Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
14. čer 2010

asmenko neboj, on ti to ještě předvede 🙂

asmeena
14. čer 2010

anty: já měla pořád tušení na kluka, ale teď mám zase tušení na holku. No, jsem zvědavá. Už bych chtěla nakupovat.

asmeena
14. čer 2010

peci: to mi je jasné, že potom se mi bude chtít prokopnout skrz břicho a ještě budu vzpomínat na klid, který jsem teď měla. 😉

pecicka
14. čer 2010

🙂

asmeena
14. čer 2010

Že zase upravovali koníka? Teď tam už není album, abychom do něho přímo najeli, musí se kliknout na jméno a taky údaje o nás jsou až pod příspěvkem.

misa.patrik
14. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Konecne jsem se tu k Vam dostala nic nestiham a je to dobre protoze aspon nemyslim na blbosti..
Akorat nevim co se tu deje ☹ nestiham vubec nic
takze vsem co potrebuji drzim palce a ostatnim gratuluju
Zitra mam byl v Olomouci v 8 hodin tak jsem zvedava co mi jako Machac rekne zda me nekam posle ci co 😉

sukubka
14. čer 2010

ahoj holky,
koník je zase v novém kabátě?to jsou pořád změny!
miso na zítra držím pěstičky taky jsem zvědavá co ti Machač navrhne!

ferdice
14. čer 2010

Miso, citim to podobne, lepsi neco delat a nemyslet na blbosti, ale vecer kdyz usinam, tak se mi to zda nejhorsi ☹ dobre zitra porid v Olmyku. Taky pojedu, ale budu tam az po 9, to uz budes urcite zkonzultovana.

andinka22
14. čer 2010

Míšo, Ferdi, tak ať se zítra nějak domluvíte, mudr. určitě něco vymyslí.
Jinak máme stále dva 4bb. bojovníčky, neměli už by dnes mít více buněk? Jinak ET ve středu.
Mějte se hezky.

zuzka72
14. čer 2010

Holky jen na skok-dost vás zanedbávám já vím, ale na jiných diskuzích je to teď pro nás zajímavější, tak mi to nemějte za zlé 😉
Pár fotek:
na doporučení lékárnice jsem nakonec vzala tohle, bylo tam i po opalování zdarma a měla jsem kupon na 15%slevu, takže to vyšlo na 419,-, a fotky ze včera--Takhle se u nás spí,koupe, čumínkuje , novej griludírnakrb , kočár, zase čumínky , chlapečci vaří se mnou a takhle se Péťa hrozně potí a nejenou u jídla.

asmeena
14. čer 2010

Zuzi: pěkné fotečky, a super, že jsi zase na chviličku nakoukla. Je mi jasné, že teď je pro tebe určitě inspirativnější jiná diskuze, třeba dvojčátková 😉

pavca3388
14. čer 2010

Ahojky, tak 22.6 nastupupuju do nemocnice a 23.6 mám operaci... a prej mě pustí podle nálezu nejdřív druhý den po operaci... Holky už mám předoperační žádanku, tak si to musím během tohoto týdne vylítat.... Já se začínám normálně bát... :D Jsem dnes měla docela v tý nemocnici srandu... Chudáci nechápali... Řekla jsem jim, že jsem z okr. Prostějov a chodím na gyndu do Olmika... :D Taky jsem je pochválila, jak jsou tam milí... jé ty ze mě nemohli... ale bylo vidět, že je to potěšilo... ) Taky byla docela sranda... šla jsem tam s tím, že ještě nemám mrchu po vyvolávačce... tak je to zalarmovalo a brali mi krev na hcg ... Museli jsme tam pak hodinu trčet navíc než budou výsledky z krve...Test byl negativní samozřejmě.. pak jsem čekala na doktůrka pač někde lítal po nemocnici a v tu chvíli jsem zjistila, že jsem mrchu dostala... Pak mě zavolal k sobě (naštěstí neprohlížel) a říkal, že si mám zavolat jak mi dojde, že mě objednají... a já na to, že za tu hodku už jaksi došla.. asi stresem... a tak na mě nevěřícně se sestřičkou koukali ..tak bojím bojím... To zase budou nervy... ještě musím tento týden toho tolik stihnout... :(

daisy14
14. čer 2010

Zuzi, krásné fotečky, kluci jsou k pomuchlování! Fajn, že jsi k nám nakoukla.
Pavčo, to jsi teda měla veselý den a neboj, nic to není.

daisy14
14. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativí,15.6. konzultace o dalším IVF
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6.
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.

