Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

andinka22
22. čer 2010

Ahoj holky,
tak po né moc dlouhé pauze mi to nedalo a musela jsem nakouknout. Jinak už je mi líp, psala jsem i Štěpánovi, tak můžu dojet kdykoli. Tak se objednám na začátek července.
Daisy dodatečně gratuluji, tvoje dálnice jsou fakt ukázkové.
Peci taky gratuluji, krásná fotečka.
Jituli tak ty už zobeš Clostík na minimálku, jé to uteklo.
Juvi a co ty v práci, doufám, že dobrý.
Stephi tobě už se blíží ta hystroskopie, že?
Holky všem co máte nějaké kontroly, přeji hodně štěstíčka.
Jinak jsem přidala na náš e-shop novou sekci "ÚLOŽNÉ KRABICE A BOXY", tak kdyby jste chtěli, tak kukněte.
http://www.super-obleceni.cz/damske-obleceni/ul...
Mějte se moc krásně.
Hezký večer všem.

asmeena
22. čer 2010

Holky hlásím, že v Reprofitu vyrábí i holčičky 😀

jitulik24
22. čer 2010

Peci, gratuluji k miminku a přeji pohodové těhu. Holky vsadím se s vámi, že mi tu holčičku z Reprofitu budeme mít🙂)

jitulik24
22. čer 2010

Asmen, tak to je super, gratuluji!!!

andinka22
22. čer 2010

Asmenko gratuluji k holčičce. 🙂

juvik
22. čer 2010

Ahoj holky,
samé dobré zprávičky, jupííí 🙂
Peci, gratuluju 😉

Asmee, takže bude malá Asmeenka 😵 .....super ¨

Andi, ale jo, jde to....akorát jsem tam úplně sama momentálně....šéfka má dovču, kolegyně odjela do lázní a já nevím kam dřív skočit 😒
Tak chci někdy v červenci zajet za Machačem, ale ještě nevím kdy.

jitulik24
22. čer 2010

Ahoj Andi, tak doufám, že budeš brzy v tabulce stimulantek a i později těhulek. Já už jím clostík a začínám nervovat abych měla dost vajíček a hlavně aby se dobře vyvíjela.

andinka22
22. čer 2010

Juvi tak to jsem moc ráda, tak jsem moc zvědavá co ti řekne a taky jsem zvědavá, co řekne mě a řeknu ti, že se tentokrát už docela bojím. Já mám taky práce nad hlavu, ale aspoň nemyslím na blbosti. Včera jsem běhala okolo živnosti, tak to byl samej úřad, ale byli všude milí.
Jitulko buď v naprostém klidu a rozhodně si neber příklad ze mě, já už jsem taková Štěpánova noční můra 🙂
Uvidíš, že všechno bude dobré. Moc ti to přeji.

juvik
22. čer 2010

Andi, tak to má Štěpán ty můry dvě 😀 ....já k nim taky patřím a taky bojím 😖 ...po tom všem, envím, co navrhne, ale jsem i zvědavá. Zajedem na konzultaci, ale zatím nic podnikat nebudem.

stephanie
22. čer 2010

ahoj holky

asmeen, super, gratuluji!!!! já chci taky holčičku!!!!!!!!!!!!!!! 😉
peci, krásná fotečka, taky gratuluji

juvi, ahoj, moc tě zdravím!!! 😉 ...nevím, jestli taky nebudu za chvíli můra 😀 ...
Andi, to je fajn, že je líp a nabíráš znovu sílu 😵
Všechny ostatní zdravím!!

stephanie
22. čer 2010

andi, dík za optání, ale mrška ne a ne dorazit....tak až dorazí, tak bude hysteroskopie...už jsem z toho nervozní...ale je to stará věc, jak mrchu chceme, tak nepříjde a jak ji nechceme, tak dorazí....Mrcha jedna 😀

juvik
22. čer 2010

Ahojky,
Stephi, taky moc zdravím 😵
S mrchou máš pravdu, když ji chcem, tak dělá fóry....klasika 😠
A neboj, ty můra nebudeš......nemůžem ho chudáka, tak děsit 😀

