Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
1. dub 2012

Holky špiním ☹ do prdele ☹ ☹ ☹ ☹

jitulik24
1. dub 2012

@misa.patrik Miši kolikátý DC jsi? Není to na menses brzy? Já bych to spíš viděla na zavrtávání miminka😉. Ještě to nevzdávej🙂

misa.patrik
1. dub 2012

@jitulik24 no jdem 5 den po ET ma ms je brzy ale bříško bolí jak na MS to jsou nervy to je mazec poslední MS byla 10.3.tak nevím kdy by měla dorazit

jitulik24
1. dub 2012

@misa.patrik Tak to je opravdu brzy na menses. Víc se přikláním k zavrtávání miminka. Pokud nekrvácíš, ale jen špiníš, tak to nevzdávej.

misa.patrik
1. dub 2012

@jitulik24 no to víš že to nevzdávám 🙂 a toho utroše beru dost tak si myslím že by to měl udržet 🙂

spunda
1. dub 2012

@misa.patrik Ahojky tak se zbytečně nenervuj a vydrž,taky bych řekla že se ti mimoušek zavrtává.tak hlavně klidek a odpočívej .držím palečky at je vše Ok ....😀 😀 😀

misa.patrik
1. dub 2012

@spunda odpočívám 🙂 manža vaří šikulka moje 😉

spunda
1. dub 2012

@misa.patrik To je dobře že se o tebe tak hezky stará a ty bud hlavně v klidečku at se mimoušek zavrtá 🙂 Vzpomen jak tady plašila Kamka1402 a nakonec bylo vše ok .Tak si vem z ni příklad a nejanči....já vím že se to lehce řekne ale huř dělá,vid????Ale držíme vám tady všechny palečky tak to by bylo aby se nám konečně nezačalo dařit,co??????😀 😀 😀

misa.patrik
1. dub 2012

@spunda no přesně tak teorii znám nazpamět 😀 bud v klidu bud v klidu bud v klidu 😀 no ale ta praxe.ale už mi to tu voní z kuchyně řízečky se smaží takže se nabaštím a hají 😀

spunda
1. dub 2012

@misa.patrik přesně tak já vím o čem mluvíš a myslím že každá kočena tady teorii ovládá na výbornou ale to čekání je hroznej mazec na psychiku.tak dobrou chut a dobrou noc 😀 😀 😀 drž se !!!!!!

evikj33
1. dub 2012

@misa.patrik Bud statečná a na sny prd.Mimi se zabydluje.Mi jsme dnes měli kachničku,manža i bracha chvalili,tak snad se povedla.Doufám že ses napapala a hajáte i s bublinkou 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
1. dub 2012

@evikj33 no ted jsem zrovna dojedla 🙂 tak jsem se nacpala že asi prasknu 😀

kamka1402
1. dub 2012

@misa.patrik miši plně s tebou cítím ty nervy jsou strašné ,ale neboj špinění fak nic hrozného není mimi si jen vybíra dobrou polohu 😉 vím lehké říc tožko uvěřit,ale uvidíš, že bude vše ok 🙂

evikj33
1. dub 2012

Ahoj holky,mam dotaz,už z toho nějak blbnu jsem dnes 5DC a pobolívá mně na levé straně a celkem mam pocit že bude ovu 😕 Je to možné,minule jsem měla dlouhy MC39 dnu,tak nevím je možné aby se mi nějak překřížil.Sliznici jsem měla 9mm už 25DC,byla jsem na kontrole a dr.říkal že ovu už určo byla,tak mne trochu zmátlo že se mrcha někde flákala.No nic dnes to skusíme,nic tim nepokazíme 😎 Ovu testy doma nemám 😠

spunda
2. dub 2012

@evikj33 Ahoj Evi já myslím,že to možné je.Osobně jsem ze začátku chodila na UZ 12-13DC a bylo vajucho hezky vidět a v lednu jsem šla na UZ 13den a vajucho bylo prasklé,takže od unora musim chodit na UZ 8-9DC tak si myslím,že se mi to taky posunulo ☹ Tak zkus testík pokud máš a dej vědět jak jsi dopadla:přeji hezky den pááá

evikj33
2. dub 2012

@spunda Testík bohužel nemám a do města dnes nejdu,ale bolesti ustaly a včera jsme se trochu pomuchlovali,tak bud a nebo 🙂 Ty jdeš zítra na kontrolu že,budu držet pěsti at je Vájo na té správné straně a mužete skusit ještě IUI. 😉 Mi jedem příští ut.tak se snad dovím co a jak,pokud to OVU nebyla a bude šance že stihnem IUI,tak by jsme to taky skusili,spermio je OK.Budu 14DC