STIMULANTKY:

DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI-3.6
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka – OPU 11.6., ET bude 16.6.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 31tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 21tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 13tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 13tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
JEJ - těhule 13tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
( za sebou celkem 1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

daisy14
14. čer 2010

Zase máme nějaké změny na koníkovi, musím to omrknout. Jinak holky, dneska mám tak protivnou náladu, fuj, nic mě nebaví, jsem utahaná, no řekla bych že MS je na dohled. Snad nedorazí, ale optimismus mi už došel ☹

kvakuska
14. čer 2010

daisy co to vidím? ... jaké optimismus došel? 😕 ... zaskoč k Machačovi do čekárny, pohoupej se na nepřebarveném koňosobovi a uvidíš jak ti optimismus zase naskočí 😉 ... držím palce, nevzdávej to!!!!!!!!!!!!

kvakuska
14. čer 2010

holky dlouho jsem tu nebyla, všem úspěšným gratuluji a mám z nich radost 😵 ... všem čekatelkám na něco moc moc držím palce, ať vám všechno vyjde co nejlíp 😎 .... no a těm co opět zažily zklamání chci jen napsat, že mne to moc mrzí a že s vámi cítím, ale nevzdávejte to, naděje umírá poslední, přece jednou tu smůlu musíme prolomit 😠

misa.patrik
14. čer 2010

Daisy bojujeme do konce ne ?? zazen ty mraky z hlavinky dej si neco dobreho a nemysli na blbiny jasnacka?? 😉 😉 😉 😉
Jinak zitra dam urcite vedet co a jak chci aby me poslal na imunologii,musim tem doktorum vymlatit z hlav tu otrepanou vetu "mate jedno zdrave dite" sakra 😀
ZUZI bobanci jsou fajni 🙂 uz se tesim na to nebo ty svoje je mi to uz jedno kolik jich bude 😀 😀 😀 😀
ANDI neres bunky hlavne ze jsou bojovnicci 🙂

stephanie
14. čer 2010

ahoj holky...
to je venku zas hnus, co? 😠
jupíííí, kvakuska se nám vrátila...!!!! Nebudeš mi věřit, ale dneska jsem na tebe tak myslela 😵
Tak jak se máš? A jak prokračuješ?

Daisy, neměj depku...TO je určitě tím počasím...Mě to sluníčko strašně nabíjelo a dneska mám taky náladu pod psa...Už mě to počasí fakt vytáčí...

Míšo, že se taky ukážeš...TO jsem zvědavá, jak pochodíš s imunem, ti doktoři to moc neradi slyší...Pak dej vědět...Jo, a nechceš mi nějak zjistit, kdy má Machač dovolenou? Třeba že by ses zeptatla Marušky? Byla bych ti za to vděčná 😵 ..A co Pumy, už jsi sehnala? 😉

Andi, držím palečky!!!

Asmeen, ani jsi nepsala, jak to dopadlo s tím pejskem???

Všechny ostatní zdravím!!!

andinka22
14. čer 2010

Pavco, tak už za chvíli nastupuješ do nemocnice, neboj oni jsou tam všichni moc hodní, však už jsem ti to psala.
Budu na tebe moc myslet, ať vše dobře dopadne.
Míšo já bohužel už po tolika pokusech řeším každou kravinu, no ale hlavní je, že bobci to zatím nevzdali.
Já mám hrůzu od té doby, když se nám ani jedno neoplodnilo.
Stephi děkuji. Ty teď čekáš na tu hysteroskopii, že? tak hlavně aby to pomohle, ale mudr.M. určitě ví, co dělá.
Všehny ostatní zdravím a přeji hezký večer. 🙂

asmeena
14. čer 2010

step: psala jsem, že mamka měla nejprve skoro infarkt, ale pak se jí to přes noc rozleželo a pejska si nechají, že by se stejně bála v baráku bez psa, ale akorát už nebude v bytě, ale jen v kotci na zahradě.

jitulik24
14. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes ráno testovala 11 den po IUI a | | ta druhá hodně slaboučká, tak jsem testovala ještě teď a opět | | a opět ta druhá slaboučká. Prsa mě začala bolet včera a podřišek bolí občas. Ten test je GS MAMATEST 25, tak snad nedělá falešné čárky jako mamatest 10. Nějak tomu nemůžu uvěřit, že by to vyšlo vždyť jsem měla jen jeden folík a spermiogram dopadl špatně.

