Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
2. čer 2010

amenko-kdepak, já jdu až v pondělí na krev 🙂 nemám na to nervy, duchování mě vždycky nepříjemně rozhodí 😕

pecicka
2. čer 2010

ale koukám, jak to všechno letí, že ty už jsi 19tt, to je fakt mazec 🙂

micinka22
2. čer 2010

Veru : Vícevrtsvé pleny Kushies,Jednovelikostní bambusová plenka ANAVY,Vlněné svrchní kalhotky Baby Beehinds,Čtvercové plenky Popolini 70x70 barevné,Čtvercová plena Kikko LUX ECO,Plena Magic Baby BeeHinds, ještě mám doma kikko čč bambusový a obyč čč. a dvoje kalhotky budu mít od známé a asi jedny ještě koupím..uvidím jaká bude spotřeba🙂)

asmeena
2. čer 2010

mici: a to jsou všechno takové ty kalhotky na látkový způsob? Jak se musí dát kalhotky, nějaká vrstva a pak ta plena? Já to totiž nechápu jak to funguje. Já bych neuměla zabalit mimi ani do normální látkové plenky, ale látkovat bych chtěla zkusit. Jsem si právě říkala, že až se mimi narodí, tak budu ze začátku používat normální papíráky a podle toho jak to budu zvládat, že potom teprve ty látkovky s těma spešl kalhotkama objednám.

asmeena
2. čer 2010

peci: jojo, letí to, ale mně to tak nepřijde jak pořád sedím doma. Ale koukám, že Míša už bude taky za chvilku ve 30tt. Když si vezmu, že jsme taky nedávno spolu seděly v Reprofitu a bavily se o dalších pokusech, tak je to sranda.

pecicka
2. čer 2010

můj už je to pokus a to když jsem začínala, tak jsem si říkala, že to vyjde hned, jo,jo kdepak, člověk míní a panbůh mění, tak nějak se to říká,že? 🙂 tak snad to ted bude to pravé 🙂

pecicka
2. čer 2010

mici-a ty to máš opravdu za pár 🙂

micinka22
2. čer 2010

Veru ..já kalhotové plenky moc nemám..teda asi dvě 😀 😀 😀 mám raději klasicke čtvercovky..takže dam jednu čč na novosklad a do toho druhou a navrch nějaký kalhotky...ta výbava je nejlevnější..ale koupila sem i tu jednu bambusovou plinku(na to se dají kalhotky) a až bude větší tak třeba nějaky ušiju..dávat za jednu 400 se mi už nechce.-)) no a plíny čč pak čím víc čura davaš víc vrstev nebo nějakou lepší-bambusovou ,konopnou vkládací vložku...
vyhoda je že to není nákladné..cc 3000kč(na pamperskach to maš za 3 měsíce fuč) s tím, že kalhotky pak kupuješ větší a menší prodáš nebo necháš na další..
no a na pěkno mám tu Magic a Itti bittish- to jsou vse v jednom-kalhotky s vložkou..takže to jen das na dite(vrstvy si mužeš udělat jaky chces.-)
do porodky si koupím bio jednorázovky s DM .-)

asmeena
2. čer 2010

peci: to musí být to pravé, všechny se tady totiž nakonec dočkáme.

Šoupla jsem dvě fotečky svého břicha do albíčka.

micinka22
2. čer 2010

Veru njn mě to letí šííílene rychle..už jen 9 týdnů(tento už nepočítám) a malej bude venku...
Peci no letí to..na to že ještě nemam nic nachystaný 😀 😀 😀 s prvním už sem měla vše snad 😅

asmeena
2. čer 2010

Já zatím ještě nic moc nepořizuju, vyjma pár koupených oblečků (které jsem si koupila vždy za odměnu po umělém a teď po každé kontrole) a balíku co mi dala kamarádka. Těším se, až mi řeknou pohlaví, abych potom mohla pořizovat výbavičku. Docela mám strach, jestli všechno kolem miminka zvládnu, protože s mimi žádnou zkušenost nemám.

asmeena
2. čer 2010

Tak jsem se teď objednala na 3D UTZ, manžel to chce vidět, tak jdeme za týden v pátek. Tak třeba se konečně dozvíme pohlaví.

