Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
16. kvě 2010

asmen-tak o tom počasí mi ani nemluv, to je opravdu už na mašli----

misa.patrik
16. kvě 2010

Holky to je fakt des taaahne se to jak smrad ☹ hruza manza si vyderil na kaficko a ja tu porad trcim doma pomooooooooc ☹ ☹ ☹ fakt ☹ ja chci k moriii 🙂

asmeena
16. kvě 2010

misi: ty jsi číslo, ty už s břuchem k moři nepojedeš, na to zapomeň 😀

asmeena
16. kvě 2010

misi: ale s tím kafíčkem si mě navnadila, jdu si udělat jedno bezkofejnové s kopcem šlehačky. 😀

misa.patrik
16. kvě 2010

asmii dobry napad 🙂 udelam si lattecko otevru susenky a dam si nohy na stul 😀 no to ja vim ze k mori letos ne ale s prckem pristi rok jedu i kdyby ja nevim co 😀 😀 😀

pecicka
16. kvě 2010

misi-a vezmeš mě taky? 😀 že by jsme třeba jely jako klub správných matek 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
16. kvě 2010

jasne Peci 😀 kdyby tak slo udelat tydenni srazik u more to by bylo baaaaaaaaaajecne 😀 😀 😀 😀 😀

sukubka
16. kvě 2010

pěknou neděli holky!

asmenko teda ty sis včera tak baštila?my byli na večeři s kamarádama v pátek tak sem si dala kuřecí s hawai a křenovou omáčkou k tomu bramborové dolárky tatarku oblohu no výborný 😀
asmenko já to mám s tou bolestí a třeštění hlavy úplně stejně je to myslíš tím tlakem?je to ale děsná bolest že?vždycky se to snažím zaspat!!!!

Step holčičko já vím přesně jak ti je,já si ale myslím že to HCG by nekleslo tak brzo,já jak měla to biochemické nekleslo to ze dne na den!Já myslím že ještě naděje je opravdu,ono to HCG ze začátku stoupá děsně pomalu vyzkoušej to zítra to bude ob den!!Nezapomen i na to že jsi po KET to je taky rozdíl,já ti nedávám plané naděje já tomu prostě opravdu věřím!!!!Step drž se myslím na tebe!!!!!!!!

pecicka
16. kvě 2010

sukubko- zdravím, koukám, že to taky pěkně letí a už jsi 9tt, to je mazec....

misa.patrik
16. kvě 2010

Jituli a co Ty??? jak jsi dopadla??? psala jsi ze v nedeli testis 🙂 🙂 😉

kvakuska
16. kvě 2010

step já se nezlobím, jen mě mrzí, že se zbytečně stresuješ ... a rozhodně tě nechci jen uklidňovat a udržovat v tobě nějaké zbytečné naděje, ale takhle brzy je málokdy výsledek jednoznačný, každé miimi se jinak rychle zavrtává a každé ženské tělo je jiné, to že někdo jiný takhle brzy už slabé // měl neznamená, že to musíš mít i ty, znám ženy, kterým se ani v den očekávané MS neukázal pozitivní test a přesto byly těhule ... opravdu si myslím, že těch 14 dní je třeba tomu dát, do té doby je fakt výsledek nejistý 😖

misa.patrik
16. kvě 2010

Kvakus to mas pravdu 🙂 ja kdyz jsem byla tehotna s Patrikem sice prirozene ale mela jsem uz par dni zpozdeni a test negativni...tak jsem si myslela ze jde o zpozdeni no a za tyden jsem sla na gyndu pro vyvolavacku a byla jsem tehu 😀 😀 😀 ale je fakt ze tehdy by me asni ve snu nemapadlo ze bych mohla byt tehu bylo mi 19 😀

stephanie
16. kvě 2010

kvakus, já vím...strašně mě to zarazilo...minule jsem měla po blastách krásný výsledek už v 9 tt...
teď už testit nebudu...

