Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
9. zář 2010

@misa.patrik Tak to bude folíků a pak těch krásných embryí 😵 . Jakou metodou si je necháte oplodnit, ICSI nebo to necháte na žížalkách?

misa.patrik
9. zář 2010

@jitulik24 no uz minule nam to delali ICSI a nikdo se me na to neptal 😀 tak jsem zvedava co ted 😉 😉

jitulik24
9. zář 2010

@misa.patrik ICSI je jistota, že se vajíčka oplodní, tedy alespoň nám se vždy všechna oplodila.

misa.patrik
9. zář 2010

@jitulik24 To ja vim ale ja minule mela 4 vajicka oplodnene touto formou a oplodnilo se pouze jedno 😖

jitulik24
9. zář 2010

@misa.patrik aha a já myslela, že u této metody je to jisté a oplodní se všechna 😲 .

misa.patrik
9. zář 2010

@jitulik24 no to jsem si myslela taky ☹

misa.patrik
10. zář 2010

Ahoj holky,
tak mi ta stimulace dava celkem zabrat dnes citim vajecniky jak prase 😀 😀 uz tak jsem polehavam a nic nedelam 😀 nechapu to minule skoro nic 😉
Co Jitulinka jak se citi? 🙂

ladus77
10. zář 2010

Ahoj holky, jdu vas povzbudit a pozdravit a hlavne vam rict at nic nevzdavate, v Reprofitu jsou fakt profici 🙂
V tabulce jsem porad mezi snazilkami, ale uz bych mela patrit vic dolu 😀 protoze moje 1.IVF v srpnu vyslo. Uplne jsem si sem zakazala chodit, protoze jsem desny nervak, nakoukla jsem jen jednou a to zrovna Beruska psala ze ji to nevyslo ☹ tak jsem to obrecela a pak uz radeji nenakukovala 😒 No a pak az jsem zjistila ze jsem tehu, tak jsem to zase nechtela zakriknout. Tak doufam, ze se na me nebudete zlobit...
No, stimulka probehla v pohode, mela jsem dost vajicek, krasne se oplodnily a v srpnu jsem nasla sve prvni vytouzene // pak minuly tyden 1srdicko a vse vypada ok, zacinam 9 tyden. Ale jak rika Machac, dokud to nepovezeme v kocarku tak nic neni jiste,ze...
Holky, hlavne vas chci moc povzbudit, nezoufejte, ja tomu vlastne vubec pak uz neverila ze to vyjde, tehu jsem se vubec necitila, trochu jsem i zacala spinit a pritom do 3 dni pak byly // Hlavne si myslim, ze i ten pristup v Reprofitu je perfektni, da se jim ve vsem verit a pak uz jenom doufat a modlit se aby to vyslo. Nekomu to bude trvat trosku dele, ale verim, ze se vsechny brzo presunete do te spodni casti tabukly, protoze si to moc a moc zaslouzite. 🙂 🙂 🙂
Tak, doufam, ze jsem dodala aspon trosku energie a obcas tu na vas mrknu, ju?

jitulik24
10. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní, KET?
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt, od 24.8 clostík, IUI 3.9. 3 folíci, držíme palce!!!
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, stimulace od 16.8, KET asi 9.9, držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. Od 8.9 stimulace na IVF. KO 14.9. držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – další kontrola 14.9.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
10. zář 2010

@ladus77 TAK TO JE SKVĚLÁÁÁ ZPRÁVA 😵 !!! Obrovská gratulace, už to chtělo novou těhulku 😉 . Přeji ti pohodové těhotenství, až do termínu porodu. Laduě nevím jestli jsme ti napsala dobrý termín porodu, duben? Já mám takovou radost 😀 a tiše závidím 😅 . Tak teď se rozjede vlna těhulek, přece nebude květen prázdný 😀
@misa.patrik já se cítím pořád stejně podbřišek občas pobolívá a bolí mě ty bradavky, jinak v pohodě. Zato u tebe to asi stojí za to, co? Tak třeba je to dobré znamení, že bude hodně folíků 😉

jitulik24
10. zář 2010

@britka ahoj, jak to s tebou vypadá, už máš po ET? Netrpělivě očekávám nějaké nové a hlavně pozitivní zprávičky od tebe a ono nic 😎 . Držím palce, aby se tě sněhuláček chytil a pustil se až v květnu 😉

kvakuska
10. zář 2010

@jitulik24 koukám že v tabulce je chybička, Britka nemá KET, snad se na mě nebude zlobit že to sem napíšu (nijak to netají pokud vím), ale má 7 krásných čerstvých darovaných vajíček oplodněných a ET bude mít 14.9. ... tak teď držme palce ať se dobře vyvíjejí, bobci jedni 🤐 😵

kvakuska
10. zář 2010

@jitulik 24 jééé koukám že zatím co jsem ti psala o Britce, tak ty jsi sem o ní napsala také, no to se jí musí asi hodně škytat, když tu na ni tolik myslíme 😀

jitulik24
10. zář 2010

@kvakuska aha ale mě napsala, ať jí napíši že jde na KET 1 sněhuláčka 😲 . Tak to čučím jak puk 😲 . Hned to napravím 😉

jitulik24
10. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní, KET?
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt, od 24.8 clostík, IUI 3.9. 3 folíci, držíme palce!!!
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - 7 embryí , ET 14.9 držíme palce!!!
MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. Od 8.9 stimulace na IVF. KO 14.9. držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – další kontrola 14.9.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
10. zář 2010

