Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
8. únor 2011

Ahojte, nevíte, jak se daří holkám v lázních, jak teď jsou? U mě nic nového, stále u mě můžete nechat imunoléčbu.

escadka
9. únor 2011

@11112 ahojky, včera jsem na počítači vůbec nebyla, tak se omlouvám za promlku. Tak to naštěstí dopadlo dobře, ale v pondělí v noci jsem to zabalila s tím, že je určitě konec a celou noc jsem téměř nespala, chudák bobišek, při zavádění utrogestanu se mi objevilo něco, co vypadalo jako hlen. zátka, která odchází těsně před porodem, takže jsem myslela, že už potrácím, no hysterie jako blázen, tak jsem hned psala o půlnoci Machačovi, Marušce (sestřička), jestli můžu přijet hned na 8, samo se mi nikdo neozval, tak jsem ráno byla jak hromádka neštěstí, přijela jsem tam brzo, ale na řadu jsem stejně přišla až v 10, chudák Machač, říkal, to mi nemůžete psát takové zprávy, na to Vám není co odpovědět, že honem šup na stůl a miminko na mě pěkně zamávalo (přidávám do fotoblogu, ale je to trošku mázlé) a čípek mám 4.5 cm dlouhý, takže je vše ok, no nevím, jak zvládnu těch zbývajících 30 týdnů,, říkal, že pokud nebudu spolupracovat a budu pořád takhle plašit, tak si půjdu lehnout do nemocnice. Dneska už to dokážu ohodnotit jako zbytečnou hysterii, ale v tu chvíli si můžu říkat co chci,ale nic nepomáhá. Tak jsem pak včera byla i po té dobré zprávě rozhozená a pořád slzy na krajíčku. No pako 🙂. JInak jsem teprve 10+3 tt, tady ten vypočítavač to ukazuje špatně, termín mám na konci srpna, ale jakmile to tam zadám, napíše to těch 12tt, tak tomu nerozumím, ae je to jedno. A co tvoje mrška, pořád nic, už sis byla pro agolutin? Klidně ti může vyjít i první ivf, myslím, že i takových tu pár bylo 😉, moc bych ti to přála. A jak máš v popisu, že již jedno dítko máš, holčička, chlapeček, kolik má roků a to přišlo samo🙂?
@juvik tak to je dobře, že nemusíš nikam dojíždět, Machače bys asi měla daleko, viď? Já tentokrát ale zůstávám u něho, protže si myslím, že za ten můj nezdar mohl právě můj gynekolog, protože to podcenil a pzval si mě až za 5 týdnů tenkrát a když jsem to řekla tehdy machačovi, tak jen protočil oči a řekl, že je to škoda, tak mu už moc nevěřím, ale takhle musím do Olomouce dojíždět, ale naštěstí jen 30 km

11112
9. únor 2011

@escadka Ahojky už jsem si říkala jestli jsi náhodou nedopadla špatně,že nepíšeš,ale naštěstí to dopadlo dobře.Moc ti gratuluji,ale chápu tvou paniku byla bych to samý.Moje mrcha ještě nedorazila a tak stále jen čekám.Záda mě bolí vaječníky taky a tak když jdu na záchod tak vždycky s napětím a ono nic.Machač je fakt moc dobrej. 🙂 Já mám už syna je mu 17 a tenkrát to přišlo samo,ale to mě bylo 19 a pak za 3 roky jsem zase nečekaně otěhotněla,ale potratila jsem a dokonce to byli dvojčátka.Jenže ted už jsem asi stará.Ptáš se na ten agolutin ten jsem ještě nedostala mám u sebe injekce a budu si píchat menopur.Ty jsi měla něco jiného?Jinak můžu se zeptat odkud dojíždíš za Machačem?Zatím pa 🙂

jitulik24
9. únor 2011

@escadka Ahoj, jsem ráda, že je vše v pořádku. Také jsem tak přiletěla ke svému gyndaři a bylo vše v pořádku. Není se čemu divit, že máme nahnáno. Lepší jít desetkát zbytečně, než jednou pozdě. Mě ten ukazatel týdnů ukazuje dobře.