spunda
2. dub 2012

@evikj33 Tak uvidíš třeba to zrovna klapne 😀 😀 😀 já jsem zítra 10DC a minule jsme šli 11DC na to IUI a pokud to nestihnem ,tak mi to nevadí měsíc nechám tělo odpočinout a pak zkusíme druhý pokus IVF,jdu zítra na 10,20 k Machačovi a pokud nebude vajucho na levé straně tak se s nim hned aspon domluvím na stimulce další měsíc.Zítra vám dám vědět 😉 Tak se drž musi nám to taky klapnout konečně 😀 😀 😀

misa.patrik
2. dub 2012

ahoj holky je možné abych měla pozitivní těhu test 6 dni po ET?

aneta1199
2. dub 2012

Míšo možné to je, ale pššššš, tichounce, ať to nezakřikneš.
Držím palce!!!!

Jej - taky po dlouhé době, občas sem nakukuju, ale nebylo celkem co psát.
Štěpánek má 15 a půl měsíce a je to divoch 😵
A co u vás?
Pochopila jsem to dobře, že jdeš teď do akce?
My taky chceme letos, ale asi až po létě 😉

kamka1402
2. dub 2012

@misa.patrik Ahoj Miši pokud je tam máš tak bych tomu věřila. Některé holky, které testovali 8 den ET tak už je tam měli 😉 😉 Já mám takou radost 😉 🙂Tichounká gratulace. 🙂

misa.patrik
2. dub 2012

@kamka1402
@aneta1199 no holky nechci to zakřiknout ale bolí mě břicho hrozně pořád špiním dnes i trocha jasné krve volala jsem Machačovi nasadil mi estrimax a drží palce 🙂

misa.patrik
2. dub 2012
evikj33
2. dub 2012

@misa.patrik Ahojky možné to je a měla jsi pregnyl,a testovala jsi jak odchází s těla,nebo máš skušenost,jak se ti odbouráva?Samozřejmně ti to z celého srdce přeji a doufám že bude čárka tmavnout at máte krásné vánoce a ten váš chlapík brášku,nebo ségru. 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
2. dub 2012

@evikj33 no dnes je 13 den po pregnylu minule jsem taky testla 6 den a nic a zdá se mi ta čárečka moc pěkná na pregnyl ale aji moc pěkná na 6 den po ET 🙂 nechci si dělat plané naděje tak ještě musím počkat 🙂

kamka1402
2. dub 2012

@misa.patrik Já mám také estrimax 3x1 to bude dobrý neboj 🙂, dnes ráno jsem slaboučce špinila, ale už mě to nerozhazuje je to jen ráno a v poledne už nic 😉 😉 Na testu jsem měla také slabou ,až jsem si udělala s vyšší citlivostí tak tam byli nadherně vidět, to je nádhera se na ten tvůj test dívat 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
2. dub 2012

@kamka1402 já se na něho dívám pořád jestli náhodou nezmizla ta čárka.no uvidíme ještě je čas ofic mám testit až v neděli 😀 😀 😀 Machač by mi dal 😀

kamka1402
2. dub 2012

@misa.patrik je zvlášní, že to prožíváme šichni stejně také jsem na nej koukala a nevěřila a druhý den jsem se modlila ať tam je a nezmizí a byla 😉 😉 😀 To máš pravdu, že by ti Macháč dal ,ale těd máš aspoň lepší pocit už to není taková nejistota

evikj33
2. dub 2012

@misa.patrik Nechtěla jsem tě plašit,ja jsem pregnyl taky celkem dobře odbourávala(cca10D),proto jsem se ptala jakou máš skušenost.Tak je to na té nejlepší cestě 🙂 🙂 🙂 Patříš to kategorie testomaniaček 😉 Ja budu asi taky zkoušet,alespon pak vím,jak dlouho dostávam některé látky z těla a nemám pak plané naděje

nierika
2. dub 2012

@misa.patrik já měla 6 den přesně takový pozitivní test a vyšlo to!! ahoj..

aneta1199
2. dub 2012

..... taková pěkná čárečka 6 den, to by mohla být také jednovaječná dvojčátka 😲 😲
Ne, to byl samozřejmě opožděný apríl !!! 🙂