@kvakuska 😀 😀 alespoň ví, že na ní usilovně myslíme a hlavně držíme palce 😉 . Jen jsme nevěděla jak to do té tabulky napsat, jestli je to IVF, nebo co to je, když má žena darovaná vajíčka? V tomhle se tedy vůbec nevyznám 😒

jitulik24
10. zář 2010

@kvakuska a teď když si prohlížím tuhle tabulku, tak tam nevidím tebe 😲 . Ty k nám nepatříš nebo co 😀 😀 ?

ladus77
10. zář 2010

@jitulik24 ano termin porodu vypada zatim na duben 🙂 drzim palce, at ti to taky vyjde, kdy budes testovat? Ja jsem to s nervama nevydrzela a testla uz 6 den po ETa carecka tam byla, ale mela jsem prodlouzenou kultivaci 5 dni. Ale moje pocity byly ze to urco nevyslo, prsa nic, zadne priznaky, navic to spineni...no a vidis to. Tak drzim pesti holky!!!

jitulik24
10. zář 2010

@ladus77 jelikož jsme po IUI, tak budu testovat v pondělí, 10 den. Já už bych taky nejraději testovala, ale stejně by mi test nic neukázal. Děkuji za držení palců 🙂 Už začínám pěkně nervovat. Mě občas bolí v podbřišku a mám hodně citlivé bradavky, což mi dává trochu naději na úspěch. Vždycky mě bolela celá prsa, ale teď ne, tak uvidíme co se z toho vyklube. Mám z tebe opravdu radost. Vždycky když se tady objeví nová těhulka, tak mě to povzbudí 😉

daisy14
10. zář 2010

Ahoj holky, jdu Vás pozdravit, že taky žiju 😉 Koukám, že po smutné zprávě je tu naopak pozitivní!
@ladus77 moc gratuluji, skvělé že to vyšlo napoprvé!
@jitulik24 jak Tě známe stejně budeš testovat už o víkendu 😀

Jinak já teď čekám na výsledky triplle testu a příští týden máme pohovor s genetikem, holt už spadám do kategorie "starších" budoucích matek 😒 No věřím, že všechno vyjde v pořádku, ale stejně nervičky jsou...

Takže stimulkám držím palce ať to vyjde!

Mějte se hezky!

jej
10. zář 2010

Ahoj holky!
Escadko, doufám, že ti Machač vlil optimismus do žil, přejumnoho sil a taky novou brzskou "akci"!

Jitul, na tebe s dovo flušu pro štěstí: tfuj tfuj tfuj!

Ladus 77 poílám velkou gratulaci! Paráda! Chtělo to už otevřít další šńůru těhulek!

Reni, gratulace k chlapečkov! Ta stránka se mi ohedně kočárků nechce otevřít, spíš mi to píše, že vůbec neexistuje. Mě spíš jen zajímala značka kočárku, pro kterou jste se rozhodli, pokud to není tajné teda samozřejmě... omrkla jsem i Sukubcin výběr - pěkný! Já si zatím myslím, že jdem do toho jeda...jsem zvědvá, zda mi to vydrží 🙂

Daisy, v kategorii starších matek je nás tady určitě spusta! (když jsme se tady mnohé jako např. i já dočkaly vytoužených // po 5 letech bojů!) ... 🙂 Neboj, přeju, ať je vše o.k. A v nejhorším, žádnou paniku po tripple testech, velmi často jsou falešně pozitivní a pak je vše o.k.! Tak klid hlavně. Hodně štěstí!

rencav
10. zář 2010

jej, díky. Tajné to určitě není, vybrali jsme si s Martinem Tako. Tak snad budeme spokojeni. Dívala jsem se taky na ten JEDO, ale nějak jsme se zamilovali do TAKA. Je velice podobný, jako ten tvůj vybraný. Koukali jsme i na rozměry, které jsou velice podobné. Tak se podívej a klidně napiš svůj názor.
Ladus 77 gratulace k //.

britka
10. zář 2010

Teda holky vy jste se dnes,ale rozpovídaly.Díky že na mě myslíte jsem ráda.před chvíli jsem přijela z práce tak jsem si přečetla vaše novinky.Myslím na vas všechny jak se vám daří atd.Jsme jak holčičí rodinka. 🙂

ferdice
11. zář 2010

Escadko mrzi mne co vas potkalo. Doufam a verim, ze ted uz budou jen dobre veci a Stepan ti opravdu vlije silu do zil a pomuze k vytouzenemu.

