Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

aneta1199
23. led 2013

@misa.patrik - ani nevíš, jak ti to přeju !!! Tak dlouho se nedařilo a teď tolik štěstíčka 🙂

misa.patrik
23. led 2013

@aneta1199 Děkuji moc já mám pocit že jsem ta nejštastnější ženská pod sluncem 🙂 Páta bude mít vyznamenání manža by mě na rukách nosil co víc si přát 🙂

ferdice
23. led 2013

@britka to je super ze je vse ok. ja rodila ve vitkovicich a parada, nemuzu si stezovat. fifejdy jsem taky zvazovala.

britka
24. led 2013

@ferdice já zas chci do FM kvůli tomu,že za mnou zajde někdo na návštěvu a v OV tam nikoho nemám.

ferdice
24. led 2013

@britka to je jasne, ja taky cekala na manzela kazdy den 🙂 ve vitkovicich jsou navstevy 2x denne, takze chudak o vikendu musel prijit i 2x za den 😀 rodila jsem cisarem, takze pak nic moc a na zadne jine lidi jsem naladu nemela 😀

britka
24. led 2013

@ferdice jak tak koukám tak skoro většina rodíla císařem.jsem zvědavá jak já budu rodit.

asmeena
26. led 2013

@aneta1199 my čekáme opět holčičku. A bude to vlastně Sofčino dvojče, kdyby nám je zavedli tenkrát naráz, tak by byly dvě slečny, ale takto jsme si vzali zmrzlinku po 2,5 letech. Jsem zvědavá jestli si budou podobné, i když jsou dvojvaječné.

britka
27. led 2013

@asmeena tak jak se koukám tak máš stejný termín jak míša.A jak všechno oukej?A co malá už je šikoulka co?Podle fotek jak jsem si je prohlédla tak je fakt kočka už šetři na výbavu 🙂

asmeena
27. led 2013

@britka všechno v pohodě. Vůbec si ale to těhotenství nemám čas užívat a myslet na to, že jsem těhotná, protože Sofča mi dává zabrat. Přestala po obědě spát, večer se jí taky nechce do pelechu, takže je to s ní občas dost náročné a jsem už i dost unavená. Břicho už mi roste, tak je to s ním o to těžší. Už se docela těším, až bude miminko na světě a nebudu se muset s břichem tahat. A to mi ještě do května pěkně povyroste 😀
A jak se daří tobě? Ty máš termín kdy?

britka
27. led 2013

@asmeena ahojki to ti věřím,že máš co dělat umím si to představit.Na to aby spala po obědě to by měla a ty by sis na chvilku taky odpočinula.Já má termín 5.3 tak už je to taky za humny. a letí to týden po týdnu.Zatím je to v pohodě akurát než si sednout tak si radši lehnu a to je zas impuls pro prcka a začne sebou šít a fakt nevím kdy odpočívá.Dnes se nám narodily 2 jehňátka tak už je jehňátek 4 ks.A celkem máme 13ks to je děs co?

asmeena
28. led 2013

@britka fíha, takže ty máš ještě pořádnou hospodárku. Tak to se budeš teda otáčet a kor teď s bříškem to musí být masakr. Ale vydrž Prťka vydrž, opravdu už je to za humny. 😵

britka
29. led 2013

@asmeena je to fakt za humny a zatím je to v pohodě,ale ty týdny letí dnes je 35.Akurát to noční stávání kdyby nebylo,ale co se dá dělat.Hospodárka se ještě dá zvládnout jsme na to 2.

marushatko
2. únor 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo z Vás podstoupil v reprofitu konizaci děložního čípku. Předem děkuji za odpověď

kvakuska
4. únor 2013

@marushatko ahoj, já byla v Reprofitu na konizaci i na hysteroskopii a nemůžu si stěžovat 😎

marushatko
4. únor 2013

@kvakuska děkuju za odpověď 🙂 a platila jsi něco? třeba za konzultace? Já jsem se dívala i na g-centrum v olomouci, ale je to soukromá klinika tak se bojím velkých cen 😒

blondatabruneta
5. únor 2013

@marushatko v G-centru se platí mnohem víc za cokoliv - vlastní zkušenost, v reprofitu jsem neplatila nikdy víc než 30,-Kč

marushatko
5. únor 2013

@blondatabruneta fakt? Já sem jim psala a říkali že konizaci hradí pojišťovna ale záleží co budou chtít za konzultace %) díky za rady, pujdu do reprofitu 🙂 snad to bude ok