micinka22
2. čer 2010

Veru jee super..na 3D sice bude jak ufounek ale snad se ukáže co je🙂))ja tipuju kluka.-)))
no a ja dala vse po Lilče švagrove co ma rodit za 6 týdnů 🙂) neutralni sem si nechala a taky neco malinko koupila ..už vím že není třeba milion vecí🙂)) mela sem toho tak na 3 deti.-)takže ted už fakt střídmě no..a miminko zvladneš...ja taky nemela žadny zkušenosti..ale je to přirozene neboj..pujde ti to..hormony to zařídí🙂)

asmeena
2. čer 2010

Taky doufám, že to půjde, že mateřské pudy se probudí a zvládneme to.

sukubka
2. čer 2010

ahoj holky
asmenko a ta cysta ti nevadila nebo spíš mimi?
rači se ale optám zítra doktora,ael snad to bude ok,nic mě jinak nepálí jak kdybych měla zánět nic!
holky tady celý den leje a leje je to na palici!
asmenko taky ti tipuju klučinu opravdu jako mici 😉

daisy14
2. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, přemýšlí nad laparkou.

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – ET 28.5.-2embryjka
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – OPU 31.5. - 5 embryjek - ET 4.6
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 3.6. IUI 4.6-5.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka KO 7.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 29tt - ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 18tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 11tt - KO 3.6. (genetika)
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 9tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
2. čer 2010

Ahoj holky, jen v rychlosti z práce. Stále máme 5 embryjek a stále tomu nemůžu uvěřit 🙂 ET bude v pátek, snad už přestane pršet, hrozně mě to znervozňuje ☹
večer nakouknu, zatím jste toho moc nenapovídaly 😉

micinka22
2. čer 2010

Daisy krasne se vyvíjejí špuntíci🙂)) tak v pátek už budou u maminky 😵 😵 😵 😵

u nas už jen trošku mrholí...ale hnus pořad ..slunce nikde://

misa.patrik
2. čer 2010

Ahoj holky...
Daisy super zpravicka 😉 😉 😉 gratuluji 🙂
Peci krasne se Ti to krati 🙂 jsi sikulka ze netestis 😀 😀 ducharina je fakt na bednu 😀
Jinak v posledni dobe jsem jak bez duse je to mazec nejak to vse na me doleha ☹ ☹ ☹ a to pocasi mi moc nepridava 😒 😒
Snad bude lip ☹

sukubka
2. čer 2010

asmneko a neboj máma budeš dobrá to zvládneme to už nám pak po těch nezdarech půjde samo!!!
Daisy tak to je super to jsou opravdu bojovníčci!!!!!
misa ani mi o tom počasí nemluv to je fakt hnus!

asmeena
2. čer 2010

daisy: teda to je super, bude z čeho vybírat. A jak píše Mici, už budou za dva dny u maminky kde jim bude nejlépe. 😵

aneta1199
2. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativní a tak bojuje dál!
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka - negativní, sbírá síly do dalšího boje
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, přemýšlí nad laparkou.

STIMULANTKY:

PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou - ET 23.5.-2 embryjka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – ET 28.5.-2embryjka
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – OPU 31.5. - 5 embryjek - ET 4.6
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO 3.6. IUI 4.6-5.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka KO 7.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 29tt - ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 18tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 12tt - KO 3.6. (genetika)
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 12 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 10tt po minimálce
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 9tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

aneta1199
2. čer 2010

Daisy, super, držím palce! Kdy bude myslíš ET?

Peci a Ferdi, doufám že jste založily tu novou těhu vlnu a příští týden ohlásíte pozitivní výsledky !!!

daisy14
2. čer 2010

Ahoj holky, sleduju vodu, tady v Opavě stále stoupá, ale zatím můžem být ještě v klidu.
Doktor mi napsal vyšší dávky Utrogestanu a asi jsem z nich nějaká unavená. Dorazím z práce a musím si na hodinku zdřímnout, jinak jsem nepoužitelná 😉 A taky jsem pořád nějak nafouknutá, i když piju jako duha (vodu samozřejmě)😀
Jsem nervozni jestli ty naše embryjka vydrží až do pátku, aspoň 2 kdyby zůstaly. Ach jo, to je čekání.