escadka
9. únor 2011

@11112 agolutin je na vyvolání mršky. Já už si ani nepamatuju, co jsem si píchala, ale vím, že jsem na to reagovala přehnaně a první ivf jsem nemohla dokončit tou správnou finální injekcí, protože by mi praskly vaječníky, i tak jsem tam měla kolem 50 vajíček, z toho tenkrát vyzobli 20. Po druhé mi dal Machač jen úplně pididávečku, která na nikoho nefunguje a i přesto jsem měla opět 20 odebraných vajíček a hyperstymulační syndrom, takže jsem tehdy s dvojčátky jezdila ještě na odsávání vody z břicha. U každé to funguje prostě jinak. Určitě nejsi stará. Je to jen bohužel civilizační choroba, nikdo nemůže vědět, co s náma všechny věci kolem nás dělají, co jíme, co dýcháme...podle mě je to jen následek, který nemůžeme ovlivnit, u mě to třeba způsobila antikoncepce... Ty dvojčátka mě moc mrzí, no určitě na tebe čekají teď, uvidíš, že se zadaří 🙂 Jinak jsem z Újezdce u Přerova. A ty?

11112
9. únor 2011

@escadka teda to jsi měla vajíček to koukám.Mě říkal,že bude rád když tam budu mít dvě ☹ Já jsem z Lipníka nad Bečvou.Doufám že nevadí že jsem si tě tada mezi přátele? 😉

escadka
9. únor 2011

@11112 Určitě nevadí, naopak děkuju 🙂. Můj manžel je z Lipníka, třeba se znáte 😉

11112
9. únor 2011

@escadka to je náhoda pokud to nevadí klidně napiš příjmení třeba ho opravdu znám.Já jsem z manželem oba z Lipníka.

b.e.r.u.s.k.a
9. únor 2011

@katapola Ahoj Kat,nám se v lázních daří skvěla,příští týden už valíme domů,pěkně to uteklo 😀 ahlavně jsme si odpočnuli a nabrali síly do dalších bojů 😉

lucie7
9. únor 2011

Nevím kdo se tady ptal na ty teploty,ale hlavně srážet. Nejde o to co si vezmete,ale pokud teplota přesahuje 38, tak ve vývoji dítěte to může nadělat pěknou paseku. Já sama jsem tak přechodila nachlazení s horečkami a pak jsme ve 12. týdnu bohužel dávali mimi pryč. Vše z důvodů genetiky.

escadka
9. únor 2011

@11112 napsala jsem do interní pošty 🙂

misa.patrik
10. únor 2011

dobré ranko 🙂
už se mi to krátí jsem hrozně zvědavá jak dopadne ten UTZ ale z tech hormonu me tedy řádně bolí prsa 😒 tak doufám že i ta sliznice narostla tak jak má 🙂 🙂 🙂

escadka
10. únor 2011

@misa.patrik ahoj Miško, určitě bude ukázková, neboj 🙂!!!

jitulik24
10. únor 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Od 18.1. si užívá v lázních a pak další boj..
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní. Od 27.2. lázně a pak další boj.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V březnu se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní. Od 22.2 lázně a pak další boj -KET!
HEXELUCKA- Fertimed- 2x IVF-negativní, teď po laparce, zažádáno o lázně a pak další IVF.

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK -2x IVF-negativní.2x ZT- 7tt, 9tt, 2x mimoděložní.18.9 hysteroskopie. 15.2 KO, plán KET dvou sněhuláčků, držíme palce!!!
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Stimulace clostíkem na minimálku, OPU 10.2, držíme palce!!!

TĚHULKY:

PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)
JUVIK - 1 mimi přirozeně, TP srpen 2011 (6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ)
ESCADKA – 1mimi po KET, TP srpen 2011 (1x IVF,1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat)
LIFINKA - 1 mimi přirozeně, TP září 2011 (první pohovor v Reprofitu- plán IVF)

MAMINKY: Velká gratulace!

BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 16.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek 22.12.2010, 3,41kg a 49 cm
RENCAV - Adámek 14.1.2011, 3,45 kg a 49cm
DAISY - Petruška 9.2.2011, 2,9kg a 47cm

jitulik24
10. únor 2011

Daisy je maminkou!!!!!!Hurá! Tak už konečně vím, jak vypadá mamka zvenku. Jmenuji se Petra, narodila jsem se 9.2. v 11:30, vážím 2,9 kg, měřím 47cm. Mamka to zvládla, taťka taky, všichni jsme OK.

