Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
13. kvě 2010

aha 🙂 no to budu drzet paluchy 🙂

pecicka
13. kvě 2010

jsi hodná, ale já jsem měla nejvíc 3, tak by to byl malý zázrak, když by jich tam bylo víc, ale člověk musí věřit....

stephanie
13. kvě 2010

ahoj holky,

já vůbec nejsem od včerejška ve své kůži...
jsem dost nachlazená, pořád kašlu, smrkám, jsem unavená a mám nějakou blbou náladu - jednak z toho, že mám pocit, že mrcha klepe na dveře a jednak mám strach z toho testování...
Míšo, když byl duch, tak nebul a věř 😉
Peci, budu držet palečky
Juvi, myslím na tebe!!!

Tak hezký den

pecicka
13. kvě 2010

stepi-držím moc palečky, ono tu špatnou náladu dělá to počasí, je to hnus, já se taky dneska nemohla vzpamatovat 😒

pecicka
13. kvě 2010

miusi.kde je ta tvoje dobrá nálada, ten optimismus?

martin72
13. kvě 2010

Holkyyyyyyyy.Teď mi volala Renča z utrazvuku a je tam vidět kulička a nějaké obrysy 🙂 Já jsem tak šťastnýýýýýýýýý.

pecicka
13. kvě 2010

marti-velká gratulace 🙂

sukubka
13. kvě 2010

pěkné ráno holky!
STEP a MISA nezlobte holky!!!!ono to určitě výjde uvidíte!!!!!miso a tay hlavně nebreč máš na testíku duch a kterého budou za pár dní // test není bílí jak sníh tak je to na dobré cestě,věř tomu!!!mě bolelo břicho úplně jak na mrchu!!!!

JUVI budu na tebe dneska myslet pak nám napiš jak o probíhalo ok?

PECI a tobě držím pěstičky na zítra 😉

ellaaee
13. kvě 2010

misa.patrik mě taky bolelo břicho jak bych to měla každou chvíli dostat... a nedostala 🙂

ellaaee
13. kvě 2010

martine a renco velká gratulace

stephanie
13. kvě 2010

... 😨 😨 😨 - kde jste všechny? určitě zalezlé v pelechu u telky, co? 😝 a já musím být v práci 😠

juvi, už jsi doma? co bobánci?
ellae, jak je? doufám, že líp...!!! mohlo by svítit konečně sluníčko, ať máme lepší náladičku 😲

ellaaee
13. kvě 2010

stephi je pořád stejně... ještě to pitomé počasí to člověku fakt nepřídá a nemá se to ani zlepšit. Je tady uplne mrtvo

britka
13. kvě 2010

Ke gratulaci se taky přidávám Martine a Renčo 🙂 Stefi mysli na něco hezkého,to počasí dává zabrat každému,už aby bylo hezky a hned bude veseleji.

stephanie
13. kvě 2010

Ellae, čas rány zahojí...Musíš být teď silná kvůli mimíska 😉
A když ti bude smutno, tak přijď tady mezi nás, mi to taky pomáhá...

Brit, že se ukážeš!!! Brit, já celé dny myslím na to, jak se stihnu naučit tu kupu papírů, co mám před sebou 😀

Juvi, kde se touláš? 😕

ellaaee
13. kvě 2010

stephi, jo já vím, jen je to taková podpásovka... jak ty se cítíš?

stephanie
13. kvě 2010

Eli, tak to ti věřím...
jak se cítím? jak na houpačce...chvílemi špatně, chvílemi dobře...svoje dělají určitě i ty hormony...s blížícím se testováním dostávám strach...v noci jsem se několikrát probudila a myslela na to...

Míšo, co ty? Jak se cítíš?
Peci, tfuj tfuj na zítřek 😉

sukubka
13. kvě 2010

juvi tak kdepak jsi?
STEP s tím testováním a buzením já to měla taky tak je to hrůza vím,ale bude to dobré uvidíš a uleví se ti!!!