stephanie
16. kvě 2010

kvakus, já vím...
strašně mě to ale zarazilo...já minule měla krásného ducha už 9. den po KET...A co si budem povídat, standartní to není, jen den duch, druhý den nic...toho by se lekla určitě každá z nás...
teď už testit určitě nebudu
jen pořád přemýšlím nad tím, co se stalo...

stephanie
16. kvě 2010

no koukám, že to mám double..poprvé se mi to nechtělo odeslat

britka
16. kvě 2010

holky vy jste se dneska nějak rozjely.Step mysli do středy na krásné věci a na testy zapomeň.Vím,že se to řekne zapomeň,ale musíš fakt.Já vždy z testu měla strach,ale co má být tak bude a my ty mimča si určitě vydobudem uvidíš dřív nebo později.Mě už ujíždí vlak,ale nevzdávám se.Sukub nedávno ses strachovala a nějaký čas uletí a budeš maminou.na chvilku se loučím musím manžílkovi pomoct s krmením šel kosit trávu tak pa.

kvakuska
16. kvě 2010

stephi ale HCG se neztratí z moči ani z krve během jednoho odpoledne, to fakt ne, jakmile jednou v těle je, tak to chvíli trvá než se vyloučí ... fakt doporučuju nechat tomu dalších pár dní ... a nepřemýšlej nad tím co se stalo, třeba se vůbec nic nestalo, a i kdyby, stejně se toho nedopátráš, jen si užereš nervy ... dej si čokošku a koukni se na nějakej pěknej filmík a večer doporučuju skleničku vínka pro lepší spaní 😉

pecicka
16. kvě 2010

stepi- přesně jak píše kvakuš 🙂

stephanie
16. kvě 2010

díky kvakus...testit určtiě nebudu...film bych si dala, i to vínko...ale musím se učit...ale od včerejška čtu dookola 2 věty...
jsi hodná 😵

pecicka
16. kvě 2010

stepi mě to nějak uniklo, co studuješ?

stephanie
16. kvě 2010

peci dálkově Veřejnou správu a regionální rozvoj...
Náladu na učení teda nemám vůbec...V lednu po potratu jsem se taky musela učit... ☹

pecicka
16. kvě 2010

střední nebo odborné vyšší?

pecicka
16. kvě 2010

já jsem loni dodělala věřejnospravní činnost-obor veřejná zpráva a právo

stephanie
16. kvě 2010

tak to máme podobné zaměření...dělám VOŠ

pecicka
16. kvě 2010

pakárná 😒

stephanie
16. kvě 2010

...no to je, ale hodně mi ta škola dala...začala jsem tam chodit ještě na mateřské, protože už mi ten 4. rok doma začalo hrabat, potřebovala jsem jít už mezi lidi a něčemu se naučit a dokázat si, že na to ještě mám...Příští rok končím...Já jsem právě chtěla stihnout porod ještě do státnic... 😒 ...Jsem si dneska říkala, jestli už nemám té školy raději nechat, taky se kvůli ní jen nervuju

pecicka
16. kvě 2010

stepi-nedělej to, by jsi litovala, tak to má být, ber ten život jak jde, prostě to vyjde🙂 já se minule totálně složila, anio ty dva pokusy předtím mě tak nevzaly jako ten před měsícem, ale ted mám novou energii a pozitivní myšlení a chci aby to bylo....a ty to budeš mít taky 🙂

stephanie
16. kvě 2010

já vím peci, že bude líp...chce to jen čas...už v tom mám taky praxi

stephanie
16. kvě 2010

ale jsi hodná...sama máš před OPU a ještě uklidňuješ mě... 😵 ...budu ti držet palce
já jsem si ráno říkala, jestli vám to mám vůbec psát, ať si neřeknete, že jsem střelená, ale mi ta vaše podpora hodně pomáhá..děkuji 😵

pecicka
16. kvě 2010

tak já se kočenky loučím, jdu chystat na stůl a potom jedu pro dcerunku k našim, byla tam na svaták, zítra maturuje, tak drřte palečky, at mám klid na opu......hezkou nedělu 🙂