Peci, už se ti to krátí, hlaně zbytečně netestuj, snad vydržíš až do pondělka na krev!

misa.patrik
2. čer 2010

Prosim prosim o radu jak postupovat na dalsi IVF?? kdy se objednat a tak??dekuju

sukubka
2. čer 2010

aneta ty jsi mě opravila v tabulce?moc děkuji 😉 a kdy máš kontrolu nebo genetiku?
daisy já to taky tak měla po tom utroši a ted se mi chce taky pořád spát a papám pořád utroš!

stephanie
2. čer 2010

sukub, hodně štěstí zítra!!! tfuj tfu tfuj
Míšo, být tebou, tak se objednám do Olmíku na konzultaci a domluvíš se s dr. Machačem, co a jak dál...
Peci, držím palečky!!
Ferdi, Daisy, vám taky...
Asmeen, krásné bříško 🙂

jej
2. čer 2010

Ahoj holky!
TAky jsem včera napsala ještě jeden dotaz a ono se to neodeslalo...holky, dokdy jste braly utroš? Mě se můj dr. ptal, zda mi to Machač řekl. Což s myslím, že přímo neřekl, jen jsem řekla, že pokud vím, tak to bývá do 12.tt. Což on mi odpověděl, že to je tak standardní. Ale nakonec (což sem si uvědomila až doma), mi jasně neřekl, kdy vysadit. A další ko mám až až, takže teď něvím, páč jsem ve 12.tt. No asi tam v pondělí brnknu...

Asmen, v kolikátém týdnu nahoře v liště nemám, páč to tam neumím dát 🙂 Jo a pěkné břuško! Mě začínají klasické rifle už trochu táhnout. dnes jsem si v sekáči koupila první těhu věci, 3/4 pláťáky, ale vyloženě letní (haha, dočkáme se letos?), navíc ještě mám do nich čas, jsou zbytečně ještě velké a těho košili...

Jinak jsme si říkala, že těm, kdo aktualizují postupky, tak poprosím, ať mě šoupnou do těhulek, ale nejprve jsem se bála před 12.tt, ať to nezakřiknu a teď se zase bojím před tím sceerningem...

Anet, já bych taky právě seděla v kanclu, můj dr. se ztaím na to netváří, že 1.trimestr by mě viděl raději doma, tak pak uvidíme...já střídám kancl s méně vhodným prostředím (kterého jsem se bála a které mi právě Machač taky zakázal a na to konto vypsal neschopenku), ale jako regulérní těhulka bych dělala jen kancl. Mám navíc velký kancl jen pro sebe, takže klidně můžu i hodit nohy na stůl a udělat si fakt pohodu, tak uvidíme....už mě to doma neba....

Daisy, krásný počet!

aneta1199
2. čer 2010

S tím vysazením Utrouše jsem někde četla, že by se měly kuličky vysazovat postupně, takže jsem si sama ordinovala 😀 :
od minulého týdne jsem co cca 4 dny vysadila kuličku, takže do včerejška jsem brala 1-1-2, ode dneška budu brát 1-1-1 a tak od soboty budu brát 1-1 a pak další týden už to vysadím 😝
Sukub - kontrolu genetiky mám příští čtvrtek, už bych to taky chtěla mít za sebou. Pak chceme odjet na dovolenou (vybírám mezi Chorvatskem, Řeckem a Tureckem), ale platit to budu 100% až po výsledku kontroly. Já už chci z tohodle hnusu počasí pryč 😠
Máte někdo zkušenost s cestováním v těhu? Myslíte, že se mám radši zeptat dr. a nebo to vůbec neřešit?

sukubka
2. čer 2010

jej já právě tedka taky řešila to samé s tím utrošem,já jím od samého začátku 1-1-1 a už mám doma jen na zítřek ale nechám si ještě krabičku předepsat a asi to budu vysazovat jako anet!
Zítra se ale optám a dám ti vědět ju?ale rači tam stejně brnkni každá to máme jinak!!!!

anet s tou dovolenou nevím,myslím že tím nic nepokazíš ale já bych se bála přece jen to podnebí je tam jiné abych třeba nedostala průjem nebo já nevím to horko na ten pupík,rači bych se doktora optala!
anet a na tu genetiku jedeš do olomouce?

Stephanie moc děkuji za držení pěstiček,jsi hodná 😉