Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
11. zář 2010

Ahojki holky to byl dneska den.Dopoledne lilo jak z konve a to jsem se chtěla dát do mytí oken,ale manžílek vypaloval komín a doma to bylo jak by tu někdo hodil dymovnici a smrad jak hrom tak mě gen.uklid čeká zítra a teď jdu zapalit nějakou vonnou svíčku nebo je to děs.Embryjka jsou 4 buněčná jak jsem ráda jak blecha v košuli že se vyvíjejí.

jitulik24
11. zář 2010

@britka ahoj, tak to je super zpráva, jen tak dál embryjka🙂

britka
12. zář 2010

Jitulíku víš jak držím palečky aby se embryjka dobře vyvíjely.Odp.budu zas volat službu tam má Machač tak je to super.Já dnes mám uklízecí den tak si máknu od utery toho moc už neudělám budu se šetřit ať mají mimišci klideček.

asmeena
12. zář 2010

@britka držím pěstičky, ať to konečně vyjde.

asmeena
12. zář 2010

@britka držím pěstičky, ať to konečně vyjde.

jej
12. zář 2010

Britko,
taky držím pěsti štěstí! 🙂

Asmen! No jak je? JAk se máš, co děláš? Já se začínám cítit jako velrybka 🙂

britka
12. zář 2010

holky díky že mi držíte palečky moc a moc si to přeji.Dnes jsem měla pracovní neděli tak jsem utahaná jak kotě.A jak jste prožily neděli vy?

misa.patrik
12. zář 2010

@britka super drzim palecky 🙂 určo to vyjde 😉
@jitulik24 Tobe drzim taky 🙂 urcite budes hlasit // 😀 uz se tesim

misa.patrik
12. zář 2010

Jinak zitra mam holky posledni injekce 😉 vajecniky fungujou jak maji protoze je dost citim 😀 toz to jsem zvedava co mi Macháč v utery řekne kolik jich tam mame 🙂

britka
12. zář 2010

@misa.patrik jestli je nějaká spravedlnost tak už by to nám to mělo vyjít.Ta smůla by už měla skončit nemyslíš,

britka
12. zář 2010

@asmeena a jak to zvládáš ty?Mimčo poslouchá?

ladus77
12. zář 2010

@jitulik24 tak drzim pesti na zitrek, jestli budes testovat!!!
a holkam at vajicka krasne rostou at uz v brisku nebo ve zkumavce 🙂
Mne je dneska trochu lip, zaludek se mi nezveda, tak je to prijemny, ale zase doufam, ze to neznamena nic jinyho, uz abych byla po tom 12t!!!

misa.patrik
12. zář 2010

@britka jasne ze to vyjde 😉 😉 😉 uz jsme si ty neuspechy prece vybraly ne?? 😉

britka
12. zář 2010

dnes jsou mimišci 5X1 kvality a 2X2 kvality tak je to nádhera jen aby byli pořád šikovní.

misa.patrik
12. zář 2010

@britka super 🙂 budou neboj 🙂

britka
12. zář 2010

@misa.patrik v útery ať ti to dobře dopadne v OL a já jedu na 13.30 do Brna máme to jen za rohem tak věřme jo?

misa.patrik
12. zář 2010

@britka dekuji moc 🙂 jasne ze budem verit.. ja uz se nemuzu dockat toho az mi tam toho prcoška daji 🙂

britka
12. zář 2010

Holky taky před transferem tak haraší jak mě,taky děláte generální úklidy?Já jsem utahaná tak se jdu koupnout a ráno do práce.

misa.patrik
12. zář 2010

@britka asi jo protoze ja to mam naplanovane na tento tyden 😀 😀 to uz rikam ze to bude vanocni uklid 😀

asmeena
12. zář 2010

@britka Taky jsem si mezi OPU a ET doma udělala generální úklid, protože pak jsem se chtěla šetřit, ale stejně se nešetřím někdy ani teď, protože když už tě to špinavé prádlo štve, tak ho holt musíš vyprat a když už tě všude straší prach, tak musíš lítat s prachovkou i tak... To jsou prostě hormony - a hlavně šibování skříní (teda to nechávám na manželovi, ale ten je ze mě už myslím taky mimo 😀 )
Jinak já se cítím fajn. Zítra jdu na druhou lekci předporodních kurzů, tak už se těším, je to tam super.
Pořád na netu něco vybírám co by se pro malou hodilo a dnes jsme objednali super botičky:
http://cgi.ebay.com/Infant-Baby-Girl-Sock-Boots...
http://cgi.ebay.com/Toddler-Baby-Girl-Soft-Sole...

