Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
28. bře 2012

@spunda No jo,ja měla pauzu od clotilu od října,na IVF jsem začla koncem ledna,ale to moje tělo už stávkuje bezmála 4roky,tak se bojím zda to vubec ještě pujde.Tomu 1pokusu jsem dost věřila a jak to dopadlo ☹ No co dost pesimizmu,mame ještě 1pokus a pak už hold zustanem 3.Máme alespon 1dítko 😎

spunda
28. bře 2012

@evikj33 No bud ráda že máte aspon jedno,co já bych za něj dala 😀 😀 😀 a mě ještě k těm zdravotním problémum ( což ted jsem v poho ) dost tlačí věk zachvilku mi bude 40 a to je v pr... ☹

kamka1402
28. bře 2012

Holky dik za podporu 🙂 🙂 🙂 a držím všem pěsti a tfuj tfuj trochu těch těhu bacilu ať se na vás nachytají 😉 🙂

spunda
29. bře 2012

@kamka1402 Díky moc a klidně nám tady plivej ty těhu bacily každej den ,ju???Děkuju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 at se nás to taky konečnš chytne a uživáme si těhu.Pěkný den všem 🙂

misa.patrik
29. bře 2012

Ahoj holky hlásí se plašák 😀
pobolívá mě podbříšek asi dozvuky stimulky že?? 🙂 jen tak pro klid 😉

kamka1402
29. bře 2012

@misa.patrik Miši mohou to být ještě dozvuky, a nebo něco lepšího 😉 mě celou dobu pobolíval podbříšek 🙂 🙂 🙂 neplaš aspoň víš že se v tobě něco pěkného děje 🙂 🙂 🙂 Spíš bych si dělala obavy pokud bych nic necítila 😉

misa.patrik
29. bře 2012

@kamka1402 no víš jak to je člověk si řekne že nebude stresovat a pozorovat se ale jak už je v "tom " tak sleduje každé píchnutí 😀 píchá mě dneska zespodu.

kamka1402
29. bře 2012

@misa.patrik to máš pravdu, já jsem na tom stejně 🙂 😉 🙂 neboj to bude v pořádku 😉

evikj33
29. bře 2012

@misa.patrik Tak pícháním zespodu se určo dělaj děti 😀 😀 😀 Tak to bude to pravé ořechove.

misa.patrik
29. bře 2012

@evikj33 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evikj33
29. bře 2012

Jinak vás zdravím i s červenou kámoškou a těším se na 10.4.do Olmiku. 😉 @kamka1402 Tak co nevolnosti stále nic 😵 Tak užívej pohodove těhulení. @spunda a mi si mužem dát o víkendu alespon nějakou tu sklenku,na zvednutí nálady,určo si ji po těch stresech zasloužíme none 😉 😉

misa.patrik
29. bře 2012

@evikj33 to vínečko závidím asi si dám fifečku 🙂 na krvinky 😀

evikj33
29. bře 2012

@misa.patrik Jasně dej si s náma do nosu,mimouš ještě opily nebude,jen tak nachut 🙂

kamka1402
29. bře 2012

@evikj33 Tak ty nevolnosti se pomalu dostavují od odpoledne mi je tak nějak na zvracení pořád chodím a piju vodu, abych to nejak zahnala pomáha to tak deset minut a pak zas 😉 🙂 ,ale jsem ráda to k tomu patří 😉 Jak mám ráda sladké a čokolády tak teď se na nej nemohu ani podívat, už aji to jablko mě připadá přeslazeny tak jsem si nakoupila jen samou zeleninu a maseno. 🙂 🙂
@misa.patrik víno je dobry na prokrvení dělohy, aby se lépe zahnizdilo. Mohu ze své zkušenosti říc, že hned po transferu nám to bylo doporučeno paní doktorkou, tak jsme si šli lehnou na 2 hodky pak na procházku po Brně a večer jsme si otevřeli lahev portského a udělali pěkný večer. 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
29. bře 2012

no dala jsem si s manžílkem napul jeden Pilsner Urquel 😉 😉 a jsem malátná jde se spát 😀 😀 dobrou 🙂

spunda
30. bře 2012

teda holky vy se tady pěkně rozjiždíte s pitím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
30. bře 2012

