Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
18. zář 2010

Ahoj holky, tak jsme se vrátila z pokecu s kolegyněmi a byla jsme mile překvapená, jedna s kolegyň je těhotná o dva týdny přede mnou, takže jestli půjde vše jak má, tak budeme těhulit spolu 😀 😀 . Navíc chodíme ke stejnému gyndaři, tak se tam můžeme potkat 😵 . Holky já mám z toho takovou radost 🙂 .
@asmeena to doufám, že jsme jasná těhulka 😵 , děkuji 😵

zuzka72
18. zář 2010

@britka no musím vás taky někdy ´kontrolovat 😀 😀 😀 😝 , malý jsou hodní a velcítaky ale hlídání, no hlídají, ale na procházku nejezdí ☹ , jen když hlídají před obchodem a to by si asi nejraději nasadili kapuce 😉

britka
18. zář 2010

@zuzka72 víš jak by mohli frajeřit jak jsou vzorní 😀

ladus77
18. zář 2010

@jitulik24 krasne dalnice, parada 😀 Kdy pujdes na 1. kontrolu? A Machacovi uz jsi psala? Myslim, ze bude mit radost!!!

jitulik24
18. zář 2010

@ladus77ahoj, zítra mám oficiálně testovat, tak mu napíši zítra 🙂. Chtěla jsme jít koncem měsíce, ale manžel dělá v obchodě inventuru, tak se celý týden nebude moc uvolnit, takže tam pojedu asi až 5.10. Chci mít u prvního ultrazvuku manžela 🙂 . Pokud mi Machač napíše, že mám zajet na krev, tak tam pojedu, ale myslím, že vyšetření by takhle brzy bylo zbytečné. Utroš mám ještě na měsíc, tak ten mě netlačí.

any10
19. zář 2010

Aho Jituliku. Gratuluji k tehotenstvi a mam na Tebe jeden dotaz. Dnes jsem 8.den po ET a delala jsem si test. Objevila se mi slabounka druha carecka, ale bohuzel po limitu, az tak za cca 15 minut. Myslis, ze to muze neco znamenat, nebo se carka musi objevit v limitu? Je mozne, ze to muze byt jeste zbytek HCG z Ovitrelle?
Diky moc za info.

jitulik24
19. zář 2010

Ahoj, záleží co je to za test. Pokud je to mamatest s citlivostí 25, tak bych tomu věřila, protože mě se na tom prvním a druhém testu objevila až po limitu, taky to trvalo. Zbytkový hcg to už určitě nebude. Držím palce 😉

misa.patrik
19. zář 2010

ještě 3 minuty a žhavím drát směr Brno 🙂

misa.patrik
19. zář 2010

Tak mam 2x4,2x3,1x2 no tak uvidime ☹

britka
19. zář 2010

@misa.patrik pěkně se mimišci vyvíjejí jen tak dál. 🙂

misa.patrik
19. zář 2010

@britka děkuji snad to do středy vydží aspon jeden 🙂

britka
19. zář 2010

@misa.patrik určitě zůstane neboj. 😉

jitulik24
19. zář 2010

@misa.patrik Miši, jsou to bojovníci, super 😵

misa.patrik
19. zář 2010

@jitulik24 ja doufam ze budou bojovat 😉

kvakuska
19. zář 2010

ahojte všichni při neděli 🙂 ... jsem tu pár dní nebyla, vůbec jsem na koňa nechodila, protože mě úplně dostala ta smutná zpráva od Stephi 😖 ... chjo, jsem si říkala, že konečně to někdo z té naší předvánoční trojky prolomil, nejdřív Stephi, teď že otěhotnění Britka a potom i já (pro ty nové: my tři jsme se minulý rok sešly v Rep. na transferu poslední den před vánocema) ... no když sem potom Stephi napsala co se přihodilo, tak jsem zůstala jako opařená, vůbec jsem nebyla chopná nějak zareagovat ☹ ... je to tak, že když tu s vámi prožívám vaše příběhy a stimulace a ETy a KETy, tak potom s vámi prožívám i každý neúspěch a u těch z vás, které znám i osobně, je to ještě horší ... proto vždycky všechny nabádám, aby netestovaly moc brzy a nenaháněly duchy, bo já z toho mám potom nervy na pochodu 😕 ... jasně že tohle je jenom můj problém, že všechno s vámi takhle prožívám, vy za to nemůžete, ale já si vždycky říkám ať se teda alespoň daří jiným, když už se (hernajs) nedaří mně 😠
poslední dny jsem nedočetla, tak nevím přesně co se tu děje, ale všem které v něčem jedou (stimulka, čekání na //, těhotenství či maminkovství) moc držím palce, jste velké bojovnice, tak se držte 🤐 😵

