Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
20. srp 2010

holky vím, že to sem nepatří, ale byla bych moc ráda, kdyby jste mi poslaly hlas 1 hvězdička nejhorší, 10 hvězdiček nejlepší. Předem děkuji.

http://www.chytrazena.cz/fotoalbum/priroda/ano-...

jancica74
20. srp 2010

@jitulik24 máš ho tam 😀

jitulik24
20. srp 2010

@jancica74 děkuji moc 🙂

pecicka
20. srp 2010

@jitulik24 jak si přeješ 🙂

ferdice
20. srp 2010

@jitulik24 mas ho tam 🙂 jitulik. proste budeme budeme bojovat a dockame se.
3.9. jdu k Machacovi a uvidim co navrhne. jestli nejakou diagnostiku. ale do konce roku bych chtela bud minimalku a nebo vyzvednout posledniho mrazacka. ale nevim zda KET jednoho "ma smysl". navic pristi tyden jdu na tu imunologii a vysledky budou do 14 dnu, tak treba vsechno bude jinak.
Sukubko gratuluji k dobrym vysledkum, zase jeden balvanek spadl ze srdco ze jo?

jitulik24
20. srp 2010

@pecicka moc děkuji 🙂

pecicka
20. srp 2010

@jitulik24 nemáš vůbec zač, to jsou maličkosti 🙂 ráda dělám radost druhým.....

jitulik24
20. srp 2010

@ferdice také děkuji 🙂 Aby ten jeden sněhuláček nebyl ten pravý 😉 Budu na 3.9 držet palce a na tu imunologii taky. Já úplně zapomněla napsat Machačovi, tak jdu na to. Pak dám, vědět, co mi na to napsal. Má ale dovolenou, tak třeba ani neodpoví. Obdivuji jeho manželku, že má na to nervy. Mě by to asi štvalo, kdybych měla s manželem dovolenou a pořád mu psaly nějaké ženské 🙄 .

jitulik24
20. srp 2010

@pecicka jak se těhulkuje? Co nevidět už budeš cítit mrňouska 😵 to tak strašně letí 🙂

pecicka
20. srp 2010

jitulko-je to fantastický pocit a už se moc těším 🙂 už mám bříško, ak to je snad jediné, co mi připománá, že jsem těhotná, takže se už těším na pohyby a hlavně at už máme za sebou druhou gentiku a je všechno v pořádku, ta první díky bohu dopadla dobře 🙂

jej
20. srp 2010

Holky,
máte někdo zkušenosti s formovačema bradavek? Nikde není vizuální návod, já netuším, jak se to nandává...? 🙂

jitulik24
21. srp 2010

@pecicka tak to je skvělé, že se cítíš moc dobře. Určitě to bude v pořádku, uvidíš 😉 .
Holky, tak mi včera večer psal Machač a náš plán, teď IUI a v září klasická IVF nám schvaluje 😉. Otázka je, kde se mrcha toulá 😠 . Minule jsem měla zpoždění 4 dny a dnes je to teprve 1 den, tak uvidíme, kdy se ta nádhera uráčí dorazit 😀 .
Dnes jedeme ke tchyni na oběd, přijeli moji milovaní synovci na 14 dní, tak si jich budu užívat na 120%, myslím že přijeli v pravý čas, kdy se potřebujeme odreagovat 😵 😵 .

zuzka72
22. srp 2010

@micinka22 jůůů, teď jsem se to dozvěděla, malej je krásnej, moc gratuluji-SUPER 😉

misa.patrik
23. srp 2010

😉 Dobre ranko... dnes je to přesně 7 let co jsem se zrovna asi soukala do svatebnich saticek 😀 😀 😀 😀 uděláme si hezký den uvařím mnamku 🙂 Manžel začal hrát tenis tak jsem mu vcera koupila tašku na tenis,a rano jsem ho vzbudila tim že jsem ten velky darecek na nej polozila... byl v šoku 🙂
Ja nechci darecek ja simoc preju at v zari najdu // na testiku,to me udela uplne nejvic stasnou 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
23. srp 2010

Pár vzpomínkových ... 🙂

jitulik24
23. srp 2010

@misa.patrik Ahoj, jste moc pěkná rodinka 😉 😵 . Miši jak jsi na tom se stimulací? Já od zítřka začínám jíst clostík.

