Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

lenka_s
7. kvě 2010

ellaaee velká gratulace k těhotenství 🙂 .

juvik
7. kvě 2010

Ahoj holky, jsem zpět 😀 😀 😀 ...ještě jsem z toho totálně vypleskaná 😅
Nechci nic zakřiknout, ale vypadá to nadějně s tou prací 😵 Tak teď ještě aby vyšla minimálka a bude mazec 😀

juvik
7. kvě 2010

Lenko, ahojky, dlouho jsi tu nebyla ...a koukám jako puk, vždyť ty budeš zanedlouho podruhé mamčou 😵 Držím palce na bezproblémové vylodění prcka 😉

Ello, gratuluju...super 😵 Nevolnosti tě snad nebudou trápit pořád.

Belko, tvůj příběh jsem četla nedávno a brečela u toho jak želva ☹ Držím palce, aby tenhle boj byl ten vítězný 🙂
Já už bych do Fertimedu....a taky Gyncetra nepáchla....jsem za Reprofit ohromně vděčná

juvik
7. kvě 2010

No ale jestli půjdu do práce, to nebudu mít čas vůbec na koňa ☹ ....béééé 😀 ...to budou abstinenční příznaky 😎 ...ale pořád věřím, že bude ta varianta s těhu a budu doma odpočívat 😀

escadka
7. kvě 2010

Bellko, teda to, čím sis musela projít, to je fakt masakr, si ohromná bojovnice, že si tohle vydržela, já bych to teda nezvládla, zkoušíme 2 roky a přijde mi to jako věčnost, tak aby nám to všem snažilkám vyšlo co nejdřív, viďte holky 😉?

misa.patrik
7. kvě 2010

Belko smekam pred Tebou... jsi silna osobnost... 😉 😉 😉 drzim palce at uz je to ok 😀
Juvi super 🙂 prace Te privede na jine myslenky a pak jak budes s pupikem doma tak budes docitat 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Elie Gratuluji 🙂

no me je dobre jen ten podbrisek obcas ale to byla i pred MS tak neresim 😀 ani nevim jak by mi melo byt 5 dni po ET 😀 Jak Vy jste to holky mely??

bellka
7. kvě 2010

Děvčátka, děkuji vám za vaši podporu, ale já to nepsala, abych byla za nějakou bojovnici, ale proto, že si myslím, že ty proplakané roky nám nikdy nikdo nevrátí a zasloužíme si opravdu tu nejlepší a hlavně férovou léčbu a né, aby z nás tahali pouze peníze, protože jeden fakt tady je a to ten, že se z touhy po miminku stal těžký byznys. Prostě jsem to cítila jako svoji povinnost, informovat o tom, co se může stát. Jinak si myslím, že by to vydržel každý, kdo opravdu po tom miminku tolik touží, protože nám ani nic jiného nezbývá, než se vždy z toho dna zvednout a začít znovu, doufám, že naposledy 😵 Jinak bych chtěla říct, že nebýt tady vás, možná bych se o Reprofitu nikdy nedověděla, takže i vám patří veliký DÍÍÍK 😵

juvik
7. kvě 2010

Miso, dík 😉 A raději se nesleduj....na příznaky je stejně brzo....a tělíčko umí pěkně klamat. 🙂

Holky, jedu k našim, večer možná nakouknu, pa 😉

misa.patrik
7. kvě 2010

To si taky rikam 🙂 ja dneska byla cely den v terenu tak jsem akorat unavena 😀 jdu delat karbenatky a zakusek zitra mi prijede sestra moje milovana 😀

sukubka
7. kvě 2010

bellka já před tebou smekám,ve Fertimedu jsem si taky zažila své a stejně jako ty mi přišli v Reprofitu na štítnou žlázu a chodím na kontrolu každý měsíc a už se nám konečně zadařilo!Věřím že i tebe po tom všem zklamání čeká ta nejkrásnější zpráva na světě a s dobrým koncem!Machač je moc šikovnej a i nám jen on k miminku pomohl!!!Držím ti pěstičky 😉

misa.patrik
8. kvě 2010

No holky kde jste???? 😀
Mam plny mrazak karbenatku 😀 😀 😀 zasoby az do zimy 🙂 jdu se natahnout 🙂

asmeena
8. kvě 2010

Ahoj holky, dnes ráno jsme se rozhodli, že půjdeme okouknout ZOO a ještě předtím jsme se stavili v obchůdku Sambaby, kde jsem se zamilovala do tohoto kočárku http://www.sambaby.com/1985-kombinace/27782-koc...
Jen jsem nenašla žádné recenze jestli je kočárek opravdu dobrý, ale na omak je lekoučký, má docela velkou hlubokou korbičku, ve které se dají polohovat záda, aretační přední kolečka a lze nasadit korbu po i protisměru jízdy.
Původně jsem chtěla Mutsy, ale když jsem viděla v reálu tu malou hlubokou korbičku, tak jsem řekla, že to v žádném případě.

