Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

escadka
14. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO pred KET 16.7.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7, ET 5.7- 1 pěti buněčné embryjko
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, KO 16.7

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

misa.patrik
15. črc 2010

@jej
@sukubka
Holky diky za nazory,rozhodla jsem se ze to skusim jeste jednou bez imuna... 🙂 snad to vyjde tentokrat 🙂

@jitulik24 a Ty neplas babko jedna 🙂 neboj se nic ono se to vystribri... jak rikam to je to nase nedockave testovani a pak stresujeme 😀 drzim palce

jitulik24
15. črc 2010

Dnes jsem testovala z raní moči a test negativní 😠 , takže přesně jak jsem říkala, testy s citlivostí 10 jsou na dvě věci 😠 🙄 . Měla jsem ještě jednu krabičku těchto blbých testů a hned letěla do koše 😖 . Testuji až 14 den a to mamatestem s citlivostí 25. Jsem pěkně nas.... 😠

britka
15. črc 2010

Kvakus už máš nakoupené barvy ?Moc času na přemalování nemáš.tak šupky dupky malovat.Už tě vidím jak se v krádáš do čekárny v noci a maluješ u baterky 😀 😀

daisy14
15. črc 2010

Ahoj holky, jdu Vás konečně pozdravit, ode dneška jsem na nemocenské, tak konečně v tom vedru nemusím do práce. Už se to nedalo vydržet, navíc ty odpolední a večerní nevolnosti mě dost trápí, tak doufám doufám, že to za pár týdnů přejde 😉
Včera jsem byla na kontrole, bobek krásně roste přímo podle tabulek 🙂 ,tak hlavně být v klidu.

Jdu Vás dočíst, ať vím co nového.

pecicka
15. črc 2010

ahoj holky,vidím, že je to tady mrtvější, asi to bude tím vedrem ☹ už je toho docela dost
daisy-to je super, tak hezky odpočívej🙂
jituli-a proto já poprvé testovala až 15den, protože jsem se tady tomu chtěla vyvarovat, ale neboj bude to dobrý
misi-patrik-tak moc držím palečky a jsem moc ráda, že jste se tak rozhodli.....
britka-zdravím a obdivuji co všechno zvládáš
a jinak zdravím uplně včechny 🙂

misa.patrik
15. črc 2010

Ahojky tak jsem se dnes objednala k Machačovi... 17.8. 8.30 🙂 uf dalsi krok za mnou 😀 Manza je hrozne rad 😉

jitulik24
15. črc 2010

@daisy14 určitě v takovém počasí je lepší být doma obzvlášť když ti není dobře. Tak si užívej sladkého nic nedělání 😉
@pecicka já vím, že bych měla testovat až ten 14 den, ale jsem netrpělivá a nedokážu vydržet až do toho 19.7, ale teď už to vydržím i když možná mrcha mě předběhne ☹
@misa.patrik to je úžasná zpráva, držím palce, aby to tentokrát vyšlo 😉
Holky k nám se něco žene, je pěkné černo a v dálce hřmí. Manžel jel pro jistotu odvést autíčko do garáže, tam mu bude líp. Já jsem dnes nepoužitelná. Už od včerejška se mi pořád motá hlava a dnes se k tomu přidal průjem. Obávám se, že mrcha je na spadnutí, protože já den, dva před mrchou průjem mívám a mrcha by měla dorazit za 2 až 4 dny ☹ .

pavca3388
16. črc 2010

Ahojky holky, tak jsem byla v úterý v Reprofitu a prý mám jasný PCOS. Dodala mi trochu optimizmu.. pač říkala, že, když mám ten drilling beru Metformin a do toho ještě budu brát ten clostík, že si myslí, že to pěkně zabere.. Dnes tam mám po 11:00 zavolat, jak dopadly výsledky..měla jsem trocha zvýšenou hladinu TSH, tak bud budem už zase stimulovat a nebo budu muset jít ještě na endokrinologii a se stimulací měsíc ještě počkat..

sukubka
16. črc 2010

ahoj holky,včera jsem byla u svého gynekologa a zatím je tedy vše ok,chtěl at příjdu 5.8 zase k tomu Hijánkovi na genetiku,ale řekla jsem že nejdu že jedu 10.8 k Polákovi už tedy od Hijánka nechci být vystresovaná!Doufám že ale jak v tom 22týdnu k tomu Polákovi jedeme že to bude jako i ta genetika?Já mám v papírech jak jsme u něj byli napsáno kontrola za 5týdnu což budu ten 22týden!!!

Misa patrik je super že už tak brzy jedete za Machačem!nedivím se že je manža rád!!!!