ferdice
11. zář 2010

Britko ja taky myslela ze jdes na Ket, ani nevim odkud jsem to vzala. Ale myslim na tebe tez a drzim palecky.
JItulik tobe drzim pro zmenu pesticky na ty // v pondeli 🙂
MisaPatrik a tobe pro zmenu oboji.
Myslim ze nikoho dalsiho momentalne akcniho uz tady nemame.
Mejte se hezky. Ficim pryc, jedeme na dovolenou k mori, tak musim balit. ahojki

zuzka72
11. zář 2010

@rencav my máme taky Tako a jsme max spokojení 😉

jej
11. zář 2010

Reni, máš pracdu, ony ty kočárky jsou si dnes tak podobné! Ty" taka" vypadají pěkně! Člověk už by se v tom výběru zamotal, že? A hned tu áš dbrou referenci! Já jsem se rozhodla, že už asi více nebudu pátrat, protože čím víc visím na internetu, tím jsem pak jen nerozhodnější 🙂!

Holky, všem, co čeká v nejbližší době nějaká akce, přeju hodně štěstí: Jitul, aby byly //, Míše, aby folíci byli ukázkoví a krásně se oplodňovali, Britce, aby byla emryjka na jedničku, Escadce sílu....a Ferdi krásnou dvošku! 🙂
pokud jsem na někoho zapomněla, omlouvám se!

PS: dlouho o sobě nedala vědět Asmen a Anet. Holky, jak je? Co nového?

jitulik24
11. zář 2010

Holky, děkuji všem za držení palečků a těhulkám za těhu bacilky 🙂
@daisy14 ahoj, držím palce, aby výsledky byly v pořádku. Zatím tomu testování odolávám i když nervy mám nadranc 😉
@ferdice užijte si dovolenou, pěkně si odpočiňte a naberte sílu do dalšího boje.

escadka
11. zář 2010

Ahojte holčičky, děkuju moc všem za spoustu poslaných sil 🙂. Sice to moc nepomáhá, ale srdíčko to strašně moc zahřeje. Dnes je to přesně týden, takže dnešek je opravdu hodně plačtivý a smutný, hrozně moc se mi stýská po tom krásným velkým bříšku s kopajícíma nožičkama, ještě 2 dny před tou tragédií jsem je cítila všude. Ale snažím se moc bojovat a musím ze všech sil dostat se z toho nejstrašnějšího dna, protože za měsíc jdu znovu k Machačovi a pokud uvidí, že jsem se dala dohromady, začneme na tom pracovat. ALe protože už mě zná a ví, že i malé neúspěchy mě dřív naprosto rozhodily, tak pokud bude mít pochyby teď o stálosti mojí psychiky, tak do toho nepůjde, protože je tady samozřejmě obrovské nebezpečí, že se transfér nepovede a jak to unesu, to nevím. Proto musím být silná jak silnica 🙂! Je to pro mě prostě hnací motor, který mě drží při životě a stále si říkám, že těch 5 měsíců, co byly broučci u mě v břišku, není přece tak moc a stojí za to do toho jít co nejdříve znovu a snad, teď už mnohem více zkušenější, jakému píchnutí v břichu přikládat pozornost a že pod bedlivým dohledem Machače to tentokráte dotáhnout až do krásného 9. měsíce a žít opět znovu naplno a šťastná. Ale musím říct, že bez prášků si to skutečně neumím představit, ani bez doktorů - ti bohužel nepomůžou, že by řekli, jak z toho ven, jsou to takový mladý telátka sotva vyjití ze školy, ale alespoň se můžu vymluvit a říct o všech svých pocitech, což moc pomáhá.
Moc Vám všem z celého srdce přeju, aby se to nikdy žádné z vás nestalo (vím, že nejsem jediná, koho toto neštěstí potkalo), tohle by žena nikdy zažít neměla a moc moc Vám všem těhulkám přeju krásný konečný vytoužený 9. měsíc a všem čekatelkám, aby se miminka ujmuly a vy se mohly těšit celých 9. měsíců z rozstoucího bříška a skvělých výsledků.

jitulik24
11. zář 2010

@escadka ahoj, taky jsme si říkala, dneska je to týden, pak 14 dní a když jsme měla termín porodu, tak jsem to obrečela ☹ . I za rok po té události jsme si pobrečela. První dny jsme si hladila bříško a pak jsme si za to v duchu nadala. Trvalo mi to několik týdnů, než jsem se to odvykla dělat. Jsem ráda, že jste se takto s Machačem domluvili 🙂 . Má pravdu k dalšímu boji je potřeba být v pohodě 😉 . Tak budu držet palečky, aby se to den ode dne lepšilo a ty jsi za měsíc psala, že tě čeká v nejbližší době další boj a tentokrát bude určitě úspěšný, až do samotného termínu porodu😉 .