misa.patrik
23. srp 2010

@jitulik24 Ja cekam na MS dojde zacatkem zari .. a mam doma puregon a bravelle 😉

sukubka
23. srp 2010

ahoj holky,
misa.patrik moc pěkná rodinka.My slavíme výročí 6.9 už taky přemýšlím co manžovi koupit ale nic moc velkého to nebude protože v říjnu má 30let a chci mu koupit drahej foták!
holky moc vám držím pěstičky at s evám konečně taky zadaří!!!!!!

micinka22
23. srp 2010

@zuzka72 díky .-)
@misa.patrik jeee krasne vzomínky..jste fakt dokonalá rodinka🙂)
my měli 5 let od svatby 20.8....a nechtěli mě zmetouři pustit z porodnice:// ale aspon jsme byly na poslední večeři s bříškem🙂)) darek mame v kočáru že.. 😀 😀

jitulik24
24. srp 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, druhe IVF polovina září
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní, KET?

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 24.8 clostík, KO 31.8
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, stimulace od 16.8, KET asi 9.9, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – další kontrola 14.9.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
24. srp 2010

Holky, chci se zeptat, která z vás cvičila Mojžíšovou, cvičily jste to doma? Já jsme se dívala u nás v PV a rehabilitace tohoto zaměření nikdo nedělá ☹ . Takže jsme si stáhla cvičení z netu a snad to budu dělat dobře 😉 . Manžel prý bude cvičit se mnou 😀 . Jinak od dnešního dne se řadím mezi stimulantky na IUI 🙂 a za týden mě čeká KO u Machače 🙂

b.e.r.u.s.k.a
24. srp 2010

@jitulik24 já jsem jí cvičila,ale teď před posledním pokusem v červenci jsem přestala a zase začínám.

jitulik24
24. srp 2010

@b.e.r.u.s.k.a ahoj, tak hlavně aby to k něčemu bylo, protože se obávám, abych to cvičila dobře

b.e.r.u.s.k.a
24. srp 2010

No samotné cvičení doma moc nepomůže,důležité jsou mobilizace u rehabky a odblokování,ale rozhodně ti to neublíží.Kdyby jsi si s nějakým cvikem nebyla jistá,stačí napsat a já se ti to pokusím popsat.Tak hodně zdaru a hlavně aby to tentokrát vyšlo. 🙂 😉

dorra
24. srp 2010

Holky, promiňte, že vám tu vpadám, prosím vás, platí se za genetické vyšetření v II. trimu u Poláka, a kolik? Já jsem se zapomněla přeptat a chci si jen udělat jasno, ať pak nejsem překvapená a bez peněz.. Díky moc za odpověď!

jitulik24
24. srp 2010

@dorra ahoj, neplatí se nic, tohle hradí pojišťovna. Jen když budeš chtít fotku, tak si jí musíš zaplatit.

asmeena
24. srp 2010

@sukubka všechno nejlepší k narozeninám 😉

jej
24. srp 2010

Jitul,
já ji kdysi docela poctivě a poměrně dlouho cvičila...sice mi nepomohla, ale mnohým ano a rozhodně to je pro tělo dobré, o tom žádná. JAk psala Sukubka, důležité jsou pak ty mobilizace, to dělá specializovaná sestra. V PV nevím, ale v Olomouci na Jílové ulici je nějaké centrum a je tam na to perfektní sestřička...jméno si nemapatuju, ale kdyby ses tam poptala, určitě ti řeknou. nemám holt jiný kontakt, jen vím, že to bylo na Jílové ulici dole, mezi panelákama taková nízká taky paneláková budova...podle mě je lepší, když alespoň pro začátek jsi pod dozorem...my to pak cvičily i v lázních ve Františkových, to bylo taky fajn, že řekli co a jak...paradoxně na to byl nejlepší chlap rehabili´ták, mladej borec.

Asmem! Ty jo, už 31:tt! Za chvíli jdeš na regulétní mateřskou! NA to já se těším, sice už budu jak velryba, ale ta šikana ze strany státu s těma vycházkama mě tak štve, že jsem fakt znechucená....co kočárek, kdy dorazí?

JAk se daří Juvikovi, dlouho o sobě nedala vědět? A co Anet?

asmeena
24. srp 2010

@jej vidíš a mně to vůbec nepřijde, že už budu na mateřské, ale s těma vycházkama máš pravdu, je to šikana.

rencav
24. srp 2010

Ahoj holky.Dlouho jsem tu nebyla,ale manžel má teď dovču,tak si užíváme všichni spolu.Ve čtvrtek jdeme na ultrazvuk,kde jse máme dozvědět pohlaví miminka.Takže hned potom dám vědět.