Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
22. črc 2010

@rencav Tak to gratuluji k dobrému výsledku, jen tak dál 😉 a už víte co to bude?

rencav
22. črc 2010

Jituliku ještě to nevíme, pokaždé sebou hodně mrská asi se nechce ukázat... Tobě hodně štěstí do dalšího snažení...

jitulik24
22. črc 2010

@rencav taky jsme nevěděli co to bude, malá byla vždy otočená zadečkem na nás 😀 Děkuji 🙂

rencav
22. črc 2010

U prvního jsem to taky nevěděla, taky to bylo překvapení. 😀

misa.patrik
22. črc 2010

@rencav gratuluji 🙂 supeeeer

@jitulik24 co mrcha ??

jitulik24
22. črc 2010

@misa.patrik Ahoj, mrcha nikde☹ dnes mě ani nebolelo břicho na mrchu. Ach jo já se jí snad nedočkám☹(

krystofka
23. črc 2010

ahoj holky, tak moje situace OPU..14 vajíček, včera mi bylo zděleno že, ze 14 vajíček jich bylo 11 zralých a 9 je oplodněno. Mám volat dnes, co a jak dál. ET zatím naplánováno na pondělí. Chtěla jsem se zeptat, má to být v jednu, my by jsme potřebovali dříve, dá se na tom domluvit?? Manžel musí do práce, nedostane dovolenou.

Další, pořád ,mě bolí břicho a mám ho jako baloun. Nemůžu pomalu ani na velkou. Také prsa šíleně bolí. Máte někdo zkušenosti?? Odezní to??

jitulik24
23. črc 2010

Ahoj holky, tak se vám musím vypsat, nebo půjdu a moji ségru zabiji 😖 . Moje mladší ségra má tendence se do všeho sr.t , bydlí v Praze a myslí si jaká je hvězda, že na ní nikdo nemá. Včera byla s moji mamou(stejné povahy) u nás na návštěvě a opět začala plést do rodinných vztahů mého manžela. Manželova babička je na tom hodně špatně a moje ségra prohlásila, že by jí frkla na LDN a nesrala by se s ní 😖 😲 . Za což jsem jí nadala, protože se o ní má kdo starat a ona pi mě začala sprostě ječet. Vykázala jsem jí z našeho bytu. V noci mi přišla sms, že si na ní nemám vylévat zlost, že jsem neplodná( přitom prokazatelná neplodnost nebyla prokázána a navíc jsem už dvakrát těhu byla) a kdybych nebyla blbá, tak bych si nechala zavést dvě embrya(tyto informace má od mamy). Holky tak takovou podpásovku jsem ještě nedostala, řvu tady jak malé děcko, tak strašně mi to ublížili 😢 😠 ☹ 🙄 . Jestli jsem měla nějaké sebevědomí, tak teď je úplně na nule. Jak dokáže jedna blbá sms se mnou udělat. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jitulik24
23. črc 2010

@krystofka tak to jsou skvělé zprávy, gratuluji k 9 embryjkům 🙂 . Určitě se s nimi dá domluvit, tak jsou všichni hodní.
S tím břichem nevím, nemáš to OHSS ? Museli by ti napsat holky, co ho měli. Pokud jsi ale nejsi jistá, tak raději napiš Mchačovi.

krystofka
23. črc 2010

Teda Jitulko, to je docela síla ta tvoje ségra. Napsala bych ji pěkně od plic, co si myslím a že je kráva. Neví o čem mluví. To je strašný...s.e.r. na ni...a to pořádně.

jitulik24
23. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO pred KET 16.7.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, další stimulace na minimálku ještě tento měsíc

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET asi 26.7, držíme palce

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

krystofka
23. črc 2010

Jitulko a kam mu mám napsat? Myslím Machače..

jitulik24
23. črc 2010

@krystofka Už jsem jí napsala, že je kur.a, každý měsíc má jiného chlapa a vždy bohatého. Už jsem s ní definitivně skončila

jitulik24
23. črc 2010
krystofka
23. črc 2010

Docela nechápu, jak může být někdo takhle hnusný..i s tou babičkou...Tsk, jestli se k ní jednou budou její děti chovat stejně, jaký má ona postoj, tak má holka smůlu...