Jedu ještě za kamarádkou, tak přeju všem hezký večer a pa 😉

escadka
22. čer 2010

Tak to jste mě holky s těma klukama z reprofitu vcelku vyděsili, 2 kluci naráz a vidina na 3. dítko a že by se ještě zadařila holčička, v nedohlednu, samo budu šťastná, že budou zdraví a krásní, ale holčička je holčička...alespoň Asmeenka je maličkou nadějí...moc ti Asmi gratuluju k holčičce 🙂...od kterýho týdne jde vidět, co to bude, až ve 22. jako u Asmee?

asmeena
22. čer 2010

escad: super fotečka. Někdy to jde vidět už dříve, jen ta naše byla nějaká stydlivá.

asmeena
22. čer 2010

Peci: krásná fotečka, to jsem zvědavá jestli to bude kluk nebo holka. 😀

asmeena
22. čer 2010

escad: a kamarádka co je těhulka z reprofitu a čeká dvojčátka, tak čeká páreček. 😵

escadka
22. čer 2010

No bude to velké překvapení, třeba se také zadaří 🙂. Jak říkám, i kluci jsou požehnaní, ale která mamina by nechtěla holčičku 🙂. A už víte jméno nebo je to tajné 😉?

jej
22. čer 2010

Peci, Asmen, to jsou krásné zprávičky!

Asmen a k holčičce vééélikánská gratulace!!! 🙂

Juvi, jak je v nové práci?

Holky, já jsem fakt pitomá na tu techniku. Po té změně na koňovi se nemůžu mrknout na fotky. Když najedu na jméno a pak na fotoblogy (chtěla jsem mrknout na escadku s dvojčátky), tak mi to podle mě nabídlo úplně jiný fotoblog...jako někoho jiného...jsem z toho jelen, ale přičítám to své počítačové blbosti....

escadka
22. čer 2010

Ahoj Jej, sice nevím, jak to funguje, ale nemusíš alespoň u mě zatím nad tím bádat, fotečky tam žádné nemám, poslední fotku z ultrazvuku mám ze 7 týdne, na kontrolu jdu v pondělí, tak to poprosím pana doktora o novou a pak už je tam konečně dám všechny 🙂...jestli bude vše v pořádku, to jsou vždycky hrozný strachy.
A ty chodíš do práce nebo jsi na neschopence? A kdy u tebe budeme vědět, co to bude 🙂?

asmeena
22. čer 2010

@escadka Já bych chtěla Sofii

escadka
22. čer 2010

perfektní výběr, máme stejné přání, ja bych chtěla Sofii nebo Emu, ale Sof je lepší 🙂, ještě se mi líbí Laura, ale sousedka od naproti má malou holčičku s tímto jménem, tak mi to přijde hloupé.

sukubka
22. čer 2010

Asmenko téda tak holčička to je krása,jsi štastná jak bleba co?

daisy14
22. čer 2010

Asmeen, přidávám se ke gratulantkám, máme konečně v klubu holčičku, hurááááá!

micinka22
22. čer 2010

Veru tak to moc gratuluji 🙂)) jj každa mamka chce asi tu svou princeznu...ja jsem ráda ,že ji mám a druhe my bylo uplne fuk.. 😀 😀 😀 ale zase je to něco jinýho ten klučík 😎 😎

asmeena
22. čer 2010

@sukubka to si piš, budu mít malou princezničku a malého draka si pořídíme hned v zápětí potom (třeba ho máme na mrazáčku v Reprofitu) 😀 😵

asmeena
22. čer 2010

@micinka22 no právě, ty už tu svou princezničku máš. Holčička je takové tajné přání asi všech ženských, ale kdyby byl kluk, tak jsme úplně stejně šťastní, že? 😵

micinka22
22. čer 2010

Veru jj právě sem poprvé pořád říkala ,že to je určitě kluk(takovej obranej mechaniztmus proti "zklamaní") ..no nastestí nebyla 🙂

misa.patrik
22. čer 2010

@pecicka Juuu Peci ja taky chodim k jeho spoluzakovi 😀 😀 ale na Sosnu 😉

sukubka
22. čer 2010

holky já ale chtěla klučinu ale druhý bych určitě chtěla holčičku to je jasný!beru topoble sebe že mít staršího brášku je ok! 😉

jitulik24
23. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6. !
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července
KRYSTOFKA – od 2. července stimulace

STIMULANTKY:
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, teď minimálka - od 21.6 clostík, KO 25.6

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 32tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 22tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ - těhule 15tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA - těhule 15tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 14 tt po minimálce
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 14tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka - 10tt
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ jedno mimi -7tt
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka