Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

marketka12
14. kvě 2015

@damilinka mě taky cesta trvá hodinu,jsem z malé dědiny ,nechci jmenovat 😎 ,my jsme to měli taky šilené,hlavně ultrazvuky mě vajíčka rostla pomalu,taky doufám že to bude stát za to...ted jen musím čekat..
ke komu tam chodíš? 🙂

damilinka
14. kvě 2015

@marketka12 chodím k Machačovi, ale už jsem musela jít na ultrazvuk i k jiným. Tam jsou ale všichni v pohodě 🙂

hahebu
14. kvě 2015

Ahoj holky 🙂 přeju úspěchy a dobré zprávy 😉 Dojíždět se určitě vyplatí, prostředí a personál super 🙂

skubanekkata
15. kvě 2015

Ahoj, držím palce, Machač je nejlepší, ale pozor místo narkózy chce vykládat erotické pohádky 😅

hahebu
15. kvě 2015

@skubanekkata Machač je sice nejlepší, ale nedostatkové zboží. Už po třetí se mi stalo, že jsme k němu byli objednání a volala sestřička, že nás musí přiobjednat... Oblíbili jsme si pana doktora Vrublovského, ten tam je vždy, když potřebujeme 🙂 a sranda je s ním taky.

skubanekkata
16. kvě 2015

To jo Machač je opravdu nedostatkové zboží 😉. Taky se mi stalo. Ale taky se mi stalo, že byl potřeba udělat ultrazvuk a kvůli mě přišel v neděli večer. Který doktor to udělá, že? 😉

damilinka
27. kvě 2015

Tak jelikož má Machač tento týden dovolenou, docházím na ultrazvuky před OPU k Vrublovskému, v pondělí jsem u něj byla poprvé. No není špatný, ale Machač to opravdu není, Machač dokáže na člověka přenést optimismus a je celkově milejší. No doufala jsem, že své první IVF budu docházet k Machačovi a vypadá to bohužel, že ani OPU nebudu mít u něj :(

rachel33
27. kvě 2015

taky jsem byla u dr vrublovsýho,ale nějak mě nenadchl...proto se k němu už neobjednávám ani když má dr. Soušková plno :(...jsem prostě zvyklá na milý přístup a to on moc nemá :(.....můžu se zeptat,co to je OPU?

damilinka
27. kvě 2015

@rachel33 punkce - odběr vajíček 🙂

damilinka
27. kvě 2015

@rachel33 jinak já bych se taky ráda objednala k někomu jinému, ale jelikož si nemůžu vybírat termín, tak nemám šanci :( Ale taky bych nejradši aspoň k Dr. Souškové

josefina79
8. čer 2015

Dámy, prosím, můžete mi osvětlit, jak to je s IVF CLINIC a REPROFITEM??? Je to jedno a to samé? Stále spolupracují s Rerprofitem BRNO??? Mám v tom trochu zmatek. Děkuji!

damilinka
8. čer 2015

@josefina79 Reprofit Olomouc už není, přešli pod IVF Clinic.

knedlicek86
8. čer 2015

Ahoj holky, mám dotázek. Dnes jsem 7. den po et a tt je pozitivní 🙂 Druhá čárka je slabší, alepěkně vidět. Pregnyl to už být nemůže, že? Aplikace byla před 14 dny... Děkuji...

josefina79
8. čer 2015

@damilinka aha ... a netušíš, jak je možné, že dr. Machač ordinuje na obou místech?

kvakuska
8. čer 2015

@josefina79 no Machač je prostě zaměstnaný na obou místech 🙂

josefina79
9. čer 2015

A ještě prosím jeden dotaz. Dělají v OLOMOUCI take PGD? V ceníku jsem to nenašla :(

damilinka
9. čer 2015

@josefina79 zeptej se doktora Machače, myslím, že jsou schopni to zařídit.

kvakuska
9. čer 2015

@josefina79 na úvodní stránce mají: Poskytujeme veškeré léčebné metody v oblasti asistované reprodukce, včetně preimplantační genetické diagnostiky. 🙂

josefina79
9. čer 2015

Diky děvčata. Trochu mne to zmatlo já tam chodívala jeste jako do Reprofitu 😊

josefina79
9. čer 2015

@knedlicek86 to už pregnyl nebude 🙂

knedlicek86
11. čer 2015

@josefina79 Děkuji, už to vím, čárka sílí 🙂 Zítra volám do Reprofitu 🙂

damilinka
11. čer 2015

@knedlicek86 blahopřeju 🙂 Kolikati denní embryjko ti vkládali?

knedlicek86
11. čer 2015

@damilinka Děkuji, hlavně aby bylo vše v pořádku 🙂 Měla jsem PK, takže 5denní expandující blastocystu známky 1.

nelluna
27. srp 2015

Ahojte holky...mám dotaz....dlouho se pokoušíme o mimi asi 4 měsíce jsme měli metodu plánovaného styku ale tenhle měsíc jsem byla poprvé na metodě IUI.....jsem 2 den po zákroku ale jsem nějaká nervozní...povedlo se to hned někomu napoprvé?? 🙂

lenik1212
24. zář 2015

Ahojky holky, taky jsem začala jezdit do Reprofitu do Olomouce, tak snad se zadaří konečně.

lenik1212
24. zář 2015

Byla jsem taky na IUI a napoprvé se mi to nepovedlo ☹ Taky nemám z pana Vrublovskýho dobrý pocit, no nevím noo :(

moulinkaa
26. zář 2015

@lenik1212 Co jsem tu v diskuzích četla, někomu IUI napoprvé vyšlo, jiné holky až opakovaně, nebo pak šly na IVF. Tobě moc držím palce, ať se brzy zadaří! jsi přímo z Olomouce?

britka
29. lis 2015

@kvakuska ahojki jak tak koukam naše stranky jsou už v nivečNeni jak jsme si psali my co?Jak se daří?U mě nic moc. 😉

lenca1212
14. pro 2015

Holky povedlo se někomu otěhotnět v reprofitu Olomouci ? Mám endometriozu a bojím se ..

ywonne
14. pro 2015

Ahoj. Ja jsem sice jeste neotehotnela,ale myslim si, ze je to dobra klinika,opravdu se tam snazi.
1 et byl v rijnu ten se nepovedl,ale byl a jsem nemocna.Dnes jsem byla na Ketu,tak doufam,ze tentokrat to vyjde 🙂 mela jsem endometriozu na vajecniku a mam nepruchodne vejcovody.Budu Ti drzet palce 🙂.