OBROVSKÁ GRATULACE!!!! Malé přeji hodně zdravíčka a štěstíčka!!!!§ 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

escadka
10. únor 2011

Jitulko, děkujeme, že si dál dala echo 🙂. Daisynko, moc moc moc moc gratuluju, husí kůži mám úplně všude, je to nádhera, jsem šťastná s tebou 🙂!!!! A narozeninky bude mít jen jeden den po mě, s vodnářkou si užiješ 😉. Snad nám brzo ukážeš fotečky. Ještě jednou obrovská gratulace a hodně štěstíčka, zdravíčka a krásný život maličké princezničce 🙂. Opatrujte se.

pecicka
10. únor 2011

daisy obrovská gratulace🙂to je užasný
nakonec jsi mě přece předběhla a já asi budu nosit jako slonice, protože u nás stále nic a to jsme už dva dny po termínu☹

stephanie
10. únor 2011

Přidávám se ke gratulaci, přeji oběma hodně zdravíčka!!! A Escadce dodatečně vše nejlepší k narozeninám 😵

teddyna
11. únor 2011

@pecicka tož to ti,holka,nezávidím,být těhotná dva roky.-))) Neboooj,za chvíli bude prtě na světě.zas tak dlouho ti ho ohřívat v břuchu nenechají 😀 . u nás se zlobí,rostou zuby,rozčilujem se,umíme slézat z gauče pozpátku a po schodech nahoru a dolů po hlavě - takže pohodáááá mateřské dovolenéééé 😝

ladus77
11. únor 2011

Daisy, velka gratulace k miminku, at vam dela jen a jen samou radost!
A @pecicka to uz ma za par, tak drzim pesti 🙂
Jinak koukam ze se dostavam na zacatek tabulky ... ha, utika to teda!

ladus77
11. únor 2011

@jitulik24 hlaseni o cipku 😉 - dnes 38mm, tak to je dobry na ty moje tydny, ale castecne mi zasahuje placenta do porodnich cest, takze taky lezeni a klidovy rezim. Snad by se mela jeste vytahnout a kdyz ne, tak bude cisar...no.
Zato mimi je ok a to je to nejdulezitejsi, pekne na nas mavalo rucickama, vsechno ma co ma mit a jsme o tyden vetsi, takze dobry 🙂 🙂 🙂
Gaučingu zdar!!!

jitulik24
11. únor 2011

@ladus77 Ahoj, tak to je dobré, kéž bych ho měla taky takový. Doufám, že se ti ta placenta vytáhne, ať nemusíš na toho císaře. Já pořád jen ležím a bojím se předčasného porodu. Kéž už by byl alespoň duben. Vidím, že máme obě větší miminka a to je dobře, asi je dobře krmíme😀

aneta1199
11. únor 2011

@daisy - obrovská gratulace, přeji rychlou rekonvalescenci a pohodové miminko

@pecicka - jejda, jsem tak zvědavá kdy to přijde... držím palce na bezproblémový porod a ať je vše OK

aneta1199
11. únor 2011

@jitulik24 ještě vydrž 4 týdny. Můj Dr říkal, že od 30tého týdne už to dopadá dobře a od 34tého je to téměř v pohodě. Právě zdůrazňoval být v klidu od 25 do 30 týden, protože už může hrozit otevírání a porod.

jitulik24
11. únor 2011

@aneta1199 Já bych ráda vydržela alespoň do dubna, ale čípku neporučíš. Je pravda, že celý den ležím, ale ten strach tam je. Mě můj gyndař říkal, že by bylo ideální vydržet do 35tt.

milusiaw
12. únor 2011

Vcera jsem mela punkce, a 14.02.melby byt transfer

aneta1199
12. únor 2011

@milusiaw a kolik jsi měla vajíček? držím palce ať se embryjka úspěšně vyvíjí

pecicka
12. únor 2011

ahoj holky, tak po dnešní kontrole stav nezmeněn, není to nachystaný, čípek celý, tak v uterý se uvidí co dál. Začínám být z toho marná ☹

milusiaw
12. únor 2011

@aneta1199 foliku jsem mela 8, a oocyty bylo jen 3. ☹

jej
12. únor 2011

Ahoj holky,
nakoukla jsem po dlouuuhé době a jen proletěla poslední stanu...gratuluju Daisy k miminku!

Já vás , holky, jen v běhu zdravím, přeju všem jen a jen úspěchy...já mám nestíhací poměrně těžké období, v pondělí jsme se s Amálkou vrátily po 14 dnech ve špitále, nervy samozřejmě pracovaly a pracují (bylo to ještě v šestinedělí), bulela jsme chvílama jak želva a do toho se snažila být pro Amálku oporou...snad už jsme na lepší cestě....mimoto jsme v šstinedělí chytla i zánět prsu se 40ctakam horečkama (to bylo ještě před nemocnicí, možná jsme to sem i psala, už nevím, nevím ani, co je za den), zkrátka si to "užíváme". Ale já doufám, že už bude líp...už chodíme denně ven na špacír, tak snad...ahojte!