lenka_s: tobě to taky už pěkně uletělo, ještě chviličku a bude tady porod 😵 😵

sukubka
8. kvě 2010

ahoj holky 😉
Miso ono je tu vždycky o víkendu pusto,holky se rozprchnou do všech stran a na koníka nemají čas!
Teda karbenátky jsou dobrý já dneska měla rajskou s plněnýma paprikama a mnaža jelikož rajskou nejí měl kaši a sekanou 😀
Taky mám v plánu chvíli odpočívat než půjdeme ven opékat!
Tak pěknou sobotu holky 😉

sukubka
8. kvě 2010

asmneko kočárek je pěkný moc!Asmenko ty bys měla každou chvíli zjistit pohlaví že?

ellaaee
8. kvě 2010

Ahojky. Tak u nás prší takže sešlo z výletu.
Mísa.patrik kdy máš testovat?

asmeena
8. kvě 2010

sukub: no doufám, že se nám prcek za 10 dní na kontrole ukáže. 😵

misa.patrik
8. kvě 2010

asmee kocarek je krasny 🙂
sukub my mame v planu jet do Wisly do Polska kolem treti tak odufam ze se to nezatahne
Elli no ja mam oficialne testovat 17.5. vubec nevim kdy budu bojim se 😅 😅 😅
Dneska me poboliva v podbrisku chvilkama dost ☹

stephanie
8. kvě 2010

ahoj holky, jdu vás rychle pozdravit, než půjdu ke tchýni - vidím, že máte lepší program,než já 🤐
asmeen, to je fajn, si vybírat kočárek...doufám, že budu mít taky ještě někdy příležitost 😉...to tak letí, to už uvidíš pohlaví!?
miso, ty jsi dneska 8. den? sukubku 8. den bolelo břicho jako před menses, ten den na ni vykoukl duch na testu 😵
to mě bolí břicho už od včerejšího večera, tak nevím, jestli je to dobře nebo špatně, je to teprve 2. den od ET...snažím se na to nemyslet, ale nejde to
tak přeji všem hezký den, tady je momentálně černo a prší

misa.patrik
8. kvě 2010

Steph 8 neee 🙂 vzdyt jsem byla na transferu v pondeli 🙂
Me taky bolelo brisko 2-3 den po ET pak ne a ted me picha a boli dneska mam pocit jako pred MS no ja nevim 😀 testit nebudu bojim se 😀

asmeena
8. kvě 2010

misi: tak u nás už je bouřka, tak snad tomu počasí ujedete
step: neboj, taky budeš vybírat kočárek, teď už to musí klapnout.

misa.patrik
8. kvě 2010

asmee tady je taky bourka ale tak co maximalne si tam sednem do cukrarny na neco dobreho 😀

stephanie
8. kvě 2010

aha...to jsem nějak popletla
...no budeme doufat, nic jiného nám nezbývá...
kdyby tak člověk věděl, jestli to pobolívání je dobře, nebo špatně...každopádně, nic stejně dělat nemůžem, jen čekat a čekat a čekat... 😀
tak si to užij ve Wisle... 😉

stephanie
8. kvě 2010

asmeen, moc bych si to přála
jojo, ta černota jde směren na Ostravu..Míšo, utíkej!!! 😀

misa.patrik
8. kvě 2010

😀 😀 😀 no tady uz lije jak z cebra snad to prejde 🙂
No ja si rikam ze pokud nekrvacim nebo nemam silene krece tak to neresim 🙂 Musime verit Steph 😉

asmeena
8. kvě 2010

misi: co to je, že leje jak z cebra? U nás říkáme, že leje jak z konve. 😀

misa.patrik
8. kvě 2010

asmee no to je neco podobneho 😀

juvik
8. kvě 2010

Ahojky,
u nás taky parádně lilo....chtěli jsme kosit zahradu, ale asi z toho nic nebude.
Celé dopoledne jsem pekla a kuchtila na zítra, přijde návštěva, tak ať neumřou hlady 😀
Ale už jsem nějaká KO a břicho hrozně tlačí, od rána....mám holky fakt strach, že ty folíky do pondělí nevydrží ☹ Doufám, že nepojedeme zbytečně

juvik
8. kvě 2010

Vidím, že výletničíte....jen to počasí kdyby bylo lepší....je takové aprílové 😝

asmeena
8. kvě 2010

juvik: určitě vydrží, neboj. A šetři se teď.

juvik
8. kvě 2010

Asmee, to bych ráda, ale zítra budem mít plný barák lidí, 3 mrňouse, tak to asi moc nepůjde 😒 No asi jsme si to blbě naplánovali....ale tak po ET by to taky asi bylo nic moc 🙄