kvakuska
5. únor 2013

@marushatko konizaci hradí pojišťovna, i když mě se tenkrát ptali, kterou pojišťovnu mám, asi v tu dobu ještě neměli smlouvy se všema. Nevím odkud jsi, ale konizaci dělají jen v Reprofitu v Brně, v Olomouci ne, přestože i tam mají sál na zákroky, ale dělají tam jen některé. Pokud jsi od Olomouce, tak můžeš jet na zákrok do Brna, ale první konzultaci ti může zcela jistě udělat Dr. Machač v Olomouci. Za konzultace se nikde v Reprofitu neplatí. V Brně mají na tyto zákroky výborného doktora, navíc se vše dělá ambulantně, ráno zákrok a odpoledne domů.
Pokud jde o G-centrum, byla jsem u hlavního lékaře (majitele) G-centra na první konizaci, tehdy ještě fungovali ve starých prostorách a lékař S. dělal ambulantně zákroky svým pacientkám jednou týdně ve Fertimedu (měl tam na ten den pronajatý sál) ... musím říct, že i s ním jsem byla velice spokojená, nemůžu říct ani slovo proti ... dnes ale nevím, jak to v G-centru je, jsou v novém, mají vlastní sál, nevím zda mají smlouvy se všema pojišťovnama, tak je docela možné, že se něco platí 😠

blondatabruneta
6. únor 2013

@marushatko podle mě si neúčtují fakt nic, nevím čeho konzultaci potřebuješ, ale já se vždycky zeptám na všechno co mě zajímá a vždycky rádi odpoví 🙂

blondatabruneta
6. únor 2013

@kvakuska v Olomouci už dělají i zákroky, které dřív nedělali, jak se přestěhovali, tak na to mají prostor

kvakuska
6. únor 2013

@blondatabruneta no oni dřív v Olomouci nedělali vůbec žádné zákroky, maximálně pacientku poslali na IUI do fakultky ... teď sice sál mají, ale přesně jak jsem si myslela, konizace tam nedělají, shodou okolností jsem tam dnes byla na kontrole, tak jsem se na to ptala 😉 ... určitě dělají revize, potraty, punkce, transfery, ale konizace fakt ne 😖

britka
6. únor 2013

@kvakuska ahojki tak jak v OL?právě jsem si namazala nohy koňskou mastí a beru nějaké prášky na cévy a čaj z maliníku.Malý tak řádí že se otočil z leva doprava to je číslo co?Dělá si z nás srandu. 🙂

blondatabruneta
6. únor 2013

@kvakuska ahá 🙂 tak dobrý vědět 🙂 díky 🙂 naštěstí nic takovýho nepotřebuju, ale každá informace dobrá, třeba se bude některé z nás hodit 🙂

kvakuska
6. únor 2013

@britka zdar brituš, tak co, jaký máš tlak? a co ti řekla mudra? už jedeš 37.týden, že jo? dobře že piješ maliník, odpočíváš i s nohama nahoru? ... to je otázek, co? ale to víš, musím tě mít pod kontrolou 😀

misa.patrik
7. únor 2013

Krásné ránko holky,
tak jsem si ted užila pár chvilek pěkných stresu ☹
Adámek manevroval.Začala jsem špinit tak jsem pelášila do nemocnice,naštěstí vše vpořádku jen mám vcestnou placentu která se s největší pravděpodobností nevytáhne takže mě nemine císařský řez ☹ ale Adámek je naštěstí vpořádku čípek plně uzavřen 3cm takže uffff 🙂

@britka Taky se Ti to krásně krátí koukám 😀

britka
7. únor 2013

@kvakuska to jsou dobré otázky.Noham dávám odpočívat jak můžu,ale otoky mám a večer jsem měla i nárt na levé noze..maliník piju za chvíli si ho jdu zas uvařit a nohy namažu zas koňskou mastí.Jo,jo už jsem 36+2 a nějak to letí.Jo a v nemocnici jak jsem byla na monitor tak tam byla taky sranda sestra se mě zeptala kde mám bříško kde jsem ho nechala.Je to fakt že takový kolos nejsem,ale mi to stačí,ale ohýbat se pro něco je fuška.

britka
7. únor 2013

@misa.patrik tak to ti věřím,že jsi byla vestresu ono jak tak poslouchám tak většinou se rodí císařem jsem zvědavá co vymyslí se mnou v nemocnici.Ty týdny fakt letí už se mi to krátí hlavně ať je vše v pořádku začly mě trápit otoky tak to mám radost.

misa.patrik
7. únor 2013

@britka bobinko to Ti nezávidím teda ☹ ale mě to taky určitě nemine ty otoky,jinak jsem ted prozměnu zhubla pul kila 🙂 takže s váhou stojím,kdy máš vlastně termínek?

kvakuska
7. únor 2013

@britka tak fajn bobeš, už to nějak doklepeš 😉 ... o těch otocích jsi jim v nemocnici říkala? změřili ti tlak? ... hlavně odpočívej, už máš všechno nachystan, že jo? Tak se nech obskakovat, neřeš jehňata a králíky, nic není teď důležitěkší než ty a mimčo, kolem hospodářství se ještě nalítáš dost. A co monitor, už se něco trochu chystá, nebo zatík klídek?

kvakuska
7. únor 2013

@misa.patrik hlavně že to dobře dopadlo, Adámek je bojovník, určitě to spolu zvládnete 😉