asmeena
14. čer 2010

jitulik: tak hoď fotečku do albíčka. To by byla nádhera po IUI těhulka. 😵

misa.patrik
14. čer 2010

Ahoj Stepr,proc to nemaji doktori radi?? hlavne pry Machač...jestli nezapomenu zeptam se na to 😀 a jo boticky jsem sehnala jsou jak papucky.objednala jsem je ze slovenska 😉 😉
Andi nedivim se to zas mas pravdu... 🙂
Jituli foto hned 😀 😀 😀 😀

daisy14
14. čer 2010

Holky díky za povzbuzení, to jsem potřebovala, abych se vzpamatovala! Vítej Kvakuš, při představě jak se houpu na koňosobovi, držím se za ty parohy a každou chvíli čekám jak podemnou rupne, jsem se vážně dobře pobavila, díky 😀

Jituš, no vidíš, nevadí když je druhá čárka slaboučká, hlavně že bude sílit, ne! Tak držím palce!

stephanie
14. čer 2010

jé asmeen, tak to jsem nějak přehlédla...tak mamka bude mít nakonec společníka... 😉

míšo, ty jsi mě na ty botky úplně navnadila, už jse mám vyhlídnuté v Humanicu 🙂
No nevím, doktoři to nemaj rádi, protože jsou toho názoru, že imuno nic neřeší a řeší se to jen Prednisonem..Tak jsem o tom četla, ale znáš to, co doktror, to jiný názor...Ale taky jsem slyšela, že Machač pro to moc není...Nám vzal teď krev na genetiku, o imunu nic neříkal...

Jitul, no vidíš, to tak je, jak s tím nepočítáš, tak se to povede, držím palce 😵

andinka22
14. čer 2010

Daisy co to tady píšeš, jaké optimismus došel, moc držím pěstičky a hlavně věř, že uvidíš brzy krásné dálnice.
Jituli, tak hlavně že čárečka je, i když slabá, ale je. Stále držím pěsti, to by bylo super, těhulka po IUI z jednoho folíku.
Míšo tak to je fajn, že jsi nakonec botičky sehnala. Co se týký imuna, mudr.M. opravdu nerad slyší.
Stephi přesně tak, co doktor, to jiný názor.
Asmenko, tak nakonec aspoň se mamča nebude bát.

micinka22
14. čer 2010

Jituliku VěŘ !!!! 🙂)) život někdy udělá i radost...
ja zrovna na Srpnove diskuzi četla, že jedne holčince umira v břišku mimčo ,vada mozečku-rychle se naplnuje tekutinou..a objevilo se to až před 30tt..pry infekce..tak jsem z toho vedle..ja byla dnes na UTZ 30tt a jen malyho změřil...mame teda cc 1800g..ale nijak extra se nedival ...tak bojim no:((

asmeena
14. čer 2010

mici: co vůbec takové věci čteš! 😠 😲

jej
14. čer 2010

Ahoj holky, nemám vás dočtené, nemůžu reagovat na nikoho. Ovšem těm, co je čeká akce, přeji úspěch!

Mici, souhlasím s Asmen, nečíst takové věci. Jinak se zblázníme.

Já jsem byla dnes na kontrole u svého dr. Jsem trochu z toho jelen. Podle kontroly před 3 týdny u mého dr. a u Poláka min týden, jsem byla min. týden 13.tt, takže teď 14.tt, ale on furt dnes mluvil o 13. a mám to i v průkazce po dnešku...jsem z toho jelen... Ale jinak jsem dnes viděla poprvé, jak sebou mimís pěkně mrskal a házel! To je paráda, to je sranda! 🙂

No, jinak se dr. na to, že bych šla do práce, naposto netvářil, stejně jako ne na můj dotaz ohledně cesty do Jihlavy o příštím víkendu...chjo, co se dá dělat...ale to sezení na zadku mě ubíjí!!! Vycházky taky nemám prodloužené. Je to na prd. Ale tak pořád si říkám, že stejně je nejdůležitější ten zázrak po 5 letech v břušku a tak se z něj raduju pochopitelně..ale i tak: jeden člověku dovolí cesty v poho, jiný ne, jeden dá velké vycházky, jiný ne...márne.

Pavli a do ketré nemocnice na ten zákrok jdeš?

Holky, to jsou zase změny na tom koňovi...fotoblogy jsou někde schované, že? Ahojte