jitulik24
23. črc 2010

Ona žádné parchanty nechce, takhle to říká, děti nesnáší. Je opravdu hrozná pi..
Víš můj děda na LDN umřel, všichni jsme zaměstnaní, takže se o něj neměl kdo postarat. Bylo to tam strašné. Děda se ztrácel před očima 😢 😢 😢 . Proto vím, že bych na LDN nedala nikoho pokud by to nebylo nezbytně nutné.

krystofka
23. črc 2010

Jitulko, já mám stejný názor, někdy holt musíš ale manželova babička taky takhle umírala, už se nedalo dál o ní starat ale bylo to strašné...Já tomu Machačovi napíši...neviš, za jak dlouho odpoví?

jitulik24
23. črc 2010

@krystofka mě odpověděl za hodinu, ale někdy i později. Když mu napíšeš takhle brzy, tak třeba odpoví ještě než půjde do práce.

krystofka
23. črc 2010

jo, email odeslán, snad bude všechno v pohodě...Ty už se netrap... 🙂

krystofka
23. črc 2010

holky, teď jsem jela do obchodu na kole a bolesti břicha katastrofální. Dr Machač na mail ještě neodpověděl... ☹

asmeena
23. črc 2010

@jitulik24 neber si to tak, tvá ségra je zakomplexovaná a možná ti něco závidí. My měli před lety to stejné s manželovou sestrou, která nám dokonce napsala, že nám nepřeje, abychom měli děti a že doufá, že je nikdy mít nebudeme. Sama děti má, ale nic kolem nich pořádně nedělá, protože její maminka je spíš její služkou. Teď najednou když se dozvěděla, že čekáme mimi a potkala manžela (jejího bratra), tak mu chtěla pogratulovat, ale on jí řekl, že od ní to nepřijímá a víc se s ní bavit nebude. Je to hnus, když je to vlastní rodina, ale v některých rodinách to tak bohužel chodí.

jitulik24
23. črc 2010

@asmeena vidím, že nejen já mám divného příbuzného ☹ . Je to dost hnusné, tohle bych nikdy svojí ségře nenapsala.

HOLKÝÝÝÝ MRCHA PŘIŠLA!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 břicho mě bolí fest, takhle už mě dlouho nebolelo 😒

asmeena
23. črc 2010

@jitulik24 vzhůru do dalšího boje a nenechej se ostatníma vyvést z míry, mysli hlavně na sebe.

krystofka
23. črc 2010

holky, neporadíte nikdo??

daisy14
23. črc 2010

Ahoj holky, všechny zdravím, jak válčíte v tom vedru? Já jsem tak šťastná, že su doma, asi si to lenošení protáhnu na celé léto 🙂

Kryštofko, super úroda, tak ať se embryjka drží. K tomu břichu, určitě pij hodně vody až 4litry denně, možná máš náběh na hyperstimulační syndrom, tak musíš ty hormony z těla vyplavit. A rozhodně nejezdi na kole blázne, hlavně odpočívej! 🙂

Jituš, mrzí mě že to nedopadlo, ale ty jsi bojovnice a jak vidím, těšíš se na další minimálku. Takže držím pěstičky.

Renčo, gratuluji k výsledkům screeningu, tak si to užívej.

A zdravím i všechny ostatní!

krystofka
23. črc 2010

holky, tak nám bylo zděleno, že máme dvě embrya pětibuněčná, kamarádka mi napsala, že je to chyba, že se dělí buňky po dvou a tohle je nějaká vada...Nevíte o tom něco?

jitulik24
23. črc 2010

Já jsem měla taky pětibuněčné, a Machač byl spokojený. To z těch 9 máte jen dvě?

jitulik24
23. črc 2010

Předpokládám, že kdyby to byla nějaká vada, tak mi to pěti buněčné nebude zavádět 😉

krystofka
23. črc 2010

ahoj..ne máme všechny, dvě pětibuněčné, tři 4 bun ěčné, 3 dvou buňečné a jedno jedno buněčné. Sestřička říkala, že je to moc hezké, ale ta kamarádka mi vyrazila dech. Vím, mám další embrya...ale přece jen.

krystofka
23. črc 2010

Jituško, tobě strašně moc držím palce...jsi fajn, drž se...