alex001
19. zář 2010

ahoj holky můžu se zeptat jak to probíhá při minimálce? mám jít 8-9DC na ultrazvuk vychází mi to 8DC neděle a 9DC pondělí myslíte že jsou tam i v neděli nebo mi řeknou ať přijedu až v pondělí? a jak to probíhá dále jede se ještě na další ultrazvuk před OPU?
díky

b.e.r.u.s.k.a
19. zář 2010

@alex001 v pondělí tam nejsou,buď půjdeš v pátek nebo v úterý.No a na kontrole ti doktor řekne,jak ti rostou folíky a naplánuje co dál,jako kdy bude OPU a kdy a co budeš dopíchávat za injekce

kozinka
19. zář 2010

ahoj holky, omlouvám se, že sem lezu, ale nedalo mi to 🙂
Všechny tady, jste tak strašně silné a statečné a jdete si za svým cílem - mít zdravé a krásné miminko! Já měla to štěstí a jedno doma mám, 2,5 letou Kristýnku... a proto jsem se rozhodla darovat vajíčka... Našla jsem si na internetu podrobnosti... a objednala se k panu dr. Macháčovi... je skvělej!!!! Tak optimisticky nabitého člověka už jsem dlouho neviděla 🙂 Vše proběhlo v pohodě a mohla jsem darovat 🙂 A uvažuji, že vše podstoupím ještě jednou a pokud můžu a jsem zdravá, budu darovat ještě jednou. Myslím, že každá zdravá maminka, která má tento "dar mít dítě" by měla také pouvažovat a jít pomoct těm, co takové štěstí nemají....
Holky držte se a přeji jen a jen úspěchy a zdravá miminka!!!!!

alex001
19. zář 2010

b.e.r.u.s.k.a: já jsem myslela, že když to vychází na jíné dny než jsou v Olomouci tak se jezdí do Brna, ono to tak není?

jitulik24
19. zář 2010

@alex001 zavolej si do Brna a oni ti určitě poradí, kdy máš přijet 😉 . Mě to vycházelo taky přes víkend a jela jsem do Olomouce v pátek

b.e.r.u.s.k.a
19. zář 2010

@alex001 no já jsem z Olomouce,takže se mi do Brna nechtělo a doktor mi sám navrhl den kdy mám přijít na kontrolu,ale jestli můžeš jet do Brna,tak se tam klidně objednej.

alex001
19. zář 2010

holky moc děkuju 🙂 a ještě jsem se chtěla zeptat když dostanu MS né hned ráno, ale až po obědě je to 1DC nebo se to počítá od následujícího dne?

alex001
19. zář 2010

jitulik24: moc gratuluju k prckovi a přeju Ti ať je vše ok a dočkáš se zdravého mimíska 😉

b.e.r.u.s.k.a
19. zář 2010

@alex001 no záleží jak to máš silné,já první den vždy nic moc,tak to počítám až od toho druhého i doktor mi to tak řekl

alex001
19. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a tak v tom případě jsem dnes 1DC a 8DC vychází na neděli, takže v úterý začnu jíst clostík a zavolám do Olmiku kdy mám přijít na ultrazvuk ach jo jsem z toho nějak nervózní...... ☹ moje 1.minimálka a doufám, že poslední 😀

b.e.r.u.s.k.a
19. zář 2010

@alex001 klídek,nervičky hoď za hlavu a tentokrát to musí vyjít.Máš toho za sebou už dost,tak snad minimálka vyjde 😀

alex001
19. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a díky, bylo by to super 🙂 a co Ty v jaké fázi jsi?

b.e.r.u.s.k.a
19. zář 2010

@alex001 no já čekám na lázně a příští rok to zkusíme znovu a pak se uvidí

alex001
19. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a tak to přeju aby lázně pomohly a hned se to podařilo!!! 😉

b.e.r.u.s.k.a
19. zář 2010

@alex001 No to by bylo skvělé,ale je to ve hvězdách.Už sem moc nechodím,ale jednou za čas nakouknu,jak se holkám daří