misa.patrik
13. kvě 2010

Ahoj holky uz jsem tu spadl mi dneska internet a az ted to zapojili ☹
Kdepak mame Juvi?
Steph je mi dobre dnes me brutalne pichalo zespod jsem myslela ze kazdou minutou dojde mrcha a taky jsem dnes slaboulince spis ruzovounce spinila malem jsem dostala infarkt ☹ preslo to.... no uvidime
rozhodla jsem se ze testit budu az v pondeli ... asi by me uz slak trefil kdyby tam byla jen jedna ☹ ☹
Peci zitra drzim palecky 😉

juvik
13. kvě 2010

Ahoj holky,
nezlobte se , že píšu až teď....vůbec nejel net....koukám, že Misi taky ne. Rozjelo se to až teď.
Dojeli jsme domů v půl šesté, celkem dlouho jsme čekali na Machače, ale všechno je OK....mám u sebe oba Budulínky 😵
Jsou kvality 1-2, ráno měli 6 buněk a odpo už se zas dělili víc....dostala jsem injekci proti imunitě...zašli jsme si najídlo a jeli domů...ale cesta celkem děs....furt poprchávalo, místama lilo.
Bolí mě břicho, tak snad to přejde.
Jdu dočíst 😉

juvik
13. kvě 2010

Renco, Martine, moc vám gratuluju 😵
Stephi, Miso, držííííím palce a nepouštím 🙂

Dneska jstemoc nekecaly, tak aspoň nemusím moc dočítat 😉

juvik
13. kvě 2010

Stephi, kde jste tehdy byli na ten oběd? Nebylo to kousek od Reprofitu...je to myslím vinárna, je to tam takové ...no jako ve sklepě...ale mají tam menička....jsem sí na tebe vzpomněla....obsluha tam totiž byla špecifická 😀
Ale poslala jsem Budulínkům do bříška špenátovou polívku, kuřecí soté s ananasem a rýží a ještě zákusek....funěla jsem pak jak lokomotiva 😀

juvik
13. kvě 2010

Kde jste??? Všechny kukáte na Pusáče nebo co? 😀

b.e.r.u.s.k.a
13. kvě 2010

Ahoj Juviku,to je super a ty jsi se tak bála a nakonac máš oba bobíšky,gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stephanie
13. kvě 2010

no ahooooj, já už si říkala, co je s tebou?
no vidíš, tak embryjka nakonec suprová!!!
to je dobře, že jste v pořádku dojeli, v televizi ukazovali, že směr Olomouc - Brno byla bouračka...
my jsme šli na doporučení jedné sestřičky do hospůdky kousek od Reprofitu, bylo to taky ve sklepě, ale tam měli zavřeno, tak jsme šli kousek dál, bylo to, jak píšeš, jak ve vinném sklepě, i ten zápach typický a vlhko jak prase, až se mi tam řádně zkourily mě pracně vyžehlené vlasy 🙂 ...ale jídlo docela dobré, po menu byl taky dobrůtka - zmrzlina..ale my ji dostali k té zelňačce 😀
a ta obsluha, ta byla opravdu ojedinělá 😀

tak hezky hlaď bříško!!! 😵

juvik
13. kvě 2010

Berusko, děkuju 😵 Strach mám pořád...teda, teď jsem optimistka, ale uvidíme tak za pár dní, za týden, však to znáš 🙄
Ale normálně jsem si dneska u toho ET skoro brekla 😅 ...Machač to dokáže tak sugestivně popisovat, že jsem byla naměkko 😵

juvik
13. kvě 2010

Stephi, jj, tak to jsme byli stejně 😀 ...ta servírka se furt přiblble na nás culila 😅 Ale jídlo bylo dobré, to jo 😵
Bříško hladím a domlouvám jim 😉

b.e.r.u.s.k.a
13. kvě 2010

jé holky a kterým je to směrem,pro příště bychom ji mohli taky vyzkoušet,my chodíme většinou na nudle k vietnamcům

juvik
13. kvě 2010

Berus, když vyjdeš z Reprofitu, tak půjdeš tou ulicí doleva ...narazíte na to...ale teď ořesně nevím ten název 😕 ...je to kousíček

stephanie
13. kvě 2010

juvi, je to možné, ona byla jak sjetá 😀 ...ale co, alespoň jsme se nasmáli
mi ukápla slzička u prvního ET, to mi připadalo strašně dojemné, ale teď už to tak se mnou nezamávalo...člověk už je po několika pokusech takový víc otupělý...ale vystrašená jsem z toho vždycky

tak hezky odpočívej, já se jdu učit, zítra mám zkoušku, tak mi držte palce...

tak dobrou 😵

ellaaee
13. kvě 2010

juvi držím palce at se zahryznou a pustí až za 9 měsíců 🙂