s modrým sprejem v kabelce 😀 😀 😀

juvik
22. dub 2010

Peci, to jsme zažily asi každá...takový ten pocit marnosti a jestli to má cenu...ale z vlastní zkušenosti vím, že mě to vždycky přešlo a chuť bojovat byla pak silnější....přeju ať je brzo líp 😉

pecicka
22. dub 2010

juvíku-děkuji

juvik
22. dub 2010

Peci, nemáš vůbec zač...musíme se podporovat, protože kdyby v tom byl člověk sám, tak je to často fakt na budku 😒

pecicka
22. dub 2010

to teda je, zrovna se v tom stavu nacházím

stephanie
22. dub 2010

peci neboj, to opravdu přejde, uvidíš, dej tomu ještě pár dnů...
mě to taky po tom posledním nezdaru dost vzalo, až se sama divila...taky jsem si říkala, jestli to má cenu, jestli mám dál bojovat, když to příroda očividně nechce, ale zase mě to přešlo, nabrala jsem zase sílu a budu bojovat dál!!!! 😵
Jednou se dočkáme výsledku, neboj 😵

juvik
22. dub 2010

Peci, po úterku se nálada určitě zlepší....Machač srší optimismem, tak tě snad nakazí 🙂

pecicka
22. dub 2010

stefi-to ráda slyším

stephanie
22. dub 2010

věři mi, peci 😵
juvi, obávám se, že jak uvidí Machač v úterý tu čekárnu, tak toho optimismu moc mít nebude 😖 🙂

pecicka
22. dub 2010

stefi-budu věřit, jen ted po těch injekcích jsem věřila uplně nejvíc a takhle to dopadlo ☹

sukubka
22. dub 2010

peci jak píši holky každá jsme to chtěli vzdát,ale touha po miminku je večí!přeji ti hodně sil a Machač ti opravdu dodá síly uvidíš 😉
holky já o el nic nevím 😒 musím se teda podívat na jnou diskusi je reprofit Brno jo?
Step já ti mám zase chut psát pořád jménem fakt! 😀

ellaaee
22. dub 2010

Holky děkuji za přání,ale u svého dr. jsi po tom co bylo tento týden nejsem jistá ničím. Samozřejmě mě dnes potěšil, ale bát se budu dál. Příští pátek jedu na UTZ do reprofitu a pokud tam to bude o.k tak budu klidnější. Holki bojujte, stojí to za to!!!!!!!!!!!

misa.patrik
22. dub 2010

Peci vyjde to drive nebo pozdeji ale vyjde od toho mame Macháče ne?? 😀 ja uz jsem doma taky nadhodila neco ve stylo na co sexovat kdyz to dite za nas udelaji doktori 😀 😀
Jinak nevim jeslti se mi to zna ale asi citim vajecniky 🙂 mozna se mi to jen zda... nevim se mi to nezda po druhe injekci 😀 😀 😀

stephanie
22. dub 2010

...Míšo, to můj manža ani nevěděl, že se připravuju na další pokus 😀 Jsem mu včera říkala, že ho vlastně ani nepotřebuju, že mimina jsou v mrazáku, že jediné, co po něm chci je, ať mě zaveze do Brna a zaplatí transfér 😀
Elae, to bude dobrý, uvidíš...ale musela sis vytrpět holka 😒 ...Utíkej od takového hňupa...

misa.patrik
22. dub 2010

😀 😀 😀 Tak to je dobry 🙂 to mas pravdu 😀 😀 😀 nekdo to zaplatit musi 😉
Elae jak jsi na tom 🙂

juvik
22. dub 2010

Holky, vy těm manžílkům teda dáváte kapky 😀 😀 😀

stephanie
22. dub 2010

juvi 😀 , dyť oni nic nemusí...nemusí se cpát hormonama, pak z toho nejsou protivní, nemají nervy....tak ať alespoň platí, ne? 😀

juvik
22. dub 2010

stephi, to zas jo 😀 ....ale nervy taky mají, jen to berou a prožívají jinak...a nemluví o tom, teda aspoň ten můj 😀

stephanie
22. dub 2010

...no ten můj právě taky ne...on je ještě protivný, že já jsem protivná!!! Já mám vždycky po tom transferu na ty dva týdny někde odjet a mít klid...No notebook bych si samozřejmě vzala sebou 😀

stephanie
22. dub 2010

jsem tam zapomněla napsat, že mám chuť...

juvik
22. dub 2010

Stephi, tak můj protivný není...na to jsem u nás já 😀 Já bych zase nejraději po ET usnula jak Šípková Růža a probudila se za 2 týdny 😅

juvik
22. dub 2010

Jdu na kafíčko 😵

stephanie
22. dub 2010

juvi, kdyby to šlo, tak to by bylo úplně to nejlepší 😀
já mám po kafíčku a jdu zase makat...
tak přeji hezký zbytek dne.. 😵

misa.patrik
22. dub 2010

Dam si taky latte a koupila jsem si k tomu vetrnik 😀 😀

asmeena
22. dub 2010

Já jsem zrovna dopila horkou čokoládu se šlehačkou. Mniam. 😉

misa.patrik
22. dub 2010

😀 to jsou kaloricke bomby,ale co bychom si nedopraly ze? 🙂

asmeena
22. dub 2010

misi: právě, když je to tak dobré. 🙂

misa.patrik
22. dub 2010

Ja posledni mesic ulitavam na hermelinove pomazance a redkvickach 😀 😀 😀 😀 to chci videt ty chute v tehu 😀