@misa.patrik taky držím pěstičky. A taky si ukliď, protože už potom budeš jen odpočívat dalších 9 měsíců 😵

jitulik24
13. zář 2010

Ahoj holky, tak jsme dnes udělala test a je samozřejmě negativní ☹ . Ještě může být brzy, co jsem četla různé diskuze, tak většinou první pozitivní test po IUI měly holky 12 den, některé až 16 den. I když je pravda, že já už tomu moc nevěřím ☹ Hold je ve mě někde chyba a já ani doktoři nevíme kde ☹

b.e.r.u.s.k.a
13. zář 2010

Ahoj kočeny,teda toto letí,vidím že Asmeenka už se blíží k porodu a některé ji brzy budou následovat,tak hodně štěstíčka 🙂 No ostatně to přeji i všem ostatním snažilkám a hlavně ať vám to konečně vyjde 🙂

b.e.r.u.s.k.a
13. zář 2010

@jitulik24 to ne,nesmíš přestat věřit,právě to brzké testování,tě o tu víru a možnost úspěchu připravuje.Určitě je ještě na testování brzy.Neboj a VĚŘ!!!!!

misa.patrik
13. zář 2010

@jitulik24 Jituli sakra prace s Tebou 😒 Pecička ma pravdu testovat az v dany den kdy se ma 😎 at clovek neni na nervy zbytecne 😝

jitulik24
13. zář 2010

Holky, já se řídila předchozími zkušenostmi, kdy mi test ukázal dvě čárečky10-11den po IUI. Vím, každé těhotenství je jiné a může být brzy. No však to se za pár dní pozná. Dnes se pojedu uklidnit do přírody, budu fotit, to mi pomůže odreagovat se .

jitulik24
13. zář 2010

@britka tak to je moc dobrá zpráva 😵 určitě budou šikovní, musíme jim věřit 😉

misa.patrik
13. zář 2010

Ahoj holky ja asi prasknu 😖 😖 boli me podbříšek jsem hrozně nafouklá skoro nemuzu ani chodit 😨 tak jsem si lehla a je mi lip... doufám že nebudu mít hypestimulák ☹ ☹ at už je zítra to jsem nezažila takovou bolest to musím mít těch vajec tak milion 😀 😀 😀 😀

britka
13. zář 2010

Mišo dnes je asi něco ve vzduchu nebo mi bylo tak zle od 13 do 16h.to jsem myslela že nedodělam šichtu asi byl blbý tlak.Teď už je mi lepší tak jdu na chvíli něco dělat kolem chalupy a večer žehlit nebo zítra je den D.a to už pracovat nebudu aspoń 4 dny. nebudu

kvakuska
13. zář 2010

@misa.patrik hodně pij a hodně bílkovin, masa, mléčných výrobků, jogurtů apod. 😉

kvakuska
13. zář 2010

@britka že ty už máš těhupříznaky? 😀 🤐 ... tfuj tfuj tfůůůůůůůůůůj na zítra 😎

kvakuska
13. zář 2010

@jitulik24 no hele já k vám patřím, ale jedu si tak nějak po svém ... mě by hrozně znervózňovalo sem všechno psát, raději se s tím nějak poperu sama ... a svýma nezdařenýma pokusama bych v tabulce zabrala hrozně moc místa ... navíc nesnáším když mě někdo lituje ... vlastně kdyby si tu o mně před několika měsíci holky nepsaly (aniž by věděly že tuto diskuzi občas pročítám), tak bych se sem asi nikdy nezaregistrovala ... až budu mít nějaké pozitivní zprávy tak určitě dám vědět, ty negativní si zatím nechávám pro sebe ... každopádně všem snažilkám, těhulkám i maminám z této diskuze moc moc držím palce 😎