@spunda 😀 😀 a víš jak se mi dobře spalo ? 😀

spunda
30. bře 2012

@misa.patrik To ti teda věřím 😀 😀 😀 Já jsem po Ketu taky pila červené vínko a to spaníčko bylo super pamatuju si to .Snad se taky zase brzy dočkám 😉

evikj33
30. bře 2012

Ahoj pijanky 😀 😀 😀 Tak už jste sosaly včera bezemně,no teda 🙄 Ja si červené konečně dopřeju dneska,už se fákt těším,a hlavně se rano mužu vychrupat.Měla jsem 14dnu ranní a to není pro mně.Od pondělí mám zas pro změnu noční,tak sosání odpadá až snad sklenka o víkendu.Jinak bumbám kontryhel,alespon něco a za 11dnu hura do Olmíku a snad se hnem dál 😉 @kamka1402 skus cucat studenou Colu,nebo se daj koupit v lékarně lízátka proti těhu.nevolnosti,vždy cucneš a schováš at ti déle vydrží 😀

spunda
30. bře 2012

@evikj33 ahoj Evi tak koukám,že máme stejné pitíčko 😀 😀 😀 😀 taky piju kontryhel zrovna ted jsem ho dovařila,tak snad nám to taky pomůže já jdu k Machačovi v uterý tak jsem taky zvědavá 😉

evikj33
30. bře 2012

@spunda Ja ho před chvilkou dopila 😉 Tak doufám že v ut.dodáš jen samé skvělé zprávy 😉 Budu na tebe myslet a držet pěsti 😵 😵

jitulik24
30. bře 2012

@kamka1402 Tak jsem se sem po pár dnech mrkla a tedy to je drama, ale konec dobrý🙂. Kam u prvního těhu jsem také krvácela a pak špinila, 12 dní, bylo to kvůli hematomu. Je to mazec na nervy, ale pěkně odpočívej a hlaď bříško😉. Budu nakukovat častěji a pěkně sledovat tvoje fotečky z ultrazvuku a pozitivní zprávičky😉

jitulik24
30. bře 2012

@misa.patrik Držím palce a věřím v úspěch😉. Kdy máš testovat?

misa.patrik
30. bře 2012

@jitulik24 děkuji moc 🙂 no příští neděli 😀 skusím to vydržet 😉

kamka1402
31. bře 2012

@jitulik24 nechci to zakřiknout, ale od té doby klid, jen sem tam mě pobolívá v podbřišku. Naštěstí jsem krvácela jen v podvečer a v noci, ráno už to bylo zas jen špinění tak doufám, že už to mám za sebou a další nebude, ty nervy no hrůza ☹ . 🙂 🙂 V pátek jdem na srdíčko 😉 tak doufám, že bude vše v pořádku prosím tě jak to probíhá to ti měří sestřička nebo Machač?
@evikj33 Díky za typ 😉 , zatím se to dá zvládat v pohodě. pokud by to bylo horší tak bych musela naklusat do lékárny pro ty lízátka. 😉

jitulik24
31. bře 2012

@kamka1402 Srdíčko bude kontrolovat Machač na ultrazvuku, bude ti dělat vnitřní ultrazvuk. Na ultrazvuku bude vidět jak srdíčko bliká 😵. Přeji krásný zážitek a ať je vše v pořádku🙂

jej
31. bře 2012

Ahoj holky,
po hodně dlouhé době zdravím a hned držím vše, co mám Míše PAtrik, aby to vyšlo!!! Tfuj tfuj tfuj! JAkožto i ostatním, samozřejmě!

Holky, já už si to nepamatuju: jak bývají v Reprofitu v Olmiku? A které dny je tam MAchač a které Soušková?

PS: Anet, ty se tu asi moc neobjevuješ, že?

Jitul, jak se vede? JAk si to užíváte?

Jinak moc zdravím, ahojte!

misa.patrik
31. bře 2012

@jej ahojík děkuji mockrát 🙂 Machač je v OL uterý streda pátek 🙂 Soušková pondělí uterý myslím 😉

jitulik24
31. bře 2012

@jej díky za optání 🙂 . Daří se nám dobře. Malá nám roste před očima. Je z ní pěkná rošťačka 😕 😀 . Jej, chcete další miminko, že se ptáš na pracovní dobu 😉 😵 ? Pokud ano, tak držím moc moc palce 😉

misa.patrik
1. dub 2012

Dobré ranko 🙂
už to začíná ty sny 🙂 dnes se mi zdálo že jsem začala špinit takže jsem samozřejmě upalovala v noci na záchod kontrolovat 😀 😀 😀 uz se mi ulevilo 😉