Holky a stephanie mi psala pozdravuje vás všechny!!!!!

micinka22
16. črc 2010

Ahoj holky...
Sukub jasně neboj bude to ta genetika .-) taky jsem byla ve 22tt...
Miso vzhuru do boje 🙂)))
my už táhneme z posledního..děsně mě to nebavíííííííí..at už je podzim 😅 😅 😅 😅 😅

misa.patrik
16. črc 2010

Diky holky ze pri me stojite 🙂
Manžel mi včera rekl ze by chtel holcicku chtelo se mi brecet ☹ ja verim ze me v tom Machač nenecha 😀 😀

sukubka
16. črc 2010

micinko no ahojík tobě se to taky krátí co?
Mici jak dlouho ten ultrazvuk trvá?je to hodně podrobné co?

miso to je opravdu dojemné,určitě se vám zadaří a holčičky Machač také umí 😀

zuzka72
16. črc 2010

@micinka22 35tt?????????? si děláš kozy, né??? 😀 😀 😀 😝 ty už skoro rodíš a nedávno jsi psala, že jsi v tom. Jinak mi psala Donald, jestli si na ni vzpomínáš-chudina u nich pořád nic ☹ 😔

micinka22
16. črc 2010

Sukub jj je to podrobný....zkoumá všechny orgány..a pokud byly ty testy horší tak určitě nic nezanedbá neboj🙂))
Zuzi no mazec co?? jako vubec mi to nepřijde (jako ne že bych se toho balíku ráda nezbavila..),a vubec si nedovedu predstavit druhy dite zase piplačka od mrňete 😅 😅 😅 😅
Chudina Donald :// to je v prdce no :(((( Pozdravuj miláčky malinký🙂))

asmeena
16. črc 2010

Míšo a jak se těší na miminko Lilča?

micinka22
16. črc 2010

Veru tak normalne jak umi 2,7letý dítě 😀 😀 😀 jako bavíme se o něm a tak..že bude pomahat a vozit kočárek..ted se jí narodila sestřenice tak ji vozila sem tam🙂 no uvidíme jaky to bude 😅 😅 😅

zuzka72
16. črc 2010

@micinka22 😉

krystofka
17. črc 2010

Holky, co Jitulík??

Jinak, jak jsem dopadla já. Takže, mám na každé straně asi 6 až 7 folikulů. Největší mají 12 až 13 mm...sliznice byla 7 mm..to jsem byla osmý den cyklu, začala jsem stimulovat druhý den cyklu. No, dál píchám Fostimon a to až do pondělí. V pondělí večer potom ještě Pregnyl a ve středu jedu na OPU...

krystofka
17. črc 2010

Jo a Dr Machač říkal, že je spokojený... 🙂

jitulik24
18. črc 2010

Ahoj holky, tak se mi to zítřejší testování pěkně blíží. Stejně si myslím, že výsledek bude negativní. MS zatím nikde, ale to může být tim utrošem. Kamarádka mi dala malou naději v pozitivní výsledek. Ona testovala 15den po ET a čárečka na testu se jí ukázala až po půl hodině a byla slabá. Z těch dvou slabých čáreček je dnes 5 letá holčička. KRYSTOFKO, to mám pěknou úrodičku, jen tak dál, držím palce.

krystofka
18. črc 2010

JItuli, děkuju...

Zapoměla jsem ale napsat..že mám cystu....Úplně mi to vypadlo z hlavy. Dr sice říkal, že to bude dobrý ale trošku se bojím, že se to IVF kvůli tomu nepovede.

jitulik24
18. črc 2010

Holky, tak jsem si udělala test a je negativní, přesně jak jsem si myslela. MS pořád nikde. Holky kdy mám napsat Machačovi, že se to nepodařilo, až dorazí MS? Můžu na minimálku hned, nebo musím počkat? Díky za odpověď.

pecicka
18. črc 2010

ahoj Jituli, to je mi moc líto....jestli máš oficiálně testovat zítra, tak mu zavolej zítra výsledek a on ti řekne co dál
měla jsi te minimálku?

sukubka
18. črc 2010

ahoj holky,
Jituli je mi to moc líto ☹ já psala Machačovi v den oficiálního testování-říkal mi to tak že mu tak mám psát!a na minimálku můžeš každý měsíc vždyt já byla hned 3x posobě!!!!!neboj příště to výjde!!!!

krystofka
19. črc 2010

Jitulko, je mi to moc líto... ☹

jitulik24
19. črc 2010

Ahoj holky, já už jsem to tušila od 10 dne, kdy mi test ukazoval negativní výsledek, když nemluvím o tom blbém 10 mamatestu 😠 . Dnes ještě doběhnu do lékárny pro jeden test a pak napíši Machačovi. Jak je to s neschopenkou, musím jí jet ukončit? Přijde mi, že by bylo lepší neukončovat, protože za necelé tři týdny kdybych šla do minimálky na ní budu zase 😒 . Stejně k Machačovi budu muset, protože už nemám léky na stimulaci ☹ . Pořád přemýšlím kde jsem udělala chybu, že se to nepodařilo. Dvě inseminace se podaří a tohle, kde je daleko větší pravděpodobnost úspěchu se nepodaří ☹ 😖 😢

jitulik24
19. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO pred KET 16.7.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, další stimulace na minimálku ještě tento měsíc

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

misa.patrik
19. črc 2010

Jitulinku nesmut... 🙂 aspon budeme spolu valcit 🙂 a neptej se na to proc se to nedari,proste asi neni spravny cas... 😒
Ja myslim že s tou nemocenskou když se domluviš s Macháčem tak on Ti ji necha...

misa.patrik
19. črc 2010

@jitulik24 jo a ja psala Machačovi v den kdy jsem mela testit ze je to negativni a on rikal at si jeste zajednu na krev tak jsem mu rekla ze se nedostanu do nemocnice (to byly zrovna ty zaplavy) tak rekl at jeste 2 dny jim leky a at testnu znova ...